Jak zrobić francuski manicure? Tajemnice modnego wzornictwa paznokci

Zawartość:

French manicure ma bardzo tajemniczą historię. Istnieje kilka wersji jego wygląd, ale, oczywiście, zawdzięczamy swoje istnienie projektantów. Francuski lub amerykański – nie jest już tak ważne. Bo najważniejszy rezultat: piękne, zadbane, zawsze miejscowego paznokci. Jedna z wersji mówi, że francuski manicure wprowadzono po raz pierwszy w kraju o tej samej nazwie. Z punktu widzenia logiki – jest całkiem realne. Jakiś czas przed francuscy projektanci mody zostały zadanie stworzenia projektu do paznokci dla modeli, które są nieskończenie wymienne stroje są zawsze połączone z manicure.

load...

Druga wersja – Kalifornia – jest absolutnie identyczny z pierwszym. Jest to, że model został zmieniony aktorek. Nazwa nadana w imieniu brytyjskiego feldmarszałka D.Frencha, doprowadziła nas do świata codziennego życia z tuniki specjalnym kołnierzem, który podkreślał sylwetkę, dzięki czemu cały obraz ścisły i uporządkowany. Manicure kurtka różni samych cech. Najnowsza wersja jest chyba najbardziej romantyczne: Jak zrobić francuski manicure powiedział światowej sławy Koko Shanel.

Jaki jest kurtka?

Ten rodzaj paznokcia, w którym płytka paznokcia, na wystającej kciuka jest w postaci ostrza fringing lub miesięcy. Ten rodzaj kołnierza do paznokci. W konwencjonalnym rozwiązaniu, długości paznokci było średnie. To jest cały urok i praktyczność. Po wizualnie wydłuża paznokci, ale w rzeczywistości nie przeszkadza w życiu iw pracy.

Kolory wersji tradycyjnej – różowy i biały. Nowoczesne odmiany opcji są tak liczne, że trudno je wszystkie wymienić. Najczęstszą odmianą – jest to gra kolorem. Na przykład, czerwone paznokcie z czarnym obramowaniem, żółtej kurtce z zielonymi paznokciami, złota lub srebrne ramki na jakiejkolwiek podstawie. Są też bardziej ozdobne opcje: kryształy i kamienie na kurtce, kolory i wzory, warstwowe przejścia między odcieniami. W tym przypadku, długość pazura wybiera kobietę, w oparciu o ich preferencje.

load...

Jak zrobić francuski manicure?

Aby zacząć definiować za pomocą metody nakładania płaszcza. Odróżnić instrukcja stosowania i stosowanie specjalnych szablonów. Obie opcje wymagają żmudnych dokładności i wytrwałości.

 • Przy użyciu standardowych ciepłą kąpiel zmacerowanych palców;
 • Wycierając je wysuszyć, usunąć naskórek;
 • Odsunąć nadmiernego skórę od podstawy paznokcia;
 • W przypadku takiego przykładu realizacji jest to, że pożądane jest, aby małe paznokcie manicure, 5-7 mm, wystającą poza krawędź. Dajemy im pożądany kształt;
 • Przeprowadzenia specjalnego białym ołówkiem pod płytkę paznokcia, dając tej części świeży wygląd paznokci;
 • Traktować powierzchnię składu gleby starannie rozprowadzenie do lewej rowków i wgłębień;
 • Zastosuj biały lakier. Można to zrobić zarówno na zewnątrz i wewnątrz. W każdym razie, linia musi być jasne, bez rozmycia konturu;
 • Teraz stawiamy główny kolor lakieru. Jeśli jest to klasyczny francuski manicure – różowy, brzoskwiniowy lub beżowy. Jeżeli lakier przezroczysty (bezbarwny) może być nanoszona na całą powierzchnię chwytania końcówki bielonej;
 • Po wysuszeniu może przejść do etapu końcowego – wiązanie. Powierzchnia ochronna zbroja odgrywa rolę niezawodnie zapobiega deformacji i przedwczesnego usunięcia powłoką dekoracyjną. Element ustalający powinien być stosowany na wewnętrznej stronie paznokcia, jeśli jest on stosowany lakier.

Przy użyciu szablonów kurtka ma wyraźnych granic na ich formę. To może być w kształcie półksiężyca, trójkątne i mniej – bezpośredni. Teraz to nie jest akceptowana zrobić prostą kurtkę na rękę, jego główne miejsce zastosowania – palce. Procedura jest identyczna jak poprzednia, z tą tylko różnicą, że nie wyciągnąć białą obróbkę krawędzi rękę i zastosować szablon. Końcowe etapy są tradycyjne – mocowanie.

Aby dowiedzieć się, jak zrobić francuskiego w domu, wiele osób boi się nawet myśleć, odnosząc się do niemożności posiadania idealną linię. Mamy Spieszę rozwiać ten mit. Po pierwsze, dom idealnie nadaje się do wzorów opisanych powyżej. Po drugie, wyrazić manicure „a la francuskie”, jest w stanie dokonać żadnego amatora.

Jaki jest najszybszy kurtka?

Co jest głównym problemem w stosowaniu French manicure? To prawda, zrobić schludny obrzeża. I tu dochodzimy do pomocy specjalnego płaszcza ołówka. Może on mieć różne struktury i składu. Za pomocą ołówka trzeba zwilżyć gwóźdź. Sam ołówek mokro w każdym razie jest to niemożliwe!

 • Myj ręce, osuszyć je ręcznikiem. Podczas gdy paznokcie są jeszcze mokre, zaczynają robić;
 • Ołówek przeznaczony jest do stosowania na wewnętrznej powierzchni paznokcia. Poprawnie narysować odpowiednie miejsce – klasyczny wariant gotowy;
 • Jedyny negatywny – ołówek łatwo wypłukiwane wodą. Aby tego uniknąć, należy go naprawić specjalnym lakierem blokującym. Używając ołówka na zewnątrz paznokcia jest również dopuszczalne;
 • Taki manicure można zrobić w ciągu kilku minut, ale, niestety, jest krótkotrwały.

Francuski manicure jest już od ponad pół wieku. W tym czasie zdobył uznanie na całym świecie, stał się symbolem czystości i obowiązkowy element w postaci kobiety biznesu. Jego nowoczesna modernizacja może puścić fantazji na poczuje się jak prawdziwy modelu, mój własny styl, jak często, jak chcesz.

load...