Jak zrobić domowe pasemka?

Przed dokonaniem splot w domu, trzeba przygotować się do niego. Oczywiście, można skontaktować się z fryzjerów ekspertów, którzy znają tajniki tej sprawy, ale jeśli kobieta lubi robić swoje włosy i czy lubi swoją pracę w tej sprawie, podkreślając domu może to dobrze zrobić sama. Ponadto, w tym przypadku będzie można zaoszczędzić część budżetu, ponieważ ta procedura nie jest tanie.

load...

Przygotowanie do malowania

Wiele kobiet wie, że krajowe podkreśla – dość przystępne procedury. Podświetlenie oznacza wybarwienie poszczególnych pasm, przy czym ich rozjaśnienie – jest to tylko jeden z przykładów wykonania sposobu. Pasemka można malować nie tylko w jaśniejszym odcieniu, ale tylko w innym kolorze. Jest to świetna alternatywa dla całkowitej barwienia głowy, bo z tej procedury, włosy są bardziej wyraziste, wygląda wspaniały i oryginalny. Ponadto, jest bardziej delikatny sposób niż ogólny kolor włosów.

Pomimo wszystkich zalet domowego farbowania, procedura ta nie jest bez wad, i nie powinny być ignorowane, przed podjęciem decyzji, aby pomalować poszczególne kosmyki. Na przykład, nie jest to zalecane, aby to zrobić, jeśli włosy są kruche lub uszkodzony, ponieważ kiedy upadają skutków utleniacza, a następnie można po prostu wypadają. W tym przypadku, muszą najpierw leczyć witaminami i specjalnymi środkami. Ponadto, jest to bardzo długi proces, który trwa od 3 do 5 godzin, a jeśli kobieta nie ma tyle wolnego czasu dla niej, procedura ta nie będzie działać.

W celu uczynienia splot w domu, należy wykonać następujące czynności konfiguracyjne:

  1. Kup w proszku specjalnie zaprojektowany do tego celu, który jest nazywany „Blondoran”.
  2. Zakup utleniacza. Ze względu na fakt, że jest silnym narzędziem do piłki powinno być starannie, z uwzględnieniem malowane rodzaju włosów. Trzeba także wziąć pod uwagę ich długości i grubości.
  3. Przygotuj miskę non-metallic, aby umieścić w nim środki na podkreślenie.
  4. Aby przeprowadzić tę procedurę w domu będzie również potrzebował specjalnej szczotki do malowania.
  5. Przygotuj grzebień z długim, wąskim uchwytem.

Pozostałe elementy są zależne od sposobu, w jaki będzie wyróżnianie. Na przykład, może potrzebny jest specjalny kapelusz lub folię.

load...

Procedura dla krótkich włosów

Sposób zrobić pasemka w domu, zależy przede wszystkim od długości włosów. Wykonaj tę procedurę dla kobiet jest bardzo prosta z krótką fryzurą. W tym przypadku można łatwo sobie z procesu barwienia. Długie włosy pasmami o wiele trudniejsze, więc lepiej jest w tym przypadku, poprosić o pomoc kogoś znał.

Wiadomym jest, że farba lepiej leży na niemytych włosów i podkreśla w tym przypadku nie jest wyjątkiem. Stężenie środka utleniającego, musi być wybrany z 3% do 12%, w zależności od koloru Blond musi słabą utleniacza brunetki – silniejszy. Fryzury dla tej długości mogą być stosowane zarówno folię lub specjalny kapelusz dla podkreślając „pióra”.

Aby splot w domu, najpierw przygotowuje się kompozycję barwiący. W celu przygotowania kompozycji w niemetalicznych miski umieścić 1 część „Blondorana” i 2 z utleniaczem. Krótkie włosy często meliruyut „pióra”, który wymaga użycia czapkę. W sklepach sprzedają specjalne zaślepki do tego celu, ale w razie potrzeby, urządzenie może być wykonane niezależnie od worka lub czepek do pływania. W tym przypadku, robią otwory na całej powierzchni w szachownicę.

Ten kapelusz jest noszony na głowie, aw otworach specjalny hak lub odwrotna strona cienkich, długich nici małe grzebienie są wyciągane. Po tym, gdy wyciągnięta nici do roztworu stosuje się do barwienia i pozostawiono na 15-40 minut, w zależności od stopnia zabrudzenia. Po tym czasie należy zmyć farbę bez wyjmowania czapkę i bez stosowania szamponu. Następnie kołpak powinny być usunięte i ponownie szampon do mycia włosów. Pod koniec zabiegu zaleca się stosowanie balsamu do mocowania kolory.

Procedura dla średnich i długich włosach

Dla podkreślenia długiej i średnich ilości włosów wzrasta „Blondorana” do 2-3 łyżek, w zależności od ich długości. Farba nici może być używany, gdy nasadka i folii. Folia jest zbierane wcześniej w tym celu. Jest możliwe, aby zwykłego domowego folii i cięcie go na paski o szerokości 10 cm i długość większą niż długość włosów malowanych 2 razy.

Kiedy podkreślając folią włosy być kolorowe, z podziałem na poszczególne pasma i je naprawić spinki. W tym przypadku proces zaczyna się od malowania na szyi, podnoszenia, a następnie barwieniu prowadzone na boki, poruszając się do przodu głowy.

Pakować kosmyk, konieczne jest, aby usunąć jej wsuwka, umieścić blokadę na folię i trzymać pędzla do malowania na całej długości włosów.

Następnie, długość folii złożyć na pół, a boki są składane jej, że farba nie trafić na resztę włosów. W ten sposób, wszystkie malowane nici są owinięte i pozostawiono na 20-40 minut. Po barwieniu należy usunąć folię i umyć włosy.

load...