Jak zrobić makijaż? Krok po kroku

Zawartość:

Każda kobieta płaci jego wygląd dużo czasu, czy to opieka medyczna zabiegów kosmetycznych i zastosować makijaż. Co więcej, jest to makijaż robimy każdego dnia, ponieważ kobieta musi wyglądać atrakcyjnie, a do tego – wszystko podkreślić swoje atuty i ukryć wady. O przybliżonej techniki nakładania makijażu znanego każdemu z nas, ale wiele kobiet nadal robi makijaż prawidłowo. Jak zrobić makijaż w domu?

load...

Technika nakładania makijażu idealnie właścicielem profesjonalnych artystów makijażu lub makijażu. Czy zauważyłeś, że stosowane są makijażu i kosmetyków na twarzy stopniowo? Oznacza to, że prawo makijaż obejmuje oddzielenie procesu w kolejnych kroków, które można wykonać, aby osiągnąć doskonałość w opanowaniu makijaż i uczynić go idealnym.

Nie mniej ważne jest również właściwa pielęgnacja skóry i przygotować go do makijażu. Dodatkowo należy wybrać makijaż, który jest odpowiedni dla Ciebie, najlepszy profesjonalny. Narzędzia do makijażu niekoniecznie muszą obejmować całą listę profesjonalny, ale najbardziej podstawowy zestaw pędzli i aplikatorów, powinno być. Sekwencyjna lista wszystkich etapach procesu powie Ci jak to zrobić makijaż sama.

Przygotowanie skóry

Wszelkie produkty kosmetyczne muszą posiadać zdrową i czystą skórę. Aby makijaż poszło gładko, pięknie i przechowywane przez dłuższy czas, należy najpierw przygotować swoją skórę.

load...

Oczyszczenie

Pierwszym etapem jest przygotowanie skóry – jego dokładne oczyszczanie. Aby to zrobić, należy użyć żelu do mycia, można nawet wziąć łagodny peeling lub peelingu. Skóra może być zwilżony wodą, stosuje zarośla, masa w ruchu kołowego i płukania oraz ciepłej wody. Unikać agresywnych zarośla, tak aby nie powodować uszkodzenia skóry, nie rób zbyt intensywne ruchy zapobiegające zaczerwienienie skóry. Pat twarz ręcznik.

Toning

Po przemyciu wodą wodociągową, co niewątpliwie będzie trudny do skóry, to trzeba ćwiczeń. Przetrzyj tonikiem skórę lub balsam, do wyboru środków, w zależności od rodzaju skóry. Etap ten eliminuje suchości i szczelność, usuwa nadmiar łoju rozładowywania przygotowania skóry do zastosowania kremu.

Nawilżanie

Nałożyć na krem ​​nawilżający skórę lekkiej konsystencji, nie używać tłustych środków odżywczych w celu uzupełnienia. Pozostawić do pełnego pokrycia. Jeśli skóra jest zbyt przesuszone, stosuje warstwa kremu obfite. Po moczeniu wymaganą ilość balsam do niej resztki można usunąć za pomocą wacika.

Cera

Nie każda z nas może pochwalić się doskonałą cerę. Aby uczynić go tak możemy uzyskać pomoc z różnych tonerów. Stosując fundament i będzie podstawą wszelkiego makijażu, rodzaj płócien artysty, które później i „wyciągnąć” oczy i usta.

Podstawą makijażu

Zasady lub pod makijaż krem ​​jest na bazie silikonu, których poziomy Topografia powierzchni i skóry, ukrywa wady zapewnia doskonały „chwyt” całkowitą makijażu ze skóry, a tym samym jej trwałość. Podstawa może być pigmentu, przezroczyste lub mieć swoją obecność. Następnie trzeba wybrać bazę, odpowiednio, kolor skóry, dobrze harmonizujący z kolorem fundamentowej.

Korektor i korektor

Korektor do ukrycia drobne niedoskonałości – trądzik, plamy starcze i korektor – aby rozjaśnić ciemne kręgi pod oczami. Korektor jest zazwyczaj biały lub zielonkawy do ukrywania zaczerwienienie. Korektor może mieć w rekrutacji i żółte i różowe kolory. Zastosuj korektor i concealer najlepszą cienką miękką szczotką lub palcami.

