Jak zrobić paczkę szybko i łatwo?

Zawartość:

Moda na luźnej rozwianymi włosami i układania skomplikowanych trójwymiarowych ustąpiły cienkie włosy, cały czas znany i kochany przez wielu – belki. On daje „smaku” większość płci pięknej. Nie jest konieczne do dokowania z kształtem twarzy lub tsvetotip swój wygląd. Zrób paczkę szybko i łatwo, nadaje się do pań w każdym wieku, jest noszone jako zadanie, a także osoby świeckie i recepcji. Rzeczywiście, prostota – klucz do elegancji.

load...

Belka – fryzurę wszechczasów

Ta fryzura wynalazł starogreckiego kobiety, którzy cenili sobie prostotę i naturalność. Wtedy kobieta wiązanej węzeł na karku włosy, udekorować swoje tiary, pomniejszonych o cienkiej złotej koronki czy wstążki. W średniowieczu kobiety zamiast warkocze splecione wokół głowy, zaczął się tak zwany „pokora Knot” – gładkie włosy z ciasnym węzłem, rozdrobnione na tył głowy.

Po dobie zaciskania pasa dla włosów jest czas Biedermeier fryzury. To zawiłe wiązka forma włosy podniesione w postaci pętli i łuków, szef pozostało otwarte. W pierwszym z tych fryzur kosmyki włosów na skroniach zostały umieszczone w loki. Takie fryzury przeznaczone do wyjścia ceremonialne przyjęć i kulek. Z biegiem czasu, gęste pęczki loków zastąpiły bardziej bujne i małe loki, które zostały nazwane „dmuchane śnieg” lub „bita śmietana”.

Ten włosy rozstał warunek. Jeden lub dwa, zygzakowata lub równolegle. Zgodnie z trybem, pęczki na koronie miały być najwyższa możliwa, więc później w swoich klatkach konstrukcja stalowych używanych. Pęczki stali stanowią pętlę powietrza oplotu albo gładkich pasma włosów czesanej w postaci łuków. Oczywiście, duża ilość części wymaga gęste włosy, co spowodowało duży mody używać tamponów.

load...

Dziś jest jednym z najbardziej proste, eleganckie i praktyczne fryzury. Jego popularność zdobył wiązki, które doskonale łączy się z różnych stylów odzieży: sport, dorywczo, biznes, wieczór. Idealny do wszelkich okazjach, to wszystko zależy od opcji wiązki i odpowiednio dobranych akcesoriów do włosów.

Co trzeba wiedzieć, aby dokonać właściwego wiązkę

Eksperymenty fryzjerskie są idealne jako długie włosy, a włosy średniej długości. Ponadto wiązka nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani skomplikowanych urządzeń. Można to zrobić prawidłowo we wszystkich warunkach życia, nawet w wędrówki.

Wariacje na belce istnieje tak wiele. Dlatego każda kobieta może wybrać dla włosów odpowiednią opcję. Jednak nie należy zapominać, że, jak każdy inny fryzurę, może on nie tylko korzystne, aby podkreślić swoje mocne strony, ale także podkreślają braki. W połączeniu z wdzięku szyi i klasycznych cech nawet rozczochrany, pośpiesznie wykonane wiązka będzie wyglądać dobrze. Jeśli nie mają powyższe parametry, należy to zrobić poniżej, tak aby nie koncentrować się na szyję.

Jeśli wysokość jest większa niż 180 cm, nie jest konieczne, aby zrobić wysokiej belki. Mijania i schludny – najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Ten niuans należy wziąć pod uwagę, a kobiety są zbyt długie i cienkie szyi. Miniaturowe i delikatne panie są przeciwwskazane bujne i obszernych pakietów. Dla „dyuymovochek” więcej odpowiednich ciasnych wersji tej fryzury ozdobione loki i loki, i dwa małe belki po bokach głowy.

Jeśli zdecydujesz się zrobić kilka wysoko na górze, upewnij się, że włosy na karku nie były zbyt mocno. Stosując różne techniki, możliwe jest, aby promień zwykłym oryginale, eleganckie fryzury wieczorowej.

