Jak zrobić afirmacje do odchudzania

Zawartość:

Ile razy mówiłeś sobie: „Chcę schudnąć Chcę wyglądać lepiej i czuć się pewniej Chcę mieć piękne, szczupłe ciało ..” Jak większość ludzi, którzy próbują stracić tych dodatkowych ilości, mogą Państwo uruchomić co najmniej jedną z głównych przeszkód na drodze do utraty wagi:

load...
 1. Nie można trzymać się żądany tryb;
 2. Nienawidzisz ćwiczenia;
 3. Jesteś ciągle przeżywa osłabiające głód;
 4. Ci schudnąć, a potem wraca.

W tym artykule pokażemy skutecznej metody odchudzania – afirmacje do utraty wagi. Metoda ta wykorzystuje ukryte techniki podświadome, aby zapewnić gwarantowany sukces. Sposób ten może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z programami dieta lub zmniejszenie masy ciała; zawsze szybko i bezpiecznie pozbyć się swoich problemów.

Mało znane an_0 na temat odchudzania

Nawet najlepsze z programu, z których wiele można osiągnąć idealną wagę, daj szansę wynosi mniej niż jeden na dwudziestu, które posiadają tę wagę przez rok. Kluczem do sukcesu programu odchudzania powinno być poszukiwanie, odkrywanie i kalibracja wszystkich ukrytych motywów i zasobów w swojej podświadomości. Powodem, dla którego większość programów odchudzających dostarczyć tymczasowy sukces, to jest to, co starają się rozwiązać problemy z nadwagą z zewnątrz (czyli działających na ciele), zamiast go rozwiązać od wewnątrz (działając za pośrednictwem podświadomości).

Postaramy się wyjaśnić to stwierdzenie. Od urodzenia, rozwijamy intensywne relacje między komfortem, interakcji z rodziną i jedzenie. Jedzenie staje się czymś o wiele bardziej znaczący niż tylko proces nasycenia – tej akceptacji, ciepła i miłości. Zatem bierzemy jedzenie z wielu powodów, nie tylko z powodu głodu. Często jemy w towarzystwie przyjaciół, albo dlatego, znudzony lub smutny, albo martwić i starają się uciec, lub dlatego, że chcemy spotkać się z czymś smacznym.

load...

Kiedy podświadomość wchodzi w życie

Nasze pragnienia, emocje i motywacje są w naszej podświadomości. Jest to centrum naszego „ja”. Ponadto, podświadomy umysł jest tak potężny, że staje się praktycznie niemożliwe dla nas zrobić świadomie, co nasza podświadomość, nie mamy na to pozwolić! Spróbuj na przykład poprosić kogoś, że machnął ręką przed oczami, i dostać się nie mrugać. Jesteś prawie skazane na niepowodzenie! Twoja podświadomość mówi, aby chronić delikatną oko od zagrożenia ryzykiem kontuzji, a na pewno się ukryć moje oczy, a nawet cofają.

Podobnie, podświadomy umysł jest stale sabotuje wszelkie wysiłki naszej świadomości spowodować, że organizm, aby schudnąć. Powstaje pytanie, czy możemy zmienić program jego podświadomości? Możemy znaleźć sposób, aby to działało dla nas, a nie przeciwko nam w walce o smukłości? Na szczęście tak. I jeden z najbardziej zaawansowanych sposobów – aby to zrobić, odwołując się do afirmacji odchudzanie.

Jak zrobić afirmacje do odchudzania

Podstawą tej metody jest oparta na specjalnie wyselekcjonowanych sprawozdań, które są w stanie wniknąć do podświadomości i dostosować swój motywacji i emocji. Im więcej się powtórzyć te wypowiedzi, tym bardziej stają się one twój wewnętrzny „system naprowadzania”. Będą one zmienić swoje poczucie własnej wartości, swoich pragnień i zachowań i, na szczęście, swój stosunek do jedzenia. Trzeba będzie nie życzyć byłego ilości i rodzajów żywności, które doprowadziły do ​​nadwagi.

Całe życie działał na „scenariusz”, napisany dla Ciebie przez rodziców, krewnych i przyjaciół. Ten system wartości, który jest osadzony w was z zewnątrz. Te myśli, nawyki, postawy i wewnętrzne przekonania innych osób, które stworzyły silną roślinę z którym żyjesz. To one kolidować z impulsów kontrolować swoją wagę, nawet jeśli robisz i naprawdę chcą. Ustawienia te będą nadal ogranicza się dalej, jeśli nie brać pozytywne kroki, aby je zmienić.

Niemal codziennie w naszej głowie kręci dziesiątki pomysłów na temat tego, kim jesteśmy w tym świecie, ani o tym, co nasze życie jest podobne, lub co możemy chciałby mieć; i za każdym razem nasza podświadomość reaguje na te myśli. Można na przykład pomyśleć: „Ja naprawdę chcesz schudnąć, ale nie wydają się w stanie zrobić, że myślę, że mam nie działa, bo jestem, nie ważne jak trudne, nie mogę kontrolować swoją wagę.”. Na początku rozumowania przeszkadza ona wysłana do naszego sumienia, wyrażając pragnienie, aby schudnąć. Ale potem przychodzi z podświadomości ograniczających przekonań, że nie mogę tego zrobić. I to podświadomość komentarz wzmocniona każdym razem, kiedy pozwalamy sobie przekazać ją poprzez umysł, jeśli nie wymawiając na głos. Dlatego tak wiele osób nie wierzy w siebie i czują się bezradni, pozostawiając wszystkie próby, aby schudnąć.

