Jak zrobić bukiet: Zbierz kwiatowe zgodnie z prawem florystyka

Tradycja dać kwiaty do bliskich wakacji lub po prostu dostarczyć tokeny poprzez bukiet długo i mocno zakorzeniona w naszym życiu. Take w darze kwiaty i umieścić je w dowolnym dostępnym wazonie – jest dość prosta. Jak zrobić bukiet, który zadziwi swoją oryginalnością i pięknem? Po tym wszystkim, wskaźniki te nie zależą od wielkości bukietu, wartość każdej oryginalności wazonów. Piękny bukiet – harmonijne połączenie wszystkich jej elementów. Smaku artystycznego i indywidualność osoby, która utworzyła ten skład jest pokazany na każdy kwiat, gałęzi, korzeni lub szyszek. Często zdarza się, że to drogie bukiet w pięknym kryształowym wazonie nie dbają o duszy jako dzikich kwiatów na gałęzi drzewa jabłko szkła lub w glinianym naczyniu prosty.

load...

Zawartość:

Wybierz rozmieszczenie kwiatowym

Przy sporządzaniu ikiebana trzeba przestrzegać kilku zasad. Kwiaty w wazonie się swobodnie, ale mniej więcej tej samej płaszczyźnie. Jeśli wysokość jest nieznacznie różne kolory, wyglądają bardziej naturalnie. Dekoracyjne dodatki, których używasz na bukiet, powinien być w harmonii z kwiatów lub oddziały kwitnienia. Nie jest konieczne umieszczanie w skład wielu dekoracyjne zieleni do głównych składników nie traci się na niej. Duże liście i kwiaty w ciemnych kolorach są umieszczone na dnie bukiet, kwiaty, jasne kolory, gałązek i pąków – na szczycie.

Jeśli nie można buketyso złożony skład, spróbuj zrobić małą ekspozycję. Mają one tę zaletę – w osobowości, intymność. Ten bukiet jest szczególnie bliski, kogo przedstawia, gdy połączone kolory manifestować swoją wyobraźnię. Pamiętaj, że przy opracowywaniu wszelkich kwiaty wspólne użycie nieparzystą liczbę kwiatów. Najczęściej w kompozycji z 3, 5 lub 9 kwiatów.

load...

Używanie kolorów w oparciu o ich wartości

W ciągu wieków ewoluowała kompozycji kolorystycznych symbolikę. Przetarg uczucia symbolizuje kolor różowy, czerwony mówi o pasji, fioletowy – na posłuszeństwie, niebieski i niebieski – na lojalności i melancholii. Najpiękniejsze życzenia i aspiracje biały niedźwiedź – symbol czystości. Fioletowy symbolizuje przyjaźń i żółty, podobnie jak wiele osób wie – kolor zdrady i separacji. Dlaczego tak – może tylko zgadywać. Mówi się, że w czasie panowania Katarzyny II opracowała „Rejestr kwiatów”. Jest czerwona oznacza miłość, niebieski – lojalność, zielono – żółty nadzieję – zdrady. Może dlatego, że w naszym kraju jest niesłusznie pokrzywdzeni żółte kwiaty, które na przykład w Japonii, uważany za symbol słońca, światła i dobroci.

Te dni, zakaz bukietów żółte kwiaty mają długie ujęcie, ale jeśli boisz się pomylisz, dawać pierwszeństwo uniwersalnej bieli. Łączy on w sobie doskonale ze wszystkimi odcieniami. Jeśli są, oczywiście, nie w Indiach i innych krajach, gdzie białe jest żałoby.

Wykonujemy pięknych proporcjach

Wartość ta powinna mieć rozmiar i bukiet wazon podobne do następujących: jeśli wysoki wazon, kwiatów powinna być większa niż jedna trzecia długości, jeśli niski – jednej trzeciej szerokości powyżej. Wiele odmówić niskie i płaskie wazony, bo nie wiem, co bukiet pasuje do niej. Obecnie na rynku dostępne są liczne uchwyty do kwiatów, które są umieszczone w dolnej części wazonem. Mają otwory, w których są umieszczone kwiaty przez umieszczenie ich w dowolnym kierunku. Eksperyment, stosując jako wazony, kubki i szklanki, miski sałatki i miski, talerzyki i potraw płaskich. I niech ci się podoba bukiet i zaskakujący w swoich ofertach kosmetycznych!

Tutorial Video na układ kwiatowy prezent

load...