Jak zostać idealną żoną: poglądy mężczyzn i kobiet

Zawartość:

Idealna żona – głuchy i niemy blond nimfomanka, którego rodzic – tylko ojciec-milioner. (Anekdot)

load...

Wiele kobiet drapania głowy nad tym, jak stać się idealną żoną dla męża. Wydaje się, że zupa jest gotowa uczyć, a obręcz wieczorami regularnie skręcać, a dzieci w ogrodzie sami prowadzić – ale drat, nie widzę w oczach ludzi z dumą i adoracji! A więc chcesz, aby druga połowa podziwiali Cię i chwalić znajomym, jak mówią, ja – najlepsza żona na świecie! Jest idealny jest nieosiągalny, albo robimy coś złego?

Aby zrozumieć to pytanie, musimy zrozumieć, co czeka na mężczyzn z ich żonami. Co dziwne, często sami nie wiedzą czego chcą od ich pobożnych. Że chcą, że żona została w domu i wychowywała dzieci, a następnie zasugerował, że byłoby miło mieć żonę stałe przychody finansowe. Wymaga to, że żona miała postać Centerfolds, potem oburzony, że jego żona siada zawsze na „idiotyczne diety.” W skrócie, aby zrozumieć ich pragnienia nie są tak proste. Chociaż coś wspólnego z ich żądań jeszcze przejrzałem. Ponadto, pomysły naszych kobiet o cechach idealnej żony często wbrew ich woli. Więc, co ludzie chcą od nas i jak mamy do zdefiniowania pojęcia „idealnej żony”?

Idealna żona w kategoriach mężczyzn

Nie jest tajemnicą, że wielu mężczyzn nie spieszą się ożenić nie z powodu strachu przed utratą wolności seksualnej. Dokładniej, nie tylko ze względu na niego. Im historie śmierć przestraszyć swoich żonatych przyjaciół o trudach życia rodzinnego. W niektórych zazdrosnej żony, podczas gdy inni – w złym humorze, z trzeciego stout nieprzyzwoicie, w czwartym – spędza męża pieniądze, aby rzucić. Ta lista jest długa i na prawie każdy człowiek może powiedzieć żonie o wadach psucie mu życie. Dlatego chłopcy i patrząc pewien ideał, który będzie chronić je od tych wszystkich kłopotów ponownie. Więc, jaka powinna być idealna kobieta według srednestaticheskogo mężczyzn?

load...
 1. Idealna żona powinna być długonogie piękności z pięknej figury – talii osy, dużych piersiach i zaokrąglone biodra. Ona będzie ubierać stylowo i seksownie w każdej porze roku, nie tylko na ulicy, ale również w domu. Wszyscy ludzie powinni mu zazdroszczę, bo nie każdy może pochwalić się swoją żoną, która wyglądała jak gwiazda filmowa.
 2. Żona powinna być gotowa na seks o każdej porze dnia i nocy. Na żądanie …. Nie, pierwsze wzmianki o męża powinna zrzucić ubranie i seksowna bielizna, gotowe do zaspokojenia jej męża. Seksualnie, to musi być pomysłowa i jasne, ale jednocześnie pozostać pokornym wcale spółgłoski gejszy.
 3. Idealna żona nigdy doprowadzić człowieka do załamania nerwowego ich wiecznego gadać o sobie i o „kwestii kobiecych głupi.” Wręcz przeciwnie, należy uważnie słuchać swojego cennego żony, jakby chciał powiedzieć, to tylko o nim. Co więcej, tylko pozytywne i dobre, tak aby nie męczy znowu bezpodstawne krytyka i dokuczliwy.
 4. Żona powinna być dobrze wykształcony, ale nie na tyle, aby wygrać debatę intelektualną. W takich sporów nie lepiej do udziału kobiet, ponieważ wiadomo, że takie ćwiczenia – ich umysły nie działają. To lepiej z ich wykształcenia (w ideał – pedagogicznym i kulinarne) pozostać w domu, ugotować obiad i wychować dzieci.
 5. Idealna kobieta nigdy nie powinien narzekać na brak pieniędzy w domu. Należy rozumieć, że mąż – earner i dostawcy, a nawet jeśli on ma małą pensję – to nie jest to powód do „cut” go codziennie.

  Więc jeśli nie ma pieniędzy na kiełbasy lub rajstop dla dziecka, niech sobie spokojnie ostrzeżenie z góry: prosić o pożyczkę lub, aby zarobić dodatkowe pieniądze. I niższa samoocena męża, zarzucając mu niewypłacalności finansowej – jakość rzeczywistym gnojek, niegodne normalnego człowieka.

