Jak zrobić lukier włosów?

Większość nowoczesnych kobiety mają tendencję do ukrywania negatywne niuanse jego włosy i zastanawiasz się, jak zrobić lukier włosy. Jest to szczególnie ważne dla mieszkańców miast, to zwykle w takich osiedlach jest silnie zanieczyszczone powietrze (emisje z zakładów przemysłowych, samochodowych spalin, etc.). Wszystkie niebezpieczne i szkodliwe substancje, prawie zawsze mają wpływ przede wszystkim na skórę głowy: włosy mogą być sieczną, łamliwe, zaczynają spadać, etc.

load...

Czynniki te mogą prowadzić do wypadania włosów, nawet jeśli nie radzenia sobie z nimi, a nie w celu utrzymania tonu jego nici, a nie w celu wzmocnienia korzenie w przeszłości. Aby to zrobić, istnieje wiele metod leczenia, wśród których wyróżnia się laminowanie i jego podgatunki szklenie (przeszklenia).

Szczególnie popularne wśród młodych ludzi uzyskać kolorową oszklenie włosów, która pozwala na zmianę odcienia fryzury lub sprawiają, że paski tęczy kilka kolorów.

Jednak wiele z nich próbuje zrobić włosy ozdobienia sobie, jak ta usługa w salonach kosmetycznych ma stosunkowo wysoki koszt. Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić finanse niższy niż uważany jak zrobić włosy lukier w domu.

load...

Krótki opis

Pod oblewaniu (niektórzy styliści i firmy o nazwie operacja przeszklenia) wynika podgatunek laminowania. Kiedy wykonywane na głowie nici klienta zastosowano specjalną substancję chemiczną (silne środki), głównym zadaniem w tym – nadawania połysku pasm zdrowy i piękny wygląd.

Najczęściej te środki zawierają aktywne wypełniacze – ceramidy, niektóre substancje pochłaniające wilgoć i inne czynniki, procedura może być wykonywana bezbarwne lub kolorowe obrazy. Najbardziej popularne w ostatnich latach stały się bardziej rodzaje szkliw specjalnych, które są w stanie zmienić cieniu kilka odcieni.

Należy zauważyć, że jeśli nie ma ochoty szyby, ale jeśli to konieczne, ta operacja (na przykład na rozdwajaniu) materiał może być stosowana tylko do uszkodzonych obszarów, ale nie na całej długości nici. Czasami ta procedura i iść bez pilnej potrzeby. To może znacznie poprawić wygląd loków, nieznacznie zwiększa objętość i połysk.

Opis procesu

Główne różnice w stosunku do oszklenia Biolaminirovanie, który blokuje się w tym przypadku nie są pokryte specjalną cienką folię ochronną i wypełnione ceramidów. Te ostatnie mają zdolność do uszczelniania łuski włosowe, co chroni skórę głowy.

W tym przypadku, należy wiedzieć, że takie ceramidy, ponieważ jest to substancja czynna, która zmaga się z problemami. Zgodnie z ceramidów zrozumieć specyficzne cząsteczki lipidów, które są przeznaczone do wypełnienia przestrzeni w powierzchniowych warstwach naskórka. Istnieje zatem do napełniania i uszczelniania porowatych płatków, które daje objętości oraz eliminuje negatywny wpływ wiele czynników.

Procedura wskazania

Zazwyczaj przed wykonaniem szyby włosy wymaganych konsultacji ze specjalistą i identyfikacji następujących objawów choroby:

  1. W przypadku rozdwajaniu.
  2. Pasemka wystarczająco suche, cienki i kruchy.
  3. W razie potrzeby wzmocnienia koloru kolorowych loków.
  4. Procedura ta pozwala nam dać jasne kolory.
  5. To doskonały sposób, aby ukryć siwe włosy.
  6. Funkcje zabezpieczające pokrywy czołowej (mechaniczne, chemiczne, itp.);

Zabronione jest do przeprowadzenia tej procedury z łysieniem, z problemami skórnymi.

Zalety tego typu leczenia i materiały do ​​tych celów jest fakt, że leki (większość) są nieszkodliwe (jako część związków farb i ceramidów), procedura ta ma mniej wad niż proste laminowanie eliminuje malowanie można znaleźć kolor, wymieszać kilka odcieni w jednym.

Należy jednak pamiętać, że ta procedura nie jest narzędziem medycznym a jego głównym celem – w celu poprawy dekoracyjną rolę. Oblewania ma pośredni wpływ na nici, chroniąc je przed wieloma negatywnymi skutkami. Tak więc, proces oddzielania jest znacznie spowolnione, ale nie pokonany. Dlatego procedura ta ma następujące wady i ograniczenia zabronione farbować włosy po szyby, efektów ochronnych i dekoracyjnych zostanie zmniejszona po każdych głowy procedur higienicznych. Jeśli chcesz po prostu interwencji medycznej, aby zapisać włosy, konieczne jest przeprowadzenie polerowania lub ekranowanie włosy.

Jak wygląda procedura?

Zwykle przed rozpoczęciem szyby, Kreator analizuje stan zamków, a na tej podstawie zdecydować się na pracy. Jednakże, jeśli trzeba zrobić lukier włosy w domu sam, należy zapoznać się z algorytmem działania.

Najpierw pójść do pracy bezbarwnego przeszklenia. Należy najpierw oczyścić włosy ze specjalnym środkiem (penetrujące głęboko), a sama substancja jest regulowana indywidualnie dla konkretnego rodzaju włosów. Dalej jest proces suszenia, który czasami jest uzupełnione przez zastosowanie zmniejszania i leczenia kompozycji na uszkodzone włosy. Procedury te prowadzone są prawie zawsze jako czynniki redukujące odgrywają ważną rolę – prostuje włosy tekstury.

Główny etap następuje po suszeniu i stosowaniu leków. Tutaj na włosach stosowane glazury. Powinien on być rozłożone na całej długości włosów równomiernie, a następnie zaleca się pozostawić około pół godziny (w zależności od producenta). Przez ten okres czasu substancja jest zmywany (zabrania się korzystania szampony, odżywki, ręczniki, etc.) i stosuje się do lekko wilgotne włosy stabilizator zabezpieczyć szkliwo. Po tym, można rozpocząć pakowanie.

Na kolorowej procedury oszklenia jest nieco inny. Warto pamiętać, że odcień może zmienić tylko kilka odcieni od podstawowych (ale jeśli myjesz włosy przed zabiegiem, można uzyskać krok trwały kolor). W tym przypadku szczególne różnice w stosunku do poprzedniej wersji nie jest. Wyjątkiem jest właściwym wyborem kolorów glazury i ich mieszanie.

W tym samym czasie dla różnych rodzajów włosów przewiduje inny czas, aby chłonąć glazury.

Dla bielonej włosów, może to być około 1/4 godziny do przewijania – około 20 minut, z kolorowym włosy będą musiały siedzieć przez pół godziny, z szarymi zamków kolorze naturalnym – do 40 minut, etc.

Z efektem przeszklenia utrzymywane dłużej, nie zaleca się stosowania podczas czyszczenia głęboką penetrację szamponu, to samo odnosi się do odżywek do włosów, zaleca się również, aby skrócić czas trwania i częstotliwość procedur higienicznych.

load...