Jak zrobić makijaż, by stać się nieodparta

Zawartość:

Ciało, jak wiemy, to straszna siła, i oczywiście, potężną bronią. A także w celu zwiększenia jej śmiertelne, używane do makijażu i dzięki której grzywny połowie tak ludzki staje się piękniejsze. Ale na drodze do perfekcji czyha na nas sporo pułapek.

load...

Ponieważ odpowiedź na pytanie, w jaki sposób dokonać właściwego makijażu w domu, większość, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie każdy jest sławny. Dlatego musimy zobaczyć, zamiast lekkiego makijażu szorstkiej stosujące makijaż, który przekształca piękną twarz kobiety w martwym maskę.

Czy to możliwe, aby uniknąć takich błędów i nauczyć się, jak zrobić dobry makijaż, najbardziej prosty i łatwy? Jak wdrożyć je w praktyce? Aby odpowiedzieć na te i inne pytania związane z sztuką makijażu, postaramy się w tym artykule.

Proste zasady makijażu

Istnieje kilka prostych zasad, których znajomość ujawni tajemnicę jak zrobić idealny makijaż – nie w kabinie, jak iw domu, a nie przy pomocy znanego wizażystka i ja. Czy myślisz, że to niemożliwe? Mylisz słowo „doskonały”? Cóż, nic. Po pierwsze, dlatego, że dążenie do perfekcjonizmu w tej sprawie należy przyjąć z zadowoleniem. A po drugie, to zasługują wyglądać najlepiej.

Teraz, praktyczne porady.

 • Na proszek, pudry i wszystkie inne środki niezbędne do osiągnięcia piękna, nie patrząc na skórze twarzy niechlujstwa, to (skóra) powinien być nawilżona. Jeśli uważasz, że wady takie jak szorstkość, suchość może być ukryte przez boisko, jesteś głęboko w błędzie. Na zadbaną skórę, staną się jeszcze bardziej widoczne. Wniosek: trzeba nawilżać skórę i właściwie dbać o niego.
 • Należy zwrócić uwagę na oświetlenie. Wieczór makijaż powinien być stosowany w sztucznym świetle dziennym i odpowiednio – w naturalnym. W przeciwnym razie, make-up, aby bawić się z tobą złośliwy dowcip: że przez sztuczne światło wygląda przyzwoity, jego urok, w świetle dziennym wygląda wulgarne karykaturę. Lekki i łatwy makijaż, odpowiedni dzień, w świetle wieczorem sprawia, że ​​twarze bez wyrazu, matowa.
 • Podnieść odpowiednie zasoby tonalnych. Ton proszku powinno być możliwe, aby dopasować kolor twarzy i rodzaju skóry. Dla tłustej skóry dopasowania proszku z ciekłym efektu matowego. Na sucho – nawilżające, a jeśli nie jest to wysypka, stłuczki, można użyć kompaktowy proszku, która jest gęstsza niż ciecz „tonalok” i może ukryć niedoskonałości na skórze. (Na ogół braki muszą być zwalczane, a jeśli nie poradzisz sobie, to trzeba znaleźć dobrą kosmetyczki).
 • Przed nałożeniem makijażu na twarzy i szyi, konieczne jest, aby zastosować dowolny balsam, którego używasz, i pozostawić na 15-20 minut. Pozostaje usunąć serwetkę, a następnie można przystąpić do makijażu.
 • Używaj wyłącznie wysokiej jakości kosmetyki, w żadnym wypadku nie należy używać wygasłe oznacza, że ​​Twój dom prawdopodobnie dużo. Pozbyć się ich bez żalu.

Zgadzam się, zasady są proste, tymczasem przestrzeganie pozwoli Ci uniknąć wielu błędów podczas nakładania makijażu.

load...


Kilka porad dla dziennego makijażu

Głównym celem każdego makijażu – ukryć wady i pokazać godność. Przy świetle dziennym, że odnosi się do całości, ponieważ w naturalnym świetle wszystkich niedoskonałości twarzy są szczególnie zauważalne. Dlatego realizacja dzień makijaż na własną rękę w domu – to sztuka akrobacji, które powinny nauczyć.

Tak więc, aby odpowiedzieć na pytanie, jak to zrobić dzienny makijaż na własną rękę.

Powinno to wyglądać jak naturalne, dlatego, aby powiedzieć „nie”, jasne, nasycone odcienie. Użyj pastelowe kolory: szary, beżowy, jasnozielony odcień naturalny kolor szminki delikatnych odcieniach błyszczyk.

A teraz bardziej szczegółowo.

 • Ton w świetle dziennym makijażu

  Jak już wspomniano, używamy miękkich, naturalnych odcieni. Dwa tony można wykorzystać – jasne i ciemne. Z ich pomocą można regulować pewne niedoskonałości twarzy. Jasne kolory wizualnie wzmocnienia i ciemne odwrotnie zmniejszyć skalę. Jeśli masz zdrowe, świeże skórę, do dziennego makijażu nie może powodować ton całej twarzy i używać go tylko wokół oczu (umieścić w minimalnych ilościach).

