Jak zrobić depilacji? Tajemnice sukcesu

Zawartość:

Och, moda, zdradzieccy, zmienny, tendencyjne i wymagający. A to wymaga większym stopniu dotyczy kobiet niż mężczyzn. No, na przykład, człowiek może być pokryta „roślinność” – moda milczy na ten temat. Ale gdy kobiety ominąć procedurę usuwania włosów, natychmiast powoduje, ze zdziwieniem i dezaprobatą wzruszyć potępienie ze strony przyjaciół i bliskich.

load...

Nadmierne włosy nie oszczędził nikogo: nawet smukłe, idealnie proste nogi tracą urok, zabitego wroga – w tym przypadku włosy. Oczywiście, wszystkie wyżej – jest alegorią i przesadą artystyczny, ale bez wątpienia, bez usuwania włosów jest kompletna prawie każda kobieta – zapewne wielu z Was wie jak to zrobić depilacji.

Jakie są tylko posiłek nie toleruje silne panie przynajmniej tymczasowo usunąć tę nienawistną roślinności! Na szczęście, piękno i nauka nie stoi w miejscu, i nie było wiele różnych technik, które są skuteczne i tymczasowe, bolesne i prawie namacalne. Wszystkie rodzaje depilacji i usuwania włosów (z wyjątkiem depilacja gorącym woskiem, a metodą enzymatyczną), nawet bikini usuwania włosów w domu – są dostępne i łatwe do zastosowania.

Przede wszystkim, chcę umieścić zapis Prosta, aby dowiedzieć się różnice między „depilacji” i „depilacji”. Po tym wszystkim, co dziwne, ale nawet dziś większość kobiet wciąż mylić tych dwóch pojęć. Różnica polega na tym, że depilacja – jest to procedura powoduje mieszków włosowych nie jest zniszczone – tylko włosy obcięte lub usunięte, ale rośnie ponownie.

W tych samych procedur usuwania włosów są goleniu, kremy do depilacji lub stosując preparaty enzymów, które niszczą włosy za pomocą wysoce aktywnych enzymów, woskowanie oraz stosowanie depilatorów. Jednak woskowanie daje tymczasowy i nie zawsze skuteczne rezultaty. Nowoczesne metody mogą radykalnie pozbyć się niechcianych włosów: depilacji elektrycznej i zdjęciem oraz usuwania owłosienia za pomocą lasera. Depilacja pozwala usunąć włosy z cebulki włosa. Zapewnia to pełne i absolutne zwycięstwo – włos przestaje rosnąć!

load...

Wybór metody usuwania włosów ma wpływ kilka czynników: zdrowia, możliwości finansowych, zwyczaje, a nawet stereotypów. A jeśli najpierw spróbować jakikolwiek sposób depilacji lub depilacji, upewnij się, dowiedzieć się wszystkiego o nim. Po tym wszystkim, wiedza o tym, jak to zrobić depilacji zależy od końcowego wyniku postępowania. Poniżej wyjaśniamy, jak to zrobić usuwanie włosów w domu.

Jak zrobić depilacji mechanicznej?

Kiedy mechaniczny depilacja włosów usunięta przez bezpośredniego oddziaływania fizycznego. Istnieje kilka typowych rodzajów depilacji jak:

  • Maszyna do golenia

Metoda ta znana jest z kobietami przez długi czas i nie stracił dziś swoje znaczenie. Wydaje się, że może być prostsze niż się golić włosy z pomocą maszyny? Jednak metoda ta ma kilka istotnych wad. Po pierwsze, po goleniu często silne podrażnienie skóry. Dlatego w żadnym wypadku nie zapomnij, aby obsłużyć miejsce depilacji balsam. Po drugie, włosy zaczyna rosnąć bardzo szybko – dosłownie następnego dnia skóra zostanie pokryta „jeża”. Bądź przygotowany na to i stale trzymać brzytwę. I po trzecie, stale goli włosy są znacznie grubsze, gęstsze i dlatego bardziej zauważalne.

  • Wyrywanie włosków pęsetą

Tak, ale nie zdziw się! Taka metoda usuwania włosów jest bardzo popularne wśród wielu kobiet. Procedura ta jest bardzo pracochłonna i dość bolesne. Dlatego też, jeśli wybierzesz ten rodzaj depilacji, wstępnie przetrzeć skórę z lodem – to zmniejszyć ból. Nawet po zakończeniu procedury nie zapomnij traktować nawilżający skórę. Skutkiem tego zabiegu jest utrzymywany trochę dłużej niż golenia – 4 – 5 dni.

  • Tarcie pumeks

Metoda usuwania włosów jest dość barbarzyński, ale nie wspomniał, że jest to niemożliwe, ponieważ jest to dość popularne. Jego istotą jest dość prosta – namoczone skóry dokładnie sproszkowany pumeks. Nie włosy zerwania, a nawet wtedy wszystkie – wpływ tego sposobu postępowania jest bardzo słaba. Ale gdy skóra jest uszkodzona to źle. W rezultacie, nie będzie mieć sprawne i łuszcząca się skóra pokryta czerwonymi plamami. Jeśli tak nadal preferują tę metodę usuwania włosów, ale przynajmniej traktować nawilżający skórę.

