Jak zmniejszyć łydki: dietę, sportowych lub masażu

Zawartość:

Według współczesnych kanonów piękna kobieta musi być elegancki smukłe nogi z cienkimi cieląt. Dlatego też, jeśli płeć piękna napompowane mięśnie lub nadmiar tłuszczu, powinien być z tego „bogactwa” jak najszybciej pozbyć. Niestety, aby zdobyć upragnioną formę bez pomocy chirurgów plastycznych jest trudne.

load...

Samo szkolenie nie zawsze przynosi pożądane rezultaty. I wiele dziewcząt często przerwanie. Zwłaszcza jeśli nie działa dla jednego do dwóch miesięcy. W rzeczywistości, trzeba pokazać maksimum wysiłku i cierpliwości, tak że po upływie sześciu miesięcy lub rok, aby zrealizować swoje marzenie.

Dieta: Będzie strajk głodowy, aby pozbyć się problemów

Aby zacząć rozumieć, że odmowa jedzenia nigdy do niczego dobrego nie. Przejść na dietę i wykluczyć z an_0 tłuszcze, mąka, słodycze i inne przyjemności być tylko w przypadku, jeśli masz problemy z nadwagą. Całkowicie cienkie dziewczyny ta opcja, niestety, nie pomoże uporać się z grubymi nogami. Ale to nie znaczy, że można sobie w ogóle nie jest poważny i smażone frytki pizzę, popijając tym wszystkim słodkim napojem. Zdrowy styl życia nigdy nie skrzywdził nikogo.

Idź na siłownię

Aby zmniejszyć łydki i nie iść w tym samym czasie z zwiotczenie skóry na stopach, konieczne jest nie tylko prawo do jedzenia, ale przynajmniej dwa razy w tygodniu do uprawiania sportu. Jednak nie wszystkie formy ćwiczeń są równie użyteczne. W niektórych przypadkach można nawet znacznie zwiększyć objętość łydek.

load...
 • Joga

Na magicznych właściwościach jogi płci pięknej są znane od dawna. Ten sport jest mniej traumatyczne i bolesne. W tym ćwiczeniu będzie pod wpływem siły dziewczynek w każdym wieku i budowy ciała, a skuteczność działania utrzymuje się na dość wysokim poziomie.

Większość ćwiczeń są zaprojektowane tak, że studenci mogą szybko schudnąć bez przeżywa wiele dolegliwości. Ludzie, którzy wolą jogi, poprawia metabolizm i spalić nadmiar tłuszczu. Nawiasem mówiąc, jeśli dziewczynek jest tylko jeden problem – grube łydki na nogach, nauczyciel może zwiększyć obciążenie na tej części ciała.

W wyniku ciągłych szkoleń kobiet nabyć doskonała figura, doskonałe proporcje, elastyczność i sprężystość. Ale aby osiągnąć dobre wyniki, trzeba również jeść prawo. Fakt, że można jeść przed i po treningu, trzeba wyjaśnić panu na podstawie masy ciała i rodzaju nadwozia.

 • Pilates

Joseph Pilates jest założycielem nowego kierunku, w którym znajdują się elementy akrobatyki, joga, nurkowanie, boks itp Głównym zadaniem, które postawił sobie wynalazcy – poprawa w ogóle. Dlatego, jeśli masz zamiar zrobić Pilates, będzie nie tylko zmniejszyć łydki (w wyniku rozciągania), ale także poprawia koordynację, stop bóle stawów. Wszystkie ćwiczenia są wykonywane w określonej kolejności, a tempo każdego z nich jest przez doświadczonego instruktora. Zazwyczaj, ruch powolny i na podstawie prawidłowego oddychania. Ale nie zapominaj, że trzeba ćwiczyć tylko pod nadzorem specjalisty. W przeciwnym razie, można sobie wyobrazić wiele szkód.

 • Rozciąganie

Czy zauważyliście, że gimnastyczki artystyczne i tancerze prawie zawsze cienkie cielęta na nogach? Fakt, że te dziewczyny są stale wykonywać ćwiczenia rozciągające, co powoduje, że mięśnie stają się bardziej elastyczna i stonowanych. Oczywiście, nikt nie zmusza do uprawiania sportu jak ciężkie jak nawet niebezpieczne dla niektórych takich obciążeń. Lepiej jest wybrać bardziej łagodne opcję – rozciąganie, która może nawet chodzić i starszych z problemami zdrowotnymi.

 • Step Aerobik

Główną zaletą jest to, że krok aerobik dziewczęta mają możliwość uczestniczenia nie tylko w klubie zdrowia, ale również w domu. Aby to zrobić, trzeba będzie platformę, kilka wag, płytę CD z nagraniami lekcji i dobrego nastroju. Wybierz półgodzinny trening może każdy, nawet najbardziej ruchliwych business-woman.

