Jak zrobić makijaż wieczorowy dla brązowych oczu?

Zawartość:

Panie z brązowymi oczami skazane, aby przyciągnąć uwagę. Wszelkie światła bursztynowy kolor oczu lub grube, ciemnobrązowe, prawie czarne. Oni wciąż fascynuje. Prawidłowo wykonane makijaż dodatkowo podkreślają naturalną atrakcyjność piwnymi oczami.

load...

Wybór cienie

Kareokim szczęście, że piękno i makijaż mogą wybrać niemal dowolny kolor oczu cień, nie bojąc się spojrzeć na to wyzwanie i zabawny. Ale, oczywiście, trzeba to zrobić, począwszy od koloru włosów, karnacji, aw rzeczywistości, sama oko. Poza dużym wyborem tworzy dodatkową złożoność. Po tym wszystkim, kolory muszą być w stanie prawidłowo połączyć. Więc, jaki odcień będzie świetnie wyglądają z brązowymi oczami?

Brunetki są idealne:

 • Srebrny
 • Czarny
 • Umbra
 • Purpurowy
 • Liliowy
 • Złoty Brąz

Oni z kolei ciemnowłosą kareglazku w fatalnym urody.

Towarzystwa pani z blond włosy i brązowe oczy transform:

 • Różne odcienie zieleni
 • Różowy
 • Beżowy, jasne i ciemne
 • Piasek

Jeśli mówimy o kolorach w stosunku do osłonić oczy siebie, potem jasnobrązowy garnitur nasycony niebieski i fioletowy odcienie. Na właściciela ciemnobrązowych oczach doskonale będą wyglądać czerwone, żółte, różowe kolory. A jeśli odcienie piwne oczy, złoty, miód, panie mogą wybierać spośród zielonym, beżowym, brązowym, złotym palety.

load...

Są jednak pewne ograniczenia. Tak więc, gdy brązowe oczy nie powinny używać pomarańczowe cienie. Uważać, aby być z różowym.

Kolorowy tusz do rzęs

Innym ważnym elementem dekoracyjnych kosmetyków – ten tusz. Dla makijaż wieczorem koniecznie musi być wysokiej jakości i odporne na wodę, tak aby nie trzeba się martwić o najbardziej odpowiednim momencie o bezpieczeństwie makijażu. Tusz do rzęs kolor dla brązowych oczach piękna może być także inna. Brunetki idealnym czarnym tuszem. A w przypadku światła lub brązowe włosy byłyby korzystniejsze niż brąz. Również wyglądać brązowe oczy obramowane rzęsami przyciemniane niebieski atrament. Zdobywają szczególnej jasności i atrakcyjności.

Podstawowe zasady stosujące makijaż wieczorowy

Istnieje kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać przy stosowaniu wieczorowy makijaż dla brązowych oczu.

 1. Wieczór makijaż musi być przemyślane wcześniej. Do ostatniej chwili przed opuszczeniem nie martwić się o szorstkich rąk i nie przerobić wszystko od zera, należy ćwiczyć kilka dni przed uroczystym wydarzeniu.
 2. Aby mieć pewność, że cały wieczór w swej doskonałości, wybrać makijaż na wieczór makijaż wystarczy tylko najwyższej jakości.
 3. Wieczór makijaż musi być wybrany w zależności od przypadku i planowane tam oświetlenie. Więc w restauracji w jasnym świetle można zatrzymać się w naturalnym makijażu, a także odwiedzić klub nocny kostium intensywne kolory, a nawet cekinów. Właściciele brązowe oczy powinny być szczególnie ostrożnym. Po tym wszystkim, mogą pozwolić sobie na najbardziej żywe kolory, ale trudno nie przesadzić i nie mylić z tak dużą ilością możliwości.
 4. Wieczór makijaż wystarczy czystą skórę twarzy. Tylko w tym przypadku będzie on zawodzą. Oznacza to, że żaden z nich nie pozostaje dnia makijaż może być mowy. Przed nałożeniem tonalnych zasobów niezbędnych do korzystania z bazy. Odpowiedni krem.
 5. Warto zwrócić uwagę na brwiach. Na noc, muszą być bardziej żywe. Można to osiągnąć za pomocą cieni. Linia brwi muszą być modelowane, grzebień i naprawić specjalny żel.
 6. Aby nadać większą jasność wieczorem makijażu, można użyć kolorowego eyeliner i blask.

Opcje dla wieczorem makijażu

Podstawowa technika

Rozważmy podstawowe techniki, jak zrobić makijaż wieczorowy dla brązowych oczu.