Tone cream

Po nałożeniu bazy, i ukryć wady Zastosuj korektor. Powinno być idealnie łączy się z kolorem skóry. Zastosuj korektor powinien być również na szyi i dekoltu w twarz nie wygląda maskę. Istnieją specjalne gąbki gąbka zastosować fundament, ale ostatnia rada profesjonalnego makijażu stosuje się go na skórę trochę mokre palce, pozwalają dobrze ciepło ciała i równomiernie rozprowadzić krem ​​w twarz. Daj kremy wchłaniają i dobrze dostosowują się do skóry – około 10-15 minut.

Proszek

Zastosuj luźny proszek, ukryty pod odcień skóry, w harmonii z kolorem fundamentowej. Compact Puder prasowany spada gęstsze, bardziej nadaje się do katastrofy, w celu poprawy gotowego makijażu. Sypki proszek spadnie łatwiej i niewidocznie warstwa nie będzie obciążać skóry, ale daje mu wystarczającą zamglenie. Zastosować proszek musi być duża objętość ze szczotką z naturalnego materiału. Chodzić na czoło, nos, broda starannie. Policzki Szczotka powinna być od góry do dołu, jakby zrzucić proszku z twarzy.

Makijaż oczu

Makijaż oczu jest wykonane bardzo starannie i wymaga czasu. Bez względu na to, czego nie koncentrować się – na oczy lub usta, makijaż oczu odgrywa ważną rolę w całym procesie makijażu.

Brwi

Przede wszystkim należy podkreślić brwi. Wcześniej, oczywiście, to najlepiej, aby nadać im pożądany kształt za pomocą korekty. Ale nie robią korekcję bezpośrednio przed nałożeniem makijażu jako wrażliwą skórą powiek mogą być czerwone i spuchnięte. Jeśli masz ciemne i grube brwi, że wystarczy, by przeczesać je raschesochkoy lub szczotki i umieścić specjalny żel. I to jest cienkie i lekkie brwi trzeba podkreślić, ołówek do brwi, naśladując uderzeń włosy. Profesjonalnych artystów makijażu polecam Podsumowując cienie brwi, stworzy tło i nie będzie zbyt nachalne.

Cień

Klosz powinien być dobrany odpowiednio do rodzaju makijażu – dzień lub wieczorem, kolor oczu, kolor włosów lub odzieży, stylu i wizerunku w ogóle. Szary i niebieskooka kobieta pasują chłodne odcienie, ale zielono i brązowe oczy – ciepłe. Cienie powinny trwać kilka odcieni jednego koloru – od jasnego do ciemniejsze, można użyć i kontrastowych kolorach. Lekkie cieni są stosowane jako podłoża na całej powiece i ciemności podkreśla zewnętrzne naroże oka i dolną powiekę. Jasny odcień perłowy mogą być również stosowane pod samą brew, to daje połysk wygląd. Nie jest konieczne stosowanie kremowy odcień, muszą stoczyć się nieruchomość, to najlepiej wybrać wysokiej jakości suchej odcień.

Ołówek i eyeliner

Ołówek i eyeliner są wykorzystywane, aby wyglądać jeszcze bardziej wyraziste. Oni są najbardziej odpowiednie w makijażu wieczorem, zwłaszcza w kolorze czarnym. Dobre strzałki ołówek opierać się na zewnętrznym rogu oczu i powieki dolnej, które następnie są zacienione cienie i szczotek. W ten sposób efekt przydymionego makijażu – „smokey lód”. Ale wyłożenie jest używany w aktualnie modnym stylu retro makijaż – to farba odporna jasny strzałka wzdłuż linii rzęs całej górnej powiece, wyciągając kącika oka do brwi. Ołówek i eyeliner może być stosowany w różnych kolorach, w zgodzie z koloru cieni. Jest nawet specjalne opcje wakacje z cekinami i błyszczącą skutku.

Tusz do rzęs

Wydawać by się mogło – nie ma nic łatwiejszego niż do stosowania tuszu na rzęsy. Jednak tutaj też są niuanse. Różnorodność mascara szczotki tusz do rzęs – klasyczny pędzlem lub gumową raschesochka – pozwala wybrać najbardziej odpowiedni. Ale trzeba stosować tuszu w sposób szczególny. Jeśli rzęsy mają silne wygięcie, można dostosować je specjalnymi szczypcami. Zastosuj tusz do rzęs jest konieczne w kilku warstwach, dając poprzedni suche dobrze każdą warstwę. Nie przesadzaj, tak że rzęsy nie były lepkie, to lepiej się rozczesują je suchą szczotką lub raschesochkoy. Wiele warstw maskary może odpaść później, więc nie stosuje się więcej niż trzy.

