Jak zrobić makijaż do pięknej kobiety nie stać się potworem?

Zawartość:

Bez których nie może zrobić każdy szanujący kobietę? To prawda, bez spektakularny makijażu. To po prostu nie każdy z nas jest w stanie stosować je prawidłowo, podkreślając korzystne zalety i wady ukryciu. I przeznaczone na różnego rodzaju cienie, proszek, szminka niewyobrażalnych środków, a zastosowane wszystkie bogactwa w obliczu hojny, pewną ręką. I tu kolejna „make-ofiara” na ulicy – tak nieznośnie piękna, tak elegancki i pewny siebie, że prawo gatunek filmowy mężczyzna musiałby spaść na nogi i składane kumuluje się. To tylko zamiast podziw ludzie zadają sobie pytanie: dlaczego to zrobiła, dlaczego to uczynił w górę?

load...

Popełnianie błędów – to jest coś, co może być zredukowana do zera absolutnie wszelkich starań, aby wygląd „sto procent”. Jak się ubrać stylowe i modne, byliśmy, ale osoba, która psuje zły makijaż zepsuje całe wrażenie. Nie na darmo jest uważany stosować makijaż jak sztuka, stylistów i wizażystów lat studiując zawiłości swojego zawodu. Ale nie musi być profesjonalnym wiedzieć, jak zrobić makijaż oczu, jak malować brwi i zastosować rumieniec. Czasami wystarczy po prostu, aby uniknąć najczęstszych błędów w stosowaniu makijażu, odkrywania prostych zasad i zrozumieć, co jest dobre dla ciebie.

Korektor i puder

Zobacz życzę wam, że pod maską, ale – niestety … Jednym z najczęstszych błędów makijażu – gruba warstwa makijażu w formie fundacji lub proszku. Zaskakujące jest to nic: tak dziewczęta starają się zamaskować absolutnie wszystkie defekty skóry, nawet te, które zostały wymyślone przez nich. Ze względu na taką miłość do stosowania wszystkich dostępnych kosmetyków w domu pojawiła się stabilna ekspresja „kilograma tynku na twarzy.” A jeśli nie chcemy, aby ktoś przyjść do głowy to zdanie do nas, szybko dowiedzieć się umiar i zdrowy rozsądek w stosowaniu środków kosmetycznych cud.

Korektor i proszek wynaleziony w celu ujednolicenia koloru naszej twarzy, a nie tworzyć efekt nienaturalnej bieli, lub, wręcz przeciwnie, w swarthiness skóry. Więc przy wyborze powyższych środków nie należy mylić z tonu, jeśli nie chcesz linię konturu, aby uzyskać owal twarzy „maski”. Wierz mi, nawet jeśli dom jest przed lustrem różnica w kolorze twarzy i reszty skóry nie jest szczególnie uderzające, na ulicy, w świetle dziennym, będziesz wyglądać śmiesznie i zabawnie. Jeśli masz trudności w wyborze koloru proszku, spróbuj tej sztuczki: dotknąć go palcem i dotknąć czoła. Jeśli punkt był niewidoczny – kup bez wahania.


Róż

Jesteś fanem czerwonych policzkach i jasny rumieniec? Nie masz czasu, aby biec do sklepu po nową porcją rumieńcem, aby ponownie objąć swoje kości policzkowe, policzki i (gasp!) Skóra blisko uszu? Gratulacje, jesteś wyraźnie pretendentem do tytułu „Matryoshka roku.” Niestety, rumiany piękno nie jest to trend, ale dlatego, że trzeba nauczyć się wykorzystywać swój ulubiony rumieniec. I wyciągnąć dziwny pasek w poprzek policzkach rumieniec nie warto, bo pasy są idealne zebra, ale nie ty.

load...

Znajdź odpowiednią linię szczęki, a wtedy nie będzie tylko podkreślić kontur twarzy, ale skórę i dodają ciepła i naturalne piękno. Jeśli masz problemy w ustalaniu tej linii, będziemy Ci pomóc szybko i łatwo dowiedzieć się, jak to zrobić:

  • Idź do lustra i uśmiecham się szeroko. Zaokrąglona w dół policzki – Znajdź najwyższy punkt okrągłości, dotknąć jej palcem wskazującym.
  • Kciukiem dotykać górnej części ucha, wyciągnąć palec wskazujący na to: po prostu dostał swoją osobistą linię szczęki!

Szminka

Z jakiegoś powodu, większość kobiet wierzy, że jest jasny czerwony szminka na ustach nakłada się w kilku warstwach – doskonałość piękna i seksualności. Widząc erotyczne melodramaty i spready w kolorowych czasopismach, te panie są gotowe do nawet spać z soczystych czerwonych warg (czy całą noc zamienia się trochę?!). Oto tylko jeden nie myśleć rockową piękno: wizerunek wampira, tak powszechnie stosowane w branży mody i kina, w rzeczywistości może wyglądać głupie i niewłaściwe.