Wiele opcji belka

Najprostszym rozwiązaniem belka

 1. Dokładnie przeczesać włosy.
 2. Zbierz je w koński ogon, w którym chcesz dokonać paczkę.
 3. Śruba ogon w wątku.
 4. Przekręcić go w węzeł i zabezpieczyć za pomocą szpilek.
 5. Udekorować bandą dwa sposoby: zostawić kilka cienkich nici w dolnej belki, lub przekręcając je w wici, umieścić na górze belki.

Belka objętościowy

Ten typ belki jest łatwe i proste do zrobienia ze specjalną podszewką. W przypadku braku takiego – można zrobić to sam. Najbardziej powszechnym materiałem dla domowych wykładziny – skarpety. W tym celu powinny być cięte na palec „palce” i przekręcić kilka razy, aż staje się jak grubą gumką.

 1. Zbierz włosy w kucyk, w którym chcesz dokonać paczkę.
 2. Włóż skręconych włosów w skarpetce, w zwykły Scrunchy.
 3. Owijać ogona rolki z skarpety, tak, że włosy obejmowało całą rolkę.
 4. Zabezpieczyć wiązkę kołków.
 5. Można udekorować z plecionki, wici skręcone loki, łuki i kwiatów.

Nietypowe belki

Następny belka – Wniosek o indywidualności i ekstrawagancji. Ale, pomimo złożoności, co czyni go bardzo łatwo.

 1. Podzielić włosy rozstał się z boku.
 2. Zmontowania ogon w dolnej części (blisko ucha).
 3. Podzielić kucyk na nici, a kręcenie się wokół jego palca, umieścić swój własny.
 4. Loki łuki zacisk kołków i niewidoczne.
 5. Dla objętości więcej nici możliwe przed załączeniem grzebień i posypać lekko lakierem.

Beam-bow

Pomimo wszystkich jego zakresu, ta opcja po prostu zrobić belkę, to zajmie Ci 15 minut.

 1. Oddzielony od czoła poważnej kosmyk włosów, lekko obniżony i zabezpieczyć na górze z małym klipu. Ma to na celu zapewnienie, że włosy nie są następnie stracił swoją objętość.
 2. Zbierz włosy w kucyk, w którym chcesz dokonać łuk. Można to zrobić na górze lub z boku, jak można powiedzieć fantazję.
 3. W ostatnim obrót guma ogonem powinny tworzyć pętlę. Zrobić pętlę, jak duży chcesz zrobić łuk.
 4. Podzielić wzmocnienie pętli w dwóch częściach. Śruba środkowa resztę łuku. W ten sposób dwie części – „uszy” z kokardą i linka do włosów – jego „węzeł”, który musi być ustalona niewidoczne.
 5. Daj „ucha” bow kształt. Jeśli to konieczne, zapewnić im niewidoczną bazę.
 6. Usuń mały zakręt z nici z czoła.
 7. Bezpieczne lakier do włosów.

Piękny stylowy łuk z włosami jest gotowy!

Jak ozdobić włosy?

Opcje Biżuteria dla ołówka istnieje wielka różnorodność. OGRANICZENIE tutaj – tylko swoją wyobraźnię. To może być guma sztuczne kwiaty i kołków metalowych kryształów i perełkami i siateczki w dowolnym kolorze i dekoracyjnych grzebieni i różnych zacisków. Można również eksperymentować z przedziałkiem, gładkie łączenie nici z Loki, plecionek splot w grubości wiązki.

Ale najważniejsze – należy pamiętać, że wszystko jest dobre z umiarem. Szczególnie dotyczy to ogromne biżuterię i metalowe szpilki. Zbyt duża liczba z nich będzie wyglądać krzykliwe. I obfitość prikolok koloru, między innymi, może prowadzić do bólów głowy.

A reszta – idź do niego. Wypróbuj nowe obrazy, nie bój się eksperymentować ze stylami, odkryć nowe aspekty jego charakteru dla siebie! Ze światłem barwy wygodnego robić prace domowe lub ćwiczenia, spacer ich zwierzaka lub dokonywanie zakupów, aby błyszczeć na spotkaniu biznesowym lub kolacji. Ale co najważniejsze – będziesz wyglądać nie tylko wielki, ale pewni na 100%.

load...