Jak znaleźć punkt G: wskazówki dla kobiet

Zawartość:

Sexy kobiet libido, w przeciwieństwie do przedstawicieli silnej połowy ludzkości – jest to bardzo kontrowersyjna koncepcja. Z jednej strony, to jest z pewnością nie. Z drugiej strony, niektóre z nas (z ręką na sercu), byłbym w stanie uświadomić sobie całą moc i wspaniałość tego wspaniałego daru natury i przeżyć najmocniejszy orgazm kobiety. Czasami przychodzi do głowy jest niezadowolony porównania: kobieca seksualność można przyrównać do ducha – wszyscy wiedzą o tym, ale mało kto widział. Jakie są przyczyny tego stanu rzeczy i czy jest możliwe, aby zmienić ten stan rzeczy na lepsze? Przekonajmy się, co to jest, charakter kobiecego orgazmu.

load...

Rozwiać mit o ich oziębłość

Ale nie wszyscy tak smutno, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Każdy z nas może w pełni cieszyć się bogate odcienie pełnego życia seksualnego. Pierwszym krokiem na drodze do szczytu rozkoszy będzie realizacja tego, co jest sekretem kobiecego orgazmu. Każda kobieta jest indywidualna: to stwierdzenie może być bezpiecznie przewidywano, a pojęcie pobudliwości. Jeden mężczyzna roślin z lekkiego dotyku, a drugi zachowuje pogodny spokój, nawet po godzinie gry miłosne. Tak szeroki zakres temperamentów jest wynikiem wielu przyczyn, okoliczności i osobistych predyspozycji.

Cech żeńskich orgazmu zależy od wieku. Na przykład, na początku życia seksualnego dziewczynki jest uważany za główny erogenous łechtaczki strefy. Tak więc coitus to na pewno daje wiele pozytywnych emocji, ale do orgazmu czasem daleko. Ponieważ w dalszym ciągu w koncepcji stref erogennych seksualnych istnieje pewne przesunięcie nacisku, co samo w sobie jest normą. Ale to łechtaczka zwykle pozostaje przekonany, lider odpowiedzialny za środki mające służyć osiągnięciu kobiecego orgazmu.

Seksualne wychwytujący inne erogenne obszary mogą zmieniać się wraz z wiekiem, a pod wpływem poszczególnych cech ciała kobiety. Ale nawet wiedząc, gdzie każdy z nich nie jest absolutną gwarancją orgazmu. Strefy te starannie i precyzyjnie reagować na bodźce zewnętrzne, wyłącznie jeżeli ich pobudzanie jest dostarczane poprawnie. Jak dokładnie? To ma swoje własne prawa i zasady, które prowadzą do pożądanego rezultatu, czyli do pobudzenia i orgazmu.

load...

Pierwszy – jest tematem, czyli koncentracja uwagi jest na strefy lub kilku z nich, co daje stymulacji na szczyt podniecenie i orgazm przynosi. Należy brać pod uwagę czynnik, że nawet najbardziej wrażliwe strefy erogenne u kobiet może w pewnym momencie tracą „magiczne” właściwości. Następnie pieszczoty nacisk powinien zostać przeniesiony do innej strefy pobudliwy.

Po drugie – jest intensywność lub stopnia, prędkość i siła oddziaływania na strefy erogenne. Oczywiście, warunki mechanice studiów uniwersyteckich w kontekście artykułów na delikatnym tematem może wyglądać nieco dziko, ale dokładniej powiedzieć, po prostu nie mogę.

Po trzecie – Rytm: ważne jest nie tylko w utworach muzycznych. Przez zwiększenie lub osłabienie to w trakcie stosunku płciowego, można w znacznym stopniu regulować początek orgazmu.

