Jak zrobić masaż antycellulitowy w domu

Zawartość:

W dzisiejszych czasach wiele kobiet do czynienia z bezpośrednim problem, jak cellulit. Do przyczyn, które powodują jego wygląd może być nieodpowiednia dieta, niezdrowy tryb życia, złe nawyki i zaburzenia w środowisku ekologicznym. Czynniki wpływają na czysto fizjologicznej – predyspozycji genetycznych, zmiany hormonalne, węzły naruszeń cyrkulacji płynu, różne choroby, takie jak – niedoborem hormonów tarczycy lub zaburzeniami funkcjonowania trzustki.

load...

Najczęściej są zlokalizowane złogi tłuszczu w pośladki, uda i brzuch. W rzadkich przypadkach, na ramionach pojawia się cellulit. Jeśli jesteś narażony na ten problem, dzisiaj proponujemy, aby dowiedzieć się, jak zrobić masaż antycellulitowy w domu, tak aby w ten sposób pomóc sobie raz jeszcze uczynić swoje ciało zdrowe i atrakcyjne.

Co należy wiedzieć o cellulitem

Aby skutecznie pozbyć się problemu, musimy najpierw dokładnie zrozumieć, co to oznacza. Ściśle mówiąc, cellulit – niekoniecznie tkanki tłuszczowej. Normalnie tkanka tłuszczowa powinna być w każdym ciele, nawet w chudych kobiet jest. Zdrowe komórki tkanki tłuszczowej poprzez specjalną membranę, aby usunąć produkt z ich życia, a krwiobiegu, są odprowadzane.

load...

My już rozmawialiśmy o nich – – w niesprzyjających okolicznościach, błony te są zablokowane, „odpady” nie są już wyświetlane, ponieważ od tej komórki tłuszczowej jest uszczelniony. Takie komórki są uszczelnione ześlizgiwanie się „małych grup”, tworząc powierzchnię uszczelniającą w tkance tłuszczowej, a następnie zablokowanie przepływu krwi i płynu w tych obszarach. I znaleźć przykra niespodzianka w „pomarańczowej skórki”, jak nazywają cellulitu ze względu na podobieństwa wizualnego ze skórek owoców cytrusowych.

Ogólnie rzecz biorąc, pojawienie się cellulitu jest bezpieczny dla zdrowia kobiet, ale to daje wygląd wielkiego dyskomfortu, a czasem uczucie kompleksu niższości.

Marzenie każdej kobiety cierpiącej z cellulitem – znaleźć narzędzie, które „leczyć” i ostatecznie uratować ją od tego problemu. Do walki z cellulitem, istnieją całe programy zawierające konkretne zestawy ćwiczeń i różnych diet. Jak również narkotyków sprzedających, specjalnej odzieży i sprzętu fitness, który można uprawiać nie tylko na siłowni, ale także w domu.

Jednak najbardziej skutecznym narzędziem przeciwko tłuszczu jest masaż, który można łatwo przeprowadzić w domu, w miłej i komfortowych warunkach. Jeśli opanujesz technikę masaż antycellulitowy i zacząć robić to celowo na obszarach problemowych ciała, a następnie w końcu można dostać nagrodę za wysiłek i pożegnać się z tym nieszkodliwe, ale bardzo nieatrakcyjne wada.

Jak zrobić własną antycellulitowy masaż

Przygotowanie do masażu

Przed masażem należy oczyścić skórę ciała, więc konieczne jest, aby wziąć prysznic (to ty i pierwszy dowód, że masaż antycellulitowy najlepiej jest wykonywać w domu). Ale w tym samym czasie do pary skórę jest zabronione, lub podczas masażu może uszkodzić naczynia włosowate.

Woda do kąpieli powinna być ciepła, ale nie gorąca. Aby skórze ciała stać się miękka i elastyczna, to najlepiej zrobić miękką peelingu. Delikatne leczenie skóry przyczynia się do jej regeneracji, usuwa resztki martwych komórek skóry, a tym samym nie zranić życie. Masaż będzie musiał oczyścić skórę skutki korzystniejsze.

