Jak zmniejszyć rozmiar stopy: plastik i odzież

Zawartość:

Każdy przedstawiciel płci pięknej co najmniej raz w życiu przeczytać bajkę o Kopciuszku. Pamiętamy, jak uciekła o północy z bogatym i przystojnym księciu. A on patrzył na nią, dając wszystkim dziewczynom królestwa, aby spróbować krystalicznie buty, które spadła podbił serce jego pięknem. Jeśli należysz do tych kobiet, na których buty byłyby małe, nie martw się, bo w dzisiejszych czasach wszystko jest naprawić. No, może nie nadał charakteru nogi „a la Kopciuszek”, ale można uciec się do pewnych sztuczek, które pomogą poradzić sobie z tym niedogodności.

load...

Brutalne an_0 radzenia sobie z dużymi stopami

Nawiasem mówiąc, zastanawiasz się, w jaki sposób walczyć z innych narodów? Takie barbarzyńskie an_0, takie jak nałożenie ciasnym bandażem na pieszo w dzieciństwie, nie pasuje. Ku szczęściu płci pięknej w tym kraju nie jest tak popularne okaleczone nogi. Ale na wschodzie, w niektórych wsiach do tej pory metoda ta cieszy się niezwykłą popularnością. Tight bandaż kompresuje stopę niemal od urodzenia, powodując straszliwe deformacje stóp, dlatego kobiety nie mogą chodzić do dorosłości. Ponadto taki przemocy na ciele prowadzi do chorób układu mięśniowo-szkieletowego całego.

Ale jeśli płeć piękna nie ma tych nóg, nie może nawet wziąć ślub. Mężczyźni są dumni ze swoich żon, którzy stale muszą być pod ręką. Ale wynikowy „lotosy” szału i pobudzają. Plus, to pokazuje wysoki status męża.

Nawiasem mówiąc, w niektórych krajach, należy użyć bardziej „humanitarny” sposób. Płci pięknej kupić mniejszy butów rozmiar. Oczywiście powoduje to dyskomfort w godzinach wieczornych na młode dziewczęta zaczynają boleć nogi. Plus, znowu, nie ma deformacji stopy. Zobaczmy, jak zmniejszyć rozmiar stóp, bez uciekania się do środków skrajnych i radykalnych.

load...

Chirurgia plastyczna w ostateczności

Rzeczywiście, wiele kobiet i dziewcząt przeżywa kompleksy o dużym rozmiarze stopy. Tylko chirurgia plastyczna może poprawić sytuację diametralnie. Ale dlaczego mamy takich poświęceń, ponieważ operacja – to nie jest żart i grać. Nie ma sensu iść pod nóż, aby usunąć nadmiar centymetr (poprzez odcięcie palców lub solntsevidnoy kości). Plus, nie mogą być komplikacje, że opłakany sposób nie wpływają na stan zdrowia całego organizmu. Czasami panie nawet wtedy nie mogą iść.

Aby działać, czy nie – do wyboru, oczywiście, ci. Jeśli zdecydujesz się zmniejszyć rozmiar nogi przy pomocy chirurgii plastycznej, dostać dobrą klinikę. W przeciwnym razie, można dostać się w ręce laika którzy zniekształcają swoje ciało. Podjąć wszelkie środki ostrożności. Tak więc, na przykład, podpisanie umowy, możemy ograniczyć wszelkie ryzyko do minimum.

Big foot: jak zmniejszyć rozmiar stóp wizualnie

  • Pick up buty

Możesz wizualnie zmniejszyć rozmiar stóp, jeśli wybrać odpowiedni styl buta. Tak więc, na przykład, nie można kupić sandały na płaskiej podeszwie. Spowoduje to dodanie dodatkowych kilka centymetrów. Ale wysoki obcas będzie wydłużyć podnóża płci pięknej. Ta stopa jest trochę wyginać, tak będzie wyglądać krótszy.

Zaletą jest to, że obcasy dodać kobiecości i pewności siebie. Złapiesz podziwu spojrzenia przechodniów, którzy są mało ludzi, aby móc stanąć przed wami. I stanie się bardziej wyraziste. W istocie, w większości przypadków, kompleksy są osadzone w umyśle.

Jeśli nosisz buty z zaokrąglonym nosa, nogi będą wyglądać schludniej i nieco mniejsze. Buty ze spiczastym nosem przeciwnie wydłużają nogę i sprawi, że jak trochę mąki na bajce. Spróbuj wybrać buty w ciemnych kolorach, więc światło przyciąga poglądy i sprawia, że ​​twoja noga wizualnie bardziej.

Poprzeczna listwa na buty „slash” big foot, dzięki temu będzie się wydawać mniej. Ale dodać długość buty z klamrami, paski, sprzączki masywny. Nie angażuj się w butach z dżetów i innych krzykliwe wystroju. Będzie ona zwrócić uwagę na fakt, że próbujesz tak trudno ukryć. Wybierając buty, buty z obcasami wolą klinowych. Są bardzo ładne na nogi dużym rozmiarze. Nawiasem mówiąc, te buty są teraz w modzie. Poza tym jest korzystne dla mężczyzn w każdym wieku.

Właściciele dużych stopach wiem, że czasami trudno jest odebrać buty w rozmiarze. W żadnym wypadku nie kupić buty, klapki, sandały rozmiar mniejszy, myśląc, że są one prowadzone. Lepiej jest korzystać z usług zakupy online, zawsze jest szeroki asortyment oraz szeroka gama rozmiarów. Albo można uszyć na zamówienie. Nie będzie także wyższa jakość, a oni siedzą jak ulał.

