Jak zrobić piękny pęk włosów? Oryginalna fryzura na pięć minut

Zawartość:

Na pierwszy rzut oka, zebrane w pięknej wiązce włosów może wydawać się zbyt surowe i matowe włosy, które ma zmierzyć tylko kobiety nauczycieli lub starszych pań. To nie jest prawda, bo nawet starożytna bogini, uwieczniony przez rzeźbiarzy i artystów sprzyjał właśnie taką układanie. Ponadto, jest to uniwersalna, w zgodzie z prawie wszystkich stylów, w tym odzieży sportowej, biznesu i wieczorem.

load...

Korzyści fryzury

Eksperymentując z techniką, można łatwo włączyć prosty prosty koński ogon w zadbanej i eleganckiej fryzury, która nie wstydzi się iść do recepcji lub romantyczną randkę. W tym przypadku, będziesz wyglądać nie tylko luksusowe, ale również czuć się bardziej pewnie i komfortowo.

Kolejną zaletą pięknych belek jest ich prostota i dostępność – każda dziewczyna z długością włosów jest nie mniejsza niż średnia dla pięciu minut jest w stanie zbudować sobie taki blask. Nawet bez poręcznych drogich urządzeń do stylizacji lub supernavorochennogo. Jeśli jeszcze nie wiem jak zrobić piękny bukiet, a w pobliżu znajduje się profesjonalny stylista, skorzystać z naszej porady.

Metody sporządzania kępkami włosów

Wariacje fryzury z pięknymi belkami Myriad za najbardziej istotne z nich.

Neutralny belka

To jest podstawą dla wszystkich innych fryzury tego rodzaju. Sposób tworzenia najbardziej elementarna: dokładnie czesanej należy zebrać w kucyk skręcenia w wiązkę, a następnie do węzła, który jest niezbędny do uszczelnienia kołków lub bobby długie kleszcze. Węzeł lokalizacja może być dowolna, od szyjki (mijania) do góry (wysokiej) i belki (belki boczne) w lewo lub w prawo.

load...

Przy wyborze wysokość belki, należy rozważyć możliwości swojego ciała, aby skutecznie podkreślają zasadność bez obciążających braki. Slender pani z szyi łabędzia i idealnych rysów twarzy można zrobić piękny pęk włosów na najwyższym punkcie dbania o włosy na głowie nie jest rozciągnięta zbyt mocno. Wysoka i zgrabna dziewczyna, jak i tych, którzy mają kark jest daleki od doskonałości, to lepiej wybrać miękkie mijania.

Absurdem jest spojrzeć zbyt duże i masywne belki delikatnych kolorów petite kobiet – lepiej jest je dokręcić mocniej i ozdobić loki lub loki.

Belka astrakhan

Oryginalny, nieco skomplikowana wersja konwencjonalnej belki. Podzielona poziomo w kilku porcjach ponytails identyczne, skrętu na pojedyncze pasma, które razem tworzą ukształtowaną pętli. Stylowe i piękne belki astrakhan jest przymocowany za pomocą szpilek i niewidoczne.

Elegancki belka

Jak zrobić ładny pęczek bardziej elegancki? Podzielić wszystkie włosy na trzy części, dzięki czemu potylicznej części głównego. Tymczasowe zabezpieczenie przednie nici oddzielone przecinania bocznej klipów. Dobrze uczesane włosy z karku zbierać w ciasny koński ogon na czubku. Nie jest zbyt ciasne wiązki muszą być skręcone owijane wokół podstawy ogona poprzez wkręcenie jego swobodny koniec uformowany w pętlę. Powstałe kołki kok naprawić i lakierów. Nici przednie uwolniony od klipsy, grzebień i położył nad uszami po utrwaleniu niewidoczne. Elegancki belka – win-win codziennych fryzury dla każdej kobiety biznesu.

Uroczysty belka z akcesoriami i ozdobami

Magiczna transformacja Kopciuszka w księżniczkę. Codzienny widok zwykła belka jest łatwo zmienić za pomocą różnych ozdób. Mogą to być oryginalne i stylowe spinki do włosów, kwiaty, klipy, grzebienie i spinki ozdobne, opaski czy tylko opatrunek wykonany z lekkiego nieważkości tkaniny. Głównym warunkiem jest umiar i kompatybilność akcesoriów, ponieważ ich nadmiar będzie wyglądać bardzo niesmaczne i może prowadzić do bólów głowy.

Aby nie psuć uroczysty wieczór były rozrzucone włosy i bezpiecznie belki, przed przystąpieniem do ich tworzenia, zastosować trochę pianki do układania włosów. I po zakończeniu procesu dokładnie posypać je lakierem.

load...