Jak zrobić masaż antycellulitowy: opis procedury do użytku domowego

„Skórki pomarańczowej” nazywana jest także żeńskie plaga naszego stulecia. I nic dziwnego, skoro 90% płci pięknej mają do czynienia z tą chorobą z pierwszej ręki. Wydawałoby się, że dane przerażająca. Jednak kobiety są słabe pod wieloma względami, z wyjątkiem walki przed niedoborem figur. Jeśli znajdziesz jakieś wygląd wad delikatne panie są przekształcane dzielnych lwic, wypowiedzenie wojny, nawet najcięższe nieszczęścia. A co dziwnego na piękno kobiety zdolny do wszystkiego. Rozważmy numer jeden broń przeciw „pomarańczowej skórki” – masaż antycellulitowy: jak wykonać procedurę, kiedy i ile razy, aby przywrócić skórze elastyczność i piękno.

load...

Zawartość:

Dlaczego masażu – wróg „skórki pomarańczowej”

Zanim przejdziemy do tego, jak zrobić masaż antycellulitowy, należy zrozumieć, dlaczego w tym, że masowanie jest jednym z najbardziej skutecznych metod leczenia w walce z „pomarańczową skórką”?

Proszę pamiętać, że jest to atak. Cellulit – to zestaw wstrząsami, które są zarówno pod skórą, a na jej powierzchni, a tym samym szpecące ciało i psuje nastrój właścicieli takich „ozdób”.

load...

Głównym materiałem budowlanym dla tych nieprzyjemnych węzłów – tłuszczu. Tymczasem nie powinniśmy myśleć, że grube kobiety nie są potrzebne. To nie jest. Niewielka warstwa tłuszczu pod skórą – jest to normą dla młodych kobiet, które chcą utrzymać swoją zdolność zdrowia i rozrodczym. Popiersie z komórek tłuszczowych, oczywiście, jest nie mniej niebezpieczne niż ich nieobecności. Ale nadmiar tłuszczu jest przyczyną cellulitu, a błędne pielęgnacji swoich rezerw. W organizmie kobiety nie powinny robić alkohol, tytoń, energia, niezdrowej żywności i wszelkiego rodzaju „chemia”, które są przepełnione obfitości niektórych produktów. Pani dbanie o skórę powinno spać spokojnie, dużo ruchu, unikać stresu i, oczywiście, wierzę, że „skórka pomarańczowa” – tymczasowy defekt skóry i dlatego nie siedzieć bezczynnie.

Ponieważ realizacja antycellulitowy technika masażu obejmuje intensywne działania mechaniczne znienawidzonych stłuczki zostanie zakończona po przebiegu procedur. Dlaczego? Kosmetologów powiedzieć, że tylko silna presja może zniszczyć nagromadzenia tłuszczu utworzone. Krótko mówiąc, cellulit jest konieczne do „break”, aby oddzielić komórki tłuszczowe są brane równomiernie pod skórą, a dodatkowy – rozpuści.

Możliwości i ograniczenia technik

Jeśli nie wiesz, gdzie zrobić masaż antycellulitowy, nie mają czasu na wizytę w centrum urody lub są związane z gospodarką i dlatego postanowił zająć się „skórki pomarańczowej” w domu, trzeba będzie dokładnie przeanalizować przeciwwskazania do masaż antycellulitowy, że procedura nie wpłynie negatywnie Twoje zdrowie. W końcu zawsze można znaleźć alternatywny sposób rozwiązania problemu lub po prostu czekać na odzyskanie tej choroby, co uniemożliwia dokonanie procedury cud.

Bezpośrednie przeciwwskazania

Spotkaj się z listą głównych przeciwwskazań do masaż antycellulitowy:

 • żylaki;
 • Obecność guzów;
 • Deformacji tkanki (rany, skaleczenia, oparzenia) w obszarze oddziaływania;
 • Ciąży; Problemy
 • Z krzepnięciem krwi;
 • Obfitość moli w dotkniętym obszarze cellulitu;
 • Naruszeniem pigmentacji skóry.

