Jak zrobić paczkę włosy: 7 twórcze i eleganckie fryzury opcje

Belka – jedna z najprostszych i najbardziej eleganckie fryzury dla długich włosów i włosy średniej długości. Genialny połączenie prostoty, komfortu i elegancji! Jak zrobić paczkę włosy na co dzień i na specjalne okazje? Belka doskonale połączone zarówno z sportu, biznesu i stylu casual, jak również stylu wieczorem. Najważniejsze – aby wybrać odpowiednią wersję belki i akcesoriów. Tworzenie wiązki nie wymaga specjalnych umiejętności i wysiłku, więc można to zrobić w absolutnie wszystkich okolicznościach, nawet na drodze, jak iw terenie. Przy użyciu różnych technik, skromny i prosty Belka może być łatwo przekształcony w luksusowy fryzury na recepcji, ślub lub romantyczną randkę.

load...

Zawartość:

Uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Włosów.

Belka – win-win dla absolutnie każdej sytuacji i stylu ubioru. Po zebraniu włosy w kok, jest to wygodne, aby uprawiać sport (pomyśleć o sławnych sportowców i tancerzy) oraz pracach domowych, iść na zakupy lub spacer z psem, a na spotkanie biznesowe lub kolacji będziesz na szczycie! Co najważniejsze, będziesz nie tylko wyglądają super, ale również czuć się komfortowo i pewnie, dzięki zabezpieczyć włosy.

load...

Kto powinien dokonać wiązka

Wariacje na belce, istnieje więcej niż tuzin. Ze względu na tę różnorodność ta fryzura można nazwać uniwersalnym, ponieważ każda kobieta, jeśli chcesz być w stanie wybrać swój idealny bukiet. Jednakże, pomimo różnorodności i powszechności wszystkim, nie powinniśmy zapominać, że wiązka, podobnie jak każda inna fryzura może podkreślić nie tylko godności kobiet, ale również swoje wady. Elegancki i wyrafinowany Belka – idealna fryzura dla smukłej pani z szyi łabędzia i regularnych rysach. W tym połączeniu, nawet wiązka niechlujnie i niechlujstwa wygląda jak król! Jeśli szyi jest prawie łabędź poniżej wiązka lepszego do roboty, nie skupiając się na szyję.

0.

5. 1. 8.

6. 5. 5.

Od wysokich belki na górze jest dać dziewcząt i wysoki. Krótki miękkie wiązka będzie rozjaśnić zbyt długą i cienką szyję. Właściciele potylicy spłaszczone kształty są doskonałymi bujne wysokie belki: płaskie, obszerna, kręcone, a także w postaci ośmiu. Kruche młode kobiety nie pasują masywne cielsko długie kępki włosów, które wyglądają co najmniej śmiesznie. Lepiej jest zrobić ciasny kok, ozdobione zakrętasów loki, albo dwa małe po obu stronach belki. Na się wysoko w górze wiązki jest ważne, aby wzrost włosów na szyjce nie były zbyt mocno.

6.

Jak zrobić paczkę

Włosy. Długie włosy i sierść średniej długości – idealna dla twórczych eksperymentów fryzjerskich, z których można „budować” czegokolwiek. Belka – doskonale nadaje się do pracy, nie wymaga specjalnych umiejętności, wysiłku, luksusowy styl i sprytnych urządzeń. Poza tym, on prawie nigdy nie wychodzi z mody, a wiele wariacji na temat klasycznego belki, pozwala miłośników tej fryzurze zawsze inny i niepowtarzalny.

8. 1.

Aby utworzyć pakiet, włosy zebrane z tyłu lub na górze głowy, gdzie są walcowane i zabezpieczone za pomocą szpilek, tworząc węzeł. Jeśli trzeba dać objętość włosów, można stosować różne klocki, na przykład wałek piankowy lub kok. Wiązka może być szczelne lub luźne, „elegancki” i schludny lub celowo niedbałe, wysokie lub niskie.

05.

