Jak zrobić bukiet objętości: Koncepcja jest prosta

Zawartość:

Każdy z nas jest nastrój, kiedy chcesz wyglądać wyrafinowany i sexy w tym samym czasie. Dobrze nadaje się do takich wypadkach drogowych proste fryzury, które można zbudować sobie na piętnaście do dwudziestu minut. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, każdy szanujący dziewczynka może stworzyć podobną fryzurę, oczy zamknięte. Teraz większość z nas nie wie, jak zrobić kilka domu luzem, bez uciekania się do fryzjera.

load...

Przede wszystkim zauważmy, że podobne fryzury potrzebują włosy poniżej ramion i są grubsze, bardziej głośności belka sama. Te dziewczyny, które miały szczęście mieć gęstą czupryną, nie można się martwić o objętości. Ich fryzury będzie wyglądać świetnie priori. Ale co z tymi, którzy z natury są rzadkie, cienkie włosy, które nie mogą się pochwalić luksusowe grzywę włosów jak model w reklamie szamponu? Dla nich istnieją specjalne metody, dzięki którym mogą oni „oszukiwać” charakter, aby stworzyć wspaniały i obszerną włosy.

Objętościowe runo za pomocą belki

Podobnie jak to, czy nie, a runo było i jest najwierniejszym przyjacielem wszystkich kobiet z cienką rzadkie włosy. Każda dziewczyna, umiejętnie posiadania gęstego grzebienia dla backcombing, wygląda to tak, jakby natura nie jest chciwy i dał jej luksusowy, elegancki włosy. Oczywiście, to psuje bouffant włosy, ale potem robił codziennie, a do pewnej sprawy. Tak, i nikt nie będzie zapobiegać dziewczęta drażnić włosy, dbać o swoje warkocze dodatkowo, za pomocą specjalnych kremów i masek.

W celu uczynienia głośność, piękny bukiet, należy skorzystać z poniższych wskazówek:

 1. Bouffant włączyć bujne i będzie trwać długo, jeśli są idealnie czyste włosy. Brudne tłuste zamki trudniej grzebień, a podziały to fryzura w ciągu kilku godzin.
 2. Po przemyciu i wysuszeniu włosów, zaginaniem się do przodu i uderzenie w postaci nici z tyłu główki. Wspinać się, wyprostuj włosy rękami i zginać ponownie. Powtórz tę procedurę przynajmniej dziesięć do piętnastu razy – włosy będą bardzo puszysty.
 3. Zbierz włosy w kucyk w punkcie, w którym chcesz dokonać paczkę. Malowania natryskowego włosy czesane do utrzymania ich puszyste.
 4. Ogon podzielić na kilka pasm. Każda z nich wymaga się rozczesują, zaczynając od korzeni do końcówek. Aby to zrobić, potrzebny jest specjalny grzebień – częste, z zaokrąglonymi zębami (ostry może uszkodzić strukturę włosa). Grzebień każdą sekcję i zabezpieczyć ją lakierem do włosów.
 5. Podjąć w ręku wszystkich zamków backcombed, obracać je „wąż” i zrobić okablowanie w postaci belki. Kotwienia śrub i naprawić lakier.

Więc twoja fryzura jest tworzony i jesteś gotowy, aby świecić z luksusowym wiązki do żadnej partii lub business lunch. Ale oto, co zrobić po wakacjach się skończy i trzeba czesać włosy całkowicie zdezorientowany? Demontować ręce oderwać grzebień? Wcale nie. Jest bardzo delikatny sposób czesania włosów po runo.

load...

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, usuwając szpilki z włosów, – umyj włosy. Ale aby zacząć jest umieszczenie na balsam do włosów, maski nawilżającej lub odżywczy krem ​​do włosów. Jeżeli układ nie ma nic nadają – stosować śmietana, mleko sfermentowane pieczone lub olej roślinny. Najważniejsze – aby umieścić na substancji zawierającej tłuszcz włosów i pozostawić na dwadzieścia do trzydziestu minut. Następnie można przystąpić do zwykłej głowicy myjącej – z ulubionym szamponem, balsamy do włosów, maski, itp

Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś przyzwyczajony do opieki nad ich włosy The bouffant nie spowodować poważne szkody. Po tym wszystkim, gładkie, zadbane włosy (nawet w porządku, a rzadko) łatwo do swojego pierwotnego kształtu i nie odkształca się po każdej polaru – nawet najbardziej agresywny. Więc uważaj na stan włosów, uczynić eleganckie fryzury i nie boją się jakiekolwiek konsekwencje polaru.


