Jak zrobić płatek śniegu z papieru: obwód i kursy mistrzowskie

Ażurowe papierowe płatki śniegu – to najlepszy sposób, aby udekorować swój dom na Nowy Rok, aby stworzyć atmosferę zimowych bajki i po prostu dobrze się bawić z dziećmi, wycinając ozdoby papieru ozdobnego. Ale nie każdy jest w stanie poznać i jak wiele z nich po prostu zapomniał, jak zrobić płatek śniegu z papieru. To nie ma znaczenia! Lost – pamiętamy! Nie wiemy, w jaki sposób – uczyć! Każdy płatek jest zawsze wyjątkowy i szczególny. Tutaj oferujemy Ci zrobić dużo, dużo płatki śniegu nowy rok, a każdy jest inny! Ale jeżeli zwykłe papierowe płatki Ci wydają się zbyt banalne, spróbować eleganckich obszernych śniegu w sztuce origami lub Kirigami.

load...

Zawartość:

Nowy „Beauty” w technice Quilling

Jak wyciąć płatek śniegu z papieru

Aby przekształcić skromny kawałek papieru do luksusowego śniegu zaskakująco proste. Wszystko, czego potrzebujemy do magii noworocznym – Papier, nożyczki, piękny plan, ołówek, trochę wolnego czasu i inspiracji!

load...

Po pierwsze, od kwadratowego arkusza papieru puste dla przyszłości dodać płatki śniegu, jak pokazano na rysunku poniżej. Użycie różnych schematów takiego trójkątnych podstawach można wyciąć setki, jeśli nie tysiące, płatki śniegu najbardziej nieprzewidywalnych kształtach i wzorach.

Ołówki tolerowany na podstawie rysunków i schematów śniegu wyciąć z papieru.

Dodatkowe systemy do cięcia śniegu wyglądają na końcu.

Jak zrobić trójwymiarowy płatek śniegu papier

Zrób wielkość papieru śniegu nie jest dużo trudniejszy w zwykłym papierze, ale wygląda o wiele bardziej spektakularne. Te niesamowite płatki śniegu 3D mogą udekorować choinkę lub po prostu powiesić je w pokoju, aby stworzyć świąteczną atmosferę. Sześć arkuszy bibuły, nożyczki, klej, zszywacz, 15 minut wolnego czasu i trochę inspiracji – tu, być może, i wszystko, co musimy budować na nowy rok piękne płatki śniegu 3D. Jeśli chcesz, możesz zrobić kolorowy płatek śniegu, po dokonaniu pewnych elementów z kolorowego papieru. Dopóki nabete strony, ćwiczyć na zwykłym białym papierze, zwłaszcza że śnieżnobiałe classic jest zawsze istotne w wystroju noworocznym.

1. Przede wszystkim, czy to tylko sześć takich placów-the-wykroje dla przyszłych płatki śniegu. Aby to zrobić, można pobrać i wydrukować na drukarce pustej dla małego lub dużego płatki. W dużej posiadający kształt śniegu, to pożądane jest stosowanie papieru o wysokiej gęstości. Każdy kwadrat jest składana na pół po przekątnej i wykonać cięcie nożyczkami, przechodząc od zakrętu do linii środkowej.

0.

Odsłonięcie złożony w poprzek placu z cięciami i położył przed sobą, jak pokazano na rysunku po lewej stronie. Pierwszy wiersz paski zwinąć rurkę i trzyma je razem z klejem.

5.

Odrobić płatka śniegu na drugą stronę i podjęcie następujących dwóch pasków: podłącz mocowania i kleju. Kontynuując w tym samym duchu: przewrócenie płatka śniegu i mocowania pozostałe paski. W wyniku przeprowadzonych w manipulacji, powinniśmy się tu jest tak dziwnie skręcony elementem.

1.

Jest to jeden z naszych przyszłych ray płatki śniegu, a my musimy te dokładnie sześć sztuk! Dlatego też, taka sama wykonać z pozostałych pięciu wlewków kwadratowych. Trzy środkowe ray płatki śniegu łączą zszywacz. Trzy pozostałe promień łączyć się w ten sam sposób. Teraz dwie główne części są ze sobą połączone.

8.

Nasze piękno jest już prawie gotowy! To pozostaje tylko połączyć się śniegu z klejem w miejscach, gdzie promienie stykają się ze sobą, tworząc płatek jest dobrze zachowane.

6.

Nie! Fuuuh poradził sobie! Cóż, nie jesteśmy chłopcy?! Teraz będzie również wykonać kolorowe …

5.

