Jak zrobić depilacja bezbolesne?

Zawartość:

Nikt nie ma wątpliwości, że życie współczesnej kobiety jest skomplikowany i nieprzewidywalny. Ponadto powinien on być w stanie pogodzić się nie do pogodzenia – dom i karierę, więc ona wciąż musi dbać o siebie i swój wygląd, co daje odporność na pierwsze oznaki starzenia się i zmarszczek. Ponadto, znacznie komplikuje życie całych tolpische nieprzejednanym wrogom gładką skórę – to pięć milionów włosy, które obejmują ciało kobiety. I bardzo często opozycja nie jest za wielością: w rzeczywistości istnieje ponad trzydzieści sposoby radzenia sobie z niechcianych włosów na ciele. A procedura usuwania włosów w salonach kosmetycznych i depilacji w domu woskowanie można przeprowadzić za pomocą równoważnego sukcesu. Który jest odpowiedni dla Ciebie – to zależy od Ciebie. Eksperymentować i wybierać!

load...

Ale dla każdej kobiety jest bardzo aktualny problem, w jaki sposób pozbyć się bólu, który występuje w większości rodzajów depilacji. I to jest całkiem naturalne. Ból woskowanie wystarczająco silny. A kto świadomie idzie na ból, który można uniknąć? Oczywiście, oprócz kobiet poszukiwanie za wszelką cenę do ideału piękna.

Depilacja i usuwanie włosów: różnica

Aby rozpocząć, niech dowiedzieć się, co dokładnie jest depilacja, i że taka depilacja. Oba te pojęcia są stale na ucho, ale jeśli wszystkie kobiety wiedzą, co one oznaczają? Różnica między tymi pojęciami jest następujący: usuwanie włosów nie wpływa na mieszki włosowe, a zatem efekt tej procedury nie jest zbyt długa. Ale ma też inną ważną zaletę – odbędzie praktycznie bezbolesny. Depilacja pozwala także zniszczyć mieszek, włosy, oczywiście, nie zniknie na zawsze, ale efekt gładkiej skóry, a tym samym znacznie wydłużony. Ale być przygotowany na to, że w tym przypadku ból będzie wystarczająco silny. Ale ból – to jest dokładnie to, co staramy się uniknąć, prawda?

Jednakże, dla kobiet, które muszą nadążyć za wszystko i wszędzie, woskowanie w domu – jest to chyba jedyna okazja, aby utrzymać swoje ciało w idealnie gładkiej państwa. Dlatego powiemy Ci jak to zrobić depilacji na własną rękę, bez uciekania się do różnych salonach kosmetycznych. Pomoże to zaoszczędzić nie tylko czas, ale znaczącą kwotę pieniędzy.

Jakie procedury można zrobić w domu?

  • Golenie włosów

Golenie – najprostszy, najtańszy, najprostszy, ale, niestety, krótkoterminowy sposób na usuwanie włosów. Pomimo faktu, że współczesne maszyny produkowane ostrza do golenia i specjalnie dla kobiet, pomimo wszelkiego rodzaju kosmetyki, włosy zaczyna rosnąć z powrotem w ciągu dwóch dni po zabiegu depilacji. Ale taka depilacja jest całkowicie bezbolesny.

load...

Jednak w tym przypadku nie należy zapominać o konieczności korzystania nawilżające. W przeciwnym razie może rozwijać podrażnienie – banalne zjawiska, ale nieprzyjemne. Do tej pory, metoda ta jest nadal bardzo istotne dla większości kobiet.

  • Różne kremy

Krem do depilacji pozwala na tydzień zapomnieć o niechcianych włosków. Są uniwersalne kremy i kremy do depilacji w strefie bikini, pachy, zostały zaprojektowane specjalnie dla skóry wrażliwej. Zaletą zastosowania kremu bardziej długotrwałe działanie i brak „igły”.

W tym przypadku, usuwanie włosów jest całkowicie bezbolesny. Może tylko lekkie pieczenie. Pozbyć się go jest bardzo proste – moczyć obszar leczenia pod bieżącą zimną wodą lub zastosować lodu. Po tym pędzlem z każdym kremów nawilżających.

Ale mimo to, u kobiet o wrażliwej skórze usuwania kremu do włosów mogą wywoływać reakcje alergiczne, dlatego przed dokonaniem depilacji należy przetestować środki zadając go na wewnętrznej stronie dłoni lub nadgarstka. I tylko w przypadku, wszystko przebiegło bez powikłań, może być woskowane.

Nie zaniedbuj tego zalecenia. Alergia – nie jest zabawką. A lekarze często mają do czynienia z bardzo poważną reakcję alergiczną, taki czy inny sposób związanych z prowadzeniem procedury depilacji. Nie chcesz, aby walczyć o swoje piękno okazało biorąc różne leki?

  • Gorący wosk

Depilacja gorącym woskiem – bardziej naturalny sposób, aby usunąć „roślinność”. Powiększający przeprowadzono gorącego, ciepłego lub zimnego materiału. Gorący wosk jest topiony w specjalnym urządzeniu – depilacja. Zgłosił się do skóry, rasparivaya pory, i usunięto z serwetką. Jest to najbardziej skuteczny sposób usuwania włosów. Ciepły wosk nanosi się za pomocą aplikatora wałkowego. Woskowanie daje trwały efekt na 3-4 tygodnie. Bądź przygotowany na to, że jej zachowanie nie włącza się płynnie.

Jak zrobić depilacja bezbolesne

Aby utrzymać taką usuwanie włosów w domu, trzeba pewną ilość doświadczenia, ponieważ procedura jest wciąż bolesne. Należy pamiętać, że konieczne jest, aby ściśle przestrzegać instrukcji producenta w celu uniknięcia oparzeń termicznych. I w tym przypadku, przed zabiegiem zaleca się przetestować depilatory, aby uniknąć reakcji alergicznych. Dlaczego jest to konieczne do zrobienia, mówiliśmy powyżej.

Ale nawet te bolesne doznania, które są w tej procedurze, może być zminimalizowane. Aby to zrobić, kobiety należy stosować następujące metody. Zakup w opakowaniu drogerii zwykłej novotel, przeznaczonych do iniekcji. Rozcieńczyć z wodą w proporcji 1: 2. Następnie otrzymany roztwór wprowadzono do form do lodu i zamrozić. Bezpośrednio przed zabiegiem dokładnie oczyścić skórę w miejscu, w którym planuje się przeprowadzenie depilacji. Pocierać ją aż poczujesz lekkie drętwienie.

Niektóre kobiety dodać Novocaine bezpośrednio do wosku. Jednak, jak skuteczny środek ten jest naprawdę trudno ocenić. Możliwe jest, że w tym przypadku nie może wystąpić inny niż efekt placebo. Lub, innymi słowy, efekt auto-sugestii. Ale spróbuj te same koszty – co gorsza nie będzie.

Efektywne narzędzia i metody, istnieje wiele, więc pozbyć się niechcianych włosów może być i powinna być. I bardzo szybko zaczniesz dostrzegać depilacji jako integralną część opieki. I last but not least, to będzie bezbolesne.

load...