Jak zrobić piękny manicure w domu

Zawartość:

Kwiaty, gwiazdy w lakierach, małe zwierzęta naklejki na paznokcie – to już od dawna do przeszłości. Teraz w modzie niezwykły manicure, który odbywa się ręcznie, a nie wykonane z tworzyw sztucznych. Aby narysować takie piękno na dłoniach, niekoniecznie do udziału w kursach specjalistycznych lub dać pieniądze za pracę mistrza. Czasami wystarczy, aby uzyskać wykałaczkę, farby ze specjalnym pędzlem, szablon, modelu i oczywiście cierpliwości. Zadzwoń w domu wszystkich swoich przyjaciół, aby doskonalić swoje umiejętności na nich. Być może w przyszłości są dobrze odnieść sukces w tym biznesie.

load...

Robimy manicure w domu

Manicure „trampki”

Po pierwsze, upewnij się podwójne fundament. Aby to zrobić, bierze czarny lakier, matowe pożądane. Kolejny krok – zastosowanie białą farbę na czubku, jak we francuskim manicure. Umieścić sześć identycznych szare plamy (trzy po prawej i lewej stronie gwoździa). Kiedy wyschnie, przesunąć białe paski łączenia dwóch pierwszych punktów. Następnie wychodzi z górnej linii kropli światła. Muszą połączyć pierwszego znaku do drugiego (oczywiście, po drugiej stronie). Okazuje się, rodzaj koronki w kształcie litery X, jak na trampki.

Teraz w środku szarego kręgu każdy umieścić jeszcze jedną kroplę. Ostateczna touch – półkolem czarna linia na białym podłożu. Po dwóch lub trzech minutach kładziemy jasny lakier do ustalenia wyniku. Uwaga manicure „tenisówki”, można wyciągnąć albo na wszystkich paznokciach, albo na jednym, dzięki czemu reszta normalnego french manicure.

Manicure z płatkami

Zastosowanie daisy płatków – to świetny przykład, jak zrobić piękny manicure w domu, bez użycia drogich materiałów. Tak, trzeba malarskich (cielisty, srebro lub złoto, jasne – czerwony lub pomarańczowy), nożyczki do paznokci z ostrą końcówką, suszonych kwiatów, przejrzysty utrwalacza i pincety.

load...

Beżowy zrobić fundament, a następnie kładziemy na pomarańczową końcówką, jeśli czynią skośną kurtkę. Należy pamiętać, że po prawej stronie zaczyna się tuż powyżej lewej – trochę niższa. Gdy wszystko jest suche, malować cienką linię lakierem do malowanej paskiem – zakładka będzie się tutaj. Natychmiast delikatnie naciska paznokcia suche kwiaty pęsety. Następnie wyciąć część kwiatu, który nie pasuje. Złota lub srebrna farba trzyma konturu przyklejone na aplikacje. Na koniec omówimy wszystkie bezbarwny utrwalacz.

Manicure, stosując probówki

Jest to – kolejny niezwykłe manicure, który charakteryzuje się prostotą wykonania i oryginalność idei. Można to zrobić przy użyciu normalnego koktajl słomy. Aby to zrobić trzeba lakiery (najlepsze połączenie białych, żółtych i różowych kolorach), przezroczystej taśmy lub folii z tworzywa sztucznego lub porcelanowe talerze, nożyczkami.

Tak, jak w poprzednim przypadku, najpierw zrobić fundament (światła). Połacie palce pod paznokieć taśmą, tak aby nie rozmazuje ręce. Shlangochku wyciąć środku łatwiej wyciągnąć. Wlać niewielką ilość żółtej atramentu w zbiorniku, to końcówka rury maku. Następnie wydmuchuje zawartość na podstawie, jako wynik powinien okazać się różnią się kształtem i wielkością plamy. Robimy to samo z innego koloru farby.

Po manicure wysycha nieco postawić jasną kurtkę i usuń taśmę. Jeśli tusz przypadkowo dostanie się na skórę, należy go zetrzeć delikatnie wacikiem. Przy okazji, jeśli chcesz, możesz użyć więcej kolorów. Jednak upewnij się, że ta obfitość nie będzie wyglądać przesycone.

Stylowy manicure na krótkich paznokciach

Nawet jeśli masz krótkie paznokcie, że nie ma powodu, aby jechać bez manicure. Jedyne zastrzeżenie których należy pamiętać, dostając się do pracy – w tym przypadku, aby uniknąć dużych wzorów i wiele jasnych kolorach. Najlepiej jest wykonać rysunek w bogatych ciemnych barwach.

Pierwszy etap – malować paznokcie na czarno. Jeśli konsystencja jest zbyt cienkie lub widoczne plamy, zrobić dwa lub trzy warstwy. Top wyrządzić Xin perłowy lakier z brokatem. Wlać niewielką ilość lakieru do szarej kartce papieru, to dunk uchwyt i zacząć rysować floret kropka, a następnie – liście i łodygi. Nawet jeśli nie masz talentu artysty, obraz będzie jeszcze zabawa. Niezwykle imponująca jest na tym tle będzie wyglądać hieroglify tsiferki etc.

