Jak zrobić manicure w domu: wszystko po prostu genialna


load...

Przede wszystkim, należy przygotować narzędzia do manicure. Musimy: pilniki do paznokci, obcinacz do paznokci, drewniany kij (jeśli wolisz niekanto manicure), noże (jeśli planujesz do wykończenia skórki) i lakierów o różnych kolorach. Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór plików do paznokci. Po tym wszystkim, pełnią one ważną rolę w manicure i dać swoim paznokciom pożądany kształt. Nie należy wybierać pliki metalu paznokci, ponieważ niszczą strukturę paznokcia. Lepiej zatrzymać swój wybór na szafiru lub piaszczystej Manicure. Jeśli masz słabe i łamliwe paznokcie, dwa razy ostrożny. Aby jeszcze bardziej nie zaszkodzić płytkę paznokcia, użyj plików szkło paznokci. Nawiasem mówiąc, gruboziarnistych pilniki do paznokci przeznaczone do sztucznych paznokci, więc umieścić je na bok i słuchać, jak wybrać gwóźdź.

 • Jeśli etykieta na butelce jest zużyta, przyklejone krzywo i czapka lakier odzyskali lub zdeformowane, nie bierz tego lakieru w każdym przypadku. Szanujący się producent nie wprowadzi na rynek takiego schlock i bez skrupułów będzie zaoszczędzić nie tylko na wygląd produktu, ale także na jego zawartość.
 • Nie radzę sprawdzić kolor lakieru na testerze papieru. Wynik może być stronniczy. Przy zakupie farby, to lepiej, aby spróbować go na gwoździu.
 • Podczas testowania zwrócić uwagę na szczoteczki do paznokci. Powinno być mocne, długie i cienkie. Szerokie, łyżeczkowate szczotka jest bardzo niewygodne w użyciu, ponieważ trudno jest wykorzystać je pomalować cały paznokieć, nie plami palcami jednocześnie. Odnoszą się również do kosmków nie wyróżniać się z tłumu. Jeśli jeden lub dwa włosy z peep szczotki, potem drzemka słabo zabezpieczone, a szczotka jest prawdopodobnie wkrótce oblezet.
 • Poniższy warunek będzie trudne do wykonania w małych sklepach, gdzie wybór monitorów Sprzedaży. Konieczne jest sprawdzenie grubości lakieru. Mianowicie – spadek z lakierem do drenażu do butelki. Jeżeli tak się stanie w ciągu 5 sekund, to znaczy, że świeże produkty, a lakier nie rozcieńczone lub zagęszczać. Nie wierzę, że po rozcieńczeniu lakieru nie traci swoich właściwości. Ten mit wymyślony sprzedawców w działach kosmetycznych sprzedać produkt niepłynne.
 • Wszelkie wymieszać farbę przed użyciem jest konieczne. W celu uczynienia go tak proste, jak to możliwe, kupują produkty z tzw „perełki-mix”. Są, oczywiście, widać, ale jeśli fiolka z wytrząsaniem wydaje dźwięki klikania – producent dodał do butelki metalowych kulek do łatwego mieszania lakieru.

Procedura domu manicure

Tak więc, gdy wszystkie niezbędne narzędzia do manicure zakupiony, nadszedł czas, aby przejść bezpośrednio do samej procedury.

