Jak zrobić płaski brzuch w domu

Spódnica zdradziecko pęka w szwach, a odbicie w lustrze z wypukłej kuli zamiast żołądka psuć nastroju? Aby rzucić sport, zakochał się w ciasta i zyskał status matek? Co najważniejsze – nie dostać depresji, a nie „jam” z góry garści cukierków. A jak wrócić płaski brzuch? Mówiąc prosto: dieta, aktywność, radość życia i wiary w najlepsze. Jednak nadal istnieje kilka tajemnic, z którą też wkrótce dowiedzieć.

load...

Zawartość:

Krok numer 1 – przegląd dieta i odżywianie

Będziesz zaskoczony, ale niektórzy wrócili do płaskiego brzucha w tygodniu po prostu poprzez zmianę kultury żywności. Może dla ciebie ten etap będzie bardzo mało. Zweryfikuj?

Więc, co należy zrobić, że nie było szczupłą talię, płaski brzuch i dobre samopoczucie?

  • śniadanie. Nie można wyjść z domu, gdy żołądek jest pusty. Dlaczego? Po pierwsze, twój metabolizm „budzi się”, co oznacza, że ​​tłuszcz i nadal będzie „dekorować” talii. Po drugie, pozbawiając organizm śniadanie, to sprowokować atak głodu w ciągu najbliższych kilku godzin – w przypadku gdy przed obiadem jest jeszcze daleko. Więc pamiętaj, aby zjeść coś szkodliwe, wysokokaloryczne, w podróży, w pośpiechu, przerywając dietę.
  • Post – Nie! Niektórzy ludzie uważają, że najlepszym sposobem na odzyskanie płaski brzuch w domu – blisko „Zamek” usta. Mylą się. Takie tortury jest obarczona zaburzeń metabolicznych, dzięki czemu organizm przyzwyczaja się do przechowywania tłuszczu w rezerwie – na wypadek, gdyby kiedyś zdecydujesz się ponownie głodować głód. W ten sposób będziesz miał cały czas, aby wyciąć swoją dietę, aby utrzymać osiągnięte wyniki. Można ją osiągnąć, że spożywanie kilku porcji sałatki dziennie, nadal będzie „puchną”. Minimalna ilość posiłków dla normalnego metabolizmu – 3. Możliwe jest również kilka przekąsek, oczywiście, przydatne.
  • Produktem „rewizji”. Ważne jest nie tylko, jak, kiedy i ile jemy, ale także, że mamy na stole. Będziesz zaskoczony kalorii to jeden hamburger wiadro kalorii kapusta, która będzie trwać przez kilka dni, nawet z pięcioma posiłkami. I to nie jest porównanie użyteczność. Jeśli tłuszcz, mąka i każdy „chemia”, która jest obecna w szkodliwych kanapki, nie tylko osadza się fałdy na brzuchu, ale także pogorszyć stan zdrowia składniki odżywcze zawarte w warzywach będzie w stanie sprawić, że szczupła bez narażania zdrowia. Jakie jedzenie powinno być wyłączone programu spożywczy płaski brzuch? Głównie słodycz bogate w węglowodany szkodliwych, więc negatywnego wpływu na piękno ciała. Następnie za pomocą wszelkich środków usunąć z diety wszystkie tłuste, smażone, mąki, półprodukty, jak wiesz, fast food. Jeśli lubisz alkohol, a potem, niestety, też będzie musiał się powstrzymać, spożywanie nie więcej niż kilka kieliszków wina wytrawnego tygodniowo. Taki szczery „audyt” można ułatwić przez kilka funtów w ciągu zaledwie 7 dni.

load...

Krok nr 2: Ruch – tak

Być może można sobie wyobrazić, że pasywny styl życia nie sprzyja piękno kształtów i cienkiej talii. Najłatwiej jest, aby płaski brzuch dla opornych – po prostu przenieść. Aktywność może być inny plan. Weź taniec Potter w ogrodzie, jazda na rowerze, przelewanie w najbliższym akwenu, aby nauczyć wspinaczki, zagrać w badmintona, zrobić kilka Generalne sprzątanie domu, w końcu – wszystkie sposoby są dobre, tak aby tłuszcz stopić w żołądku.

