Jak zrobić francuski manicure? ważne punkty

Zawartość:

Paradoksalne, jak to brzmi, ale tak zwany francuski manicure nie urodził się we Francji, a nawet w Europie. Jego ojczyzną Ameryka, a dokładniej – Hollywood. Muszę powiedzieć, że szybko zdobył miłość i uznanie kobiet w różnych krajach.

load...

Zjawisko to zostało wyjaśnione w bardzo prosty sposób – francuski manicure jest: a) piękne; b) stylowy); c) elegancko. A co najważniejsze, należy zawsze i wszędzie.

Zgadzasz się, że z jaskrawo pomalowanych paznokci (nie wspominając o absolutnie nie do przyjęcia dla kobiety o delikatnym smaku pomalowanymi paznokciami) nieprzyzwoity do stawienia się w biurze, podczas negocjacji i spotkań biznesowych. Skromny i low-key, ale zaskakująco elegancki francuski manicure jest dobry we wszystkich okolicznościach czasu i miejsca.

Francuski – jest kwadratowy z zaokrąglonymi lub owalne paznokcie kształt, beżowy lub lakieru bezbarwnego na korpusie paznokcia i barwiona na biało końcówki. Wystarczy? Oczywiście, ale jak pięknie!

W domu lub w salonie?

Jak zrobić francuski manicure? I gdzie – w domu lub w salonie? Tutaj każdy decyduje za siebie. Oczywiście, wykwalifikowany technik da paznokcie prawdziwy urok. Od pierwszej chwili, aby poradzić sobie z francuskiego galwanicznie raczej trudne. Najprawdopodobniej jest to niezbędne, aby zacząć korzystać z usług specjalisty, aby zrozumieć pewne niuanse, przez które kurtka staje się naprawdę doskonały wygląd.

load...

Jeśli masz wolny czas, a materiał z boku z was nie jest zbyt zaniepokojeni francuski manicure w salonie piękności – najlepsze rozwiązanie. Jednak nawet zamożne panie powinni opanować podstawy tworzenia takiej powłoki, które w pewnych sytuacjach ekstremalnych (np nieoczekiwane zdarzenie, w którym, aby wyglądać jak milion dolarów, a czas na przygotowanie się do niczego w ogóle) można przynieść swoje paznokcie w idealnym porządku ,

Dziewczyny z skromnych dochodach z pewnością będzie musiał opanować pełny kurs francuskiego manicure wyglądać lepiej niż najbardziej lojalnych klientów modnych salonach kosmetycznych. Brak szczególnych trudności, po prostu trzeba kupić wszystko, czego potrzeba i dowiedzieć się, jak zrobić manicure klasyczny i francuski przykrycie.

Co musisz

Przede wszystkim dbać o wszystkich akcesoriów klasyczny manicure. Kurtka wygląda ładnie na wypielęgnowanych dłoniach, co oznacza, że ​​trzeba mieć piękny kształt paznokci, skórek i skóra jest zadbana i, oczywiście, bez zadziorów. I, oczywiście, trzeba wszystkie rzeczy, bez których nie jest możliwe, aby to francuski okładka. Tak, trzeba będzie:

 • Uniwersalne pilniki do paznokci
 • Z drzewa pomarańczowego kije
 • środki do przetwarzania naskórek
 • Krem do ochrony rąk
 • Zestaw lakierów do francuskiego manicure
 • Specjalne szablony

Można kupić zestaw French manicure – jest obecnie oferowana przez wiele takich markowych producentów pielęgnacji dłoni. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria, a nawet instrukcje dotyczące ich stosowania.

French manicure z rękami

A teraz odpowiedź na pytanie, jak to zrobić francuski manicure. Zasady są proste.

Aby rozpocząć, należy wykonać zwykły klasyczny manicure. Można odwołać się do zwykłego manicure „na mokro”, ale ostatnio coraz bardziej popularne jest tzw Europejskiej (innymi słowy, obrzeża) manicure. Etap w tym procesie jest następujący.

 1. Traktować paznokci z pilnikiem, nadając mu pożądany kształt.
 2. Stawiamy na narzędziu do skórek zmiękcza ją i pozostawić na kilka minut. (Dla tych, którzy wolą „na mokro” manicure, trzeba umieścić swoje ręce w ciepłej wodzie z dodatkiem sody oczyszczonej lub płynnego mydła do rąk).
 3. Cuticle drewniany kij uchwyt, za pomocą których martwe komórki skóry są usuwane. (Wspierające z „mokrym” manicure musi usunąć naskórka stosując nozhnichek lub specjalnych noży).
 4. Traktować paznokcie odtłuszczającego i obejmuje podstawy pod paznokciem.
 5. Po wysuszeniu, fundamenty wklej szablon, który wyznacza granicę między ciałem a czubek paznokcia.
 6. Zajmujemy czubek paznokcia białą farbą i suszy.
 7. Usuń szablon i przykryć ciało beżowym lub lakierem bezbarwnym.
 8. Suszone lakier do paznokci i pokrywa utrwalacz, który daje siłę i połysk.

W niektórych zestawach do francuskiego manicure ma specjalny ołówek – służy do barwienia czubek paznokcia. Jest to wygodne dla tzw wyraźnej opieki, gdy nie masz czasu na lakierze powlekania i suszenia w zależności od technologii. Jest zrozumiałe, że taśma wybity w ten sposób, jest krótkotrwałe, niezbyt wyraźne, jednak wygląda kurtkę bardzo naturalny.

Po wszystkie te zabiegi mogą być stosowane do rąk odżywczy krem. Proces jest kompletna i długopisy wyglądać świetnie.

Nie trzeba dodawać, że od czasu do czasu przydaje się zrobić maskę do rąk, użyj zarośla – innymi słowy, aby wykorzystać wszystkie nowoczesne środki do pielęgnacji skóry dłoni. Po tym wszystkim, to często cierpi z wysychaniem, wspomagany i chemikalia używane do czyszczenia domu, mycie naczyń, a negatywny wpływ na środowisko.

Daj twoich rękach trochę czasu, a będziesz wyglądać idealnie!

load...