Objętościowy belki za pomocą wkładek

Jeśli jesteś właścicielem włosy poniżej ramion i zaciekły przeciwnik runo, a następnie przedstawiamy Państwu zupełnie inny sposób zrobić wiązkę luzem. Do tego trzeba …. Skarpety! Tak proste skarpety dzianiny, z których w każdym domu jest zawsze w wystarczającej ilości. W celu dokonania wynik przemysłu włókienniczego w ozdoby do włosów, musimy wyciąć to „kciuk w górę” i obrócić kilka razy, tworząc rodzaj gumki do włosów.

A teraz przystąpić do magii:

 1. Z konwencjonalnym gumy zebrać włosy w koński ogon w miejscu, gdzie chcemy, aby pakiet.
 2. Gwintowania ogona skarpety, jak w zwykłym Scrunchy.
 3. Pochylić głowę tak, że włosy wystające z ogona, leżały równo na całej średnicy skarpety.
 4. Nie podnosząc głowę, ostrożnie umieścić na gumką w kolorze włosów do głów, pokryte ze wszystkich stron za włosy ogona.
 5. Mieliśmy wiązkę luzem, ale cały obraz wskazówki zepsuć włosów, nie wchodzą w gumie. Ostrożnie wyjąć dodatkowe nici za pomocą niewidzialny promień lub stud.

Im więcej objętość chcesz dać do belki, tym większa musi być skarpetka. Z drugiej strony, wiele zależy od grubości włosów: są mniej prawdopodobne niż trudniej ukryć swój wielki duży palec u nogi. W razie potrzeby, można owinąć skarpetkę Lekki szal – dzięki czemu włosy będą jeszcze większe rozmiary.


Volumetric belka – łuk

Jest to bardzo piękne i eleganckie fryzury. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że aby to zrobić samemu albo bardzo trudne lub zbyt długo. W tym czasie faktycznie na belce-bow zajmie nie więcej niż dziesięć do piętnastu minut. I jest to zważywszy, że wziął za to po raz pierwszy. Do stworzenia tej fryzury, trzeba będzie: cienką Scrunchy, małe kraby i jakaś niewidzialna. Postępować w następujący sposób:

 1. Rozdzielenie nici na kciuki dużej części czoła, nieco pripuskayut je i mocować wokół korony małą krabów. Robimy to, aby nie stracić później objętość włosów na głowie.
 2. Zbierz włosy w kucyk. Najlepiej jest to zrobić na górze, ale jest to możliwe iz boku – jak chcesz.
 3. Dokręcanie gumką ogon, na ostatnim obrocie dokonywania pętlę (tj wyciągnę twoje włosy nie do końca). NIE pętlę zbyt wiele, jeśli nie chcesz, aby stworzyć ogromny łuk na głowie.
 4. Dzielimy powstałego pętli na dwie równe części. Połowie odległości pomiędzy nimi Wirówka pozostałe nici z ogona. Dwie części – sam łuk, a linka do włosów – węzeł łuku. Zakotwiczenie „Knot” łuk niewidoczne.
 5. Attach „występy” łuk pożądany kształt, ustalić im niewidoczną bazę, jeśli jest to konieczne.
 6. Usuń kraba z nici z czoła (ust. 1).
 7. Naprawimy lakieru do włosów.

Jak widać, istnieje wiele sposobów, aby piękny, obszerny włosy własnymi rękami – i kilka bez wyjątku. Wszystko, co musisz zrobić – trochę chęci i fantazji. Można również ozdobić obraz wynikowy ślicznych dekoracji: barrettes z dżetów i koralików, aby pomóc dostroić swoje fryzury całkowicie nowy sposób. Bądź piękna i wyjątkowa!

load...