Masaż antycellulitowy

Ten masaż antycellulitowy jest uważany powierzchowne i oparte na głaskanie i bicie ruchów. Podczas gdy w domu, można dobrze odpocząć, a następnie ruch będzie miał lepszy efekt. Oto jak procedura powinna być wykonywana:

  1. Masaż zaleca się rozpocząć z lekkim głaszcząc dłoń w kierunku od kolana do biodra. Stopniowo przejść do bardziej intensywnych ruchów rąk.
  2. Ponadto konieczne jest zebranie palcem skóry i tłuszczu w kolanie wału i przesunąć go w górę jej uda. To ćwiczenie powinno odbywać się dwa razy ze wszystkich stron biodra – najpierw na jedną nogę, potem na sekundę.
  3. W dalszym ciągu do masażu z lekkimi pociągnięciami całej dłoni, w kierunku od kolana do uda, stopniowo przechodząc do bardziej intensywne ruchy dla prędkości.
  4. Po tym, zaczynają ugniatać i masować obszarów problemowych ciała. Robi masaż z cellulitem w domu, kiedy nie widzą obcych, może być stosowany do masażu ruchy przypominające wyrabiania ciasta na najbardziej problematycznych obszarów, które wahają się otworzyć wścibskich oczu.
  5. Poniższe ćwiczenie: ręka, pięść, przeprowadzenie palcami na nogi od kolana w górę. Odbywa się to na dwa razy z każdej strony ud.
  6. Zakończ masaż z cellulitem powinny być energiczne pat na wszystkich obszarach problemowych ciała, które stopniowo zastępują obrysowywanie ręce. Nie powinno być uczucie lekkie pieczenie skóry, która pod koniec sesji masażu należy również rumieniec.

Inna wersja masaż antycellulitowy

Technika masażu skierowanego przeciw cellulitowi, opiera się na specyficznych ciekawych ruchów. Metoda ta jest uważana za bardziej skuteczny i wydajny w porównaniu z powierzchownym masażu. Ze spektakularnych ruchów udaje się wypracować głębszą tkankę, co zwiększa przepływ krwi w nich. Kiedy osiąga się to poprzez zwiększenie tkanki łącznej i skóry, zmniejsza cellulitu.

Aby wykonać ten masaż trzeba będzie nie więcej niż dziesięć minut, a można łatwo znaleźć dla siebie ten czas, każdego dnia, rano, przed wyjściem z domu, lub wieczorem, po dniu pracy. Nie jest zalecany dla tego specjalnego oleju do masażu lub kremu, jak ekscytujące działanie masażu będzie trudne do przeprowadzenia na śliskiej skórze, a pożądany efekt w zwalczaniu nie działa w celu osiągnięcia tłuszczu.

Teraz jesteś gotowy do masażu:

  1. Zaciskając pięści, jego kłykcie zacząć masować skórę na udach, pośladkach i kolanach. Jednocześnie na obszarach problemowych skóra powinna rumienić.
  2. Połóż ręce tak, że palce mógł masować obszarów problemowych ciała w ruchu kołowego.
  3. Skóra w udo lub górną część jednego ramienia zaciśnięte pomiędzy kciukiem a palcami drugiej ręki, a potem zaczynają wykonywać taką ekscytującą ruch z dołu do góry.
  4. Skóra ud, pośladków i brzucha wciśnięty między kciukiem a palcem wskazującym. I bez zwalniania przechwycony skórę poprzez przepuszczenie go przez zaciśnięte palce, ruch w górę. Podczas jazdy w dół kciuk jakby gładząc skórę z lekkim ciśnieniem.

Masaż antycellulitowy – to jest wielki zapobiegawcze narzędzie, które pomaga walczyć nawet przed możliwością wystąpienia złogów tłuszczowych w przyszłości. Więc ten rodzaj masażu zaleca się zrobić nawet te kobiety, których skóra nadal nie skojarzyć z pomarańczy, jeśli dla jednej lub innego powodu, są one zagrożone.

Być może jesteś sumienny schudnąć, diety, lub zwalczanie nadmiaru podskórnej „zapasów”, wizycie w saunie lub na siłowni; to wszystko – to świetny sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Ale jeśli w tym samym czasie można również dodać antycellulitowy masaż, który można wykonać samodzielnie w domu, używasz go tylko przyspieszyć osiągnięcie pozytywnych rezultatów. W tym przypadku nie trzeba nawet korzystać z usług profesjonalnego masażysty – uczyć się i mieć sam masaż jest całkiem proste. W praktyce urządzenia do masażu jest dostępny i łatwy w użyciu w domu. Najważniejsze – chęć i pragnienie każdej kobiety, aby wyglądać spektakularne codziennie.

load...