Manicure Bead

Niestety, z takim pięknem ledwie można przejść więcej niż jeden dzień. Ale co takiego manicure na wakacje, nie będzie pozostawiony bez uwagi. Przez 3-D obrazu trzeba lakieru, małe wióry lub granulki i pomponem. Wszystko to można niedrogo kupić w sklepach.

Po zastosowaniu fundament, natychmiast wlewa się zgrubienie paznokci, żeby mógł trzymać. Delikatnie usunąć nadmiar przy pomocy puszystego pędzla. Drewniana szpatułka z ostrą końcówką stożkową machnięcia kontur paznokci, elementy nie pozostają na skórze. Manicure inaczej będzie wyglądać niedokończone jeśli miało to miejsce w pośpiechu. Gdy wszystko jest suche (w 5-10 minut), umieścić na górze kilka warstw lakieru.

Uniwersalny manicure

Z modnym manicure, sporządzona w delikatnych, pastelowych kolorach, można chodzić jak pracy, w której istnieje ścisły dress code, a także w restauracji. Będzie to wyglądać właściwe w każdym przypadku. W tym przypadku, stworzenie takiej urody trzeba wydać nie więcej niż 10-15 minut.

Podstawa – ciało lub jasnobrązowy kolor. Farba jest nakładana na wierzchu białą farbą oraz wykałaczki delikatnie przerywa, zadrapania, guzy. Nie martw się, jeśli pozostają plamy, jak w końcu nie będą widoczne. Można również użyć specjalnej farby, że sama pęknięcia.

Manicure „Night Sky”

Czynimy dwie warstwy ciemny niebieski lakier, trzecia warstwa – przezroczysta z płatkami kwiatów lub gwiazd. Najważniejsze dwa do trzech milimetrów od czubka paznokcia zadają małe kryształy. Ta opcja manicure jest idealny dla tych, którzy nie mają czasu lub chęci, aby narysować rysunki igły, pędzla lub pióra.

Lato manicure

Nad białymi pociągnięciami pędzla baza stosowanych czerwoną farbę. Kierunek – od czubka i podstawy do połowy. W tym przypadku, nie powinny się pokrywać lub przenieść. W centrum narysować linię prostą i różowy rozmazuje się go za pomocą szczotki. Wynik powinien być obraz, jakbyś rysunek uderzeń Flamaster na błyszczącej powierzchni. Gdy farba wyschnie, nałożyć dwie warstwy lakieru i odczekaj pięć minut. Na koniec wacikiem wycierania paznokci nasączone wódki lub rozcieńczony w wodzie, alkoholu.

Kwiat abstrakcja

Farba paznokcie w dwóch warstwach z nasyconym czerwony. Nie zapomnij, aby przerwa pomiędzy dwie minuty każdej aplikacji do manicure przyszedł monotonne i nie smarować. Z prawej strony zestawu trzech tłuszczowej białej momencie wyłania się z każdej z trzech linii krzywych. Wskutek powitalny ma być piękny pączek.

Okrągły abstrakcja

Na podstawie czarnym lub lakierem matowym szarym. Top ustawić Inkblot Maroon i rozmazany go, tworząc gęstą koło. Najłatwiejszym do pracy ze specjalnym piórem z okrągłą końcówką żelaza, które można kupić w sklepie. Jako środek pod ręką, użyj mecz. To samo zrobić z fioletowym, różowym i białą farbą. Lokalizacja może być całkowicie asymetryczna. Po wyschnięciu farby, umieścić wewnątrz koła małe kolorowe plamy.

Jak wybrać lakier do paznokci

Jakość lakieru – klucz do pięknego manicure. Korzystanie podrobione nieznanego pochodzenia, można również uruchomić ryzyko ich zdrowia. Zaoszczędzić kilkadziesiąt rubli na takich produktach dzisiaj, jutro trzeba będzie wydać setki leczyć zepsute paznokcie. Dlatego zapas farby, obserwować cztery złote reguły.

  • Zakup wszystko z dyskontem, upewnij się, że lakier nie kończy się z datą ważności. Zazwyczaj cena jest resetowany kiedy wyjście powinno być realizowane w trybie pilnym. Zepsute farba ustanawiają sprawnie, szybko i crack oblazit.
  • Weźmy tylko szczelnie zapakowane farby. Uszkodzenie pokrywy lub skrzynki z aktu małżeństwa. Jeżeli osłona może być łatwo usunięta i widać pozostałości z powierzchni zewnętrznej, a następnie farby już używany.
  • Szczotka musi być gęsta, gładka. Widziany wystające włosy? Natychmiast zrezygnować z lakierem. Z biegiem czasu, szczotka będzie po prostu rozpadnie.
  • Przed zakupem pomocą testera. Z tego powodu będzie można dowiedzieć się o wszystkich produktach: jaki będzie kolor farby po nałożeniu na paznokieć, jeśli zmiana cień. Domu, zanim zaczniesz manicure, doświadczenia zdobyte za pomocą jednego gwoździa. Pozwala to sprawdzić, czy masz na którykolwiek ze składników alergii.

Jak widać, jest to bardzo proste, aby uzyskać dobry lakier. Nie muszą kupować najdroższe produkty markowych firm. Należy zwrócić uwagę na produkty połowy rynku, badania składu wymagane dostarczenie certyfikatów. I wtedy nie będzie na haku za oszustów.

load...