  To pozwala optycznie powiększyć oczy i sprawi, że oczy wyglądają bardziej otwarte. Blush dni lepiej nie używać, ale jeśli nie można zrobić bez nich, a następnie umieścić sporo i należy dobrze wymieszać.

 • Brwi

  Poprawna forma brwi, kolor odgrywa ważną rolę w tworzeniu ogólnego wyglądu. Nie używaj zbyt ciemne eyeliner ołówek z brwi, jeśli są, oczywiście, nie palące brunetka. W ciągu dnia makijaż na korektę brwi jest ogólnie lepiej używać cieni. Szczególną ostrożność należy zachować blondynki. Ostry kontrast pomiędzy kolorem włosów i zbyt ciemne brwi sprawiają, że twarz szorstki.

 • Makijaż oczu w świetle dziennym

  Naszym celem jest, aby oczy wyraziste i optycznie powiększyć oczy. Aby to zrobić, skóra wokół oczu jest konieczne, aby lżejsze. Podejście, jak już wspomniano, Światło korektor i lekkie odcienie powinny być stosowane do stałej części stulecia pod brwią. Trochę światła cienie mogą być stosowane do wewnętrznego narożnika.

  Następnie światło eyeliner ołówek korespondujących górnych powiek, który jest lepszy odcień. I lekko przyciemniane dolną powiekę dolną linię rzęs -. Ostateczna touch – tusz do rzęs. Kilka zawory świetlnych od nasady do czubka (tusz do rzęs na szczotki powinno być dużo).

 • Usta

  Otaczać naturalny kontur ołówek i powoduje niewidocznym szminki (korzystnie za pomocą szczotki). Aby usta wydawały się pełniejsze, można zastosować trochę połysk na środku górnej i dolnej wargi (dolna dopuszczalna nieco więcej połysk niż u góry). A może ogólnie zrobić tylko niewielką ilość brokatu, aby stworzyć efekt mokrych warg. Wygląda na świeże, naturalne i uwodzicielski.

Przed wyjściem z domu, spojrzeć w lustro – jesteś do odparcia!


Cechy letni makijaż

Makijaż, oczywiście, zależy nie tylko od okoliczności czasu i miejsca, ale także od pory roku. Jak sprawić, by dom idealny letni makijaż? Jak powinno być? Możemy mieć do czynienia z tym większość lub najlepiej skonsultować się z właściwym wizażystka? Odpowiedzi na te pytania są interesujące dla wielu dziewczyn, które chcą wyglądać dobrze, zawsze i wszędzie.

Postaramy jak najwięcej jest dostępny wyjaśnić zawiłości letniego makijażu. Jak o poradę wizażystka, to jest to niewątpliwie warto wykorzystać. Specjalista będzie dawać dobre rady, biorąc pod uwagę swoje ciała, wiek, styl ubierania, itd I kiedy chcesz, aby dokonać właściwego sam makijaż, w domu, zalecenia te będą bardzo przydatne.

Warto konsultacji są zazwyczaj tanie, a wiele zrobić dla pieniędzy nie są podejmowane. Ponadto, jeśli nie są pewni swoich umiejętności, ma sens, aby przejść do makijażu do dobrego pana i starają się zapamiętać wszystkie elementy i techniki, które on używa. Z biegiem czasu, doświadczenia zysk, będą mogli zrobić makijaż w domu, nie gorszym niż w kabinie.

W sezonie letnim główną cechą makijaż – naturalne. Powinien być, więc możemy wyglądać dobrze, ale to nie powinno być oczywiste. Chociaż z niektórych swobód nie powinna dać się w lecie.

Więc, co powinno martwić pierwszy w lecie. Jeśli używasz kremy i latem, należy pamiętać, że powinna ona być bardzo proste, dzięki czemu skóra może oddychać. A to w połączeniu z opalona skóra, lato „Tonalka” powinny być ciemniejsze kolory, które normalnie korzystać.

W lecie, w upale, kosmetyki, jak mówią, „pływa”. Dlatego konieczne jest, aby upewnić się, że makijaż trwały tak długo, jak to możliwe i nie patrzeć na to niechlujstwa. Szczególną uwagę należy zwrócić na technikę nakładania się cienie: pod wpływem ciepła, zaczynają zanikać, kruszyć, tworząc zamiast tajemniczego wyglądać czarny oczy. Należy użyć specjalnej bazy danych, która „trzyma” cienie.

Tusz do rzęs na rzęsy w ogniu zbyt może zachowywać się nieprzewidywalnie. Wielu artystów makijażu, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, wolą używać wodoodpornego tuszu do rzęs. Należy to zrobić?

Jeśli tak, to tylko w przypadku, gdy opłata i być długo wydarzenie – ślub, impreza. Łatwy i prosty dzień makijaż w sezonie letnim nie potrzebują takich ekscesów. Może być stosowany do rzęs trochę sypki proszek, a następnie pomalować nad nimi – to naprawić atramentu.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki, jak zrobić dobry makijaż pomogą w tworzeniu wizerunku stylowej nowoczesnej kobiety, która wygląda bez zarzutu. Zasługujesz na to!

load...