Jak zrobić facet zakochał się w: praktyczne porady

Zawartość:

Kiedy spotkasz mężczyznę swoich marzeń, wydaje się, że życie zaczyna świecić z nowymi kolorami. Nie każda dziewczyna udaje się spotkać samą osobę, z którą chcesz spędzić życie, bez śladu. I masz szczęście, i zwrócić bilet wygraną. Tak, to pech, obiekt swojej miłości i nie wie, że jest on swoją bratnią duszę. Traktuje cię jak przyjaciela i nie zauważy swoje kochające oczy. Co robić: cierpią z powodu nieodwzajemnionej miłości albo myśleć o tym, jak zrobić się zakochać?

load...

A jest to możliwe, można zapytać? Podobnie jak Lawless serce, a jeśli facet cię nie lubi, to nic nie można zrobić. Jeśli argumentować w ten sposób, można również przegapić szczęścia. Sytuacja, kiedy facet i spadek dziewczyna zakochana w tym samym czasie – coś dość rzadkie. Zwykle ktoś się zaczyna doświadczać uczucia i czyni wysiłki, aby zdobyć serce swojej miłości tematu. I po raz pierwszy świadomi swoich uczuć, to ty, i trzeba walczyć o własne szczęście, aby dostać facetów w tobie zakochany.

Krok pierwszy: CONVERGENCE

Jest takie stare powiedzenie: „Jeśli woda nie przepływa przez ciebie, to idź do niego.” To samo jest z mężczyznami. Czasem trzeba podjąć pierwsze kroki w celu zapewnienia, że ​​będzie on zauważy. Jednak należy to robić bardzo ostrożnie: ważne jest, aby twój ukochany był pewien, że cię wybrał spośród wszystkich innych dziewczyn. Oraz w celu zapewnienia, że ​​w końcu zwrócić uwagę na siebie i chciał się bliżej komunii należy przestrzegać kilku prostych zasad. Uważnie przejrzeć listę działań, które pomogą przyciągnąć ukochaną osobą.

Twój wygląd

Podobnie jak to, czy nie, i nadal spotykają się na ubrania. Jeśli masz brudne, tłuste włosy, pryszcze na całym twarzy i ubrani ci w starych podartych dżinsach, a następnie przekonać młody człowiek będzie trudne. Tak że nie jest trudne, prawie niemożliwe! Wygląd – to pierwszą rzeczą, która zwraca uwagę facetów. A nawet jeśli masz bardzo bogaty świat wewnętrzny, szerokie horyzonty i wielkie poczucie humoru, do wszystkich tych szczegółów znaczenia, nie może dotrzeć. Jak mógł poznać cię lepiej, gdyby po prostu nie pojawia się pragnienie, aby być obok ciebie? Człowiek musi być dziewczyna była atrakcyjna – to nie wstydź się wprowadzić do swoich przyjaciół, a później – i rodzice. Więc jeśli masz problem ze jak patrzysz, natychmiast zaakceptować ich decyzję.

load...

Maski do pielęgnacji włosów, nowa fryzura, inny kolor włosów – starają się stworzyć obraz, który przyciągnie swój ulubiony. Dodatkowy ciężar można usunąć za pomocą wycieczek do siłowni i można oczyścić skórę w salonie kosmetycznym iw domu. Nie zapomnij, aby dowiedzieć się, jak piękną i stylową sukienkę. To nie znaczy, że ubrania powinny być bardzo kosztowny – wystarczy podnieść rzeczy, które są idealnie dopasowane do typu figury. Jak najszybciej wprowadzą się w porządku, twoja samoocena wzrośnie natychmiast, i będzie o wiele łatwiej rozpocząć przechwytywanie serca chłopakiem.

Najważniejszą rzeczą jest to, że był całkowicie naturalny wygląd. Tony makijażu na twarzy, nawet bardzo drogie, na swój sposób pretensjonalne i fałszywe. Jeśli facet i „podkategorii” z wulgarnym dziewczynka ubrana w barwy wojenne na twarzy, to tylko w celu dokonania romans krótkoterminowego. Nawet jeśli uda się dostać jego uwagę i zdobyć status „jego dziewczyny” nie próbują ubrać zbyt sexy. Pomimo miłości ludzi do ujawnienia stroje, ich strasznie irytujące, gdy inni faceci patrzą na zbyt otwartą ciała swojej dziewczyny. Jeśli bardzo chcesz, aby zadowolić swoje seksowne ubrania, a następnie zarezerwowane dla jej poszczególnych przypadkach, kiedy jesteś z nim sama.

