Jak zorganizować romantyczny wieczór ukochany cztery genialny pomysł

Zawartość:

Życie w dwudziestym pierwszym wieku w takich momentach wyścigu koń koła, inny, wygrać, straty … W tym zawirowań, często zapominamy o najważniejszym w życiu – miłości. Znika jeśli nie robić niespodzianki i nie wprowadzają w związku z ciepłem, opiekuńczy i romantyczny. Teraz park z namiętne pocałunki wolisz wycieczkę do centrum handlowego, gry seksualne na łóżko – spać na tym samym łóżku. Nadszedł czas, aby zmienić status quo! Oferujemy cztery sposoby, aby umówić się na romantyczny wieczór, ulubiony i powrót pasję w relacji.

load...

Data klasyczny

Czas przetestowane klasycznej wersji romantyczną randkę – to jest właśnie to, co lekarz kazał! Jest to szczególnie korzystne dla małżeństw przez długi czas. W twojej mocy, aby to spotkanie niezwykły i niezapomniany kosztem niektórych uderzeń. Po pierwsze, jest to wiadomość o powołaniu: zadzwonić lub wysłać męża pięknie zaprojektowane zaproszenia. Załóżmy, że w jego żyłach zagra gorącą krew!

Teraz trochę o tym, gdzie powinno się ono odbyć romantyczną randkę. Oczywiście, powinno zawierać kolację w pięknym i eleganckim miejscu. Powinieneś być w stanie nosić coś niezwykłego i elegancki, to co poczujesz się jak królowa. Po obiedzie, na pewno będzie interesujące iść się bawić, to tylko gdzie? Wybór zależy od gustu: może to być teatr dla więcej fajnych ludzi i klub nocny dla fanów imprezowania. Najważniejsze – na miejscu (lub zdarzenia) były ciekawe i nietypowe dla ciebie i twojego męża.

Romantyczny wieczór powinna zakończyć się w seksie – to aksjomat. Jednak seks w domu – to rutyna, można go zniszczyć, wyczyszczenie pokoju hotelowym z jedwabne zasłony, truskawki ze śmietaną i szampana. Twój mąż na pewno cieszyć się! Można dać poczucie rendezvous nowości i pierwszych spotkań, ale warto. Nawiasem mówiąc, nie ma innego „perła”, który doda pikanterii do swojego związku: jeśli to możliwe, podejmują ten wieczór wynająć limuzynę z kierowcą i jeździć na wieczór miasta.


Piżamy strona

Pomysł, aby spędzić wieczór w łóżku ty i twój chłopak zadowolić. Zapraszamy do urozmaicenia imprezy organizując imprezę domu w piżamie. Położyć na podłodze gruby koc lub duży materac – będą romantyczny ośrodek. Top z kilkoma poduszkami, ciepłym kocem lub cienka bawełna koc – w zależności od sezonu. Kupić elegancki i jasny zestaw ubrań, co spowoduje burzę nowych wrażeń wizualnych i dotykowych.

load...

Elektryczne oświetlenie domu tego wieczoru powinien być minimalny – lepiej kupić więcej świec. Używać wysokiej jakości i o grubości świec, lepsze metalu lub ze szkła odpornego na podporach. Można umieścić je w miejscach takich jak stoły, półki, parapet, etc., ale nie na podłodze, w przeciwnym razie będzie prawdopodobnie niewygodnych krytycznych i świec, w wyniku pożaru. A twój nacisk powinien być całkowicie oddany partner nie dokładność ruchu. Można zorganizować romantyczną zaskoczyć swojego chłopaka, pisanie do domu list miłosny do sufitu za pomocą świecących gwiazd i figury – są sprzedawane w sklepach papierniczych i służb dekoracyjnych.

Cóż, kilka słów o preludium do „danie główne” w godzinach wieczornych – seksu. Jego doskonała opcja jest oglądanie filmów na odpowiednich tematów: „horror”, jeśli chcesz, aby wymieszać krew, komedie romantyczne, aby stworzyć atmosferę czułości i pozytywnej lub erotyzmu – jeśli wiesz, że chcesz, aby przejść bezpośrednio do siebie do niczego. Można również przeczytać siebie odpowiednią książkę (nietypowy pomysł, prawda?), a nawet po prostu mieć trochę zabawy i pozostawić poduszki. Nie zapomnij, aby przygotować jakieś przekąski: jest lepiej niech to będzie kanapki kanapki, sushi czy pizza – coś do jedzenia tylko to, co potrzebne są ręce, zamiast płytki urządzeń.

