Jak zrobić manicure Europejską

Zawartość:

Manicure jest wizytówką zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dla każdej kobiety, powinien stać się procedurą obowiązkowe i trwałe. Po ręce są całkowicie zdolny do „odkryć” z zewnątrz większość z nas informacji niejawnych: nasz wiek, stan zdrowia, a nasze nawyki pracy. W celu uzyskania nasze ręce będą zawsze świetnie wyglądają, są różne rodzaje manicure, ale najczęściej są dziś klasyczne i europejskie rodzaje manicure.

load...

Klasyczny lub manicure jest najbardziej powszechne w naszym kraju, ale maszyny Europejskiego manicure zyskał sporą popularność w samym Zachodzie, gdzie rodzaj cięcia, wręcz przeciwnie, jest rzadkością. W ogóle, to klasyczny manicure jest dobry tylko jako „pierwszej pomocy” dla paznokci, niezależnie od ich stanu. Ale jeśli zdecydujesz się na stałe utrzymać piękno własnymi rękami, a następnie należy go wprowadzić do swojej diety „piękno” europejskiego manicure. Jest to miękki sposób do paznokci leczenie.

To z tego powodu, jasny wynik Europejskiego manicure na cienkiej skórze rąk można zobaczyć w kilku sesjach, a do usuwania zadziorów, używać pęsety. Wynika z tego, że Europejski manicure obrzeża niekoniecznie muszą być wykonywane regularnie, aby zachować zadbane dłonie. Ponieważ ten rodzaj manicure nie jest używany narzędzi tnących i manicure jest bezpieczna i nie urazowe, w procesie europejskiej manicure jest prawie niemożliwe, aby przynieść żadnej infekcji.

Wszystkie zalety Europejskiej manicure

Ta procedura jest jego forma nie jest krawędzi manicure. Główną różnicą od innych europejskich gatunków manicure jest to, że jej technologia nie jest naskórek są obrzezani, ale tylko bardzo ostrożnie przesunął pomarańczowy kij. Europejski rodzaj manicure idealnie pasuje do wszystkich, w szczególności jest to zalecane dla osób, które mają bardzo cienką i delikatną skórę lub którzy mają bardzo ścisły układ naczyń krwionośnych.

load...

A ci, którzy mają charakter dość gęstego naskórka, bądź cierpliwy i działać konsekwentnie, bo pokazują się w całej swej okazałości Europejski manicure obrzeża może jedynie po kilku zabiegach. I bez wątpienia przyniesie jej właściciel dużo radości za cierpliwość. Jakość tego manicure przewyższy nawet najśmielsze oczekiwania.

Od wszystkich kobiet, bez wyjątku, chcą przedłużyć swoją młodość i zachować piękno, a nasze szyi, ramion i oczy zdradzają wiek kobiety, po pierwsze, wszystkie targach połowie bardzo zainteresowany do widocznego starzenia nastąpiło tak późno, jak to możliwe. Obrzeża manicure pomogą nasze uchwyty wyglądać najlepiej!

Zgadzam się na rękach kobiet europejskich jest czasami trudno określić ich wiek. To nie dlatego, że nie wszystko wokół domu zrobić. Po tym wszystkim, dziś prawie każdy dom ma zmywarkę i pralkę, ale nie jest w stanie utrzymać rąk młodzieńca. Głównym powodem, dla którego piękno zachodnich ręka kobiety, która nie wolą krawędzi manicure.

Jak wspomniano powyżej, ten rodzaj manicure jest znacznie bezpieczniejsze niż klasyczne, ponieważ w procesie jej realizacji nie powstaje ryzyko zakażenia. Jego bezpieczeństwo ze względu na fakt, że procedura ta nie oznacza cięcia skórki. Ale tylko naskórek i przeznaczone są do zamykania głównego na infekcje paznokci. Ale jak sprawić, by europejski manicure? Co jest zawarte w tej procedurze? Co stosować kosmetyki dla europejskiego manicure?

Europejski manicure: technologia na zabiegi w salonie

Oto jak zrobić taki manicure w sklepie:

