Jak zrobić ciasto pieluchy: fotografia i warsztat wideo

Idąc do narzeczonej lub chrzciny, zwykle kupić paczki pieluch, pieluchy, butelki, smoczki, grzechotki, zabawki i inne użyteczne i zabawne gadżety. Oczywiście, nie można wziąć sobie zbyt dużą głową i po prostu powiedział na uroczystości jako Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Ale dlaczego nie podchodzić do problemu twórczo i prezenty obecnych w ich pierwotnej postaci? Na przykład, w postaci ładnej ciasto pieluch, zwłaszcza, że ​​po prostu opisać dzisiejszą klasę mistrzowską w szczegółach, jak zrobić ciasto pieluchy dla Smotrin lub chrzciny. Nie martw się, nie ma też, ale być cierpliwym i to fantazja nie będzie zbędne do produkcji tego arcydzieła konieczne będzie tylko czyste pieluchy 😉 Tak, i „piec” ciasto.

load...

Zawartość:

Wideo-Guide „pieczenia” ciasta

Tradycja wypieku ciast, ciastek i innych zabawy i niezwykłych tworów pieluchy, która w naszym regionie tylko w powijakach, przyszedł do nas z Zachodu. W szczególności w Stanach Zjednoczonych, jak ciastka uczcić przyszłą matkę i dziecko na wakacje Dziecka, które odpowiadają na krótko przed narodzinami dziecka. Moim zdaniem, po prostu wspaniały prezent, ponieważ oprócz pieluch której jest tworzona i ciasto, w toku są zabawki i inne akcesoria dziecięce, które są wykorzystywane do dekoracji tortu. Wewnątrz ciasta, zwłaszcza dla rodziców, można nawet schować butelkę szampana 😉

Warsztaty: jak zrobić ciasto

Pieluchy. Istnieje kilka sposobów, aby stworzyć tort z pieluch. Dzisiaj mówimy o jednym z najbardziej popularnych i prostych technik. Jesteś wolny, aby wybrać to, co coraz droższa. Sprawia, że ​​własne regulacje obejmują fantazji i … chodźmy stworzyć!

load...

„Składniki” dla

Ciasto

 • Pampers, których liczba zależy od wielkości ciasta i przyszłej technologii jej tworzenia. Dla naszego trójwarstwowej ciasto będzie potrzebował 70 pieluch. Ponieważ pieluchy są wykorzystywane nie tylko jako materiał budowlany, ale zgodnie z jego przeznaczeniem, przed zakupem dobry pomysł na zwiad, co marka preferencji i rodziców na niego i się poruszać. Nie zapomnij wziąć pod uwagę inną ważną kwestię – rozmiar pieluch. Można ograniczyć rozmiar jednego lub wielokrotnego użytku. Pampers pieluchy dla niemowląt i wielkości pierwszy wziąć nie lepiej, bo dzieci rosną skokowo. Ponadto, jeżeli urodzeniu dziecka krupnenkim, to jest prawdopodobne, że będzie ona znajdować się w czasie drugiej odpowiedniej wielkości. A jeśli chcesz przedłużyć żywotność swojego stworzenia im jak najdłużej podziwiany, wybierz większy rozmiar! Nie zapominaj, że pieluchy są kolorowe, więc jeśli twoim zamiarem jest stworzenie dla małej księżniczki „różowej fantazji”, należy o tym pamiętać przy zakupie, to nie było konieczne, w ostatniej chwili, aby łamać głowę nad tym, jak by zamaskować niebieski lub coś innego nie pasuje wasze pomysły.
 • Piękne tacy, stojaku lub grubego kartonu, które staną się ciasto.
 • Pieluszki

 • Lub cienkiej tkaniny, takie jak okładziny zawinąć warstw pieluch.
 • Guma pieniędzy, zwykły bielizna elastyczna taśma lub liny.
 • Bielizny lli_1.

 • Broad wstążkami satyna udekorować ciasto. Zabawki
 • Lli_1, grzechotki, skarpetki dziecięce i inne drobne rzeczy do pierwotnego projektu tortu.

 • Przezroczysta folia do pakowania prezentów.
 • Również użyteczne agrafki i długi, cienki patyk.

0.