Bardziej skomplikowane, ale absolutnie pokonując metoda docelowe – szkolenia. Teraz sieć ich obfitości. Dobrze sprawdzony zestaw Jillian Michaels – Płaski brzuch. Więcej niż prosty, dziesięć minut treningu wynalezionego Katya Energy, płaski brzuch, że jest szalony, tysiące ludzi. Od niego i rozpocząć. Po pierwsze trzeba będzie przekształcić Energii Katya, płaski brzuch, które znajdziecie poniżej, a następnie daje możliwość pracy z wami znamienity videotreneru Jillian Michaels, płaski brzuch, że nie mniej niż piękna Katie. Jednak trzeba zdecydować, które z tych miłośników sportów pasie doskonały, i było równe, najważniejsze – że wynik był dodatni i poziom zadowolenia.

Oczywiście, najbardziej poprawny i optymalny sposób – połączenie aktywnego spędzania wolnego czasu i sportu, ale z myślą, że zajęcia przynoszą przyjemności i korzyści, a nie zmęczony i negatywnych.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Wideo-idealnego żołądku przez Katie Energii

Krok numer 3 – tajna broń

Jakie są inne sposoby, oprócz korekty systemu zasilania i sportu, aby tam stać się idealną talię? Każda kobieta ma swoje własne przepisy, masz prawo do dokonywania własnych albo skorzystać z niektórych z następujących tajemnic:

  • Motywacji. Chcę mieć idealną talię – Trochę. Trzeba jeszcze być jasne, co dokładnie powinno być. Wykonywać pomiary, zrobić zdjęcie sobie i wszystkim bezpieczne. Teraz określić do jakiej formie parametry powinny być zmniejszone. A także uzyskać płaski obraz żołądka lub użyć jednego ze swoich zdjęć (oczywiście, nie czas szkoły z rozmiarem, do którego nie wróci). Krótko mówiąc, trzeba być „światłem” rodzajem obrazu odniesienia, do którego aspirują.
  • Postawa i chód. Być może nie są świadomi, i bardzo zaskoczony, jak złe postawy lub niewłaściwe dla kobiety chodzić może zepsuć cały wygląd. Spójrz w lustro. Koło z powrotem? Spacer w normalnym tempie. Nogi, jakby młotkiem stosy, że będziesz wyglądać jak człowiek? I to nie powinno być. Chód prawdziwa dama jest zobowiązany być gładkie, piękne jak łabędzi śpiew, iz powrotem, oczywiście – nawet wtedy żołądek jest automatycznie cofnięty. Spróbuj sam!
  • Czasami wzrasta żołądka z powodu opuchlizny, które powodują problemy zdrowotne. Terminowe pomoc od dr zaoszczędzić od takich „niespodzianek”
  • Wizyty u lekarza. Zdarza się, że żadna dieta i ćwiczenia są najlepsze systemy nie może sprawić, że żołądek mniejsze. Następnie nadszedł czas, aby udać się do kliniki. Może tydzień kuracja będzie rozwiązać problem bez reszty, co eliminuje wzdęcia, bez żadnych ograniczeń diety i wyczerpujących treningów.
  • Odzieżowy. Paradoksalnie, czasami niepełnymi to sprawia, że ​​żołądek po prostu podniósł rzecz albo złe ubrania, z których po prostu rosła. Nie należy próbować dostać się do dżinsów szkolnych, jeśli masz wszystkie 30, a także nadmierne zużycie krótkie ubrania, gdy masz mały wzrost. Źle szafa psuje piękno. Rozważmy funkcje rysunku i nie jest ubrany w strój „Bun” celowo, bo – nie dziecko, a nie clown. Jeśli nie wiesz, jak wybrać własne ubrania, niech stylista pomóc lub nawet znajomego, który ma nienaganny gust.

Program szkolenia na płaski brzuch Jillian Michaels

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, a następnie tydzień później talii nie będzie się uczyć. Sprawdź to!

Powrót na płaski brzuch – aby rozwiązać problem, trzeba tylko chcieć.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...