Jak zostać kobiece i udane

Zawartość:

XXI wiek – czas, kiedy kobiecość, seksualność, łaska i inne takie cechy są wciśnięte w tle. Dziewczyny starają się uniezależnić, uzyskać więcej podmiotów tendencję do pracy na równi z chłopcami. Są ubrani w garnitury, zrób skróty i próbuje wyglądać męski. Pojęcie „unisex” all silniejszego część naszego życia, zacierając granicę między mężczyzną i kobietą. Czasami wydaje się, że społeczeństwo jest mocniejsze i słabsze sex odwrócone. Teraz głową rodziny jest silny i pewny siebie kobiety. Byli w stanie rozwijać takie cechy jak twardość, autorytetu i poświęcenia.

load...

Mając niewyobrażalne wyżyny swojej kariery i pozycji w społeczeństwie, wiele piękna stracić ważną cechę, która odróżnia je od osobników męskich – kobiecość. Przekształcony dowódcy w spódnicy, trudno będzie znaleźć miękkość i czar, który jest sprawiedliwy i cenione. A bez tych cech jest to po prostu niemożliwe, aby zbudować życie osobiste. Jak zostać kobiece, pomimo panującego wizerunku i wspierać poczucie lidera? Jak sprawić, by inni widzą w tobie nie tylko „wół roboczy”, ale także cienka, wrażliwa dusza?

Femme Fatale: dlaczego nie powinien wierzyć połysk

Niestety, wiele młodych kobiet czuje pewien rodzaj idealnego kobiecego bitchiness urody, zimny, silny i racjonalny. Ten sposób promowania nowoczesnych mediów masowych. Reklamują ten styl jest możliwe tylko dla kobiety sukcesu. W każdym magazynie mody, znajdziesz zimne piękno z drapieżny wyraz twarzy i pustym wzrokiem. Wydaje się, że fotograf musi być najpierw jako gniewnego modelu dokonania podobny obraz. Ale ramki z miękkiej, kobiecej twarzy i błyskiem w oku – jednostka. Nic dziwnego, że młodsze pokolenie ma tendencję do naśladowania wizerunek wampira i tylko ze względu na modę.

Świadomie pozbawia się kobiecości, dziewczyny budowanie relacji z płcią przeciwną na skrawkach wiedzy zbierana z zachodnich filmów i czasopism. To właśnie tam, że atrakcyjność tego standardu jest uważane za kobiece szef, mógł podeptać dół każdego człowieka. A potem się zastanawiać, dlaczego ich faceci nie chcą zobaczyć ich słabe kobiety potrzebują ochrony i zrozumienia.

load...

Zamiast czekać na człowieka w zrobisz z cienką i delikatną naturę, spróbuj zrozumieć, jak stać się bardziej kobieca i delikatna. Jego barwy wojenne i obraz śmiertelnego piękna jest mało prawdopodobne, aby przyciągnąć tych ludzi, którzy chcą mieć normalną rodzinę i dzieci. Z tych dziewcząt postanowiliśmy spędzić czas, wziąć ślub w tym samym przetargu i spokojny, łagodny.

Przy okazji, za granicą, płeć piękna przyniosły ludzi do tego stopnia, że ​​są one nawet boi się spojrzeć na pań. Więc może pozwać. Nie zdecydowaliśmy się przejść do przodu, albo pomóc wnieść torby obcego. Jeśli facet idzie do kobiety w windzie, że w żadnym wypadku nie powinien mówić ani na nią patrzeć. Ale każdy komplement jest uważany za molestowanie seksualne. Niestety, emancypacja i dostał się do naszego kraju. Ale czy naprawdę chcemy być jak zachodnie pięknościami, które już nie pobudzają i straszyć ludzi?

Dlaczego muszę być kobiece

Bóg stworzył mężczyznę i kobietę, tak by wzajemnie się uzupełniają, a nie zastąpić. Emancypacja i feminizm są dobre z umiarem. Ale w zaciszu tych zasad nie przyniesie sprawiedliwego szczęścia seksualnego. Bez względu na to, jak wysoko, że nie potrafią docenić ich cechy nabyte silne kobiety, mężczyźni marzą o delikatnym i miękkim dziewczyną mieszka. To nie znaczy, że trzeba być normalnym małżeństwa „słabeusz”. Kobiecość – to nie jest słabość, ale siła, która pomaga uczynić człowiek, solidne i pewne siebie, obrońcą i żywicielem. Krótko mówiąc, tych, których on miał być w przyrodzie.

