Jak zmniejszyć zmarszczki na szyi i karku

Zmarszczki na szyi – dość powszechnym zjawiskiem, nawet w młodym wieku. Nie wszystkie panie ponad 30 może sobie pozwolić na afiszować wraz z cięciem na piersi, wolą ukrywać wczesne zmarszczki pod ścisłą ubioru. Wiele dziewcząt w rozpaczy, patrząc na pionowej wentylatora fałdy skóry, nie wiedząc, w jaki sposób mogą one pojawić się w młodym wieku. Po tym wszystkim, otwartych sukienki i stroje kąpielowe, głębokich cięć na bluzce – to wszystko staje się całkowicie niedostępne. Najbardziej typowe pytanie młode kobiety stojące przed ten sam problem – w jaki sposób pozbyć się zmarszczek pionowych w szyję. Jest całkiem możliwe, aby wyjaśnić, dlaczego inni mają stawić czoła wszelkim zmarszczki i głębokie zmarszczki na szyi, jak kobiety w podeszłym wieku.

load...

W rzeczywistości, odpowiedź nie jest ukryta za daleko: jest starzenie dekolt przed resztą ciała. Skóra jest bardzo gładka i delikatna, prawie nie ma gruczołów łojowych. Negatywnego wpływu na tej części ciała, mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia się skóry. Fakt, że skóra na szyi wymaga szczególnej opieki – aksjomat. Ale większość kobiet po prostu zapomnieć, że twarz i ręce – nie są jedyną częścią ciała, które potrzebują opieki. Ale Estheticians dawna mówi, że prawdziwy wiek kobiety nie jest najłatwiejsze do oceny twarzy, a od stanu skóry na szyi.

Główne przyczyny pojawienia się pierwszych zmarszczek na szyi

Idź do lustra i dolne ramiona schylać. Co się stało w okolicy szyi? To prawda, że ​​minął głębokich zmarszczek. Jeśli w dalszym ciągu „garb”, fałdy te stają się zmarszczki, pozbyć się, że nie będzie łatwo. Teraz wyprostuj plecy i wyprostuj plecy – tylko z postawy będzie można uniknąć wygląd przedwczesnymi zmarszczkami w tej delikatnej dziedzinie.

Nie mniej niebezpiecznym czynnikiem zdrowia skóry na szyi, to pasja z dziewcząt do słonecznych plaż i solarium. W pogoni za tan oni po prostu nie zdają sobie sprawy, jest wpływ promienie ultrafioletowe mają na swojej skórze. Pod wpływem słońca wysycha i staje się cienka, ospały i pokryte siatką zmarszczek. Ponadto jest szyi często narażone na oparzenia słoneczne, nieuważny oparzenie słoneczne może spowodować nieestetyczny ciemnych plam. Nawet jeśli opalanie w solarium, nie będzie chronić skórę przed starzeniem: UV jest szkodliwe w dowolnej ilości. Dlatego ci, którzy nie mogą wyobrazić sobie bez tonu czekolada skóry, lepiej jest użyć samoopalające – to jest piękne i bezpieczne.

Innym ważnym powodem, dla którego pojawienie się zmarszczek na szyi – nieprawidłowa pozycja ciała podczas snu. Prawie wszyscy miłośnicy spać na wysokich poduszek lub w embrionalnej pozycji cierpieć niedoskonałości skóry na szyi. W tej samej kategorii upadku tych, którzy lubią czytać w łóżku. Jest to zabawna aforyzm: „Żadna inna książka zrobiła piękną kobietę.” Może tutaj – jedyne sto procent hit dowcipy docelowych. I stara się ukryć zmarszczki i fałdy, kobiety dokręcić szyi grubą szmatkę lub obcisłe szaliki, a nawet bardziej niepokojące ukrwienie i odżywienie skóry. W wyniku końcowego: stosunkowo młoda dziewczyna nieśmiały jego pomarszczoną i zwiotczenie skóry na szyi.

load...

Jak pokonać te zmarszczki?

Nie spiesz się wyrzucić ich wszystkich otwartych zamówień i zakup surowe zapinane na guziki rzeczy. Zamiast myśleć o sposobach redukcji zmarszczek na szyi, albo całkowicie się ich pozbyć. Po tym wszystkim, że mogą po prostu przebranie. Jest oczywiste, że każdy dzień to zrobić nie będzie, ale przed ważnym wydarzeniem – łatwo! Tutaj masz dwie opcje: albo dobry korektor z odbijania światła efekcie, specjalne kosmetyki, zmarszczki na krótki czas (jest to całkiem możliwe, aby kupić dobry produkt). Jednak, podobnie jak to, czy nie, i pozostanie z oznakami starzenia się w młodym wieku, tak naprawdę nie chcą, więc wiele dziewcząt ciekawsze następujące rozwiązania:

  • Dzienna opieka domowa: mokry ręcznik w gorącej wodzie, wyżymać i przymocować do górnej części klatki piersiowej. Po 10 minutach, powtórzyć tę samą procedurę, lecz z zimną wodą. Następnie przetrzyj skórę kostkami lodu. Taki kontrast kompresji dobrze tonizuje skórę i naczynia krwionośne pociągów. Nie zapomnij po zabiegu nakłada się na balsam dekoltu. Lepiej, jeśli będzie to specjalny krem ​​do dekoltu, ale można stosować i jeden, który używasz do twarzy.
  • Maski i okłady dekoltu – najbardziej poszukiwanych procedury w salonach kosmetycznych. W przeciwieństwie do domu kosmetyki, profesjonalna linia kosmetyk jest bardziej bogata w substancje czynne. Po tym wszystkim, aby wygładzić zmarszczki na delikatnej powierzchni potrzebnych składników, takich jak algi, minerałów, kolagenu i elastyny ​​- to wszystko będzie oferowane profesjonalne kosmetyczki. Nie mniej popularne są „okłady owoce.” Początkowo będzie obierać, a następnie nałożyć na skórę mieszaninę różnych owoców i owinięte w koc termiczny. Po 20 minut za darmo i zrobić delikatny masaż. Kilka takich procedur – a Twoja skóra będzie dziękuję.
  • Fotoodmładzanie: fale świetlne pomagają przywrócić naturalny kolagen. Pajączki naczyniowe znikają plamy stają się niewidoczne, pryszcze również odparować. W tej chwili nawierzchni jest uważany za najlepszy sposób rozwiązywać problemy dekoltu – 5-6 sesje drobne zmarszczki znikają i głębokie są ledwo zauważalne. Jednak ta metoda ma przeciwwskazań – to ciąża, ciężkie choroby skóry, raka, epilepsji, choroby serca w ciężkiej postaci.

Tak więc, w celu ochrony dekolt wczesnych zmarszczek, trzeba wyprostować ramiona, należy być ostrożnym z oparzeniami słonecznymi, aktywnie używać kremów i masek, i nie zapomnij odwiedzić kosmetyczkę. Ale najważniejsza zasada -Nigdy odmówić, jego ukochana, w żadnym z wyżej!

load...