Jak zostać kobiece i jak obudzić najlepsze kobiece walory

Kobieta jest zawsze w poszukiwaniu tajemnicy przyciągania. Niezależnie od jej wieku i stanu cywilnego, ona zawsze myśli jak być kobiece. Niektórzy uważają, że kobiecość – dar natury, a jakość to nie wszystko o płci pięknej. Inni wierzą, że kobiecość mocno pierwotnie zawarte w pani jest tylko odkryć go w sobie. Obaj mają rację na swój własny sposób. Co na pewno położył – więc jest to sprzeczność. Kobiecość jest złożony z kilku chwil, a sporo rzeczy można się nauczyć. I dowiedzieć się, jak wiemy, nigdy nie jest za późno.

load...

Zawartość:

Jak podkreślają kobiecą istotę

Łatwo jest stać się kobieca

Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych

Kobiecość jest związane z osobistym urokiem. Charyzmatyczny mężczyzna – jest ten, kto znajdzie wspólny język z każdym. Zostań uroczy poszukiwania wszystkich ludzi, dlatego kursy retoryki zawsze są istotne.

load...

Wiesz co mężczyzn wygrał kurtyzany i gejsze? To nie jest piękna. Wiedzieli, jak subtelnie porozumieć. Na przykład, najbardziej znany Renaissance kurtyzaną Tullia d’Aragona był wśród fanów najlepszych ludzi tamtych czasów – The polityków, poetów i artystów. Ale nie tylko burzliwe romanse chwalili ten femme fatale. Jest on znany ze swoich osiągnięć w filozofii i literaturze. Więc uczmy się do komunikowania się z ludźmi.

W tej kwestii, to stworzył wiele korzyści. Metoda własna każdego autora, ale podstawowa zasada komunikacji jest uważany za przyjemne słuchanie rozmówca. Nie przerywaj, konieczne jest, aby słuchać końcu frazy, odczekać trzy-sekundową przerwę, a jedyną odpowiedź. Druga zasada: Traktuj ludzi jak chcesz je traktować Cię. Zasada ta odnosi się do sposobów komunikacji. Jest mało prawdopodobne, że ktoś taki jak, gdy osoba mówi, z grubsza, wymachując rękami, wypowiada słowo pasożytów i używa wulgaryzmów. Trzecia zasada: uśmiech! Smile – wielką broń. Ale nie uśmiechają się cały czas, że nie są brane za niezbyt normalnej osoby. Uśmiech powinien mówić o tym, co lubisz ludzi lub masz dobry nastrój. Ale to zupełnie bezużyteczne, gdy osoba mówi o swoich problemach.

Właściwe metody samodzielnego

Z tajemniczym terminem „selfbrending” prawie wszystkie sukcesy oparte. Opinia publiczna o człowieku tworzy się sam, tworząc wizerunek osobisty i przełożenie go innym. Jak można dostrzec ludzi? W wielu formach kobiecości – śmiertelnej fascynacji, plac luk, delikatności, siły i mądrości. Można wybrać odpowiednie zdjęcie, a następnie zbudować.

„Sztuczki”

Tradycyjnych kobiet. Miliony kobiet, którzy żyli przed wami, którzy są obecnie żyjących, stworzyły duże pole doświadczeń kobiet. Kobiecość – to codzienna praca. Znasz powiedzenie: buty za ciasne – zachować swój styl! Piękno zależy od samodyscypliny i regularnej pielęgnacji. Unikalne cechy charakteru. Jednak nawet najpiękniejsza pani będzie wyglądać niechlujny i nie kobiece jakby zapomina drogę do fryzjera, przestać robić makijaż i manicure i nie zrozumie, co się ubrać. I tak, by stać się eleganckie i kobiece, dbać o siebie. Zadbaj o swoją twarz i ciało. Zaktualizować swoją garderobę. Mówiąc o rzeczy. Kobiecość oznacza „żeński” odzież. W szafie jest zdominowany przez dżinsy i trampki, a ty myślisz, jak stać się bardziej kobieca? Start z przesunięciem obrazu. Zakup piękną sukienkę, spódnicę z bluzką i wysokie obcasy. Będziesz zobaczyć, jak obraz będzie korzystna.