 6. Idealna żona nigdy nie twierdził, że jej mąż nienawidził śmieci, naprawy toalety lub młotkiem gwoździe w ścianę. Mąż i tak zmęczony, w pracy, w domu, chce odpocząć i obejrzeć w telewizji z butelką piwa, ale nie przejmuj się wieczorem naprawa-naprawy. Jeśli ona jest na tyle mądry, to niech sobie i wszystko naprawić – po prostu nie zrobić przed mężem.

  Po pierwsze, będzie to negatywnie wpłynąć na jego kobiecy wygląd, a po drugie – mąż może czuć zażenowanie i rozdrażnienie, a dlaczego on niepotrzebny stres? Jeśli żona jest wystarczająco inteligentny i naprawić szkody na własną rękę nie może, niech spowodować fachowca, podczas gdy jej mąż był w pracy. Jedyny warunek – mechanik musi być kobieta, w skrajnych przypadkach – stary wuj wiek emerytalny nieprzyjemne.

 7. Kiedy jej mąż wrócił z pracy, w domu musi czekać na pyszny obiad. Mieszkanie – czysty i schludny, dzieci karmione i wyciągnięte wnioski. Nic nie powinno odwracać uwagi od głowy rodziny zasłużony odpoczynek. Żona powinna być elegancko ubrana i przyciemnione, aby spojrzeć na jej sercu cieszyli się w oczekiwaniu na płeć. Jeśli zasilanie lub chęć do seksu nie jest to, to nie słowo wyrzutu nie powinny się poluzować z ust kobiet, ponieważ najważniejsze dla niej – spokojny i głęboki sen ukochanego męża.
 8. Jeśli mąż zatrzymaliśmy się po pracy i przyjechał pijany, żona się z nim spotkać z radosnym uśmiechem, gorąca zupa (nie może być odmiany – Barszcz, klopsiki w uzbecki pilaw) i kieliszek spirytusu. Żadnych pytań o „gdzie bydło zabłądziłeś a kto widział”, nie powinny być podawane do wiadomości publicznej. Kobieta powinna zrozumieć, że człowiek – mistrzem swojego życia. On wraca do domu, gdy uzna to za stosowne, pić tyle, ile wymaga dusza. A poza tym, nie wimp niektórych lub pod pantoflem, aby uzasadnić jego własnej żony.
 9. Kiedy jej mąż wrócił do domu w godzinach porannych, na szyi wyraźnie widoczne zasysanego, wszystkie twarzy szminką, az kieszeni czyjeś majtki wystające, idealną żoną spotkać go z uśmiechem. Obfite śniadanie i poranna kawa może być całkowicie zastąpiony przez kaca „Sto gramów” czy dobrym porcją solanki. Przyczyny obcych znaków na szyi i twarzy męża, a jeszcze bardziej wystające z kieszeni spodni, mogła pochodzić z siebie, bo szczep procesów myślowych w głowie męża w takich momentach – nieludzkie.
 10. Jeśli mąż postanawia uciec od swojej idealnej żony (normalnym facetem sobie setkę więcej takich znalezisk!), To żona nie powinno być żadnych problemów, ani płakać głośno. Ona powinna podziękować mu za szczęście dał do niej, poczuć dotknięcie nieskończoną radość z faktu, że obok niej był takim człowiekiem.

Nie fakt, że absolutnie wszyscy ludzie chcą mieć pod ręką jest taki „ideał” kobiety. Ale szczerze mówiąc bardzo mało silniejszej płci odmówić większość elementów znajdujących się na tej liście.

Idealna żona z punktu widzenia kobiety

To po prostu tak się złożyło, że kobiety zupełnie inaczej ocenić cechy idealnej żony. Dla nas idealny jest mądry, znając życie kobiety, która z mężem do proszę, i otrzyma jego całości. Więc, jaka powinna być idealna żona, z naszego punktu widzenia?