7 warianty popularnych fryzur

Tradycyjna prosta belka

Złóż zwykła belka łatwiejsze niż kiedykolwiek: uczesać, gromadzą je w wysokiej lub niskiej koński ogon, skręcone w wiązkę jest skręcone w węzeł i dokręcić szpilki w taki sposób, że są one niewidoczne. Zamiast szpilek, można użyć długi zakręt w postaci kleszczy. Dywersyfikacji i kilka ozdobić zwykłej belki, belka może być pozostawiony na dole parą cienkich nici. Twist ich wici i położył się na górze belki. Końcówki w wici wyłączyć pierścienie i załączyć do włosów niewidzialnego.

20. 36. 53.

71. 90. 10.

Stylowa „Astrachań” wiązka wici

Poziomy podział włosy na 4-5 równe porcje. W każdym miejscu zebrać włosy w kucyk i ciasno skręcone w wici, tworząc pętlę podobny gryzmoły i wzorów. Get stylowe „Astrachań” pakiet wici ustalonej za pomocą szpilek i niewidoczne. Ta fryzura zawsze wygląda oryginalna i nowoczesna!

31. 53.

Eleganckie klasyczne wiązka

Podzielić włosy na trzy części. Guz zrobić więcej niż dwa pozostałe. Dwa przednia część jest lepiej podzielić przedziałek z boku. Przednie pasmo włosów do łatwego klamer mocujących. Główną część potylicznej włosy starannie rozczesać, aby podnieść koronę i skurczu szczelną gumkę, dzięki czemu ogon. Curl włosy luźno warkocz i owinąć go kilka razy wokół nasady ogona. Wyjeżdżamy małą pętlę, która jest przekazywana wolną końcówkę ogona. Mocno zacisnąć węzeł i ukryć go w końcach nici. Fix szpilki Beam i wszystko posypane lakierem. Teraz z dwóch części bocznych spinki do włosów i usunąć je grzebieniem. Po lewej stronie pasma wiązki możemy zacząć od nowa, pięknie położył ją na uchu i przymocować go niewidzialnym, pozostawiając końce włosy darmo. Robimy to samo z prawą częścią boczną. Elegancki wiązka włosów jest gotowy! Doskonały wybór dla kobiet fryzury biznes.

76.

Uroczyste wariant z obręczami

Nałożyć na mokre włosy stylizacji oznacza, że ​​w trakcie suszenia, można je doskonale ciągnąć. Suche i wyprostować włosy z suszarką do włosów i szczotką, zebrać je w wolnym koński ogon, palce z przodu trochę poluzowanie naprężenia włosy. Ogon przekształcić do wolnego belki, niezbyt mocno, że niewidoczne mocowania i szpilki. Następnie wziąć dwa obręcz. Jednym z nich jest noszona na głowie, umieszczenie go w odległości 4-5 smot włosów. Drugi pierścień ma dwa cale od pierwszego. Gotową fryzurę posypane farby, w którym chcesz wygładzania pasm.

00.

Pakiet falistym

Włosów

Proste w wykonaniu, ale bardzo efektowne fryzury. Aby utworzyć pakiet falowane włosy, wilgotne umyte włosy kładziemy pianki stylizacji. Z pomocą suszarki do włosów i okrągłej szczotki i wysuszyć je wyprostować włosy. Weź szczypce i duże pasmo nici owinąć włosy, ale nie wyleczyć lub pierścienie są uzyskane, i musimy tylko falę. Gotowy do otwierać zamki i napina luźną gumką ogon. Ostatnim razem przechodząc przez włosy elastyczną, pozostawiając im swobodę sag w pętli. Powstały pętli owinięty wokół gumy, wysyłając go w dół. Naprawimy jej szpilki do włosów. Opcja ta wiązka będzie świetnie wyglądają z dopasowane w tonie do butów sukienka i szpilki lakierem i atłasowych wstążek.

25. 51.

Exquisite wiązka z dekoracjami i akcesoria

Potoczne belka jest łatwo przekształcony w luksusowy fryzury wieczorowej z akcesoriami i ozdoby do włosów: Piękne oryginalne szpilki, kwiaty, broszki, klipsy, grzebienie, spinki do włosów ozdobnych. Najważniejsze – nie przesadzaj, zwłaszcza za pomocą szpilek metalowych. Będzie to wyglądało bez smaku, oprócz „głowa” metalu obfitości może powodować bóle głowy.

10.

06.

Elegancka boczna resahr13 wiązka

. Do treści ↑

Film jak zrobić snop

Włosów

load...