Jak zmusić męża do pracy: instrukcje dla żony

Zawartość:

Jesteś szczęśliwy, jeśli myśl o domu i rodziny sprawiają, że włamał się do uśmiechu. Znacznie częściej przeciwnie: gospodarstwa domowe wytrwale każdego dnia, aby odtworzyć obraz apokalipsy i powszechnego chaosu, jedzenie powinno być sporządzone dla całego pułku, a więc nadal być piękną kobietą. Oczywiście, każdy z nas wie, że aby mieć czas, aby zrobić to wszystko w naprawdę dobrym mężem. Ale jest to rodzaj ludzi, które wymagają uwagi na siebie, a jednocześnie, siedzieć w domu i nie przyjechać z rodziną żadnych pieniędzy. Zgodnie z tym, prędzej czy później, przed kobietą rodzi się pytanie, jak uczynić pracę męża.

load...

Rodzaje niebędących mężów

Co dziwne, ale istnieją różne rodzaje wolne od pracy mężczyzn. Tak, ale nie zdziw się! I to jest to, do którego z nich należy do swojego partnera, zależy od prognozy na przyszłość. Dlatego należy uważnie zapoznać się z opisem naszych „panów”!

 • „Mama Boy”

  Ten człowiek przyzwyczajony do wygody i przyjemności, bez którego nie można wyobrazić sobie swoje życie. On myśli, że świat kręci się wokół niego, a raczej wokół jego potrzeb. Najprawdopodobniej był po prostu wspaniałe dzieciństwo, kiedy moja matka najpierw popyt spełnić wszystkie swoje pragnienia. Teraz, że rola, najwyraźniej, powinien spełniać swoją żonę. „Mama Boy” naprawdę nie rozumiem, dlaczego wszyscy chcą czegoś od niego. Nie można zostawić człowieka?

  Oczywiście, takie podejście do życia nie może wpływać na chęć do pracy. Jeśli żona zarabia pieniądze – wspaniałe, ponieważ można usiąść na szyi! Jeśli nie, to nie martw się – leżąc na kanapie nie zaszkodzi, a może być kilkaset rodziców i przecięcia. Przenieść takiego człowieka mogą jedynie sytuacja niewygodne, ale będzie nadal próbować wydostać go z minimalnymi stratami i wysiłku.

  load...
 • Melancholiac

  Ten człowiek jest w ciągłym półmroku. Wszelkie maleństwo jest w stanie go zdenerwować, nie mówiąc już o niepowodzeń na froncie kariery. Nahama arogancki szef lub klient może również być powodem kolejnej absencji. A niefortunny wywiad w stanie zawieszenia pracy przez wiele miesięcy. Czy uważasz, że jest wielka wartość tego pracownika? Dlatego taka osoba jest łatwiejsze leżeć na kanapie i nic nie robić, bo wtedy awaria ich nie spotka. Nie pomyl Tylko ten, kto nic nie robi, tylko melancholijne wypacza to mówi i naprawdę decyduje się zanurzyć się w letargu i lenistwa.

 • Mizantrop

  Negatywne nastawienie do wszystkiego, co związane jest z ludźmi. Najprawdopodobniej są one bardzo przeszkadza mu w życiu, a szczególnie w okresie dzieciństwa. To od nich, że to kiedykolwiek skrzywdzić dzieci i rosną do prawdziwej mizantropów przyszłości. Komunikacja z innymi ludźmi sprawia, że ​​są agresywne i wrzawa: wydają się być misanthrope głupie, złe, złe, nudne – po prostu złe. Wszelkie interakcje z nich jest bez znaczenia, a jedynie stratą czasu.

  Cóż, jak większość zawodów związanych z komunikacją z ludźmi (Nawet pracownicy w zakładzie komunikować się ze sobą), a następnie znaleźć ofertę na Misanthrope serca jest och, jak nie jest łatwe! Nawet proces poszukiwania pracy, która prowadzi człowieka do komunikowania się i jest już w stanie zanurzyć się w otchłań podrażnienie Misanthrope i gniewu. Jedyne wyjście – to naprawdę znaleźć przypadek, że minimalna związanego z kontaktami interpersonalnymi.

 • Motania

  Takie mężowie są bardzo powolne i bez pośpiechu. Dla każdej firmy, oni zbliżyć dokładnie i mądrze. Wynika to ze specyfiki ich charakter i myślenia: są bardzo długie, „enter” w coś nowego. Wymagają one dużo czasu, aby nauczyć się nowego biznesu lub przełączać się z jednej czynności na drugą. To samo dzieje się z poszukiwaniem pracy: po pierwsze, muszą myśleć, następnie zarysować lewą piętę, a dopiero potem otworzyć reklamę gazety wakatów. Równie powoli, będą one wybrać odpowiednią pozycję, a następnie udać się do rozmowy kwalifikacyjnej. W związku z tym proces wyszukiwania mają być zakończone powodzeniem, ale to jak będzie opóźniony w czasie?

