Jak zrobić „drabina” na średnich włosów

Zawartość:

Fryzura „drabina” jest jedną z najpopularniejszych fryzur damskich. Ma wiele interpretacji różnych długościach włosów, a także do różnych kształtów twarzy. Klatka schodowa jest dość oryginalna fryzura, która jest do przyjęcia dla obu bezpośredni i kręcone nici.
Powrót do spisu treści

load...

Fryzury dla pań mody

Fryzura wygląda szczególnie imponująco na średniej długości włosy.

Dzięki zastosowaniu różnych technologii, można regulować głośność włosy. Aby osiągnąć pożądany efekt w przyszłości może być łatwo i niezależnie, po prostu wybrać odpowiednią długość przejścia.

Gładkie przejście pozwoli na regulację objętości włosów i nadać włosom klasyczny kształt. Ostry etap przejścia bardziej odpowiedni dla młodych dziewcząt. Ta fryzura nie wymaga dodatkowej instalacji. W ogóle, drabina na strzyżenie włosów średniej nie jest technicznie trudne, można to zrobić i początkujący fryzjer. Fryzura może być symetryczny lub asymetryczny. Cechy tworzy fryzury powinien myśleć z wyprzedzeniem, aby uniknąć błędów w procesie realizacji.


Powrót do spisu treści

Odświeża przed ścinaniem

Przed przystąpieniem do cięcia należy farbować włosy. Jeśli oczekuje się barwnik w różnych kolorach, na przykład, co wskazuje, czy tworzenie efektu blondirovanie Ombre należy odłożyć procedurę malowania, aż pasma nie uzyskuje się nową długość i kształt. Pamiętaj, że dokładność, trzeba wykonać fryzurę do czyszczenia wilgotne włosy.

load...

Przede wszystkim konieczne jest, aby określić długość przyszłych fryzury. Cała masa włosów powinien być podzielony na pięć części, które będą elementy ścięcie drabinkowy: obszarze drugim potyliczne, jak również dwa czasowe i jeden przedni (uderzać). Jeśli grzywka nie jest potrzebne, konieczne jest, aby podzielić się z nici okolicy czołowej i dołączyć do doczesności. Będą się ostrzyc jak świątynia.
Powrót do spisu treści

Jak dokonać właściwego fryzurę

W celu zapewnienia większej wygody i dokładności w procesie ścinania lepiej każdej wiązki do mocowania zacisku. Fryzura drabina do średnich włosów odbywa się stopniowo, zaczynając od tyłu. Po pierwsze, konieczne jest oddzielenie niższe pasmo o małej objętości. Że będzie to fryzura karku cały obszar. Aspekt ten jest ciągnięty w górę, ścinanie powinno być uzależnione od linii prostopadłej do podłogi.

Pozostałe nici są skrócone w promieniowych rozstania. Najlepiej jest w fryzury spróbować pociągnąć je do pierwszej, czyli główne pasma, tworząc tym samym wydłużenia twarzy. Można przyciąć ciemieniowy krótszy niż z tyłu głowy i świątyń – to stworzy dodatkową objętość włosów.

Pasma osoby stojącej ścinanie szczególnie starannie i dokładnie. Pierwszą nić doczesnych należy przyciąć pod kątem prostym, ciągnąc centralny rozstanie. Follow-up należy wyciąć, koncentrując się na pierwszym skroniowej. Dla wygody, koszt skonsolidować już zrealizowane nici klipów.


Powrót do spisu treści

Fryzura „na do tyłu”

Istnieją inne technologie do tworzenia niezwykłych fryzur. Na przykład, niektórzy artyści zaczynają strzyc nie wszystko od tyłu i od świątyń, a blokada jest stosowana do wcześniej stosowane. Technologia ta będzie trudna dla nowoprzybyłych do fryzjerstwa. Dlatego lepiej jest zacząć od tylnej części do regulacji nie tylko długość, ale także symetrię fryzury. Dopiero po leczeniu potylicznej i obszarów skroniowych może przystąpić do fryzury grzywka.
Powrót do spisu treści

Jak dobrać fryzurę

Wybierz odpowiednią opcję dla każdego rodzaju podmiotu będzie łatwe przy użyciu różnych rodzajów grzywką. Ukośne grzywka ukryje ciężki podbródek, twarz owalna zrobić ostrzejsze, cieńsze. Skośne wybuchów, w zależności od długości i obecności zwężającej się końcówki, może być częścią klasycznego fryzury drabiny lub młodzieży wykonania. Dla średniej długości eksperci nie zalecają robić grzywką zbyt długo, tak aby nie zakłócić proporcje i zachować kształt.

Postrzępione grzywka pójdzie dla kobiet o owalnej twarzy. Również poszarpane grzywka fryzurę idealnie uzupełniają kobiety z nieco tłuszczu na twarzy, bo wizualnie wydłużają jego owal. Kobiety z okrągłą twarz pójdzie wydłużone grzywkę. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią długość grzywką, tak że harmonizuje z długich pasm, co więcej, nie koliduje z jej właścicielem. Vystrigaya czołowa część, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę umieszczenie fryzury podziału, aby podnieść swoje prawidłowe położenie i kształt.

Jak hukiem i czubkach potylicznej i obszarów skroniowych mogą być traktowane z nożyczkami do wycinania. To pomaga nadać włosom pożądanej objętości i kształtu jak najwięcej, aby dostosować je do rodzaju i kształtu twarzy właściciela. Warto myśleć w głębi góry nie zwężająca się do zmniejszenia ilości włosów. Na huk może sprawić, zwężający się głębiej niż w innych obszarach. Jednocześnie w regionach skroniowych i potylicznych powinna zrobić to samo głębokości zwężający się zachować estetyczny fryzurę, nie za skrócony.

Końcowy etap – obrzeża. Aby wykonać obrzeża wszystkie nici grzebień od góry do dołu. Konieczne jest, aby sprawdzić długość i symetrię loki fryzury. Jeśli zauważysz odchyłek kształtu i długości poszczególnych pasm nie są dostarczane z góry, że jest to konieczne w celu skorygowania tych niedociągnięć. Po eliminacji błędów mogą być ponownie sprawdzane prawidłowego funkcjonowania.

Pielęgnacji drabiny dla czynnika stylizacji włosów wymaga minimalnej, poza formą nie będzie widoczny. W tym cięcia może być określone jako suszarka i za pomocą specjalnych środków i nawinąć nić na rolkach. Ze względu na uniwersalność, drabinka fryzura średniej długości czuprynie jest uniwersalnym rozwiązaniem, które umożliwia atrakcyjny wygląd oraz dzień tygodnia i wakacje.

load...