Po czwarte – Czas trwania: Tutaj, jak nigdzie indziej, tylko zasada rozsądnego samowystarczalności. Czas na grę wstępną, a na akcie miłości, jest tak wiele potrzeba kobiecie udało się wystarczająco pobudzony i uzyskać pożądanych doświadczeń sensorycznych. Oto wielki typy ról kobiecego orgazmu. Tak więc, łechtaczki zwykle następuje szybciej niż pochwy. A czas trwania aktu seksualnego w pierwszym przypadku jest znacznie zmniejszona. Co do pochwy orgazmu, może również wystąpić dość szybko. Jeśli wiesz, że niektóre z tajemnic.

Punkt G u kobiet

Przede przyjrzeliśmy się, powiedzmy, pewne uniwersalne zasady, które mogą przyczynić się do pobudzenia kobiety i przyspieszyć nadejście orgazmu. Ale główny sekret kobiecej seksualności, tajnego klucza, rosnąco na szczyt rozkoszy, jest uważana za małe miejsce w naszym organizmie znany różne zainteresowane strony, zwany „punkt G”.

Teraz już przyjęta terminologia jest także nazywany „Punkt G”, „Punkt Graffenberga” lub „g-punkt”. Jest to jeden z najbardziej wrażliwych erogennych stref ciała. Gdzie kobiecy punkt G? Znajduje się to rzeczywiście miejsce magiczne na górnej ścianie pochwy, w pewnej odległości od dwóch do pięciu centymetrów od wejścia do niego. Jak już wspomniano łechtaczki, ten punkt – jeden z najbardziej wyraźnych stref erogennych. Umiejętnie nad nim pracuje, można wnieść dziewczyna lub kobieta, nawet dla takich wspaniałych rzeczy jak jet orgazmu.

Oczywiście powiedziałem punkt nie może być uznany za przepis na szczęście kobiet w każdym czasie. Ciało każdego z nas jest głęboko wyjątkowe i ekscytujące punkt G również wymaga bardzo indywidualnego podejścia. Jest całkiem możliwe, że partner znalazł g-punkt i wystarczające „przeszkadza”, ale obiecał, stymulacja ciała działki nie przyniosły pożądanego rezultatu. W tym przypadku, koncentrują się na mężczyzn nie powinien uciec i innych stref erogennych – niezawodnego przewodnika na drodze do orgazmu. Częściej jednak człowiek, który znalazł G-spot i dowiedział się, jak ją stymulować, doprowadza kobietę do orgazmu po prostu niezapomniane.

Jak prawidłowo działać w punkcie G?

Pozuje do jego stymulacji są różne. Niektóre traktować tej magicznej krainy spokoju, ręce wyczucie palcami lub za pomocą wibratora. Jednak najlepszym sposobem, aby mieć wpływ na G-spot to rytmiczne tarcia podczas tradycyjnego seksu. Najbardziej prawdopodobne do osiągnięcia rezultatu w przypadku, gdy partner jest w jeźdźca ułożenia w twarz tego człowieka. Dobrym rozwiązaniem byłoby, a nasz ukochany „Doggie Style”. W tych pozycjach penis ma największy nacisk na żądanym miejscu, a po gorącej fali wzbudzenia, potężny orgazm nie potrwa długo.

Innym sposobem jest to, że partner stymuluje G-Punkt jednego lub dwóch palców. Jak znaleźć punkt G? Aby go znaleźć prosty sposób: gdy pochwa jest wystarczająco otwarty, wprowadzić swoje palce, na szczycie muru możliwe jest czuć się niewielkie wybrzuszenie. Odległość zależy od cech anatomicznych kobiecego ciała. Zwykle nie więcej niż dwa do pięciu centymetrów.
Ręczna stymulacja punktu G jest bardzo ważne, ponieważ podczas stosunku penis dotyka chcesz nam wylądować raczej słabe. Jeśli twój partner naprawdę chce dać jasny i niezapomniany orgazm, a następnie, bez konieczności ręcznej stymulacji punktu jest mało prawdopodobne, aby zrobić. I pożądane jest, że ma pomysł, gdzie punkt G.