Jak komunikować się z nim

Faceci lubią, gdy ktoś podkreśla swoje indywidualne cechy i podziwia swoje działania. To nie znaczy, że trzeba schlebiać lekkomyślnie i rzucając mu komplementy. Takie zachowanie prawdopodobnie będzie można umieścić w niezręcznej sytuacji. To powinno być cienkie i dobrze zwrócić uwagę na wszelkie dobro, które czyni, pochwały za każdy drobiazg. Dla mężczyzn, to jest bardzo ważne, aby czuć poparcie kobiet we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Jeśli w twoich słowach, będzie czuł się wyjątkowy – najmocniejszy, inteligentny i dobry – że szukać innej dziewczyny i nigdy nie przychodzi.

Spróbuj podzielić jego interesy. Jeśli facet ma hobby, trzeba go zrozumieć. Nikt nie zmusza cię do studiowania szczegółowo cechy połowów lub zasady gry w piłkę nożną. Wystarczy, aby sprawnie prowadzić rozmowy na temat zainteresowania nim, a nie głupie trzepotanie rzęs podczas gorącej dyskusji na temat jego interesów. Nie staraj się cały czas, aby grać razem i zająć jego strony w każdym sporze. Dziewczynka ma własne zdanie, jest o wiele więcej szacunku.

Człowiek nigdy dyskutować historie o swoim ex. Inaczej, facet zdecyduje, że nie jesteś gotowy do końca poprzedniego związku, lub stale porównać go z byłym chłopakiem. A ludzie nie mogą znieść, gdy są z kimś, por, ponieważ są jedynymi najlepsze i niepowtarzalne. Podobnie, nie zwróci się z nim szczegóły swoich ostatnich powieści. Facet może zdecydować, że jesteś zbyt ciekawy czy zazdrosny. Wprowadzenia tych rozmów intymnych spotkań z przyjaciółmi, gdzie – w tym samym miejscu.

Krok drugi: retencja

Tak, w końcu zwrócić uwagę na siebie i poprosił o dacie. Teraz można czasami spotkać, ale nadal nie czują się z ręką namiętnych uczuć. Co należy zrobić, aby skonsolidować osiągnięte wyniki i wszelkie błędy nie powinny się bać?

Ukryć swoje kompleksy i lęki

Każdy z nas nie jest doskonały, ale czasami ilość lęków i kompleksów u dziewcząt przekracza wszystkie możliwe standardy. Ona sama uważa, brzydki, gruby, głupi. I to nie tylko wierzyć, ale również stara się zaszczepić partnera pomysł. Nawet jeśli facet był zadowolony z wszystkiego w swojej dziewczynie, ale ona uporczywie narzekają swoich niedociągnięć, to na pewno zmieni zdanie na jego temat. Jak, kiedy myślisz, że nie jesteś wystarczająco dobry dla mnie, to bym się z tym zgodzić.

Niech słowa te kompleksy – tylko pragnienie, aby usłyszeć od przeciwnej facet dostać komplement i jesteśmy pewni, w jego nieodparty – wszystko jedno, nie powinno się tracić w oczach mężczyzn. Pokonać swoje lęki i skręcić wady w zalety. Masz nadwagę? Więc pyshechka apetyczny. Rzadkie włosy – ale posłuszny i nie trzymać, czerwone piegi – pocałunki słońca, które sprawiają, że wyjątkowy. Można kontynuować przez dłuższy czas. Do tego czasu, aż sam nie podoba, to jest mało prawdopodobne, zrobisz kochać kogoś innego. Faceci lubią pewnych siebie kobiet, które znają swoją wartość.

Bądź sexy

Bądź sexy – nie spieszyć, aby przeciągnąć faceta do łóżka. Oczywiście, istnieją przypadki, kiedy jest szczęśliwy małżeństw zacząć seks na pierwszej randce, ale zdarza się rzadko. Nie fakt, że jesteś tak szczęśliwy. Bądź sexy – stąd pożądane jest interesujący i dla partnera. Czasami spojrzenie lub gest do faceta po prostu spojrzał na ciebie i chciał zwykłych przyjaźnie tłumaczą w zupełnie innym kierunku.

Pokochaj swoje ciało i poczuć się śmiały, nieskrępowany. Nie jest konieczne posiadanie danych zewnętrznych, takich jak Pamela Anderson albo Angelina Jolie dokonać człowiek chce cię. Czasami najbardziej zwykłą dziewczyną z dobrego wyglądu uczynić mężczyźni walczą o prawo tam być. Jak oni to robią? Wystarczy oprócz naturalnej charyzmy kochają życie i wie, jak go pokazać. Nauczyć się patrzeć w oczy człowieka, być trochę tajemnicze i niedostępne. Wtedy twój facet prawdopodobnie będzie miał pragnienie, aby rozwiązać wszystkie swoje sekrety i przejęcia nie tylko ciało, lecz duszy.