Jak zrobić trójwymiarową płatka śniegu w sztuce origami

Cult śniegu Dennis Walker jej wyrafinowanie i piękno urzekło nie jedno serce, jak i amatorów wprowadzone do nieprzytomności jedną origamista. Co powiesz, nie dają arkusz papieru nas przestraszyć? Albo słaby?! Jeśli zdecydujesz się sprawdzić swoje siły, aby pomóc Ci obraz, instrukcje krok po kroku i klas mistrzowskich wideo z Sarah Adams. Czy nie można było! Na swoim pierwszym śniegu prawdopodobnie będzie musiał spędzić co najmniej godzinę. Kiedy zrozumiesz zasadę tworzenia śniegu, wszystko idzie szybciej. I jeszcze jedno: cieńszy papier, Wdzięczne płatki są uzyskiwane. Przepuszcza światło przezroczyste płatki świetnie wyglądają na ekranie. Cóż, można trenować na zwykłym papierze biurowym.

5.

Przed przejściem bezpośrednio do stworzenia płatki śniegu, musimy zamienić kwadratowy lub prostokątny kawałek papieru do sześciokąta. Jest to jeden z najbardziej krytycznych momentach, od którego zależy powodzenie całego przedsięwzięcia.

6.

1. Dwukrotnie zsumujemy papieru na pół, aby uzyskać jasny linia złożenia.

8.

2. Jeden rogu wierzchołek sumują się do centrum. Górna krawędź zaworu do odrzucenia. Teraz mamy dwie dodatkowe linie zagięcia.

1.

3. Ponownie papier składany na pół, jak pokazano na zdjęciu po lewej. Aby dostać się na rysunku po prawej stronie obrazu, jako punkty odniesienia przy użyciu dwóch etykiet X i przerywana linia zgięcia zawór A.

05.

4. Połączenie czerwonego i niebieskiego linię zginania zaworu V. W wyniku tego manipulacji powinien mieć kształt serca.

20.

5. Za pomocą nożyczek, aby odciąć część preformy wzdłuż niebieskiej linii, koncentrując się na dwóch punktach X jako ośrodków referencyjnych. Do dalszych prac musimy tylko część A – sześciokąt.

36.

Jeśli masz trudności z sześciokątnym lub masz pytania, odpowiedzi i rady spojrzeć na film:

. 6. Jeden z boków sześciokąta Kolana do środka, aby uzyskać linię składania. Robimy to samo z wszystkich sześciu stron. Teraz w naszej partii sześciokątnym z linii zagięcia, tworząc mały trójkąt.

53.

7. Ponownie założyć tylko brzeg do środka sześciokąta. Korzystanie z linii zagięcia, które zrobiliśmy w poprzednim kroku, są wygięte do zaworu zawór V, w lewym obrazie. Podobnie, kładziemy drugą stronę sześciokąta, aż pojawi się postać, przypominająca gramofonu. Ostatni zawór może spowodować lekkie zamieszanie, ponieważ zostanie on ukryty pod krotnie. Mamy pociągnąć go do mamy 6 z przylegającą zaworów, jak na zdjęciu po prawej stronie.

71.

8. Delikatnie dociśnij palcem na fałdzie każdej kieszeni, aby uzyskać coś podobnego do obrazu w centrum. Które z zaworami będzie na wierzchu, to nie ma znaczenia.

90.

9. Aby krotny linię do następnego etapu, każda kieszeń rozłożeniu odrzucić dwa Blue Corner do centrum linią przerywaną. Otrzymany rysunek powinien być podobny do rysunku po prawej.

10.

10. Aby otworzyć linie zagięcia, ostrożnie rozłożyć zakrętów, co zrobiliśmy w punkcie 8. Każda kieszeń niebieska kropka X w połączeniu z czerwoną kropką H. Uzyskanych w dziewiątym etapie linia zagięcia pomoże nam w tym. Kiedy robimy tę operację ze wszystkimi sześcioma kieszeniami, nasz kęs będzie wyglądać jak na zdjęciu po prawej stronie.

31.

11. Zwracamy się puste, a każdy zakątek sześciokąta Kolana do centrum. Każdy przylegający zakładka powinna stanowić niewielką zaworu. Niech to pozostanie na wierzchu, nie ukrywają je pod krotnie. Jeśli masz figurę podobną do rysunku po prawej stronie, to znaczy, że zrobił wszystko poprawnie.

53.

Dociskamy linia złożenia 12. Każdy z małych zaworów do nowych utworzonej linii zagięcia wymaganym do następnego etapu.

76.

13. Gut-bolesnym fałdy, co zrobiliśmy w punkcie 11, ukrywając zawory denne.

00.

14. Zwracamy się puste, aby włączyć się każdy zakamarek jak najdalej od centrum i łuki. Powinniśmy mieć 12 zaworów – 6 małych i 6 dużych.

25.

15. Przechodząc puste, widać dwa duże zawory są małe zawory. Każdy mały zawór jest pogłębiany. Teraz powinniśmy być sześć pastylek.

51.

16. Do każdej połowy niebieskiego rombu zaciska krawędź środek rombu i dociskana do krawędzi fałd. W rezultacie otrzymujemy rysunek jak na zdjęciu po prawej stronie. Pozostaje Powtórz tę czynność 12 razy i nasz płatek jest gotowy!

78.

06.