 1. Idealna żona nie musi wyglądać jak modelka. Najważniejsze – to jest pewien urok, skórka, które są tak przyciąga ludzi. Ona musi ubierać się ładnie, ale to nie jest najważniejsze. Jest to możliwe i w szlafroku z wagi na głowę tak, aby mieć człowieka, który straci głowę z pasją. W nim jest różnica między mądrą, doświadczoną kobietą z grubo głupie.
 2. Idealna żona powinna być seksowna i namiętna w łóżku. W takim przypadku musi on otrzymać maksymalną przyjemność z seksu, nawet jeśli mąż – „bez formy”. Małżonek nie może być dumny z kobietą zdolną do wycisnąć wszystkie soki z niego, nawet gdy nie jest on gotowy do wyczynów seksualnych.
 3. Idealna żona powinna być zainteresowana sprawami męża, prosząc go o swojej pracy, a także porozmawiać o swoich uczuciach i doświadczeniach. Tylko poprzez otwarty dialog może zapobiec konfliktom i utrzymywania szczęścia rodzinnego!
 4. Wykształcenie wyższe – nie najważniejsze dla idealnej żony. Znacznie ważniejsze – aby móc wspierać męża rozmowy na każdy temat, aby zabłysnąć erudycją i erudycji. A jeszcze lepiej – aby mieć zdrowe poczucie humoru aby rozjaśnić godziny spędzone z ukochanym mężem.
 5. Idealna żona sprawia, że ​​jej mąż iść do przodu, nie mieszkania na uzyskanych wynikach. Mąż kobiety jest zawsze sukces i bogactwo materiału, jak geniusz jego żona robi wszystko dla emocjonalnej i twórczego rozwoju ukochanej. Człowiek nie może pomóc, ale docenić kobietę, która służy jako bodziec do jego podnoszenia się po drabinie kariery.
 6. Idealna żona wyraźnie wyznacza obowiązki w domu i nigdy nie przenosi część męską zadania. Wskazywałoby to, że nie, że jej mąż w stanie dokonać bin załatwiać w toalecie lub umieścić w ścianie paznokcia. Ale tak nie jest! Idealna kobieta sprawia, że ​​jej mąż poczuć prawdziwy człowiek i mistrz, którego ręce rosnąć „z właściwym miejscu.” Nie jest to powód, aby podnieść swoją samoocenę na najwyższym poziomie?
 7. Idealna żona powinna obejmować męża w procesie wychowywania dzieci, aby nauczyć go, aby pomóc jej w pracach domowych. Dlatego też czasami „zmęczony” po pracy i oferuje męża gotować obiad i zrobić lekcje z dzieckiem. Więc mąż będzie bardziej odpowiedzialnego małżonka i zdobyć silniejszą emocjonalną więź z dziećmi.
 8. Jeśli mąż zatrzymaliśmy się po pracy i przyjechał pijany, idealne żona już wie „gdzie bydło wędrował, a kto widział”, i zrobi wszystko, by zakłócić jej działania takie nie są powtarzane. Może on wykonywać pracę wyjaśniającą być daleki od dobrego małżonka, a także do karania mu gorące posiłki pozbawienie i odmowę przyjemności seksualnej do pełnej korekty winny.
 9. Idealna żona nigdy nie pozwoli, że mąż wrócił do domu w godzinach porannych ze śladami Hickey na szyi, twarzy i szminka na majtki kobiet w kieszeni. To może zdarzyć się tylko w rodzinach, w których mąż i żona nie mogła wiążą ze sobą więzami prawdziwej miłości i oddania.

  Jeśli takie oburzające się stało, to zrobi wszystko, aby wrócić „zagubioną owcę” na właściwej ścieżce. W swoim arsenale wielu istniejących funduszy: od moralne, kończąc ciosem w głowę patelnią.

 10. Jeśli mąż postanawia uciec od idealnej żony (która sama w sobie nonsens!), To nie zerwie swoje włosy i spróbować przekonać go do pozostania. Podziękowała mu za wszystkie szczęśliwe chwile, które dał jej trakcie wspólnego życia i dopuszczonych do świata. I smucić się trochę, iść w poszukiwaniu swojego idealnego człowieka, tym bardziej, że dokładnie wie, co powinno być. Jeśli ktoś nie jest jasne, tutaj jest jego portret: to jest pompowana w górę przystojniak z mielona prasy na płaski brzuch, prawdziwego samca alfa i lidera w życiu.

  Powinien być hojny, inteligentny i sexy w tym samym czasie, ale jednocześnie zadowolony do mycia naczyń, gotować i prać. Musi wiedzieć, jakie PMS, i patrzeć na żonę oczyma zakochanego (z drwiącym, drapieżny zezuj) w 100% wierne i megaseksualnym w łóżku. I jak tylko tymi dwoma idealnego indywidualnego spotykają, świat zmieni i szczęście będą królować na ziemi.

Być może trzeba będzie najbardziej wybrać sposób, by być idealną żoną. Ale na liście wszystkich powyższych pozycji zapomnieliśmy o najważniejszym i najważniejszym warunkiem do ich pod uwagę. Jeśli masz zamiar się kochać męża, dla bogatsze lub uboższe, w smutku i radości, chce się zestarzeć i umrzeć razem w jeden dzień, na pewno osiągnąć ideał. A potem wszystkie inne zalety i wady cofać się w tło, bo lepsza jakość idealnej żony był i pozostaje jej ogromną miłość do męża. A reszta – pójdą.

load...