Jak zrobić huk? praktyczne porady

Zawartość:

Niezależnie od wieku, każda kobieta chce wyglądać pięknie i młodo. Jeśli młody człowiek nie wymaga żadnego wysiłku, że starsza kobieta dostaje, tym bardziej pilne dla niej problemem. W razie potrzeby, można stracić kilka lat, bez uciekania się do tak drastycznych środków. Zrobić te same zmiany w ich wyglądzie może być bardzo proste. Odpowiednio dobrana fryzura przekształcić swój wygląd i nadać pikanterii. Bez jakiejkolwiek realnej inwestycji stworzyć zupełnie nowy obraz, zaskakując swojego środowiska. A co najważniejsze, te zmiany w swoim wyglądzie będą dokonywane przez własnymi rękami.

load...

Fryzura w tym przypadku ma ogromne znaczenie. Spróbuj to zmienić, zrobić sobie huk. Czołowi styliści uważają, że jeśli prawidłowo odebrać, to odmłodzić kobietę lepiej niż jakiekolwiek drogich zabiegów kosmetycznych. Cały efekt jest, aby zmienić proporcje twarzy. Odpowiednio dobrany rodzaj grzywki, zwiększa nacisk na glazah.My chcą zaoferować kilka sposobów, aby huk, odpowiedni dla Twojego typu twarzy i stylu.

Jak często, stojąc przed lustrem, należy zwrócić uwagę na zmarszczki na czole, między brwiami. Są stare jesteśmy silniejsze niż jakiekolwiek inne linie i zmarszczki. Są one często trudne do usunięcia, nawet w salonie kosmetycznym. W tym przypadku, przyjdziemy z pomocą zmiany długości włosów w przedniej części. Spowoduje to ukrycie śladów starzenia skóry osoby i pozostanie widoczny tylko zmarszczki promieni, które pojawiają się przy uśmiechu.

Bangs pomogą dostosować proporcje twarzy, ekspresji i seksualności dać swój wygląd. Nawet jeśli nie chcesz zmienić długość, kolor i długość ich włosy, grzywka modyfikacja będzie wyglądać modnie i stylowo. Istnieje wiele rodzajów niego, a nie być zbyt trudno wybrać ten sam, który pozwoli Ci piękne i pożądane. Taka różnorodność wymaga odważne i zaniedbania, a klasyczny rygor i pełną przejrzystość obrazu.

Wybierz huk dla kształtu twarzy

Wybierz typ grzywka powinna być oparta na kształtu twarzy. Każda kobieta, dużo czasu widząc siebie w lustrze, już podjęte przez co jej kształtu twarzy i że chce go zmienić. Jeśli nie, to odbywa się w bardzo prosty sposób. To wystarczy, aby okrążyć szminka jej odbicie lustrzane i uzyskany obwód będzie odpowiadać konkretnym kształtu twarzy.

load...

Dla osoby, w formie trójkąta jest najbardziej właściwym stylu grzywka wydłużone, proste bezpośredni lub boczny asymetryczny. Długie grzywka ukryje większość czole i asymetrycznym strony – zrównoważyć ostre narożniki twarzy.

U kobiet z długą powierzchnią prostokątny kształt pasuje proste wali szeroki, sięgający poniżej rzęs lub brwi, a także asymetryczny. Ona ukrywa i wizualnie zmniejszyć długość brody.

Na owalnej twarzy będzie pasować do każdego rodzaju grzywką. W tym przypadku, to wszystko zależy od upodobań i nastroju.

Kobiety, które mają okrągłą twarz kształt, nie straci, jeśli dać pierwszeństwo długi warkocz lub postrzępionych grzywką. W ten sposób będą w stanie pokryć większość czole i ukośne cięcia włosów w czołowej części wizualnie wydłużają twarz, nadając jej kształt owalny.

Jeżeli dana osoba ma kwadratowy kształt, najbardziej odpowiedni dla Ciebie nie jest gruba ukośne grzywka. Dzięki niemu niveliruete wrażenie ciężkiego brodzie i kształtu twarzy wizualnie nabyć lekko owalny kształt.

Jakie są rodzaje grzywka?

  1. Graficznie. Aż do teraz, u szczytu popularności jest graficznie grzywka. Wygładziła gruby i ma długość, która rozciąga się do brwi i ostrych konturach. Jest idealny dla kobiet o owalnym kształcie twarzy.
  2. Asymetryczny. Najbardziej wszechstronny i został asymetryczne grzywki. Jego długość zależy od pragnień kobiety. Może to być średniej długości, a może osiągnąć prawie do brody. To może być noszone nie tylko przez kobiety z kosą, ale również tych, którzy mają lub bob pixie. Ma piękny widok na proste włosy i kręcone. Układanie huk, można pokonać ją w różnych wersjach, dzięki czemu ich wygląd playfulness i tajemnicę: pin up, Tease, Twist, oplot w warkocz. Wszystko zależy od wyobraźni kobiet.
  3. Rozdarty. Grzywka, kwalifikujące kobiety z każdego kształtu twarzy daje seksualności i jednocześnie chłopięcy entuzjazm, elegancję. Bardzo skutecznie patrzy na krótkich włosach prostych, asymetryczna z postrzępionych krawędzi lub postrzępione grzywki, które wizualnie pomaga stracić parę lat.