Lekcja Video na składanie origami płatki śniegu

Jak zrobić z papieru płatki śniegu Kirigami

Kirigami – rodzaj origami, którego główną cechą wyróżniającą jest to, że w procesie produkcji modelu wolno używać nożyczek i cięcia papieru. Sposób wycinania śnieżynkami, niezwykły Kirigami nie różni się zbytnio od produkcji tradycyjnych papierowych płatki śniegu, ale wyglądają o wiele bardziej twórczy i ciekawy. Naucz się tworzyć to piękno własnymi rękami, możemy pomóc małą klasę mistrzowską od autora bloga „Podziel się uśmiechem” Nataliya k.

35.

Przede wszystkim produkujemy tutaj jest taki shablonchik w którym dokonać prawidłowego sześciu prześwietlenie śnieżynka może nawet dziecko. Aby to zrobić, kawałek papieru z kątomierz skonstruować kąt 60 stopni. Ukośnie arkusz papieru placu w połowie Składane nałożyć przedmiotu obrabianego do szablonu, co następuje:

65.

Wchodzisz na rogach trójkąta, jak pokazano na fot

. 96.

Linie przyszłych cięć może być stosowany do obrabianego przedmiotu w ołówkiem, a następnie wymazać gumką lub dokonać wstępnie gotowane lub wydrukować szablon i wyciąć na nim. Jeżeli obrabiany na tym etapie złożyć na pół ponownie, aby wyciąć płatki mogą być wykorzystywane nie papeterii nóż, jak zwykle nożyczki do manicure. W tym przypadku prace można powierzyć nawet dziecko.

28.

Schematy do cięcia papieru płatki śniegu Kirigami

61.

Aby płatki śniegu, w technice Kirigami, jeszcze bardziej oryginalny i fantazji, mogą być kolorowe markery, udekorować cekinów, dżetów i słodkie pompony i wełnianych kul.

95.

House Decoration vytynankami

Pamiętaj, że jesteś dzieckiem zatrzymany na płatki śniegu szklanych i innych zdjęć papierowych? W przedszkolu iw domu z rodzicami staraliśmy się wyciąć choinek i Mikołaj, na ulicy, aby zobaczyć, jak pięknie urządzone nasze okna! Czasami okazuje się pięknie, a czasem krzywo, krzywo. Teraz wszystko jest o wiele łatwiejsze. Vytynanki or Cut papieru do dekoracji okien i mebli, można pobrać, wydrukować i wyciąć prototypowania nóż na specjalnej planszy.

30.

Jak wyglądać pięknie w oknach wieczór zdobione vytynankami! Pochodzą one do życia postacie bajkowe w lampach oświetleniowych do domu.

66.

Jeśli jesteś nowy w vytynanok produkcji, zacznij od prostych zdjęć.

03.

A jeśli nie było pewności, że dostaniesz bardziej skomplikowanych obrazów, możliwe jest, aby wyciąć całe sceny!

41.

80. Wystarczy wydrukować i wyciąć zdjęcie!

Dekoracji domu balerinki

Papieru. Inną ciekawą techniką cięcia papieru dekoracje – baleriny spódnice płatka śniegu.

20.

Konwencjonalne śniegu nie jest zaskoczeniem, papier zaklinacz, wirujące taniec z jakiegokolwiek ruchu powietrza, tak jak rodziny i gości. Tajemniczy taniec hipnotyzujący, oraz do podawania tych tancerzy jest bardzo prosta. Konieczne jest, aby wydrukować i wyciąć szablony ze zdjęciami!

61.

Albo te.

# gallery-1 {margin: auto; } # Gallery-1.gallery-item {float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } # Gallery-1 img {border: 2px stałe #cfcfcf; } # Gallery-1.gallery-caption {margin-left: 0; } / * Patrz gallery_shortcode () w wp-includes / media.php * /

I można wyciąć tancerze łatwiejsze.

03.

Ubierz swoje spódnice, płatki śniegu i powiesić w domu. Jest to bardzo nietypowe dekoracje.

46.

Cóż, nasze arcydzieła papierowe są gotowe, a teraz …

Zgadywania i życzenia!

A Nowy Rok, który ma przyjść,

Wykonywanie chwilę swój wymarzony …

Jeśli śniegu topi

(W dłoni nie stopi)

Choć zegar hit dwanaście!

Nasze płatki śniegu na pewno nie będzie topnieć! Więc teraz można sobie życzyć na wielką skalę!

Papierowe śnieżki: program do drukowania

Czy wiesz, że w przyrodzie po prostu ma dwóch identycznych płatków śniegu? Do nowego tegorocznego wystrój nie był zbyt płatki bliźniaki, a każdy był wyjątkowy i nie podobny do innych pielęgniarek ażurowymi nie daj się powiesił na tym samym szablonie! Eksperymentuj! Spróbuj jak najwięcej obwodów jak to możliwe! Jak są opcje?

90.

035. 081.

128.

176.

225.

275.

326.

378.

431.

485.

540.

596.

653.

711.

770.

830.

891.

953.

61.

load...