Jak pokazuje praktyka, najbardziej wygodnej pozycji zabrać ze sobą partnera do orgazmu poprzez stymulowanie punktu G jest następujący: człowiek jest po jego stronie, a podekscytowana kobieta leży na plecach. Partner wchodzi do pochwy środkowego i serdecznego palce tak, że kciuk jest na łechtaczkę. Sytuacja ta daje rękę do człowieka, jednocześnie stymulować punkt G i łechtaczkę, a, dostarczając partnera podwójne szczęście.

Nie zapomnij o okolicznościach, które stwarza dla ji punkty są takie, że większość par nie ma pojęcia. Istnieją przepisy, które nadają się tylko kobiety nie mają budowy ciała otyłych, jak wymagają one pewnych akrobacji umiejętności – ramiona muszą być niemal pod kątem prostym do ciała. Dla posiadaczy wspaniałych form taka postawa nie wydaje się wygodne.

Podczas stosunku kobieta lub dziewczyna jest w pełni zdolny do pochwy i łechtaczki przeżyć orgazm w tym samym czasie – w ramach określonego sposobu działania. Robi masaż punktu G, człowiek, dla uzyskania najlepszych rezultatów, dobre tempo może produkować do przodu ruch palcami w górę iw dół, na przemian te ruchy z pieszczot łechtaczki i pochwy otwór. Jeśli partner robi coś dobrze, będzie zauważyć pochwy sok, który jest obficie uwalnianego w wyniku silnego pobudzenia. A orgazm człowiek czuje się na palce, co wyklucza wszelkie myśli o tym partnera, z jakichkolwiek powodów, po prostu symuluje orgazm.

Jest to na pewno powiedzieć, że człowiek, który nie wie, gdzie znaleźć punkt G, a nawet nie mają pojęcia o tej strefy erogenne podczas stosunku rozprasza moc zmarnowany. Klasyczna „misjonarska” bez odpowiedniej stymulacji magicznym miejscu nie przyniesie pożądanego partnera do orgazmu. Ale dać ukochanej przyjemność nie jest tak trudne – ważne jest tylko, aby wiedzieć o G-spot i być w stanie obsługiwać go poprawnie. Oraz wykorzystanie kobiecego orgazmu jest niekwestionowana – przyczynia się nie tylko na jego zdrowie psychiczne i fizyczne, ale również dostarcza ogromnej przyjemności człowieka.

Zgodnie z prawami fizjologii, jeśli kobieta jest w stanie podniecenia, mięśnie pochwy szczelnie pokryć penisa, co prowadzi do wzrostu uczucia partnera podczas tarcia. A tuż przed wystąpieniem orgazmu mięśni pochwy umieszczonych w przedniej trzecim, cięcie, mocno obejmując męskiego członka, co sprawia, że ​​partner jasne uczucie euforii.

Znalezienie G-spot indywidualne cechy, cera i anatomii kobiecego ciała należy uznać za obowiązkowe. Istnieje również przedstawicieli słabszej płci, w których wyrażany jest strefa erogenous tylnej ściany pochwy. Nie należą do kategorii rzadkich i kobiet doświadczających zmysłowe doznania pod wpływem krocza mięśni. Ma wrażliwość na dotyk mężczyzn i szyjki macicy, ale tak aby to miejsce stało się źródłem dobrego samopoczucia, trzeba silnej stymulacji łechtaczki. Innymi słowy, rodzaj samic orgazm są dość zróżnicowane.

Nikt nie wątpi w to, że ludzie nie rozumieją znaczenia erotyczne pieszczoty partnera ponoszą ogromne straty w warunkach intymnych. Jakościowo i kompetentnie wykonana gra wstępna przed stosunkiem płaci stokrotny jasny żeński orgazm i łagodnego nastawienia po fali namiętności ustępują stopniowo.

Punkt G istnieje i działa. Dla wielu ludzi, poświęcony tajemnic g-punkt, hipoteza ta już dawno stała się koniecznością. Wspaniałe orgazm kobiety wzmacniacz stanie wykonywać cuda, jeśli będziemy ich używać mądrze i z miłością, dając poczucie najwyższego samemu przyjemności i kochany.

load...