Jak zrobić manicure. Tajemnice domu opanowanie

Zawartość:

Wiele kobiet zauważyć, że dom dostać manicure nie jest taka sama jak w kabinie. „To może być w przypadku profesjonalnych narzędzi i instrumentów?” – myślisz. Daleko od niej!

load...

Więc jak zrobić manicure w domu? Chodzi do niektórych scen akcji. Oraz wszelkie niezbędne narzędzia do tego rytuału piękna będzie zawsze w torebce.

Kiedy właściwe umiejętności i doświadczenie manicure w domu okazać się lepsze niż w salonie, ale może być jeszcze lepiej.

Pamiętaj, aby zrobić manicure w dobrze oświetlonym pomieszczeniu na wygodnym stole.

Narzędzia do manicure w domu

Aby to zrobić w domu manicure, potrzebne są następujące narzędzia:

 • Specjalny pojemnik do kąpieli (można podjąć każdą dogodną miskę);
 • Miękkie frotte;
 • Kij z drzewa pomarańczowego do odsunąć naskórek;
 • Pincety do usuwania łuski, lub specjalne środki (Remover);
 • Piłowanie (lepiej wziąć taki, który jest mniej traumatyczne dla płytki paznokcia i paznokci zapobiega rozwarstwianiu);
 • Cuticle odżywcze olej;
 • Odżywczy krem ​​do rąk;
 • środki do usuwania paznokci;
 • Polski paznokci;

Zapewne wiesz, że istnieje obrzeża i niekanto manicure. W pierwszym przypadku z podciętymi paznokci bazowych naskórka specjalnych pęsety, a drugi – nie usuwa się za pomocą: – do usuwania. Jaki rodzaj manicure zrobić dla ciebie, bo tak, a drugi rodzaj manicure ma swoich zwolenników i przeciwników.

load...

Przed uruchomieniem usunąć stary lakier do paznokci lakier do paznokci miękką narzędzia.

Manicure – w pięciu krokach

Prawidłowe domu manicure obejmuje:

Kąpiel na parze

Aby to zrobić, trzeba będzie ciepłej wody i mydła w płynie. W wannie, można dodać sok z cytryny, herbaty ziołowe, a także soli morskiej. Składniki te zmiękczają naskórek i będzie wzmacniać paznokcie. Kąpiel należy zrobić około 5-10 minut.

Skórka

Parzona do naskórka ponownie szorstkość, wyjąć z wody przez jeden palcami. Traktowany jeden, wyjmij inną, i tak dalej. Przed wyjęciem naskórek palce trzeba przetrzeć szmatką twarz.

Usuń skórki (jeśli niekanto manicure – wystarczy przesunąć na bok). Należy pamiętać, że usunięcie naskórka, aby być ostrożnym i dokładne. Jeśli cięcie jest zbyt głęboko, to istnieje ryzyko deformacji paznokci oraz do przeprowadzenia infekcji.

Masaż dłoni

Prawidłowe koniecznie manicure obejmuje masaż dłoni. Więc nie poddać się takiej przyjemności. Zastosuj krem ​​nawilżający na ręce lub krem ​​odżywczy i paznokci odżywczy olej. W celu lepszego wchłonięcia kremu, umieścić w rękach rękawice frotte. Trzymać je w rękach około 5-7 minut. Teraz możesz mieć masaż.

Zacznij od głaskania ręce, następnie ugniatać długopisy. Należy zwrócić uwagę na każdy palec – falanga i mash lekko pociągnąć każdy palec.

Masaż okrężnymi ruchami, wcierać skórek odżywczy olej.

Złożenie i polerowanie paznokci

Z cięcia nadaje paznokciom pożądany kształt. To powinno być naturalne, a wszystkie paznokcie – mają taką samą długość.

Tak, że nie będą oddzielać i nie łamie, istnieje kilka ważnych zasad:

 • Paznokcie plików muszą być w tym samym kierunku;
 • Nie zbyt intensywny złożyć krawędź paznokcia;
 • Zgrzyt tylko suche paznokcie.

Nie należy korzystać z pliku metalu paznokci. Best – szkło, ceramika na bazie papieru lub papier ścierny o ziarnistości.

Lakier do paznokci pilnik do paznokci, są miękkie, wykonane z gumy lub zamszu.

Lakier

Przed nałożeniem lakieru wymagane jest odtłuścić powierzchnię paznokcia z zmywacz do paznokci.

Następnie, w celu ochrony powierzchni paznokci przed wysuszeniem i rozciągają się warstwę lakieru nanosi się odporność dwóch zasadach.

Nałożyć pierwszą warstwę lakieru. Do manicure i paznokcie nie rozmazuje równomiernie pomalowano, pierwsza warstwa powinna być suszono przez co najmniej 15 minut.

Nałożyć drugą warstwę lakieru. Drugą warstwę koloru, aby gwoździe jasne i nasycony.

Lakier powinien być stosowany przez trzech uderzeń. Rozmaz odbywa się w środku paznokcia – od naskórka do końcówki. Pozostałe dwa w kształcie odwróconego „” – na brzegach.

Należy pamiętać, że farby jasne kolory i gwiazdki suchym szybciej niż ciemnych i nasyconych barw i lakierów matowych.

Po lakier jest całkowicie suchy, zastosować utrwalacz na paznokciach. Będzie on obejmować paznokcie warstwą ochronną i przedłużyć żywotność manicure.

Co trzy dni, nałożyć nową warstwę utrwalacza, a Twój manicure będzie trwać do dwóch do trzech tygodni.

Po farba lakier do paznokci nie jest zalecane przez pół godziny do mokrymi rękami. Od że pęcherzyki mogą pojawiać się na paznokciach.

Gwoździe mody

 1. Kurtka w kolorze

  Aby dokonać takiego manicure, trzeba przechylić paznokcia malowane w dowolnym odcieniu metalicznym i podstawy – w ulubionym kolorze jasnym.

 2. Koronkowy manicure

  Pokrycie gwoździ jasny lakier, a jednocześnie nie jest całkowicie sucha, skleić je na kawałki cięte do kształtu paznokci koronki.

 3. Manicure „Ombre”

  Ten manicure przejścia koloru rozjaśniania odcieni. Jego bardzo łatwe do powtórzenia w domu.

load...