Jak zrobić manicure na krótkich paznokciach? Najważniejsze – pragnienie!

Zawartość:

Piękne i zadbane paznokcie – ozdobą każdej kobiety. Mimo wszystko odbywa się na właściwym poziomie manicure nie jest mniej ważna niż akcesorium modnej biżuterii i stylowej torebce. A niekoniecznie na to, aby mieć długie paznokcie – manicure prawo na krótkie paznokcie wyglądają jak piękne i eleganckie, a także na długo. Głównym poświęcić czas, aby ten proces, aby go podejść odpowiedzialnie i ostrożnie. Następnie paznokcie będzie wspaniałym dodatkiem do każdego obrazu. Więc co należy zrobić, aby krótkie paznokcie nie są gorsze pięknem najdłużej?

load...

Naturalne piękno jest zawsze w modzie

Kobiety, które preferują naturalne lakier do paznokci na krótkie paznokcie, nigdy nie powinien uciekać od standardowych procedur dotyczących pielęgnacji dłoni. Nieleczone paznokcie nie wyglądają estetycznie, a nie powodują inspiracji u mężczyzn. Aby paznokcie najlepszych z najlepszych, potrzebne będą:

 • Zestaw do manicure;
 • Sól morska i oliwa z oliwek;
 • Lakier;
 • Kąpiel dla rąk.

Aby rozpocząć, należy traktować swoje długopisy zabiegi wodne. Przygotuj kąpiel z kilkoma kroplami oliwy z oliwek i soli morskiej. Składniki te zmiękczają skórę, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku. Następnie traktować peeling dłoni, przemyć je dobrze i nasmarować z odżywczy krem. Teraz podjąć pomarańczowy różdżki, które muszą być obecne w każdym zestawie manicure i delikatnie przesunąć naskórka, traktując go wstępnie przy pomocy specjalnego narzędzia do zmiękczania. Nawiasem mówiąc, na naskórek był wolniejszy oznacza, że ​​trzeba stosować kilka razy dziennie, aż do uzyskania pozytywnego efektu.

Teraz trzeba dać nagietki zgrabny kształt. Spróbuj, że nie są one zbyt krótkie – przynajmniej 1-2 milimetrów powinny wystawać ponad opuszki palca. Najlepszym rozwiązaniem dla takiej długości jest formą „soft box”. Przetwarzanie krótkimi pazurami pilnik do paznokci (jednak, jak długo) powinny być prowadzone w jednym kierunku, aby uniknąć rozwarstwienia płytki paznokcia. Teraz stosuje się powłoki – i manicure jest gotowy! Tak, spróbuj użyć go jako błyszczące lakiery matowe mają tendencję do skrócenia paznokci.

load...

French manicure krótkie paznokcie

Francuski manicure zawsze była i pozostaje istotna. A co najważniejsze, że wygląda świetnie, zarówno na długich i krótkich paznokci.

 • Bezpośrednio przed nałożeniem gwoździa należy odtłuścić nagietek, to wytrzyj je w środki do usuwania lakierów;
 • Paznokci polski na krótkich paznokciach potrwa dłużej w przypadku zastosowania do warstwy zbrojonej;
 • Jeśli płytka paznokcia jest nierówna, można użyć szpiegów – specjalne narzędzie do wyrównania. Stosuje się go zamiast podkładu;
 • Teraz weź białą farbę z zestawu do manicure francuski i malować czubki nagietki. Należy upewnić wymazy, idealnie lakier jest stosowany przez trzech uderzeń: jeden w środku paznokcia, drugi i trzeci – na bokach;
 • Aby zachować wyraźne granice, za pomocą specjalnych naklejek, dostępne w zestawie do płaszcza;
 • Po wysuszeniu wskazówki i usunięcia naklejki obejmować cały gwóźdź półprzezroczyste wykończenie – może być beżowy, bladoróżowe lub kremu. Następnie należy kierować się własnym smakiem.

Cóż, to wszystko – francuski manicure na krótkich paznokciach gotowy! Sprawiają, że nie jest trudne – 15-20 minut wolnego czasu, a pióro gotowy, aby wejść do światła.

Wskazówki dotyczące stosowania lakieru

 • Weź ulubiony lakier do paznokci, zbieramy je na szczotkę (jeśli występuje nadwyżka, usunąć je na szyjkę fiolki);
 • Tace szczotki do paznokci i opiera się w swojej podstawowej wykończenia pędzla udar utrzymania. Staram się robić wszystko starannie, aby nakreślić uzyskać czysty i ostry;
 • Wykonujemy to samo na każdej stronie i płytki paznokciowej;
 • Czekać aż wyschnięciu lakieru sprawia, że ​​druga warstwa;
 • To sprawi, że powłoki naprawczej w finale. Pomoże zachować piękno paznokci na dłuższy okres.

Dobór kolorów na krótkie paznokcie

Jeśli nie są w idealnym własnych umiejętności manicure, spróbuj użyć jasnych odcieni lakieru do paznokci. Zawsze wyglądają spektakularny kolor zbliżony do koloru skóry: różowy, beżowy, kremowy, złoty. Dowiedziawszy się delikatnie zastosować lakier, można przystąpić do eksperymentowania. Błędnie uważa się, że gwoździe z małej długości nie wyglądają jasne odcienie. Najważniejszą rzeczą, aby wybrać kolor, który nadaje się na obrazie.

Ciemne odcienie, takie jak czekolady, fioletu, wiśni będzie wyglądać jasny i szokujące. Można spróbować zrobić manicure w bardziej ekstrawaganckich kolorach: jasny żółty, pomarańczowy, zielony. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że każdy przypadek musi być odpowiedni manicure. Oczywiście, nie trzeba iść do pracy z zielonymi paznokciami, ale na imprezę motyw – dlaczego nie! Dowiedz się, jak złożyć jak król w każdej sytuacji, jeśli nikogo nie ma, nie będzie zatrzymać!

load...