Wyobraźmy sobie sytuację, w której żona zarabia, a jej mąż – siedząc w domu i pije piwo w godzinach wieczornych. W końcu para rozwiodła się, idzie do drugiego. I tu jest coś niezwykłego! Facet, który kiedyś palcem i nie trafiony, jest teraz otwarcie swojej działalności, prowadzi nową pasję do obciążeń Bahamy z prezentami ją prezentami i nie działają. Dlaczego on zmienić? Tak, tylko druga żona (panna młoda, ona) nie miała na swoich barkach ciężar odpowiedzialności za rodzinę i finansów, i zachowywał się dokładnie tak, jak prawdziwa kobieta. Obudziła się w nim odwagę.

Ale to nie znaczy, że ciągle trzeba wcisnąć drugą połowę do działania. Wiele pań zupełnie nie rozumieją pojęcia „kobiecości”. W relacji osobistych, są dumni z roli szyi, który włącza głowę człowieka we właściwym kierunku. Przyzwyczajeni do bycia liderem w społeczności, przenoszą tę cechę do rodziny, a nie tylko chcą równości z mężczyznami, ale także pełna supremacja w związku.

Takie żony starają się konkurować z mężczyznami o prawo decyzji. Chcą postawić ostatni punkt w każdym dialogu. Panie po prostu wyrwane z rąk płci silniejszej pozycji lidera i głowy rodziny. Jestem dumny, manipulować i sprowokować mężczyznę Oskarżają ich mężowie ich brak miłości i czułości.

Kobieta: bogini lub śmiertelne piękno?

Spójrzmy na objaśniającej słownika i zobaczyć, co słowo „kobiece”. Co widzimy? „Kruchość, delikatność, elegancja”. I nie jest to zdolność, aby każdemu tańczyć do ich melodii. Nie wierz mi – przeczytania i zrozumienia dla siebie, co czeka cię z płcią przeciwną. Jeśli pragną, aby pantoflem męża, to sugeruje, aby spróbować wyobrazić sobie męską w stosunkach rodzinnych. I tak, jeśli jesteś pod prysznicem lub marzył o silnych kolegów czy mężczyzną, jest mało prawdopodobne, aby przyciągnąć takie zachowanie. Prawdziwi mężczyźni nie potrzebują dowódców w domu, wyglądają kobiece, miękkie i delikatne kobiety.

Jak nauczyć się być kobieca i delikatna

Wiele współczesnych przedstawicieli płci pięknej, uwięzione w obrazie „emansipe” nie może już inspirować innych myśli, że są one słabe i bezbronne osoby. Nie są one czekają na miękkość i pobłażliwości, nie dają kwiaty i słodycze, nie zachęcające prezentu. Szansa na spotkanie człowieka z jej mężczyzna znika jak dym. A jeśli rodzina już istnieje, to jest zasada „Mam konia, ja i byk …”. Kontynuując wiesz. Dlaczego kobieta powinna dbać o męża, jeśli ona tak wewnętrznie silniejszy niż on?

Pamiętaj, świetny film „Office Romance”? Bohaterka przeżywa zdradę dziewczyną i odgrodzone od świata zewnętrznego za jego pracę. Nic tylko kariery, że nie jest zainteresowany. I stopniowo przekształciła się w robocie. I jak można kochać istotę drutów i stali? Fakt, że była jedna zdesperowana przedstawicielem płci przeciwnej, co sprawiło, że czuła się kobieca – cud. Za to kochamy takie historie, gdzie niemożliwe – możliwe.

W prawdziwym życiu, rzeczy są zupełnie inne. W celu zmiany wewnętrznie, trzeba chcieć. Mało kto rozumie, jak być kobiece i pożądane – iść do celu. Co wiesz w teorii, powinno być możliwe do zastosowania w praktyce. Zrozumieć siebie i znaleźć przyczyny, które uniemożliwiają bycie obecnym i wspaniałą kobietą. Sposób, w jaki sposób do tego doszło, to za mało. Jeden dopiero chcą, można przenosić góry.

  • Spójrz na drugiej stronie

Ten wysokiej jakości, podobnie jak kobiecość, jest ukryty w każdym z nas. Nie ma wątpliwości, w tym. Zapamiętaj raz na zawsze, bo natura zapewnia. Wyglądają trochę głębiej. Postaraj się okazać, że tak trudno jest ukryć przed siebie i innych. Być może boisz się czegoś?

Nie oszukuj samego siebie – w każdym z nas, nawet w najbardziej surowych i bezkompromisowych wyglądem, mieszka trochę słabą kobietę, która marzy o silnym ramieniu pobliżu. Ale w środku jest, to dlaczego nie zaryzykować i nie pozwól jej na zewnątrz? Twoja nieśmiałość, delikatność i nieśmiałość ma prawo do istnienia. Nie bój się pokazać czysto kobiece walory, z pewnością docenią wiele więcej z nich.