Nikt nie twierdzi, z tym, że czerwona szminka – to jest sexy, ale jeśli uważasz, że mężczyźni nie mogą oprzeć się kobiety z krwistoczerwone usta, jesteś głęboko w błędzie. Oto wypowiedzi najpopularniejszych męskich w różnych forach na ten temat:

  • Niewiele kobiet jest czerwona szminka. Jest o wiele bardziej powszechne, aby zobaczyć dziewczyny, które wyglądają wulgarnych i śmieszne z jasnym Czerwone usta.
  • Czy próbowałeś pocałować dziewczynę, której usta są wysmarowane tłustą warstwę czerwonej szminki? I nie próbuj, badanie nie jest przyjemne jeden: nie tylko, że trzeba jeść funta szminki podczas pocałunku, więc to będzie dużo czasu, aby oczyścić twarz.

Oczywiście, czerwona szminka – klasyka gatunku, ale konieczne jest, aby być w stanie wykorzystać. Niechlujstwa nałożone przez grubą warstwą jasnej szminki – Najczęstszym błędem w makijażu. Nie dążyć do ilości szminki i nie zwiększają niepomiernie kontur warg – albo zamiast uwodzicielki seksualnej staniesz się wulgarna dama, wykazuje oznaki starzenia. W końcu, wielu odcieniach czerwieni szminki: odpowiednia jasnoczerwony, z drugiej – fioletowy, dobrze, trzeci – blady szkarłatną szminkę. Znajdź swój kolor – tak na pewno będzie uniknąć dźwięku „malowane lalki”.


Oczy

Wiele dziewcząt bardzo dobrze wiedzą, jak sprawić, by twoje oczy wyrazisty i sexy. Przede wszystkim – jest to magiczny efekt „smoky eyes”, jak Angelina Jolie, dalej – strzałki na oczach, jak Bridzhit Bordo, i wreszcie, sztuczne rzęsy, jak Lady Gaga. Ale jak wybrać tylko jeden z tych sztuczek nie są w stanie, to z podziwu entuzjazm nakłada się na oczach wszystkich wyżej wymienionych. Co mamy na wyjściu? Rodzaj Bordeaux-Jolie-Gaga, lub prościej, panda z pomazał w strzępach oczach. Co więcej, taki makijaż bardzo często występują błędy. I nie ważne jak kochał się w tym momencie właściciel „urzekający” oka wrażenie na innych, będzie produkować odpychające.

Oczywiście, jeśli należysz do subkultury emo i gotowy, dobry makijaż będzie pasował do koncepcji, ale jeśli wszystkie te wysiłki właśnie przez wzgląd na piękno – to oczywiście przeliczył. Nawet jeśli jesteś prawdziwym panem i wykonywania złożonych zadymionych oczy i cienkie strzałki doskonale (co nie jest łatwe!), Musisz tylko patrzeć wulgarny i bez smaku. A poza tym również niechlujstwa.

Aby tego uniknąć, należy pamiętać o podstawowych zasad makijażu dla oczu:

  • Połączenie zabarwieniu i cień do powiek;
  • Wiązanie pióra cienie granice pomiędzy różnymi kolorami;
  • Strzałki neat;
  • Puszysty, a nie posklejane rzęsy tusz do rzęs;
  • Umiar kolorów do makijażu dziennego i „właściwy” do jasności wieczorem.

brwi

„Mamo, jesteś brwi zamazh!” – te słowa krzyknął Marfushenka-kochanie matki w filmie, bajce „Jack Frost”, żądając natychmiastowego zatuszować piękne, naturalne brwi Nastenka. Co dziwne, ale wiele dzieci bajki i nie mógł wyjaśnić, co obfity kosmetyki brwi – to nie jest dobre. Po tym wszystkim, nawet najbardziej wyrafinowany makijaż może zniszczyć tylko źle ołówkiem brwi. Naturalność i naturalności jest zawsze w modzie, więc nie starają się kształtować brwi za pomocą ołówka jasne, ale nadal jest linia ciągła.

Najlepiej jest skorzystać ze specjalnych odcieni do brwi, należy je okazać się więc naturalne, że nikt nie będzie odgadnąć na pewnego rodzaju korekcji kształtu. Jeśli wolisz, ołówek, wybrać kolor zbliżony do koloru włosów: zbyt światło będzie wyglądać nienaturalnie i ciemne sprawiają, że starsze. I starają się podsumować uderzeń brwi, więc będą wyglądać znacznie bardziej naturalne. I, oczywiście, suma powinna być dobrze zaprojektowane, oskubane brwi. Coś narysować na gęstą, zarośniętych brwi i niedokładne – byłoby jak próba na zdjęcie Walnego Sekretarza Breżniewa.

Dlaczego więc zrobić tak ważne jest dla każdej kobiety? Oczywiście, ponieważ pomaga stać się bardziej sexy i piękniejsze. To jest po prostu błąd w makijażu może zniszczyć wszystko wydaje! Próbować, eksperymentować, obserwować czyjeś błędy. Najważniejsze, aby patrzeć na ciebie, nikt nie miał pojęcia, dlaczego to zrobiła?

load...