Romantyczny turystyka

Jak dobrze znasz rodzinnym mieście? Nie, oczywiście, bardzo romantyczny „fala” Weekend w Paryżu, ale nie zawsze mają taką możliwość. Nie trzeba zrezygnować, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i emocjami z kimś – można odkryć coś nowego i nieznanego blisko natychmiastowego zamieszkania.

Najprostszym sposobem, aby poczuć się jak turysta w swoim własnym mieście – jest kupić przewodnik: od niego dowiesz się o zabytki, z których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś. A może jakiś duży festiwal zaplanowano w Twoim mieście lub w jego pobliżu? To jest świetnym rozwiązaniem dla romantyczną randkę: chodzić, trzymając się za ręce, karmić siebie coś smacznego, wziąć udział w konkursach i karuzele – w skrócie, być szczęśliwym i cieszyć się wzajemnym towarzystwem!

Można również przygotować się do tej „podróży” z góry poprzez listę romantycznych miejsc w Twoim mieście. Piękne domy, stary most, opuszczony dach, platformy widokowe i kawiarnie znajdują się w nietypowych miejscach – to wszystko i wiele więcej warta swojej wizyty. Nie zapomnij pocałować dużo i sfotografowany – to jest ta funkcja miejscach. Przez cały dzień, zatrzymajcie się i twój mąż lub bliskiej trochę jedzenia, które jest znane z Twoim mieście. Jeśli nie, po prostu idź do wszelkiego rodzaju restauracji tematycznych, które nigdy nie zostały: orientalny, włoski, polski i inne dania uczyni przyjemne urozmaicenie spacerze.


Uwielbiam na zewnątrz

Bez względu na to, gdzie mieszkasz – w każdym mieście nie ma z pewnością romantyczny naturalny krajobraz, ale jeszcze jeden. Pamiętaj młodzież – można spędzić godziny całuje się z chłopakiem w pięknym miejscu tutaj. Więc co cię powstrzymuje teraz? Najprawdopodobniej po prostu czyste lenistwo. Nie będziemy oddawać je! Piękne miejsca na świeżym powietrzu od dawna uważane wśród miłosnych par ulubionym miejscem do czasu tam – i to jest twoja kolej nadszedł.

Wszystko, czego potrzebujesz do realizacji tego planu, jak zorganizować romantyczny wieczór – samochód. To musi być trochę wcześniej, aby przygotować: umyć obudowę urządzenia i oczyścić wewnątrz. W nim można spędzić dużo czasu (jak w amerykańskich filmach młodzieżowych), więc ze znalezieniem go powinno być dla ciebie miły. Jeśli chcesz coś niezwykłego, starają się wynająć ten wieczór cabrio samochód sportowy: nie ma nic bardziej romantycznego niż jeździć na nim w pięknym miejscu!

Dla większości podróżnych wybrać jakąś ciepłą lub lekko chłodny wieczór – ważne jest to, że pogoda nie zepsuje Ci wszystko. Zgadzam się, jest przyklejony do siedzenia lub spocone paplaniny z zimna kolana – nie jest najlepszym ustawieniem dla romansu. Ciekawym pomysłem na gorący wieczór może być chudy-nago w jakimś czystym stawem. Tylko trzeba dbać o wyborze miejsca – jeśli nie jesteś ekshibicjonistów, nie ma potrzeby, aby ktoś rozważa swoje nagie ciało. Na wieczór poprohladnee doskonałej Alfresco oglądania filmu w kinie – jeśli w ogóle, oczywiście.

W taki romantyczny wieczór ważne jest, aby nie zapomnieć o komforcie i przyjemności. Rzucać w bagażniku kilka koców i poduszek – w przypadku, gdy chcesz położyć się na trawie. Można również zorganizować ten wieczór jako pikniku – to trzeba kanapki i inne przekąski, ciasta, warzywa, owoce i zimne torba z napojami bezalkoholowymi. Nie zapomnij o odpowiednim akompaniamentem muzycznym: Przygotowanie płyty ze „swoimi” lub po prostu romantycznych piosenek, które zapewniają atmosferę czułości i intymności.

Wiele osób mówi: „Zrobiłem aktów dużo bardziej romantyczne, gdybym miał dużo czasu.” Nie trzeba czekać, aż jakiś magiczny moment – może to trwać w nieskończoność. Teraz przed wami cztery pomysły jak zorganizować romantyczny wieczór – zrobić to niespodzianka dzisiaj i ukochaną osobą będzie w siódmym niebie.

load...