 1. Po pierwsze, mistrz w kabinie dezynfekuje ręce klienta i oczywiście własne.
 2. Następnie usuwa się resztki starego lakieru za pomocą zmywacza do paznokci bez acetonu. Ciecz ta jest zazwyczaj tworzony na podstawie nawilżacza Cuticle Treatment, więc jest bardzo aktywnie nawilża naskórek oraz gwóźdź i nie pozostawia żadnych uczucie ucisk skóry. Ponadto, koncentrat róży herbaty przynosi narzędzia przyjemny zapach.
 3. Z pomocą pliku Paznokcie kształtować.
 4. Następnym krokiem w technologii europejskiego manicure, nakłada się na naskórek Kutikov Remuver (skórek usuwania) przez dwie minuty – narzędzie rozdziela martwe komórki naskórka i rolek bocznych. Takie odszczepienie występuje ze względu na skomplikowany proces kwasów owocowych, który znajduje się w ten sposób. Ponadto nie zawiera alkaliów, a to zapobiega paznokcie żółte plamy. Także część ekstraktu z drzewa herbacianego będzie mieć działanie antyseptyczne i pomaga zapobiegać infekcjom grzybiczym.
 5. Po dłoń umieszczone w manicure kąpieli;
 6. Skórka pomarańczy usunięte poprzez kije lub specjalnego pumeks dla europejskiego manicure. Jest on usuwany ruchy, które są skierowane od środka do wałków bocznych, a tym samym nie można dotknąć płytki paznokcia;
 7. Pozostałości narzędzia usuwa mokry ręcznik;
 8. Kreator następnie ściera kremu lub oleju dla odżywienia skóry rąk i skórek. W tym przypadku, krem ​​ochronny tylko ręce ręce, która opiera się na kompleksie zawierają prowitaminę B5 i rumianku, tworzy warstwę ochronną, nasycanie, regenerujące, nawilżające skórę i nie pozostawia żadnych tłustych rąk. Ten krem ​​ostrzega również wszelkie zmiany związane z wiekiem w skórze rąk, w tym przebarwienia.
 9. Następnie mistrz daje ładny połysk powierzchni zdrowych paznokci polerka;
 10. W kolejnym etapie nanosi się na odpowiednich Pronails podstawowych: pastelowe Ridge wypełniacz (pastelowy Ridge Filler), Fix Plus (stały) plus lub Active Hadener (Active utwardzacz). Aktywny Harderner jest opatentowanym narzędziem zapobiegania kruche, miękkie, warstw, cienkiej Polski na podstawie specjalnych utwardzaczy. Służy jako środek koalescencyjny uszkodzone strefy, dobrze przylega płatki płytki paznokcia. W konsekwencji zwraca paznokcie zdrowe i prawdziwa siła.

  Fix Plus jest klejem poparcie dla naturalnych paznokci. Molekuły to znaczy netto, przenikania do komórek płatków płytki paznokcia, chroniąc w ten sposób gwóźdź. Rozwiązać także właściwości klejące nie tylko przyczyniają się do wiązania z dowolnych lakierów do paznokci, lecz także chroni paznokieć sam zarówno jezior pigmenty koloru oraz od środowiska zewnętrznego. Jeśli stosuje Fix Plus, farba będzie trwał dłużej. Pastel Ridge wypełniaczy Wygładzanie Fundacja na nierównych naturalnych paznokci.

 11. Po to jest konieczne, aby zastosować Pronails lakier kolor. Professionails zróżnicowana paleta farb pozwoli na dobór kolorów dla każdego stylu i nastroju.
 12. Wysuszyć paznokcie jak najszybciej i dać im połysk, konieczne jest zastosowanie powłoki ochronnej: Hot Hot Gloss (połysk) lub Seko Seko (SECO SECO). Seco seco jest unikalnym narzędziem dwa w jednym PROFESSIONAILS – to warstwa ochronna i suszenie. Zaledwie dwie minuty  Seco Seco może wysuszyć wszystkie warstwy polskiego i dać gwoździ idealny połysk i blask – to świetnym rozwiązaniem dla klientów, którzy zazwyczaj mają mało czasu, a oni nie mają czasu, by czekać, aż wyschnie lakier. To narzędzie pozwoli klientom niezwykle szybko suche paznokcie, nawet czyniąc europejski manicure obróbkę krawędzi w domu. To doskonale wypełnia mikro-pęknięć i porów, pięknie aktualizowane starych powłok malarskich.
 13. Końcowy etap nawilżania skórki, z reguły za pomocą ołówka nawilżającego „Pronails” lub Kutikov traktowania (skórek Tritment). Cuticle Tritment to koncentrat nawilżający intensywne narzędzie dla europejskiego manicure, który przyczynia się do doskonałej pielęgnacji skórek i paznokci. Ten koncentrat nawilża suche paznokcie i nadaje jej elastyczność. Ma gromadzić dobra w korzeniu paznokcia. Jest szybko wchłaniany przez skórę nie pozostawiając tłustej warstwy – daje możliwość natychmiastowego zastosowania lakieru.

To dość szczegółowy opis jak zrobić taki manicure w salonie.

Jak widać, kolejna istotna różnica w stosunku do klasycznego manicure Europejskiej jest to, że naskórek skóra nie jest moczony przez kąpieli wodnej. Z tego to inna nazwa dla europejskiego manicure – manicure na sucho. Do poduszki boczne nie są cięte, a wycięte na sucho specjalnego cięcia laserowego.

Należy również zauważyć, że jest to jedyny rodzaj manicure, który przyczynia się do tego, że polski paznokci mogą przebywać najdłużej. Po krawędzi manicure odbywa się na sucho, bez maceracji, a każda powłoka trwa znacznie dłużej. Oczywiście, lepiej jest raz zrobić, aby poczuć i zobaczyć na rękach manicure, całe piękno Przemienienia gwoździ i rąk w ogóle, niż czytać o tym. Zalecamy, aby spróbować!