Mistrz Ciasto pieluch krok po kroku

 • Górnej warstwy

Nasze pyszne i piękne pod każdym względem ciasto będzie składać się z trzech warstw. Rozpoczniemy go utworzyć z warstwy górnej, przez które to potrzebne 8 pieluchy. Z kolei my wyjął paczkę pieluch i przekręcić bułki. Aby złożyć bok, aby uzyskać najbardziej dokładne, rozpoczyna skręcanie z gumy. Aby nie trzymać gumy na bokach, lekko zagięte do wewnątrz niej. Wał powinien dostać pulchna, i że nie jest zbyt szybko rozwijana, kotwiczenia swoją gumę pieniężnej lub złapiemy na szczycie zwykle clothespin. Podobnie, zwijają 7 więcej pieluch. Gdy wszystkie rolki są gotowe, jeden z nich umieścić w środku koła mają inne 7, a na górze umieścić na gumie.

5.

Teraz bierzemy pieluchy i złożyć go kilka razy. Szerokość pielucha powinna być równa wysokości zwiniętej pieluchy. Składane pieluchy bułki oblewania ułożone razem. Fix krawędź pieluchy agrafka lub ponownie użyć do żucia, która później będzie ukryć piękną wstążką. Górny poziom jest gotowy!

1.

 • Warstwa środkowa

Drugiej warstwy nie inna forma wstępna 8 jest podobna do pierwszej warstwy pieluchy. Oznacza to, że w rzeczywistości, ponownie co pierwsza warstwa, zapewniając wszystkie kołki i gumki. Teraz musimy skręcić w rurce 14 więcej pieluch, to okrąg wokół pustego obkladyvayut 8 pieluch. Naprawimy wszystkie gumy lub liny. Prischepochki strzelać w ostatniej kolei do rury nie odpoczynek. Zapoznaj się z drugą pieluchę, złóż go ukośnie do brzegu, żeby zabezpieczyć dla okazało się nie tak gruba, owinąć drugą warstwę ciasto i zakotwiczenia krawędzi.

8.

 • Dolna warstwa

Aby w pełni wykorzystać dolnej trzeciej warstwy ciasta, przygotować trzy wałek 8 pieluchy, tak jak to zrobiliśmy dla wyższych i średnich warstw. Trzy wykroje umieścić obok siebie i związał je z liny lub przechwytującym gumki. Otrzymujemy coś w rodzaju trójkąta z trzech wolnych przedziałów, z których każdy wypełniamy z pięcioma rurkami pieluszek, aby ominąć. Kolejny „rolki” jest włożona do środka. Pod koniec nawijania warstwy złożone pieluchy. Jeżeli dusza prosi o coś bardziej imponujące, można zrobić kolejną warstwę. Gdy wszystkie warstwy są gotowe, można umieścić je na siebie.

6.

5.

Jak oryginalnie ozdobić ciasto pieluch

Mamy Placek „upieczony”! Brawo !!! Teraz można bezpiecznie przystąpić do najprzyjemniejszy etap – dekorowanie naszego dzieła. Jednak przed wyjazdem na oślep w ozdobę, powinniśmy dbać o stabilność, solidność i wytrzymałość konstrukcji, ponieważ nie chcemy, aby w najbardziej nieodpowiednim momencie nasza kreacja rozpada i wszystkie nasze wysiłki poszedł na marne? I to niefortunne zlecenie los się zdały, wziąć długi, cienki patyk i ostrożnie, aby przypadkowo nie przekłuwać pieluchy, trzymać go w centrum i przeszedł przez wszystkie warstwy – będzie łączyć warstwy będzie je przed przemieszczaniem się. Zgodnie z ciasta, należy umieścić sztywny fundament – tacę lub gruby kawałek kartonu, lub w opakowania do prezentów niższych warstw może po prostu zwinąć.

5.

Na ciasto dekoracji można użyć kolorowe wstążki, zabawki, grzechotki, skarpetki dziecięce i inne drobne rzeczy, a także higienę. Tak więc, na szczycie tortu będzie wyglądać doskonale piękny pluszaka. Z kartonu można wyciąć długie prostokąty, założyć skarpety swoich dzieci i trzymać do ciasta – dobrze, nic świece? W ogóle, pokazują pomysłowość i nie ograniczać swojej wyobraźni! Jeśli ciasto jest dla chłopca, możliwe jest wydawanie w kategorii sportowej. Jeśli dziewczęta stworzyć tort a la księżniczka, bogato ozdobione wstążkami, kwiatami, motyle, słodkie lalki i butami. I, oczywiście, nie zapomnij umieścić coś na nowo matek. Będzie to z pewnością być dotykane przez taką uwagą.

6.

Mam nadzieję, że twoje ciasta pochodzą z pieluch do sławy, zaskoczy, zachwyt, aby pomóc uczynić święto jasny i niezapomniany.

Katalog video twórczych pomysłów

load...