 1. Nawilża skórę. Obrzęki, worki pod oczami trzeba użyć specjalnych narzędzi. Stała brak snu i zmęczenie, wiele pojawiać tzw siniaki lub kręgi. Maska może być za pomocą korektora, który jest przydatny, i ukryć drobne zmarszczki. Po tym, że skóra jest stosowana do fundamentu płynu lub kremu. Proszek jest lepiej nie stosować na powiekach – ona tylko podkreślić nieprawidłowości skóry i zmarszczek. Fundacja powinna być nieco jaśniejsze odcienie skóry naturalnej.
 2. Po określeniu koloru cieni, zaczynają aerozolu. Najlżejszy cień nakłada się na górnej powiece do linii brwi. Następnie na telefon powieki – od jej środka do krawędzi zewnętrznej – nakładanych najciemniejsze cienie. A dla pozostałej części średniej ruchomej spadnie wieczny cień cienia. Dolna powieka podkreśla ciemną barwę poprzez wzrost rzęskowego.
 3. Po zakończeniu cieni, jest całkowitym przebudowaniu z pomocą eyeliner i tusz do rzęs. Wyłożenie może być płynne. Lub mogą skorzystać z eyeliner. Najważniejsze jest, że kolor cieni połączeniu z tonem. Na przykład, podczas korzystania z różowych odcieniach fioletowy kostium ołówek i zielonych odcieniach bzu lub będzie idealny czarny eyeliner. Stosuje się go jak najbliżej linii rzęs, a następnie ponownie zacienione.
 4. Jeśli w pierwszym rzęski na proszek, a następnie użyć atramentu, będą one uzyskać większą objętość wizualną i nie będzie trzymać się razem. Ważne jest, aby starannie pomalować nad nimi. Odbywa się to w ruchach zygzak w kierunku od nasady do końcówek. Jeśli zrobimy inaczej, a pierwszy nadrobić wskazówek, a potem resztę, to będzie bardziej wygięte rzęsy i długie.

Elegancki makijaż

Innego wieczoru makijaż jest stosowana w sposób następujący:

 1. Na górnej powiece, nakłada się na ruchomej podstawie. Będzie to jeszcze bardziej wzmocnić kolor cieni.
 2. Ze środka górnej powieki do zewnętrznej krawędzi czarny eyeliner starannie sporządzonego strzałką. Na koniec jest trochę podniesiona do brwi.
 3. Dalsze czarne cieni są stosowane do narożnika zewnętrznego oka – na środku ruchomego wieku do zewnętrznej krawędzi. Bez odchodzenia od strzałki, konieczne jest odcień cienia.
 4. Biały cień zachodzą wewnętrzny kąt ruchomego wieku do brwi. Dobrze zacienione, dzięki czemu przejścia pomiędzy tonami zamazany. Może to być środek wieku, aby dodać trochę perłowych odcieniach. To daje wygląd dodatkowy połysk.
 5. Szczotek, z zastosowaniem podstawy pod cienie zwrócić czarną strzałką, począwszy od zewnętrznej kącie oka. W końcu należy rozwinąć trochę. Na tej drugiej strzałki wykreślić biały cień.
 6. Ponadto fundacja rysuje kontur dolnej powieki ponownie. Na górze – niebieskie cienie. Kontur nadal pod strzałką. Oznacza to, że pod białą strzałką opracowanego niebieski.
 7. Kontury oczu lub eyeliner ołówkiem kontur kontur. Układ musi być jak najbliżej rzęs.
 8. Na górnym obwodzie mogą ubiegać się małe czarne cień do oczu i cienia.
 9. Wszystkie linie i przejścia powinny być gładkie, a to uzyskuje się przez cieniowania.
 10. Stosuje tusz do rzęs lub przykleić sztuczne rzęsy.
 11. Przywiązujemy niezbędne brwi kształt.
 12. W tym makijażu może być uznana za zakończoną

Makijaż w stylu orientalnym

Brązowe oczy panie wyglądają świetnie na obraz wschodniej odaliska. Posiada również własną technikę makijażu:

 1. Przed rozpoczęciem pracy, konieczne jest, aby wyrównać cerę przy użyciu zasobów tonalnych.
 2. W orientalne makijażu brwi dużej długości znaczenie – im dłużej tym lepiej. Dlatego muszą one zostać zainstalowane w obu kierunkach. Linia brwi powinny być jasne i jasne.
 3. Na górnych i dolnych powiek eyeliner jest stosowana bardzo cienko. Przez zewnętrznego kącika oka musi być zniesione. Kolor jest lepiej wybrać czarny lub brązowy. Lekko łukowate, jasne rysowane strzałki dać łaskę wygląd kotów.
 4. Cienie mogą być stosowane brązowy, oliwkowy, złoto, brąz. Zastosowano w całej górnej powieki z jasnych kolorach na wewnętrznym kącie oka, a najbardziej i kończącą się na zewnętrznej nasycony. Dolna powieka podkreśla również cienie najciemniejszego odcienia. Wszystkie linie, oczywiście, muszą być starannie cień.
 5. Tusz do rzęs nanosi się w kilku warstwach, co dokładnie prokrashivaya rzęski.
 6. Kompletny obraz orientalne piękno rumieniec tan kolor szminki i jest miękki, matowy lub perłowy.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że bez względu na make-up został wybrany zwycięzca brązowych oczach, musi być wykonane starannie. Po tym wszystkim, brązowe oczy, przyciągają wzrok, a najmniejsze błędy w makijażu będą widoczne.

load...