 • Narcyz

  Oh-oh-oh, ta osoba jest beznadziejna i głęboko w miłości – w siebie! Cała reszta są mu obce, a to nie jest ważne w dłuższej perspektywie. On myśli tylko o sobie, i oczywiście, że jest godna najpiękniejszej i wspaniałą pracę na świecie. Więc co, jeśli nie masz wystarczająco dużo doświadczenia i wiedzy? To nie jest straszne, bo to wspaniały człowiek będzie tylko ozdobą każdego biura. Tak spędza swoje dni i tygodnie na kanapie w oczekiwaniu na srebrnej tacy.

  Naturalnie idealnym praca nie spada z nieba, a nawet jeśli tak się dzieje przypadkowo, „narcyz” zarządza jakiś niespotykany sposób i wychodził. Przyczyny takiego zachowania może być kilka, począwszy od głębokiej wewnętrznej zwątpienia i wykańczania niechęć „brudne” wspaniałą ręce „slave” porodu.

Dlaczego mężowie nie działają?

Oczywiście, nasza lista typów nieregularnych mężczyzn – nie ostateczną prawdę. Tysiące bardzo różnych ludzi codziennie przynieść swoje żony do szału przez leżącego na kanapie i nic nie robi z zupełnie innych powodów. Postanowiliśmy więc dowiedzieć się, co powoduje, że jest tak bierny w sprawach kariery i zarabiać.

Jednym z głównych powodów – jest to po prostu czyste lenistwo. Człowiek nie chce zrobić nic, jest o wiele bardziej komfortowe i bardziej przyjemne do oglądania telenowel w telewizji. Którzy twierdzą! Cywilizacja, zawdzięczamy pojawienie się tego rodzaju niezwykłych osób, przez które kobiety są zmuszone do dostać się i dobytchitsami i ślusarzy i budowniczych. Tylko nie rozumiem pytania: dlaczego wtedy potrzeba ludzi? Szczególnie leniwy i bierny, ponieważ pierwotnie mężczyzna musi polować, poruszać i zbierać zasobów.

Co dziwne, ale czasami uparta niechęć mężczyzn do poszukiwania pracy – jest wyrazem dezaprobaty wobec kobiet. Oczywiście, wybrana metoda jest bardzo przewrotny, ale nic nie można na to poradzić: coś ty tak mocno nie lubią swojego męża, że ​​prawie sabotuje swoje życie rodzinne. Na szczęście, zdarza się bardzo rzadko, a to może być dość łatwo się domyślić, że to samo nie są zadowoleni ze swoim partnerem.

Jednak nie wszyscy ludzie niechęć do pracy jest wynikiem jakiegoś wyraźnego przyczyn negatywnych. Często mąż nie może iść do pracy z powodu upadku własnej działalności gospodarczej lub odwołaniu innej pracy. Powyżej, uważa się za „długi Swing” typ mężczyzn – bardzo często ta historia się z nimi dzieje. Być może twój mąż potrzebuje twojej opieki i wsparcia, a także czasu, aby odzyskać i przezwyciężyć strach przed możliwością awarii. Zazwyczaj ten przejawia się w stałym wątpliwości człowieka na własny koszt, a pesymistyczne myśli i projekcje.

Brak pracy mojego męża jest często związane z czynnikami psychologicznymi, a mianowicie pragnienie powrotu do dawnej pozycji, gdzie wszystko było znane i rozumiane, a to nie ma znaczenia, wyszedł i został zwolniony. Człowiek jest tak skonstruowany, że obawy niepewności, więc jest prawdopodobne, że podczas rozmowy mąż będzie nieświadomie zachowywać się w taki sposób, że to nie trwało.

I zdarza się, że mąż nie chce działać, ponieważ czuje się słaby i nie udało, niż jego żona. Tak się złożyło, że postęp na froncie kariery, wykonane na Twój mężczyzna silne wrażenie, a teraz sądzi, że nie ma sensu coś sobą reprezentować. Myśl siedzi w głowie: „Mamy wszystko, rzeczy mają wystarczającą ilość żywności i odzieży, a jeśli coś jest potrzebne, a następnie żona to będzie działać.” Zdawał się przekazać wam pałeczkę lidera i środków do produkcji rodziny. Ale nikt nie mówi, że ci odpowiada lub co chciałeś.

Co zrobić, aby jego żona?

Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest znaleźć i zrozumieć przyczyny bezrobocia męża. Bez zrozumienia, dlaczego to jest na biegu jałowym, nie można dowiedzieć się, jak uczynić pracę męża. Jest możliwe, że korzeniem kłopotach jest w swoim nowym strachu przed porażką i chęć zostawić wszystko jak było. Wtedy to należy wyjaśnić i logicznie udowodnić (bo nie ma racjonalnego człowieka), co twój partner ma doprowadzić do pieniędzy rodzinnego. Powiedz mu o pożądanych zmian w swoim życiu, że przyjdzie czas, kiedy przyjdzie do pracy. Wraz z nim przeanalizować co uniemożliwia mu to zrobić i jak go pokonać. Zrób listę mocnych cech współmałżonka z nim, a następnie jego pewność siebie wzrośnie.