Dodatkowe ograniczenia

Wśród problemów, które mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu po zakończeniu kursu są następujące:

 • Przeziębienia / infekcje, gorączka;
 • Zbyt delikatna skóra;
 • Alergii

 • Do mediów wykorzystywanych w trakcie procedury.

Czy jest to możliwe do zrobienia antycellulitowy masaż opieki matki? Na to pytanie cały czas zaprzecza toku. Niektórzy lekarze twierdzą, że masowanie może prowadzić do słabej laktacji. To może być prawdą, lecz to zależy od intensywności ekspozycji i rodzaju procedury. Na przykład, miękkie masaż miodowy jest mało prawdopodobne, aby zaszkodzić zdrowiu nowo rozwiniętego mama, okruchy karmienie piersią. Jednak najpewniejszym sposobem w takiej sytuacji: należy zwrócić się po poradę do lekarza.

Wskazania do antycellulitowy masaż

Procedura ta jest zalecana dla wszystkich stadiach cellulitu, w tym najbardziej dotkliwe. Jednak w szczególnie trudnych sytuacjach, gdy skóra przypomina popękana ziemia z powodu suszy, lepszego masażu w połączeniu z innymi zabiegami, pożądane jest sprzęt.

Rodzaje masażu domu

Jaki masaż antycellulitowy technika okazała się sama lepiej niż ktokolwiek inny? Jaki rodzaj wybrać? Czym się różnią? Jak zrobić masaż antycellulitowy?

Odmian krajowych masażu, walcząc z „pomarańczowej skórki” wielki tłum, więc skupić się na najbardziej skuteczne:

 • Miodu;
 • Puszki.

Miód masaż

Najczęstszym miodu antycellulitowy do masażu, które wykonują bardzo prostą technikę. Ponadto, sama procedura jest bardzo interesujący, ponieważ w procesie masowania kolor miodu zmiany – od złotego do białego. A twoje ręce, czasami wydaje, ściśle przylegają do ciała. Wszystko to, oczywiście, niezwykły i zabawy, być może, więc głowice masujące miodu uderza popularnością wśród podobnych procedur.

Tak, jak często należy zrobić masaż cellulit? Dla maksymalnego efektu, należy powtórzyć procedurę co 2-3 dni i przejść przez kurs 15 sesji.

Jak to się dzieje? Oczyszcza skórę (może być para, biorąc wanna / prysznic), stosuje się miód tarcie ruch, a następnie zacząć kompresję i szczypta powierzchnię – do odczucia ciepła. Wtedy zaczyna się zabawa – pasty rękę do ciała i oderwać gwałtownie, i tak wiele razy. Czas trwania – 10 minut, ale może w końcu zwiększyć czas trwania postępowania.

Puchar

Masażu

Kup w aptece specjalny słoik dla próżni i agenta wystartować zawierających olejek cytrusowy (olej może). Czyste, ale nie na parze skóry. Zastosuj produkt. Dołączyć do banku tak, że przylega do ciała, i zacząć jeździć na skórze. Technika masażu antsellyuyulitnogo tego typu wiąże się z ruchem od dołu do góry, z wyjątkiem brzucha, które powinny być masowane w okręgu. Jednakże, połowa procedur pośladki są również zachęcani do budowania na kolistymi ruchami. Każda dziedzina kosmetologii zaleca się masować przez około 10 minut. Kurs powinien zawierać 15-20 sesje z przerwami pomiędzy nimi przez kilka dni.

Wideo: jak zrobić masaż antycellulitowy w domu

Prawidłowo przeprowadzony cykl antycellulitowy masaż jest w stanie przywrócić piękno ciała w ciągu zaledwie miesiąca. Bądź dobrej myśli!

load...