Jak zrobić francuski manicure w domu

Wiele osób uważa, że ​​aby zrobić French manicure w domu nie jest możliwe. Po tym wszystkim, mistrz może ukryć wszelkie niedoskonałości paznokci, dając wygląd równomiernie regenerować. W rzeczywistości, każda kobieta może zrobić „kurtkę” na własną rękę. Musimy tylko trochę zręczności i cierpliwości.

load...

Ten rodzaj manicure jest nazywany w języku francuskim, ale on pojawił się w Hollywood przez ponad trzydzieści lat temu. „French”, jak to jest teraz często mówią o tego rodzaju manicure, szybko zyskał popularność na całym świecie, dzięki wyrafinowanej prostoty.

French manicure wygląda krzykliwe: na placu polukvadratny lub lakier do paznokci jest stosowana do białej części regenerować, a na całej paznokci – stałe lub bezbarwny. Dzisiaj zrobić i awangardowy kurtka – kształt i kolor krawędzi paznokci mogą być bardzo różne, cały paznokieć może być również pokryte kolorowym lakierem z wzorami lub bez. Charakterystyczną cechą współczesnego manicure – podział na dwie części paznokcia. A jakie kolory użyć do tego zależy od woli posiadaczy gwoździ i fantazyjny manicure. Kolejny trend w modzie we francuskim manicure – utworzenie półksiężyca u podstawy paznokcia, tego samego koloru co wolnej części. Dbając o wygląd paznokci i nie zapomnieć o wzmocnienie paznokci.

Obecnie w sprzedaży znajdują się zestawy do tuniki, które obejmują nie tylko farby i białych ołówków i papieru szablony ułatwiające równomierne zastosowanie lakieru na krawędzi paznokcia. Można kupić specjalne wskazówki w postaci uśmiechu. Są one zaprojektowane tak, aby być przyklejona do płytki paznokcia. Po ich wystarczająco dużo, aby naprawić lakierem. Jeśli nie są klasycznym inspiracją, zawsze można dokonać rysunków na paznokcie dla każdego smaku sam. Uwierz mi, nie ma nic skomplikowanego i godne neylart całkowicie zdolny początkujący.

Jak zrobić francuski manicure w domu

Classic „płaszcz” – niekanto. Skórek usuwane specjalną różdżkę. Ale jeśli zdecydujesz się zrobić francuski manicure w domu, użyć dowolnego znanego sposobu, aby usunąć naskórek. Można parę i cięcia, zastosowanie żelu do usuwania łuski, lub po prostu poruszać się przy pomocy specjalnych narzędzi.

load...

Następnie dołączyć gwoździ pożądany kształt. Nie rób krawędź zbyt ostry i wolnej części długości paznokci nie powinna przekraczać 5 mm.

Po naskórek jest usuwany, paznokcie i wychrypiał, przejdź do procesu barwienia. Biały ołówek lub farby pod gwoździ posiadają linię do izolowania wnętrza regenerować część paznokcia. Kiedy gwóźdź jest uszkodzony, lub po prostu nie rośnie za pomocą lakieru może wzrokowo powiększenia regenerować część paznokcia, pień nie działają.

Po pierwsze, na całej paznokci jest stosowana, aby usunąć lub jasnoróżowe polski, a następnie białą na końcu. Jeśli natomiast stosuje się pierwszą farbę na końcówki gwoździa, a następnie malowanie całą płytkę, to jest możliwe, aby to zrobić. Najważniejszą rzeczą jest to, że czujesz się komfortowo.

W przypadku stosowania specjalnych zestawów z naklejkami, aby taki manicure nie jest trudne. Wklej Strip pożądany kształt (uśmiech, róg), stosuje się białą farbą, pozostawić do wyschnięcia, a następnie usunąć szablon i pomalować całą Nail inny kolor.

Secrets of the Pros

Elegancki srebrny wygląda French manicure w domu. Podstawowa konstrukcja jest uzupełniona białym perłowym farby na czubkach paznokci. W ogóle, wolna część paznokcia – to lot fantazji. Można ozdobić kryształkami i koralikami, wzorów lub prostych liniach różowy lub kremowym kolorze.

Wszelkie manicure wykonany pełną warstwę lakieru mocowania.

Trochę cierpliwości pracy – i dowiedzieć się, jak zrobić pyszne French manicure samodzielnie. Powodzenia w opanowaniu tej techniki manicure.

load...