Czasami jest to skuteczna gra „słabej kobiety”. Jaki jest najlepszy tonik? Odpowiedzialny za drugiego. Pokazać mężowi, jak jest to potrzebne. Niech wie, że niektóre rzeczy nie można zrobić bez jego pomocy i wsparcia. Skargę do władz i nadgodziny. Zapytaj swojego mężczyznę, aby pomóc w każdym trudnym zadaniem. Może to powrót do męża poczucie siły i odwagi potrzeba, aby znaleźć nową pracę.

Możesz także pomóc mu pewne kroki we właściwym kierunku. Na przykład, kupić ogłoszenie w gazecie o pracy lub znaleźć kilka odpowiednich ofert pracy w Internecie za to. Tak, oczywiście, chcę zobaczyć, to sam to zrobić, ale czasami tak trudno zacząć gdzieś sam i tak łatwo się razem! Możesz także pomóc mu zrobić dobre właściwy CV i umieszczać je w Internecie – prawdopodobnie pierwszy Odpowiedzi pozwolą wstrząsnąć. Skutecznym sposobem na znalezienie pracy jest również ostrzeżenie znajomym. To po prostu tak się złożyło, że wiele prac „znajomy” w naszym kraju i musimy starać się skorzystać z tego zasobu.

Jeśli przyjdzie czas, a mąż nie chce całą pracę, można zachowywać się w sposób bardziej sztywny sposób. Tylko nie skandali i płacze – po prostu zostawić wszystkie pieniądze zarobione, a jej mąż nie daje się ani grosza. Jeśli prosi o pięćdziesiąt rubli na papierosa, powiedz mu wszystko teraz drogie. Idealnie, po pewnym czasie, zanim on powinien dotrzeć które siedzą bez pieniędzy – nie jest opcją, i że powinien zacząć być odpowiedzialny za swoje rodziny.

Nie trzeba dodawać, że pierwszy w historii, aby być uczciwym i otwarte rozmowy o swoim życiu razem. Można wyrazić swoje niezadowolenie z obecnej sytuacji – nie tylko w kategoriach „jesteś zły” i „denerwuję, gdy …” i „Chciałbym …”. To nie brzmi obraźliwe, a jednocześnie dobrze wyjaśnia sytuację i swoje uczucia.

Jeśli wszystkie te metody nie pomagają i czekać przeciągała się, najprawdopodobniej, Twój mąż jest po prostu wygodne, aby żyć jak żył. W tym przypadku, to jest czas, aby pomyśleć o tym, czy chcesz wszystko pozostanie tak jak jest. Jest możliwe, że działa i karmienie rodziny męża – to stereotyp społeczny, który nie działa dla Ciebie. Może chcesz przydzielić role w rodzinie: Twój partner będzie zaangażowany w domu, a ty – kariera i finanse? Niech mąż gotuje, myje, oczyszcza i siedzi z dziećmi i będzie przybywać zmęczony po pracy, wziąć kąpiel i oglądać telewizję. Niektóre rodziny ta opcja bardzo odpowiednie.

Należy jednak spojrzeć prawdzie w oczy – zdarza się dość rzadko. A jeśli człowiek do spadku bezrobocia nie jest jakiś tymczasowy powód, to jest mało prawdopodobne, będzie zmienić i zacząć ciężko pracować jako tata Carlo. Jest możliwe, że on nigdy nie był szczególnie pracowity, i zawsze można przymknąć oko, potajemnie nadzieję, że będzie on zmianie. I tak – ludzie się nie zmieniają! Oni wybierają dogodny dla nich sposób, aby przeżyć swoje życie. Ile można mieć nadzieję na zmianę – na sześć miesięcy, rok, pięć lat? Dlatego też, jeśli nie jesteś gotów pogodzić się z sytuacją, postawić pytanie wprost: Albo ja, albo bezczynność. Po prostu nie manipulować – to naprawdę powinien być powiadomiony o decyzji osoby dorosłej. Jeśli mąż wybiera kanapę, potem w spokoju, aby rozpocząć nowe szczęśliwe życie. Co można zrobić, to również nie może zrobić wszystko dla niego!

Dla wielu rodzin, w okresie, kiedy jej mąż z pracy, staje się kryzys. Mężczyzna cierpi na kompleks niższości, kobiety – niepewność i nagle napotykanych ograniczeń finansowych. W tej sytuacji nie można mieszkać na własnych cierpieniach – ważne jest, aby pamiętać, że jest on również człowiekiem. Jednak należy postępować z sympatii i wsparcia nie jest konieczne – jest prawdopodobne, że będzie on przekształcić zwykły dla ciebie życia. W związku z tym, będzie najtrudniejsze zadanie: znaleźć delikatną równowagę między opieki i stymulacji. Ale trzeba to zawsze bywa – warto przypomnieć przynajmniej słynne powiedzenie: „Człowiek – głowy, a kobiety – szyi. Tam, gdzie chce, i włączyć „.

load...