Jak zmniejszyć piersi bez chirurgii

Zawartość:

Długie nogi, cienka talia i piękne piersi – trzy główne koncepcje, które powstały idealne kobieca postać. Dwa pierwsze, nikt nie ma wątpliwości, ale trzeci tworzy wiele kontrowersji wśród kobiet i wśród mężczyzn. Ostatni skłonny powiedzieć, że piękne piersi nie musi być duża, o ile mieści się w dłoni mężczyzny. I jako dłoni naszych ludzi są różne, i prezentując je na piękno piersi nie jest taka sama.

load...

Lubić mężczyzn, kobiety chodzą do wszelkich sztuczek. Farbować włosy, robiąc makijaż, zmienić kolor oczu z kolorowych soczewek, zwiększyć rozmiar biustu, lub starają się zmniejszyć piersi. Ale nie każdy wie, że jest to możliwe zmniejszenie piersi bez operacji. Istnieją różne diety, masaż, ćwiczenia. W tym artykule omówimy dokładnie jak zmniejszyć piersi bez operacji. Jest to rzeczywiście możliwe, najważniejsze, aby wierzyć w siebie!

Sposobów, aby pomóc Ci osiągnąć doskonałe formy

Zmniejszenie piersi szybko (czyli przy użyciu operacji) pojawiają się tylko do kobiet, które mają bardzo duże i przerośnięte piersi. W innych przypadkach, nie ma wątpliwości, redukcja piersi może być osiągnięte przez niezależną.

load...
  • Zmniejszenie piersi można osiągnąć poprzez dietę. Klatka piersiowa zawiera dużo tkanki tłuszczowej, a tym samym zmiany w masie mają oczywisty wpływ na jego objętość. Jeśli schudnąć na jeden kilogram, można stracić dwadzieścia gramów w klatkę piersiową. Ale są niuanse: szybka utrata masy ciała może prowadzić do zwiotczenie skóry, co dokładnie ci się nie podoba. Dlatego, wraz z dietą w celu zmniejszenia piersi zawsze sprawiają, masaż, nałożyć maskę, która pomoże Ci utrzymać elastyczność skóry i jej elastyczność;
  • Zmniejszenie piersi jest możliwe i za pomocą olejków eterycznych. W tym sposobie nie jest konieczne, aby przygotować mieszaninę olej jojoba (około 25,0 ml). Oraz nasion winogron (około 4,0 ml.). Do otrzymanej mieszaniny można dodać 4 krople oleju róży. Aby zmniejszyć piersi pocierać mieszaniny oleju w skórę światła ruchy koliste. Masaż należy zrobić dwa razy dziennie. Po miesiącu, można zobaczyć, że Twoje piersi są zmniejszone, bez utraty elastyczności;
  • Istnieją specjalne pakiety dla zmniejszenia piersi. Trzeba będzie 50 gramów pokruszonych głowy maku i pół litra wody. Te składniki powinny być mieszane, gotowane na wolnym ogniu przez około 10 minut w pokrywie i twierdzą 15-20 minut. Uzyskany rosół należy przesączono obmoknut nim kilka warstw gazy. Umieścić okłady może przynajmniej codziennie;
  • Jak optycznie zmniejszyć piersi? Dzięki specjalnej biustonosz każda kobieta obliczu tego problemu, może sprawić jej piersi nawet wydawało się rozmiar lub dwa mniejsze. Takie specjalne biustonosze są nazywane minimizers. Paski z jego szerokości, a na bokach wspierają i wkładek korekcyjnych. Wszystko to pomaga wizualnie zmniejszyć duże piersi, a także w celu utrzymania jej kształtu, unikając efektu spłaszczania. Jeśli nosisz biustonosz, jesteś nie tylko wizualnie zmniejszyć duże piersi, ale również zmniejszyć obciążenie kręgosłupa.

Gimnastyka dla zmniejszenia piersi

Operacja zmniejszenia piersi może pomóc i ćwiczenia gimnastyczne, po czym koniecznie musisz mieć masaż. Więc nie tylko osiągnąć rezultaty w tym konkretnym przypadku, ale również całkowicie podkorrektiruete figurę. Zmniejszenie piersi, zachowując swoją elastyczność i kształt jest możliwy dzięki aerobik. To nie zajmie dużo czasu, zaledwie półgodzinne lekcje – i redukcja piersi nie wydaje wam marzeniem!

Zajęcia sportowe dla zmniejszenia piersi mają na celu wzmocnienie mięśni piersiowych i przemieszczenia tkanki tłuszczowej piersi. Jeśli nie masz czasu, aby przejść do siłowni, a następnie można zrobić proste, ale skuteczne ćwiczenia na zmniejszenie piersi w domu. Główną rzeczą, którą trzeba – wiarę w siebie. Cóż, niektórzy sprzęt sportowy.

Tak, jak zmniejszyć piersi w domu? Wystarczy dodać kilka z poniższych ćwiczeń do ćwiczeń porannych:

  • Zmniejszenie wielkości piersi będą wykonywać za które trzeba hantle kilogram. Leżąc na plecach, ramiona z hantlami siebie, a następnie przyciąć je na klatce piersiowej, bez zginania w łokciach. Tak kilka razy. Początkowo 10-15 razy w ciągu 2-3 zestawów. Po zwiększyć obciążenie, ale tylko stopniowo;
  • Pompek. Podczas wykonywania tego ćwiczenia, pamiętaj ręce! Muszą zorganizować jak najwięcej. Do zmniejszenia piersi stała się rzeczywistością, to ćwiczenie musi zawierać co najmniej 15-20 prasy;
  • Ręce złożone na wysokości klatki piersiowej tak, że są prostopadłe do podłogi. Teraz z mocą naciśnięciem z jednej strony na drugą. W momencie naciskając zamarzaniu ciągu kilku sekund, a następnie zrelaksować i wydech;
  • Kolejnym ćwiczeniem dla zmniejszenia piersi jest nieco podobny do poprzedniego. Dopiero teraz stanąć pod ścianą i oprzeć się na ramionach, popychając tak mocno, jak to możliwe. Zabezpieczenia w tym położeniu na minutę, a następnie odpocząć.

Na koniec ćwiczeń, aby zmniejszyć masaż piersi jest koniecznością. On nie pozwoli zwiotczenie i zwiotczenie skóry. Czy masaż z olejkami eterycznymi (jak opisano powyżej) lub po prostu pocierać piersi okrężnymi ruchami. Nawiasem mówiąc, ten masaż nie tylko zmniejszyć piersi, ale także daje Vivacity, dobry nastrój.

Niektóre precyzyjny ideał urody kobieta nie istnieje, dokładnie tak samo jak nie ma idealnie kobiet biust. Nie jest zaskakujące, że kobiety marzą o tym, jak zwiększyć lub zmniejszyć piersi. Zbyt duży biust daje właścicielowi wiele niedogodności. Dlatego też, pomimo podziwu spojrzenia mężczyzn, kobiety często myśleć o redukcji piersi.

Tak więc, zanim ty rozważać kwestię – jak zmniejszyć rozmiar piersi, trzeba dokładnie zrozumieć, ale tak naprawdę to jest tak ważne dla ciebie? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to zacząć działać! Te wskazówki do zabiegu redukcji piersi może pomóc osiągnąć swoje cele. Jak widać, można zmniejszyć piersi bez operacji, ponieważ każde działanie, aby poprawić wygląd, może przynieść szkody.

load...