  • Wosk

Wax – to druga najbardziej popularna metoda usuwania włosów. Istota tego jest – stopiony wosk nanosi się na włosy, po utwardzeniu, usuwa się go. Zgodnie z tym, wraz z włosami. Efekt utrzymuje się przez około dziesięć dni. Ta metoda ma jedną, ale bardzo istotną wadę – jest bardzo, bardzo bolesne.

W celu zmniejszenia bólu możliwego minimum, kosmetyczek doradzić jak pocierać skóry z lodem, dodać wosku pre ampułka Novocaine, a około 15 minut przed zabiegiem, aby wziąć pigułkę żadnego znieczulenia. I, rzecz jasna, po zabiegu w leczeniu nawilżający skórę.

Jak zrobić Chemiczne usuwanie włosów?

Jeśli mówimy o domu, należy także mówić o tym, jak zrobić depilację chemiczną. Z tego typu depilacji włosów występuje poziom usuwania naskórka. Jednak w tym przypadku, mieszek włosowy pozostaje nienaruszona. Zasada działania chemicznego usuwania włosów jest proste. Substancja podstawowa, część ludzkiego włosa – jest keratyna, który z kolei zawiera dużą ilość siarki.

A żeby sprowokować zniszczenia keratyny wystarczająco dezintegracji. Voila! Po tym, trzeba będzie tylko łatwo usunąć resztki włosów za pomocą zwykłej zwilżonym wacikiem. To z tego powodu, że część wszystkich leków przeznaczonych do zniszczenia włosów, wchodzi złożoną substancję, która rozkłada keratynę.

Dzisiaj chemicznego usuwania włosów jest dostępna dla wszystkich kobiet, bez wyjątku. To nie wymaga żadnych specjalnych kosztów materiałowych i wizyt kosmetyczek. Nawet procedura jest całkowicie bezbolesny i nie powoduje kobiety do odczuwania bólu. Istnieje wiele gotowych chemikalia przeznaczone do usuwania włosów. Są dostępne albo w postaci past do depilowania, albo w postaci proszków. Zazwyczaj zawierają siarczan baru, wapnia i wapna.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to doskonały sposób na usuwanie włosów. Jednak to ma wady – po pierwsze, efekt trwa tylko tydzień. A po drugie, chemikalia skóra jest bardzo sucha. Dlatego należy zawsze stosować środek zmiękczający i nawilżający.

  • Woda utleniona

Bardzo popularne sposób depilacji chemicznego, który stosowano dalej nasze matki – jest zwykle rozjaśniania włosów za pomocą nadtlenku wodoru, często przez zastosowanie mieszaniny pewnych obszarach skóry. Nadtlenek muszą być stosowane na skórę co 5-7 minut, około 20 razy. Należy pamiętać, że może wystąpić podrażnienie skóry w trakcie zabiegu. W celu wyeliminowania tej irytacji, wystarczy posypać dotknięte obszary po proszku do depilacji dziecko talk, co najmniej 10 minut. Następnie przemyć wodą i potraktowano nawilżającego. Po dwóch – trzech sesjach rozjaśniania włosy staną się bardzo cienka i krucha, a ich wzrost spowolni znacząco.

  • Pergidrolevaya maść

O tym samym działaniu i ma następujące środki. Aby zrobić to, czego potrzebujesz składniki, takie jak perhydrol 2 g, 6 gramów i 10 gramów wazeliny lanoliny. Wymieszać wszystko i stosować na skórze przez około 8 minut. Następnie zdjąć ciężar ze skóry z mokrym wacikiem. Następnie skórę spłukać pod bieżącą wodą, osuszyć ręcznikiem i nałożyć krem. Takie procedury powinny być wykonywane nie częściej niż co drugi dzień. Z reguły wpływ staje się oczywiste po trzecim zabiegu.

  • Amoniak

Innym doskonałym sposobem, aby pozbyć się niechcianej roślinności jest kolejnym narzędziem, które można łatwo wykonać w domu. Aby to zrobić, trzeba będzie łyżeczkę szampon dla dzieci, 10 g amoniaku i ćwierć filiżanki 10% nadtlenku wodoru. Wszystko to można kupić w aptece bez problemu.

Wszystkie składniki są dokładnie wymieszane, stosować na skórę głowy i pozostawić na około 15 minut. Gdy to zrobisz, opłukać pod bieżącą wodą, osuszyć ręcznikiem i nałożyć krem. Wykonać tę procedurę dwa razy w tygodniu – a po miesiącu można zauważyć świetny wynik – niemal całkowity brak włosów.

Jak widać, prawo do usuwania włosów – to nie jest takie trudne. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że wszystkie niezbędne działania. A nawet w walce o piękno!

load...