Modne an_2

Zrobić modną fryzurę prawo na kilka sposobów:

  1. Kraniec może być bardzo gęsta, mają objętość lub Bouffant, długość i szerokość może różnić. To może zacząć praktycznie od głowy, które zdobią twarz małych funkcji.
  2. Fringe można układać i idealnie gładka, a zaniedbanie.
  3. Można wykonać połączenie faktur i krótkie włosy przycięte na czole mają falisty, kręcone włosy. Nie nadużywać bardzo krótkie grzywki i graficzne teraz w obecności kręcone włosy.
  4. W niektórych przypadkach, że świetnie wygląda zabarwienie.
  5. Sharma doda użycia taśmy, klipsy, broszki włosy. Proste włosy – podatny grunt dla wyobraźni. Kobiety, które są obdarzone przez naturę o niskim czole, na ogół nie zaleca się nosić grzywkę.

Instrukcje dotyczące tworzenia huk

Aby utworzyć wybrane grzywkę w domu, trzeba szczotkę do włosów, ostrymi nożyczkami i grzebień z drobnymi zębami. Nie zapomnij fryzura podstelit gazetę pod lustrem. Spójrz w lustro i zdecydować się na długości. Tak, że w przyszłości ludzie nie śmieją się, staraj się nie spieszyć. Powiedzenie „Zmierz dwa razy – raz cut” nigdy nie było tak istotne. Po cofać nie jest przyklejony. Uczesać i wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać Twoje włosy z grzywką.

Wiesz doskonale naturę włosach. Przed robi zwrot na bardzo posłuszny włosy powinny być myte dobrze. Jeśli włosy są nieposłuszni, to lepiej go wyciąć w drugim dniu po praniu. W tym stanie, włosy łatwiejsze, lepiej położyć. W przypadku, gdy nie jest wymagane dodatkowe mycie włosów, dokładnie przeczesać ją szczotką. Lekko nawilżyć włosy w obszarze przyszłych grzywką. Jeżeli cała masa włosami przeszedł do czyszczenia, należy je dokładnie rozczesują. Następnie przy użyciu ręcznik do wyschnięcia i muszą nadal przeczesują maksymalną gładkość.

Odciąć grzywkę, przytrzymaj włosy ręką, i dokonać cięcia w jednym płynnym ruchem bez zatrzymywania się. „Nieuprawniony” stop może prowadzić do niewydolności wybranej linii, a na skutek złego przyciętej fryzury. Musisz pracować bez pośpiechu, pewnie.

Jeśli zamierzasz dokonać gładkie grzywkę, nożyczki powinny być trzymane poziomo, bez odrzucania rękę do boku.

Jeśli chcesz mieć skośne grzywki, włosy powinny być cięte pod kątem. Jeśli nie chcesz, aby stało się falisty lub zygzakowaty, upewnij się, że ręka była twarda i nie drżeć. W przeciwnym razie będzie musiał przyciąć kilka razy, co jest obarczona utraty planowanej długości.

Po zakończeniu golenia huk, czesać go. Jeśli poszczególne pasma są wybite całkowitej długości, a następnie wyrównać zwilżyć je nożyczkami.

Daje włosy poczęła szukać, suche włosy i grzebień je dokładnie. Nie zapominaj, że osuszyć grzywka będzie krótszy. Dlatego, określając jego długość, należy pamiętać ten punkt. Po tym wszystkim, nawet jeśli włosy odrastają szybko, cięcie grzywką zbyt krótki, można zepsuć cały efekt zamierzony.

Pomocnych wskazówek

Kiedy po raz pierwszy zdecydował się wyciąć sobie huk w domu, a nie całkiem pewni siebie, poprosić o pomoc swoich bliskich, którym ufasz. Najbardziej „bezbolesny” sposób aby poradzić sobie z tym zadaniem pana w salonie piękności.

Fryzura grzywka, profilowania końców – to pomoże utrzymać się w formie przez długi czas. Zwężający się przeprowadzać specjalne nożyczki, odrzucając włosy do 30%. Nożyce powinny być skierowane pionowo w górę i wskazówki muszą wykonać kilka cięć na włosach. Jest to podstawowy, aby zrobić sobie w domu w zaledwie minutę, a swawola efektu zostanie utrzymana przez 2-3 tygodni.

Podczas układania włosów przycięte na czole jest konieczne, aby zwilżyć pianki przepływ powietrza od góry do dołu do wyschnięcia suszarki do włosów, która zapewni ich ogromne ilości.

Niech grzywka ukryje ewentualne niedoskonałości i otwarty w twarz niepowtarzalny smak!

load...