Jak znaleźć mężczyznę swoich marzeń?

Man sny … No, kto z dziewczyn nie marzy o tym, prezentując swoją wybraną coś takiego przystojnego księcia, jak dzielny rycerz, jak piękny młody oligarcha! Cierpią, spiesz się i nękać sobie pytanie: „Jak znaleźć mężczyznę swoich marzeń i go kochać mnie na zawsze” Tymczasem relacja między mężczyzną a kobietą – tajemniczej rzeczy. A dziewczyna, namiętnie marzy o księciu z bajki, nagle zakochuje się w nijaki chłopca z sąsiedztwa. I nagle okazuje się, że nikt-to jest, oprócz tego, że nie jest potrzebny, a jego życie ona chce iść w parze tylko z nim. Ponieważ okazuje się, że ten facet jest człowiek z jej snów. A nie jakiś książę, rycerz lub potentata.

load...

Dziwne, prawda? Po tym wszystkim, bardziej romantyczny książę, rycerz bezpieczniejsze i bardziej komfortowe z oligarchy. Oczywiście, wszystkie z tych szczególnych ludzi brakuje. Ale nie stracić teraz głowę zwykłym facetem! A ona, głowica dlatego coś jest stracone. Okazuje się, że nie marzył o tym, kto nam potrzeba. I to jest straszne sobie wyobrazić, co by się stało, zamiast schować ten facet jakiegoś księcia, rycerza lub oligarchy! Nawet toczenia w luksusie, trudno było czuć się szczęśliwy.

Często marzenia człowiekiem dziewczynki jest na stereotypach narzuconych przez społeczeństwo. W rzeczywistości, każdy z nas jest wyjątkowy, więc i marzenia człowieka o każdy powinien mieć swój własny. Jak można określić to, co powinno być w rzeczywistości, a jednocześnie nie dać się oszukać okrutny? I gdzie go, człowiek obok których będzie ciepło i wygodnie żyć znaleźć? Spróbujmy zrozumieć.

Gdzie szukać śnie człowieka?

Oczywiście, wszyscy chcą wybrańców było dobrze, jeśli nie jest milionerem, więc nawet zamożny człowiek. Chata nie żyją. A grosza nie chciała uznać za życia. Jednak, niestety, bardzo bogaci młodzi ludzie nie są tak wiele, ale pretendentów do miejsca ich żon – dużo. Ponadto Lawless serca, a często zdarza się, że ładnym gotówką młodzieniec my nie dość interesująca. Powód twierdzi, że tutaj, jak mówią, wszystko z nim. Ale z przystojnym jakoś znudzony, samotny, i nie chce, aby był zawsze.

Jaki jest powód? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Jedno jest pewne – nie zawsze mają jasne wyobrażenie o tym, kim my ostatecznie potrzebują. I mało kto powiedziałby, że do małżeństwa człowiek jest bezużyteczny do potępiasz siebie, jeśli nie w mące, a następnie rzuca pewien. Jest mało prawdopodobne, że takie małżeństwo może być szczęśliwy.

load...

Więc co robić? Gdzie znaleźć mężczyznę swoich marzeń i nie mylić w tym przypadku? Po pierwsze, pamiętajmy, wszystkich przyjaciół i nie bardzo znajome do młodych ludzi. Wyróżnia je z kręgu ludzi, którzy należą do tej samej grupy społecznej, że jesteśmy. Osoby należące do grupy społecznej, często mają podobne zainteresowania, podobne poglądy na temat życia i niemal podobne potrzeby. W związku z tym, że są w pełni świadomi siebie, co często przyczynia się do szybkiego pojawienia się sympatią.

Następnie z zaplanowanej liczby mężczyzn wybrać te najbardziej odpowiednie dla nas przez cech zewnętrznych. Dlaczego? Bo jeśli człowiek jest zbyt przystojny, z nim, będziemy czuć się niezręcznie. O ile, oczywiście, same w sobie nie są podobieństwem Katrin Denev. Prawda? Dobrze więc, wybrać ładny i uroczy facet, który nie będzie w komunii z nami od kompleksów i będzie zachowywać się najbardziej naturalnie. Takie zachowanie zazwyczaj wywołuje współczucie.