Podziel się swoją słabość

Tak, drodzy silne kobiety w ten sposób. Mężczyźni z natury – zdobywców, muszą czuć ochraniacze kobiet, a nie odwrotnie. A jeśli nie to sto razy mądrzejszy, silniejszy i bardziej zdeterminowany, facet ucieka od ciebie, nie patrząc wstecz. Tylko dlatego, że swoim tle, czuje się zlekceważona i błędna. Nie wystarczy powiedzieć mu, że jesteś nad nim na drabinie, twój dochód jest większy, a sprawa – o wiele bardziej skuteczne. Jeśli uda Ci się zakochać z człowiekiem słabsze od siebie, nie trzeba się afiszować swoje korzyści.

To nie znaczy, że trzeba płakać bluesa i wyglądać głupio, aby zasłużyć na jego zatwierdzenie. Mądra kobieta nigdy nie pokaże, że w jakiś sposób do swojego przełożonego człowieka, inaczej będzie go stracić. Zapytaj go o radę w trudnych sytuacjach, bój się myszy i pająków, patrzeć na niego zaufania, uwielbienia oczy – wszystko to pozwoli facet poczuć się jak Superman, swojej protektora. A jeśli on jest obrońcą – dlatego trzeba go, wiesz? I nie jest to miłe czuć się jak delikatny kwiat, który chroni silny, piękny człowieka?

Krok trzeci: kontrola strzał

Już czuję, że twój chłopak stał przywiązany do swojego serca, ale chcesz, aby ustalić wynik? Następnie spróbuj podjąć następujące wskazówki:

Dowiedz się wszystkiego o swojej matce

Jak wiadomo, większość ludzi szuka towarzyszy kobiet takich jak ich matki. Dlatego nie będzie zbędna, aby zebrać jak najwięcej informacji o swojej matce. Oczywiście, nie powinno zostać uznane ją odwiedzić i uznany za album rodzinny z dziecinnych ulubionych zdjęć, gdy był jeszcze i dla dziewczynki nie wierzył własnym. Taki akt będzie straszyć go na śmierć, i sprawiają, uciec od ciebie na drugim końcu świata. Wystarczy ją przez wspólnych przyjaciół i znajomych, aby dowiedzieć się więcej na temat jej charakteru, nawyków, hobby.

Nie jest konieczne, aby spróbować na jej obraz jest całkowicie – to tylko zaszkodzi być naturalny i prawdziwy z ukochaną osobą. To wystarczy, aby pokazać, że facet i jego mama podobne wartości moralne, że jesteś w stanie równie dobrze, aby utrzymać dom w czystości i są nawet w stanie gotować swoje ulubione potrawy. Zdając sobie sprawę, że „jest nieco podobny do matki,” chłopiec musi przyzwyczaić się do was lepiej i chce bardziej ścisłą komunikację.

Nagłe zniknięcie

We wczesnych stadiach komunikacji trzeba spróbować jak najwięcej, aby spędzać więcej czasu ze swoim ulubionym facetem. Im więcej myślisz i komunikować, tym większa szansa, że ​​będzie przyzwyczaić się do ciebie i nie chce puścić. Jedyna prośba – nie mylić pragnienie, aby zawsze być z nim ze zwykłymi uciążliwości, w przeciwnym razie szybko znudzony człowiek i on przestanie kojarzyć ze sobą.

Gdy poczujesz, że był uzależniony i zaczyna odczuwać prawdziwe uczucia do ciebie, spróbuj zniknąć na jakiś czas. Nie przyjść na spotkanie, powołując się na pilną sprawę lub udać się do urlopu krótkoterminowego. Tak trudne, jak może się zdecydować na taki czyn – wycofać się z nim przez krótki okres czasu, należy sprawdzić jego zmysły. Przyzwyczajeni do zobaczenia Następnego dnia, podczas oddzielania młodzieży zrozumieć, jak bardzo są potrzebne. Nie nadużywaj tej metody, ale czasami po prostu tak można popchnąć człowieka do właściwej decyzji. Nagłe zniknięcie dziewczyny w odpowiednim czasie, aby pomóc chłopcu zrozumieć, że był zakochany, a nie przez chwilę nie chciał rozstać się ze swoją dziewczyną.

I zakocha się facet może być, a do tego dobry cel nie jest grzechem użyć kobiecych podstępów. Ale żeby to zrobić, konieczne jest w przypadku, gdy jesteś w 100% pewien, że jest to człowiek. I które osiągnęły wynik, nie przestawaj. W sprawie stosunków zawsze trzeba pracować, dając ciepło i uczucie codziennie. A potem twoja historia miłości byłby szczęśliwy, aw rzeczywistości jest to co każda dziewczyna marzy. Prawda?

load...