  • Manicure

W lecie można zmniejszyć rozmiar nogi z poprawnym manicure, paznokcie, w których powinny być w kształcie owalnym i polskich – ciemne odcienie. Nie jest konieczne, aby wyhodować kogtiki centymetr robi fantazyjne figury. To wygląda brzydko na ogromnych stóp

  • Odzież

Odgrywa ważną rolę poprawnie odebrać ubrania dla redukcji wizualnej wielkości nogi. Spodnie lepiej wybrać szeroki i długi, aby ukryć niechciane centymetry stóp. Można kupić modne „rurki” lub klasyczny flarę. Zwężający spodnie nie pasują do sprawiedliwego seks, więc są one wyraźnie przeznaczyć dużą stopę.

Spódnice mogą być gładkie cięcie, to jest właściwe i spalony. Lekkie letnie sukienki na podłodze nie przekaże swoich pozycji przez kilka sezonów. Użyj tego. Staraj się wybierać naturalne tkaniny, takie jak len, bawełna lub jedwab. Jeśli wartość pozwala nosić sukienki-przypadki. Ale lepiej jest wybrać jasne kolory, z kilkoma niezwykłymi nadrukami, by odwrócić uwagę od dołu rysunku. Nie bój się być jasne i pewne siebie. Jeśli dasz człowiekowi uśmiech licznika i że będzie on zapomnieć o wielkich stopach.

Noszenie jasne rajstopy damskie z dość dużymi stopami w rozmiarze – to jest całkowicie przeciwwskazane. Dzięki równinie, które połączyły kolor buta, zmniejszając nogę. Nawiasem mówiąc, niektóre z płci pięknej z jakiegoś powodu poddana sandałach skarpetek. Zapamiętaj raz na zawsze, więc nie. To moveton (złego smaku)!

  • Chód

Nie będzie źle, aby przypomnieć i chodu. Jeśli pójdziesz w ten sam sposób jak Ludmiła Prokopevna z „Office Romance”, pilnie znaleźć Vera. I niech pokaże podstawy prawidłowego chodu i seksualnej, która zabierze ją umysł mężczyzn. Poważnie, wiele kobiet z nóżkami dużej wielkości kompleks i starają się iść tak szybko, jak to możliwe, dzięki czemu ogólne kroki. W ten sposób przyciągnąć większą uwagę na ich nieminiaturowych nóg. Chód powinna być gładka i pełna wdzięku, nie warto cały czas patrzeć pod nogi i przyciągają niechciane spojrzenia przechodniów.

Jak nauczyć się chodzić? Więc stań prosto, nie patrz w dół, a przed nim. Zrób krok prawą nogą tak, że patrząc w dół (oczy, a nie głowy), widać czubek palca. Spróbuj delikatnie machając biodrami – szalenie podekscytowany ludzi, którzy są z natury są mężczyźni.

Wizyta u psychologa, gdy nie robić bez pomocy lekarza

Jak wspomniano powyżej, wiele kobiet uzupełniać za nic. Niektórzy ludzie nie lubią nos, oczy, uszy, nogi. A jeśli jeden z jego oczach wad, a nawet uczyniły z nich korzyści, w przeciwnym wypadku zapobiega żyć, pracować, bawić. W drugim przypadku, bez pomocy specjalisty, nie jest wystarczające. Nie tylko możliwe, ale także trzeba iść do psychologa, jeśli zdecydujesz się zmienić coś w sobie z pomocą chirurgii plastycznej.

Konfigurowalny na pozytywnych: myślimy prawidłowo

Nastawienie psychiczne w kwestii, jak zmniejszyć rozmiar nogi, odgrywa bardzo ważną rolę. Być może nawet podstawowe. Musimy obudzić się każdego dnia z myślą, że są piękne i niepowtarzalne. Znajdź więcej pozytywów w tym, że jesteś właścicielem dużych stóp wielkości.

Najprawdopodobniej masz wysoki wzrost, więc można wziąć udział w filmie ubrania reklamowych i bielizny. Spróbuj swoich sił jako model, może ci się spodoba. A jeśli masz szczęście, to będzie głównym zadaniem. Właściciele dużych stóp wielkości jak wrodzonej siły i wytrzymałości, jest więc możliwe, aby uprawiać sport taki jak lekkoatletycznych i rowerowej. Czy masz wielki czas, nawet jeśli wielki sukces nie może być osiągnięty w tej dziedzinie.

Następnie pamiętacie historię genialnego aktorka Uma Thurman. Ona – właściciel dużej wielkości stóp, ale nie zatrzymał się, by stać się popularne na całym świecie. Plus, gwiazdą filmu udało się przekształcić go w swoim smaku. To przestaje aktorka przyciągnęła ekscentryczny reżyser Quentin Tarantino, a on zaprosił ją do stawienia się w jego obrazach. Nazywa umysł ulubioną aktorką, a jej stopy często zajmuje bliska.

Więc jeśli nie udało się kochać siebie za to, kim jesteś, praca, zaangażowani w auto-szkolenia, po wszystkim. Pamiętam, jak w filmie: „Ja – najbardziej urokliwy i atrakcyjny,” niech to wyrażenie catch będzie twoim motto powtórzyć to głośno lub po cichu, jak będzie wyróżniać wolną chwilę. Wychodzące od ciebie zaufania być przekazywane do innych, będą traktować Cię tak, jak chcesz go. Kochaj siebie, a świat będzie cię kochał. A potem jest wymagana żadna operacja.

load...