Plusy i minusy niekanto manicure

To, oczywiście, procedura jest bezpieczniejsze w porównaniu z klasycznym sprzętu cięcia; nie ma pęcznienie i pękanie naskórka; nie ma zakażeń; nie będą tolerowane i głęboki uraz instrumentów paznokci; brak mikro-krwawienia i bólu, ponieważ noże nie mają zastosowania; lakier będzie trwał dłużej; wielka oszczędność czasu, aby zrobić o wiele szybciej niż w przypadku innych procedur; wzrostu naskórka spowalnia. I w rezultacie – ręce wyglądać młodziej i bardziej miękkie.

Ludzie z gęstego naskórka musi być cierpliwy. Po tym wszystkim, po raz pierwszy taka skórka nie można usunąć z pomocą Europejskiej manicure. Ale nadal, przejdź do tej technice możliwe. Ale po tym już nie trzeba wyciąć strzyżenia naskórka lub nożyczek.

Edging manicure w domu

Zauważalne oszczędności czasu do pielęgnacji rąk po, gdy idziesz do manicure, wpływa na większość kobiet, które mają dzieci i wiele rzeczy, ale trochę czasu dla siebie. A warto zauważyć, że koszt zestawu do manicure Europejskiej zaokrąglania jest minimalna, jeśli nie europejską manicure w domu. Polecamy również zwrócić uwagę na fakt, że instrumenty europejskiej manicure indywidualnie droższe niż w zestawach.

Co powinno być zawarte w pakiecie dla europejskiego manicure w domu? Jak krawędzi manicure własną rękę, tak aby nie zaszkodzi jakość manicure, paznokci i urody?

Tak, manicure sprzęt musi zawierać w sobie:

 • Ściereczka lub ręcznik
 • Narzędzie do usuwania skórek
 • Uniwersalny dobry pilnik
 • Trzymać z drzewa pomarańczowego
 • Obiekt, który hamuje wzrost naskórka lub krem ​​(olej)
 • Rekonstrukcja paznokci powłokę

A teraz spójrz na jak zrobić Europejski manicure siebie:

 1. Po pierwsze, co do zasady, w klasycznym, jak i europejskim manicure usuwamy stary lakier z naszych paznokci. Mały trick: usunąć gwóźdź poprawnie. Aby to zrobić, umieścić na wacikiem z odrobiną płynu do natrysku zrobić, przytrzymaj go przez kilka sekund do paznokcia, a po jednym szybkim ruchem ręki, aby usunąć lakier.
 2. Kolejne paznokcie pilnikiem dołączyć pożądany kształt. Warto zapamiętać: większość z czołowych ekspertów w dziedzinie pielęgnacji paznokci zaleca się, aby nie przeciąć paznokcie i zgrzyt je za pomocą plików paznokci. Zacznij paznokcie plików najlepiej z bocznej części i stopniowo przesuwać się do centrum. Kąty nie trzeba wiele, aby obsłużyć. Kiedy skończysz, należy sprawdzić, czy istnieją jakieś wskazówki na gwoździu. Te same eksperci zalecamy złożyć pliki paznokci paznokcie szklane, aby paznokcie nie są stratyfikacji. Skóra wokół paznokci najlepiej jest usunąć specjalne piły miękkie (może być mineralna).
 3. Zastosuj się do naskórka oznacza, że ​​będzie on zmiękczyć i usunąć. Po strajku żelu lub innych środków w celu usunięcia naskórka, będą musieli trochę poczekać na chwilę, a następnie delikatnie popchnąć drążek naskórka z drzewa pomarańczowego. Upewnij się, że Twoje paznokcie mają wyraźny kontur.
 4. Konieczne jest, aby umyć ręce. Przed poniższych procedur należy dobrze umyć ręce wodą z mydłem. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, mydło lepiej jest wziąć pożywne, z zawartością kremu.
 5. Nałóż bazę odżywczy lakier ujędrniający.
 6. Teraz pomalować paznokcie. Malować położyć równo i prawidłowo, powinno być lekko ciepłe, co jest niezbędne do jazdy na kilka minut w dłoniach. Po starannie spędzić szczotkę ze środka do czubka paznokcia, a następnie po obu jego stronach.
 7. Zastosować blokadę. Element ustalający w celu zapobieżenia lakier pęknięć i wióry. Ponadto, będzie to stanowić rzeczywistą manicure połysk.
 8. Zastosuj „szybkie schnięcie” Jeśli nie masz czasu na wyschnięcie paznokci, pomagasz zaprojektowany do szybkiego suszenia lakieru specjalnym środkiem.

To wszystko. Jeśli zrobisz to dobrze, to jesteś na pewno należy Europejską manicure na paznokciach. To nie tylko europejskim stylowy, ale również piękne, a co ważniejsze, całkowicie bezbolesny.

load...