  • Przestań być wiodący

Nie jest zbyt asertywny w kontaktach z płcią przeciwną. Pamiętaj, moc kobiety – w jej słabości. Nie grał w konkursie, osiągając pozycję lidera, i nie odwracaj rodzinę do ringu wrestlingu. Osiągnąwszy niesamowity sukces w pracy, może być rozczarowany wynikiem.

Należy zwrócić uwagę na psychologii mężczyzny, który jest nadal obecny pewnej logiki. Raz w miejscu kobiecością i miękkość można poczuć moc i autorytetu, mężczyźni nie muszą chronić i pieścić to Żelazna Dama. A czy to nie jest tajemnicą życzenie każda kobieta?

  • Dostroić się do dodatniego

Emitować pozytywne, bądź szczęśliwy i wesoły. Wierz mi, trudno nie zauważyć, wesoły kokietka lub oskarżają ją o braku kobiecości. Dlaczego zazdroszczę innym płeć piękną, zdolną cute uśmiechem i flirtować? Dobry temperament i wrodzona kobiecość pomóc poradzić sobie nie gorzej. Plus, nauczyć się uśmiechać oczy.

  • Kochaj siebie

Kochaj siebie i swój wygląd, można znaleźć odpowiedź, jak stać się kobietą. Dążenie akcesoria mody i ubrań haute couture – takie wysiłki dadzą nic. Jeśli nie czujesz się na lekkości wewnątrz narażone natura nikt nie zauważy. Co ciekawe, niektóre z płci męskiej udaje się pozostać w różowej sukience. Ale można być kobieca i delikatna z fryzura „pod chłopca”. Tylko twoje wewnętrzne „ja” będzie pomagać innym, aby zobaczyć kobiecą istotę. Pozbyć się kompleksów i podnieść samoocenę. Po tym wszystkim, – wyjątkowa kobieta, a wszystkie inne czas, aby dowiedzieć się o niej.

  • Idź do salonu kosmetycznego

Jakby nie chcieliśmy, ale mężczyźni kochają oczy. Jako dziewczynka trzykrotnie inteligentnych regenerować korzeni w kok włosy, twarz, na której nie ma kropli makijaż – wszystko to pcha. Aby stać się kobiece, zmieniły się nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz.

Najpierw zaktualizuj swoją fryzurę. Jeśli nie masz czasu na wyrafinowanej stylizacji, poprosić pracownika serwisu, aby ci fryzurę, z którym można byłoby w stanie poradzić sobie z rana przez pięć minut. Nie zapomnij pomalować włosy jasne, soczyste i bogate kolory. Marzysz, aby być czerwony, ale boi się eksperymentować? Dlaczego nie zaryzykować? Włosy zawsze odrastają. Ale to jest coś do zapamiętania, nawet jeśli wszystkie liście straszne.

O składzie jest bardziej skomplikowane. W dzisiejszych czasach tylko nieliczni wiedzą, jak korzystać z eyeliner, cień, proszek, fundament. Jest na to sposób – aby zapisać się na kursy makijażu. I, oczywiście, ćwiczyć przed lustrem. Nawiasem mówiąc, nie zapomnij zmyć makijaż w nocy, aby rano nie obudzić się z kręgów pod oczami jak panda.

  • Zaktualizować swoją garderobę

W każdej z płci w szafie za mała czarna. Ale nie zapominaj o letnich lekkie sukienki, pompy, sandały zalotne spódnicę, szlafrok i pięknej bielizny. Ponieważ nigdy nie nosić pończochy? Spróbuj tego! Nawiasem mówiąc, ludzie som udać, gdy widzą, że kobieta nie jest Rajstopy i pończochy kabaretki.

  • Weź sportowe damskie

Nie wiem, jak być kobieca? Zapisz się na tańcu. Rumba, Walc, Salsa – to wszystko uczy się pań we wszystkich miastach. Klasy te są odpowiednie dla różnych grup wiekowych. Więc nie tylko wyzwolony, ale także przedstawić postać w porządku. Chcesz coś poseksualnee i egzotyczne? Cóż, można zbliżyć się do tańca brzucha, Pole-dance, itp I pewnego wieczoru wykazać erotyczne ruchy drugiej połowie. Wierzcie mi, to wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

„Kobiecość – to życzliwość, owinięte w miękką” – niezwykłych słowach Alexei Filatkina. Zwrot ten nie może być bardziej trafnie opisuje istotę tego, co chcemy zobaczyć mężczyzn. Znajdź odpowiedź Jak stać się bardziej kobieca – nie do ustępstw wobec swoich pragnień. W celu osiągnięcia szczęścia osobistego, nie możemy zapominać o sobie. Trzeba tylko, aby odzyskać swoją tożsamość i cieszyć się korzyściami płynącymi z kobiet, która dała nam matka natura.

load...