Jego ciało Zarządzanie

Kobiecość – to nie tylko dbałość o siebie i zdolność do komunikowania się. Codzienna praca jest pod kontrolą swego ciała. W kobiecej pani ruchu, jak królowa, charakteryzują się one łaski, niezależnie od cech postaci. To może być dużo czytać, ale wszystkie cechy stają się naprawdę nasze, gdy ciało mówi o nich. Po tym wszystkim, że nie wie, jak oszukać. Pomyśl o tym, jak to zrobić joga, tańce wschodnie, hiszpański lub Ameryki Łacińskiej. Jest to jeden krok na drodze do kobiecości.

Często zdarza się, że możemy przenieść kobiecości, podkreślając kariery, troska o rodzinę. Celowo pozbawiamy się samoidentyfikacji. Taniec pomaga go ujawnić. Stylista może wybrać ubranie, włosy i makijaż, ale jeśli nie można chodzić i jest piękny, cały więdną urok. Noś swoje ciało „prawo”, aby pomóc lekcje tańca.

Głównymi składnikami kobiecego charakteru

Kobiecość nie zawsze muszą się nauczyć, czasami wystarczy, aby umożliwić istniejącym jakości wystarczająco oczywista. Znany psycholog Larisa Renard uważa, że ​​feminizm ma cztery stany. Każdy panie każde państwo przejawia się w mniejszym lub większym stopniu. I zdarza się, że te cechy harmonijnie połączone w jedną osobę. Ten stan Pani, Pani, dziewczyny, królowa.

Gospodyni na kilka minut sprawi, że nawet przytulną chatę. Zna i rozumie tysięcy receptur, że rodzina utrzymuje się na codziennych rzeczach. Mistrzyni w jej sypialni na temat moralności i dobrego tonu zapomina, tworzenia cudów w łóżku. Niewyszukane i naiwna dziewczyna, patrzy na świat przez różowe okulary, otwarcie pokazując swoje emocje. Królowa wspierać rozmowy w każdej sytuacji. Ma władzę nad ludźmi, pozwala się kochać siebie. Wykorzystanie mocy tych stanów pomoże Ci zrozumieć, jak stać się wyrafinowany i kobiecy i otwarci na innych, jak np.

Kobieta: anioł czy mężczyzną?

Książka „Fascynujące Kobiecość” Helen Andelin ukazał się w 1965 roku. Od tego czasu było wiele wznowień. Że książka ta jest kształtowana modę na popularnej literatury kobiecej psychologii. Helen Andelin uczy kobiecości, opiera się na przekonaniu, że idealna kobieta ma dwie strony – anielska i ludzka (z punktu widzenia mężczyzn). Anielska twarz – duchowe cechy kobiet. Dobry charakter, wewnętrzne poczucie szczęścia, zrozumienia innych, umiejętności domowych. Ludzkiej strony – wygląda, postawa i naturalny kobiecy wdzięk. Obie strony muszą być wykazane w idealnej kobiety i obie są konieczne, aby wygrać miłość i szacunek innych.

Czym jest nasze życie? Gra!

Kobiety lubią się bawić. Możemy pozwolić sobie kilka razy dziennie, aby zmienić fryzurę z kolorem włosów, aby radykalnie zmienić ubranie i stać się nie do poznania. Moda pozwala zmieniać się co sezon, wybierając nowy obraz co najmniej raz dziennie. Dziś można być sportowcem-Komsomołu, jutro – państwo dziewczynka w kwiecistą sukienkę, pojutrze – wampirzyca. Przez te przemiany nie stracili nasze „ja”, po prostu dodaj swój obraz nowej farby.

Pomyśl o Madame de Pompadour. Ludwik 15, był szalony o swojej grze. Dzisiaj była królową chłodzenie wygląd jutro troskliwą matką dla bliskiej osoby, pojutrze – wiejskiego prostaczka. Grała z przyjemnością, z każdej roli oddzielnej szatni. Co powstrzymuje nas do pójścia za przykładem Madame? To bardzo ciekawe!

Pogląd, że kobiecość i seksualność – to nic innego jak dobre kombinacji genów, oczywiście, ma prawo do istnienia. Ale koncentruje się na wrodzonej Ŝeńskości (takie jak Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn) nie jest konieczne. Niekonwencjonalnych kobiecości, chociaż jest to naturalny dar, ale dar nie jest selektywny. Pozwól mi ujawnić cechy, które są dostępne, należy poinformować świat o swojej kobiecości, nie tracąc swojego „ja”. A świat uśmiechnie się i staną się jeszcze piękniejsze!

load...