A teraz, po tym zidentyfikowali część młodzieży, która powinna być naszym marzeniem człowieka, zaufać serca i intuicji. Niech zapyta, który z facetów bardziej niż inni dla nas, aw jego stanu wewnętrznego i temperamentu. Może komuś z mężczyzn mieliśmy zainteresowanie i który niektórzy z nich zaczynają mieć uczucia miłości dla nas. Czasami zdarza się, że facet – naszym całkowitym przeciwieństwem. Więc co? Istnieje wiele szczęśliwych par, w których małżonkowie działają jako doskonałe uzupełnienie do siebie.

Cóż, w końcu wybrać kandydata na mężczyznę swoich marzeń. A teraz, fantazjować, wyobrażając sobie, jaki będzie nasz romans z nim. I fantazjować więc do tego czasu, aż zrozumiemy, że możemy zmienić wybrany jeden nie chce. Wszystko. Pierwsza faza zakończeniu wyszukiwania wymarzony mężczyzna. Jednak to nie wystarczy. Teraz konieczne jest także rysować.

Jak sprawić, by go kochać mnie sen człowieka?

Tak, wiemy już o tym, gdzie znaleźć wymarzony mężczyzna, ale jak dotąd niewiele pomysł jak przyciągnąć jego uwagę. Aby to zrobić, oczywiście, trzeba pokazać swoje najlepsze cechy. Wszystkie kobiety, w taki czy inny sposób, są skłonni być szczery. W tym przypadku, to na naszą korzyść. Okazał się jako szczery i szczery, i człowieka obok nas poczują się swobodnie. Stworzy to warunki dla zaufania, serdecznych stosunkach. Jeśli młody człowiek zostanie ujawniona i ufamy w relacji będzie miał trochę intymności.

Nie należy, oczywiście, powiedzieć mu wszystko o sobie, bez śladu. Kobieta zawsze musi być jakaś tajemnica do rozwiązania, że ​​jak każdy człowiek. Najważniejsze, aby nasz wybrany zdałem sobie sprawę, że mamy mu powierzone, że zaufanie to nie wszystko. I to jest – specjalny świadectwem naszej postawy wobec niego.

O problemach w pierwszych etapach konwergencji nie mówimy. Lepiej niech w reprezentacji naszego wybranego będziemy mieć szczęście i optymistycznej kobiety. Przez ponury, obarczone nierozwiązanych problemów pań mężczyźni naprawdę nie rozciągają. Dlatego mówimy młodzieńca głównie te historie o sobie, gdzie mieliśmy szczęście. Ale nie idą zbyt daleko, że nie są postrzegane jako zbyt dumny młodej damy. W ważnym sensie proporcji.

Dobrze wybraliśmy człowiek prawie podbił? Następnie włącz kobiecego wdzięku. Niech nikt nie myśli, że w naszej twarzy, otrzymał tylko przyjaciela. Będziemy zachowywać się jak przystało na kobietę. Niech pomaga nosić ciężkie torby, otwieranie drzwi, okłady, gdy jest zimno przed nami, troszczy się w końcu! Po tym wszystkim, tym bardziej dana osoba jest zaniepokojony kogoś bliżej i droższe, to „ktoś” staje. Cóż, kiedy w końcu stać się jego wybrańcem sposób, możemy założyć, że praca jest wykonywana. Znaleziono mężczyzna sny.

Może ktoś jest rada, jak znaleźć mężczyznę swoich marzeń wydaje się zbyt pragmatyczne. Może … Ale nasze marzenia są często nierealne, i szukać księcia bajki lub rycerz może być dożywotnia. Man sny muszą być tworzone, a nie wymyślać. Szczęście własne powinny być budowane w rzeczywistości, a nie w świecie marzeń. Więc niech nam działać. I uda nam!

load...