Nie wystarczy, aby spróbować osiągnąć kontrolę wagi na poziomie świadomym, zmuszając się do jakiegoś jedzenia tam, a niektóre – nie jeść, stając się prawie ekspertem w diecie. Niekoniecznie jak walce ze sobą i pokazać niezwykłą siłę woli, świadomie ładowanie fizyczne treningi. Wytrzymała, trwała kontrola wagi musi pochodzić od wewnątrz, kiedy są uciekania się do afirmacji odchudzania zmienić przekonania i odkładają się w podświadomości obraz nowego ciała.

Jak osiągnąć afirmacje działają najbardziej efektywnie

Największy wpływ afirmacji można dostać, jeśli będziesz w stanie relaksu. Reszta swój umysł, masz bezpośredni dostęp do podświadomości. Zaleca się, aby to zrobić codziennie przez kilka tygodni (lub tyle, ile trzeba, aby osiągnąć i utrzymać idealną wagę).

Najlepszy czas na afirmacji – tego ranka, gdy się obudził, lub wieczorem przed snem. W tym czasie można najłatwiej dostać „hasła logowania” w swojej podświadomości. Jeśli powtórzysz afirmacje do utraty wagi w sposób regularny, będą one wzmocnić swoją determinację i siłę woli, aby można było uwolnić się od zbędnych kilogramów. Ta metoda przeprogramowania psychicznego współpracuje bezpośrednio z zwyczaju rozmawiać w umyśle ze sobą (tak zwany „dialog wewnętrzny”), blokowanie i eliminację negatywnego obrazu siebie.

Oto proste kroki, które pomogą Ci osiągnąć największy wpływ na afirmacji:

 1. W celu uzyskania najlepszych efektów afirmacje, wybrać miejsce i czas, kiedy nie będzie rozproszony przez co najmniej piętnaście minut.
 2. Siedzieć w łóżku lub mieć krzesło w taki sposób, że każda część ciała była jak najbardziej komfortowy.
 3. Zacznij z powolnym głęboki wdech przez nos, wstrzymaj oddech na kilka sekund, a następnie powoli wydech przez usta. Poczuj moc ciała oddychać, a następnie zadbać, aby podczas wydechu, to zacznie się zrelaksować.
 4. Nie należy się więcej na ten temat. Skoncentruj się na swoich uczuciach i starają się całkowicie zrelaksować.
 5. Weź kolejny głęboki wdech przez nos, napełniając płuca, a podczas wydechu, starają się całkowicie zrelaksować.
 6. Rozluźnić mięśnie twarzy i szczęki, rozewrzeć zęby.
 7. Kontynuując, ale nie tak głęboki oddech, poczuj odprężenie rozłożone w całym organizmie. Każdy mięsień staje się zrelaksowany, a ty – całkowicie spokojny.
 8. Psychicznie zacząć mówić afirmacje:
 • Odetchnąłem
 • Jestem bardzo spokojny
 • Czuję się w porządku
 • Moje ciało naturalnie spala zbędnego tłuszczu
 • Mam pełną możliwość kontrolowania masy ciała
 • Mój głód jest łatwo assuaged niewielką ilość jedzenia
 • Mój organizm otrzymuje wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje
 • Moje ciało rozpuszcza nadmiar tkanki tłuszczowej, które nie są już potrzebne
 • Jestem silna i zdrowa
 • Widzę siebie szczupłe, piękne i bardzo atrakcyjne
 • Jestem łatwe do jedzenia
 • Jestem spokojny i zrelaksowany, kiedy jem
 • Mam wielki samokontroli nie przerwać dietę
 • Mam silne pragnienie, aby trzymać się zdrowej diety
 • Jestem zadowolony z siebie
 • Moje ciało jest silne i zdrowe
 • Dbam o swoje ciało dobrze
 • Ćwiczę regularnie
 • Kocham siebie
 • Mam doskonałą kontrolę nad moim ciężarem
 • Wyrzekam się fast-food
 • I jeść tylko zdrową żywność
 • Ja uzyskania i utrzymania idealnej wagi

Afirmacje dla utraty wagi może pomóc zmienić swoje wewnętrzne prognozy o siebie, swojego ciała i diety. Większość diet nie działa, ponieważ robią coś zrobić, że podświadomość nie chce robić. Tylko siłą woli, należy trzymać z dala od żywności, które lubią i czują się poszkodowane, ich wyrzec. Twoja podświadomość będzie to zinterpretować jako próbę głodować głód ciała.

Ale z afirmacji można stopniowo zmieniać swoje pragnienia i upodobania. W ten sposób, przenosząc się do odpowiedniej diety, poczujesz się spełniony, a więc łatwo osiągnąć swój cel. Twoja podświadomość będzie teraz pracować w harmonii z umysłem, a tym bardziej nie doprowadzić do przejadania się.

load...