Warga makijaż

Przez składających się na usta, zwłaszcza w wersji wieczorowej, nie należy brać odpowiedzialność mniej niż do makijażu oczu. Przed zastosowaniem szminki, usta muszą być przygotowane.

Warga odżywiające skórę

Ani szminki, nawet najlepsza jakość i dobre, nie będzie wyglądać pięknie na ustach, gdy są suche i popękane. Byłoby miło, nawet jeśli przygotowanie skóry do makijażu, warga zrobić dla delikatnego złuszczania. Można użyć cukru lub kawy podstawy. Najważniejsze – nie przesadzaj, tak aby nie uszkodzić delikatną i cienką skórę warg. Następnie nałożyć na usta odżywczy balsam i niech zmiękczają usta dobrze, trochę moczyć.

Liniowiec

Stosując krem ​​do twarzy fundament, powinien on być stosowany do warg i cienką warstwą. To daje im bezbarwny, więc szminka, że ​​można odebrać będzie na ustach jego prawdziwego koloru. Użyj kontur ust wkładkę, która pasuje do koloru wybranego szminki lub ciemniejszy odcień niż nią. Narysować szkic ołówkiem, zaczynając od środka górnej wargi, a skończywszy na zewnętrznych kącikach. Dolna warga podkreślić ruch od lewej do prawej.

Szminka

Szminka należy stosować specjalną szczotkę, daje jędrność i równomierność powłoki. Nałożyć nie grubą warstwę szminki, niech się zatopić w trochę, łatwo dostać się wilgotne wargi cienkie płótno, trochę proszku do. Następnie nałożyć drugą, bardziej intensywną warstwę szminki. Ruch szczotki powinny być przeprowadzone od środka narożnikach ustach równomierne rozprowadzanie pigmentu, bez odchodzenia od zarysu przedstawionego za pomocą ołówka. Wstęp do proszku i ściereczki do uczynienia warg makijaż jest znacznie bardziej odporny.

Błyszczyk

Błyszczyk jest w stanie wstrzyknąć dodatkową objętość warg, uwodzicielski efekt blasku seksualne wilgotne wargi. Na dzień makijaż błyszczyk można nakładać na usta bez szminki. Ale na makijaż wieczorowy połysk stosuje się do środka dolnej wargi nad podstawowym szminki, nadając jej objętość i pulchności. Do makijażu wakacyjnym istnieje również świeci z małymi cekinami, błyszczące pigment perłowy różnych kolorach.

Blush i bronzer proszku

Ostatnim krokiem w makijaż stosując róż. Bez nich, makijaż będzie wyglądać tak, jakby malowane na płótnie, dają one w obliczu żywość i kompletności.

Róż

Rumieniec jest zwykle stosowany do policzków, z ich pomocą odróżnić kości policzkowe. Jednak z właściwego korzystania z nich, można nawet dostosować do kształtu twarzy. Pudry w żadnym wypadku nie powinien iść na skrawku skóry. Użyj szerokiego pędzla za większość ich stosowania, i dobrze wymieszać. Aby rozpocząć wybieranie szczotka jest sporo rumieńcem, aby nie przesadzić, ale jeśli to nie wystarczy, można dodać kolor. Dla każdego koloru odpowiedniego naturalny rumieniec brzoskwiniowy kolor, ale może być również używany różowy i terakota.

Proszek brązujący

Bronzer lub proszek z odblaskowymi cząstek, złoto lub brąz odcień, jest w stanie dać blask skóry i blask efekt. Taki proszek jest również podkreślić kości policzkowe, zastosować trochę na górnej powiece pod brwią lub brodzie. W ten sposób można odtworzyć efekt opalania. Bardzo często kolidować z proszkiem lub Rouge jest stosowane zamiennie.

W końcu są ponownie delikatnie przejść powierzchni z proszkiem maty szczotki do mycia skóry pozostałości cieni lub zmniejszenie intensywności koloru brązowego proszku rumieni i usunąć nadmiar połysk. Nie zapomnij również o szyi i klatki piersiowej, a jeśli masz fryzurę z włosów podniesione, konieczne jest dotknięcie pędzla a także uszu. Metoda ta daje skórze aksamitną ciało i dogonił swojego koloru cery. Twój nieskazitelny makijaż gotowy! Wypełnianiu jego etapy, zgodnie z wszystkich wskazówek, można łatwo osiągnąć piękny i wspaniały makijaż nie różni się od profesjonalisty.

load...