Jak zrobić kwiat z papieru z rąk? podstawy bumagoplastiki

Zawartość:

Papierowe kwiaty dziś stały się bardzo popularne, prawdopodobnie dlatego, ulepszonej technologii. Te sztuczne próbki naturalnej mistrza tworzenia nie jest już związany z wulgarny róż ślubnych od czasów sowieckiej kiczu. A dzisiaj jest nieporównywalnie lepsza jakość materiałów niż w niedawnej przeszłości. I, oczywiście, zrobić swoje ręce kwiat papieru jest znacznie łatwiejsze dzięki Jego Królewskiej Mości Internet, gdzie można znaleźć przykładowe u obrazy i szczegółowe instrukcje i kursy mistrzowskie, nagrane na wideo.

load...

Ale jeśli to tylko początek do opanowania, a następnie spróbuj zrobić bardzo prosty kwiat i podejmuje w tym celu najbardziej przyjemny materiał – papier falistej. To właśnie z powodu tej pracy można zrobić własnymi rękami jest bardzo „naturalny” kwiat, nawet jeśli nie mają wystarczającego doświadczenia w bumagoplastike. Tak, jest to nazwa techniki, w których wykonuje kolor i inne ciekawe rzemiosła papieru. Więc uzupełniania zapasów papieru falistego, przygotować nożyczki, klej, drut i zacząć …

Rosebud

Te kwiaty papierowe są idealne do słodkiego bukietu. Papier krepa jest szeroko stosowany w ogólnym projektu masters apartamentów. A jeśli twoim zamiarem jest, aby spróbować swoich sił w tej sztuce, zacznij Rosebud. Zrób kwiat własnymi rękami jest bardzo prosta. W tym celu musimy:

 • Papier krepa w kolorze przyszłego zarodku (brzoskwiniowy, różowy, biały, żółty, czerwony);
 • Zielony papier krepa na liściach;
 • Nici do szycia;
 • Okrągłe cukierki;
 • Wykałaczki;
 • Taśma TEIP;
 • Nożyczki.

Najpierw musimy dokonać bud wzór, będziemy wyłączać pojedynczego płatka. Dlatego też pierwsza cut kwadratowy kęsów, której szerokość powinna być taka, aby umożliwić papier do zawijania pół słodycze. Teraz górna połowa blankiecie jest obcięty w półkolu, zaokrąglone narożniki oraz dwa dolne kątem prostym zabezpieczający. Ważne! Zhatye papier falisty komórek powinna być umieszczona an_2owo preform i powinien rozciągać się poziomo.

Teraz umieścić cukierki w środku prawej krawędzi przedmiotu obrabianego i zacząć szczelnie owinąć w papier. W tym przypadku, nie zapomnij wyciągnąć papier lekko, powodując obrabianego stać wypukły w miejscu, gdzie styka się z cukierków. Teraz rozciągnąć krawędzi płatków, dzięki czemu falisty i trochę fala płatek top bud. Dolna część zarodku papieru (tuż poniżej cukrowej) zbiera się w wiązki i nici wiążącej.

load...

Dno pączek wstawić wykałaczki lub szpikulca i owinięty wokół jej zielonego papieru falistego (można zauważyć, papier TEIP-tape). Działkami pozostaje do zrobienia. Dla tych kęsów wyciętych z jednej strony i pokroić w jej zębach (jeden sepal – pięć zębów). Owinąć wokół łodygi obrabiany pod zarodku i kotwienia. Czubki zębów zacisnąć lekko przesuwanie go między palcami bardziej ostro. Kwiat jest gotowy zająć swoje miejsce w słodki bukiet!

Tulipan

Na tych kolorów są dobrze przeszkoleni w zakresie poprawy bumagoplastiki umiejętności. Gotowe kwiaty zająć godne miejsce w ozdobnym bukiet, który będzie wyłącznym dekoracja dla Twojego wnętrza. Tak więc, aby z papieru z rąk do sprawiają, tulipan, należy przygotować:

 • Papier falisty w kolorze kwiatu przyszłości;
 • Zielony papier krepa na liściach i łodydze;
 • Szpulę nici;
 • Drut do łodygi.

Z koloru tekturę cięcia prostokątnego wykroju szerokość trzech do osiemnastu centymetrów długości (lub, na przykład, cztery lub dwadzieścia). Ziarna pofałdowań musi być umieszczona wzdłuż długości obrabianego przedmiotu, tak że papier rozciągania na szerokość. Teraz jesteśmy przekręcenie przedmiotu obrabianego w środku, dzięki czemu dwa obroty (jak obwolut candy). Następnie dodać pół prostokąta (krawędź łączącą dwa, trzy-centymetr) oraz rozciągania papieru płata, co jest wypukła. Płatek podstawa – przeciwległa krawędź fałdy – wycisnąć i skręcenie. Powinien dostać rodzaj łyżka z skręconych uchwytem. Robimy sześć z tych płatków.

Zielonego marszczonego papieru cięcia szerokość taśmy dwóch centymetrów (pofalowań ziarna w kierunku szerokości taśmy), zakładając, że podwojenie długości i owijane papieru. Teraz mieszać w końcu łodygi trzech płatków (wewnętrzna koronę kwiatu), a za nimi w szachownicę ma trzy płatki. Załączyć płatki do trzpienia, primatyvaya swój pasek papieru falistego. W tym samym papierze zielonym wyciąć długie wąskie liście, a także dołączyć je do trzonu. Kwiat jest gotowy! A jeśli nie trochę koloru, a następnie z rąk, można zbierać piękny bukiet tulipanów i udekorować swój własny dom.

Piwonia

To świetny sposób, aby własnymi rękami prostych kwiatami obecnie papierze, gdy potrzebują dużo. Jest kwiat szybko i łatwo, i wygląda bardzo imponująco. Aby Piwonia z ich rąk, przygotowanie:

 • Kolorowy papier krepa;
 • Pałeczki lub wykałaczki grillowania;
 • Nici do szycia;
 • PVA klej.

Po pierwsze, odcięty od rolki papieru o szerokości taśmy i długości niezbędnej: szersze i dłuższe niż Gazy, bujny zakwitnie. Do cięcia taśmy próbki na szerokości walca. Przechowywać ziarna mieszczące pofałdowania w szerokości taśmy, a jego najdłuższy bok rozciągnięte. Tak więc cięcie taśmy i jej jednego długiego odcinka krawędzi, przez co papier lekko zakudryavitsya. Przeciwległej krawędzi na całej długości płaszcz z białym klejem i pozostawić do przyklejania taśmy falistej trochę wyschły, a papier nie pełzanie dala pod rękach.

Teraz weź kij do grillowania i zamocować na szczycie kuli papieru. Lub jest pomarszczony wacik, który papieru okład. Będzie to podstawa kwiatu. Następnie, po kolei turę od wcześniej przygotowaną owijanie taśmy wokół podstawy, prasowanie i klejenie PVA pokryty klejem krawędzi przedmiotu obrabianego. Skończyliśmy wyprostować płatki kwiatów i przymocować dno gwintu. Jeśli jest to pożądane, aby płatki piwonii i owinąć zielonej łodygi papieru falistego lub TEIP taśmę.

W ten sposób można zrobić kwiaty z papieru z rąk. Nawiasem mówiąc, to może być nie tylko róże, tulipany i piwonie, ale także inne kolory. Falista papier uzyskuje się po prostu wspaniały i krokusy irysy, goździki i chryzantemy, słoneczniki i maki. Więc śmiało, doskonalić swoje umiejętności i zrozumieć magiczne sztuki bumagoplastiki. Powodzenia!

load...