 1. Przygotuj kąpiel ręka ciepłej wody z mieszanką soku z cytryny i olejków eterycznych. Poparte szczotkować przez 15-20 minut.
 2. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia ręce. Pamiętaj, aby nie złożyć paznokcie mokre. Prowadzi to do uszkodzenia i rozwarstwienie płytki paznokciowej.
 3. Twoje dłonie są suche? Następnie wziąć pilnik do paznokci w ręku i zacząć delikatnie dać paznokciom kształtu. Należy pamiętać, że ruch powinien być skierowany tylko w jednym kierunku. Nie można złożyć paznokcie w ten sam sposób, przez co Przewoźnicy drewna dzienniki. Trzeba pracować piłowanie tylko w jednym kierunku.
 4. Usunąć skórki. Jeśli nie jesteśmy pewni swoich umiejętności, wskazane jest, aby stosować zasady Edging manicure i wcisnąć nadmiar skóry z drewnianą łopatką. Najbardziej śmiałe można usunąć naskórek ze specjalnymi szczypcami. Tylko nie zapomnij, aby traktować je z alkoholem, aw przypadku cięcia wypalić ranę antyseptyczne. Nawiasem mówiąc, niezwykły efekt pomaga osiągnąć olej do zmiękczania skórek. Powinien on być stosowany przez 10-15 minut, a następnie dokładnie przemyć gorącą wodą z mydłem (inaczej lakier spadnie nierównomiernie).
 5. Nie spiesz się do objęcia lakier. Po głównej scenie manicure Start Twoje ręce powinny spoczywać. Aby to zrobić, należy smarować je ze śmietaną i pozostawić na kilka minut sam. Następnie odtłuścić płytkę paznokcia za pomocą zmywacz do paznokci, i mogą być stosowane w ramach bazy lakieru.
 6. Wielu ludzi jest niecierpliwy, wzruszając ramionami. Jak, po co wydawać dodatkowe pieniądze na pewnym fundamencie bezbarwnego, jeśli lakier tak doskonale leżą na paznokciach? Ale chcesz pokolorować długo trzymane na paznokciach? Następnie płytkę paznokcia na pewno trzeba się przygotować. Poza tym, musimy utwardzacz do paznokci, więc nie zapomnij go kupić w sklepie.
 7. Jeśli chodzi o kolor lakieru, to powinny być stosowane w trzech etapach – jeden ruch w centrum i dwa po bokach paznokcia. Nawiasem mówiąc, w pierwszej kolejności trzeba malować prawą rękę (jeśli jesteś – praworęczny). Jeśli planujesz nałożyć drugą warstwę lakieru (dla bardziej intensywnych kolorach), niech do wyschnięcia, a dopiero potem zastosować nową partię farby.
 8. Bardzo często uderza naskórka paznokci niż psuje cały wygląd manicure wygląd. Usunięcie tej wady można za pomocą wacika nasączoną acetonem.
 9. Po ostatnich etapów manicure domu spełnione, niech mnie ostrzec. Po pierwsze, to odnosi się do domowych. Postaraj się zmywać naczynia (Clean warzywa) w rękawice gumowe. Po drugie, zrobić manicure przynajmniej raz w tygodniu, jeśli chcesz dostać się w ręce naprawdę były manicure. Trzeci (i ostatni) miejsce dla zdrowia paznokci. Przybić tabliczkę być zdrowy, jeść więcej sera. Oczywiście, można zastąpić go wapnia farmaceutycznego, ale mimo wszystko smaczne twarogu, prawda?

Jak już powiedzieliśmy, wiele kobiet żałuję spędzać czas w domu manicure. Uzasadniają swój wybór zmęczenie, brak profesjonalizmu (i nagle coś nie zrobić), czy niezbędna zasada odświeżyć tylko w salonie piękności. Urocza kobieta, self-care nigdy nie jest zbyt wiele. A twój mistrz manicure tylko dziękuję za zadbanych dłoniach. Nie wierzysz mi? Następnie spróbuj pomiędzy wycieczki do salonu robi manicure siebie. Patrzysz, a pan nie jest już wymagane.

load...

I jeszcze jedno: nie jesteś zmęczony ukrywanie ręce w rękawy ubrania, które inni nie zauważają płatkowane lakier? Policz, ile razy dziennie staramy się ukryć brak manicure? Czy nie byłoby łatwiej dać sobie 15 minut czasu, aby nie wstydzić się swoich rękach? Wybór należy do Ciebie.