Ale należy zachować ostrożność, ponieważ niewłaściwe zestawienie nóg, niewygodne buty i podobnych „drobiazgach” może powodować ból w kolanach i stawach. W tym samym czasie, bez względu na to, w jaki sposób starał się zmniejszyć cielę nie uda. Początkującym zaleca się jak dwa lub trzy miesiące w sesjach grupowych Aby poznać zasady i nauczyć się podstawowych ćwiczeń.

 • Pływacki

Być może jest to najprostszy i najszybszy sposób, aby pozbyć się tłuszczu w nogach. Ale jeśli ten sport zawodowo, można uzyskać nowe wyzwanie – szerokie ramiona. Dlatego, kupując bilet na basen, upewnij się, że pierwsze miesiące Pociąg z instruktorem. Nawiasem mówiąc, w naszych czasach jest bardzo popularne aerobik, którego głównym celem – aby pomóc ludziom w walce z nadwagą.

 • Szkoleniowcy

Opcja ta nie jest odpowiednia dla Ciebie. Swing stopy z pomocą specjalnego sprzętu, czy standardowe lub typowe rowery hantlami, należy tylko chude dziewczyny. Jeśli budować mięśnie to w klubie fitness, to lepiej wziąć wolne od wykonywania takich ćwiczeń.

Kiedy sport nie jest radość

Przed treningiem nogi zaczynają boleć, a nastrój spada w pamięci sesjach grupowych? Więc trzeba znaleźć bardziej przyjemny sposób, aby schudnąć. I nie koniecznie udać się do sali, gdzie istnieją dziesiątki niewinnych ludzi, czy można ćwiczyć na własną rękę.

Tak więc, na przykład, można zdecydować się na Pole-dance i ustawić pylon domu. Twoje młodzież będzie bardzo szczęśliwy, aby zobaczyć sztuczek, które można wykonać przed nim. Albo można dostać linę i skakać w godzinach wieczornych, aż sąsiedzi nadal nie spać pod spodem.

Ponadto, nie zapomnij, aby piętnaście minute ćwiczenia poranne. Mahi, rozciąganie, przysiadów i skoki na palcach – to wystarczy, aby utrzymać się w formie. Dobrze, jeśli zdecydujesz się na codzienne bieganie. W najgorszym, można uzyskać tani bieżni. Z tym symulatorze można ćwiczyć i oglądać swój ulubiony film.

Warunki treningów domowych

 • Wykluczyć jeden: dbać o zdrowie

Zanim zaczniesz biegać, skakać i producenci szereg kroków, kompletne badanie fizykalne. Szkolić się można tylko w przypadku, gdy nie będzie wykazywał żadnych nieprawidłowości lub odchyleń. Nie zapominaj także, że nie można uprawiać sport, jeśli jesteś bardzo zmęczony, czujesz się trochę źle. Jeśli schudnąć lub po prostu przekąskę, drinka lub wędzone, ćwiczenia mogą być szkodliwe.

 • Zasada druga: pierwszy – ciepły

Bez rozgrzewania mięśni, nie przystąpić do wykonywania trudnych ćwiczeń. Początkowo pięć minut Run trochę na ziemię, a następnie poprisedayte, wykonaj stokach. Każdy, kto stara się natychmiast usiąść na ciąg będzie wtedy cierpieć z powodu zwichnięcia.

 • Zasada trzecia: oglądać technologii

To jest bardzo trudne bez pomocy specjalisty, aby zrozumieć, że ćwiczenia nie są wykonywane prawidłowo. Ale nadal starają się zachować swoją postawę, ustawienie stóp, dłoni ruchów. Nawiasem mówiąc, można odnieść do każdego trenera, że ​​opracowała specjalny zestaw dla siebie i pokazał, jak to zrobić.

Nie eksperymentować! Trudne sztuczki i elementów nie jest konieczne do przeprowadzenia w domu, nawet jeśli już pracował z instruktorem na siłowni. Robi to bez siatki bezpieczeństwa i sprzętu ochronnego (maty, podstawki, ściany), to ryzykujemy nie tylko zdrowia, ale także życia.

 • Zasada piąta: zaangażowany w formie

Wybierz wygodne obuwie sportowe i odzież wykonana z materiałów wysokiej jakości. Pomoże to uniknąć zranienia i reakcji alergicznych na tkaninie. Ponieważ podczas ćwiczeń w każdym przypadku będzie pot, należy myć za każdym razem ich wyposażenia.

 • Zasada sześć: cały czas

Trzeba angażować się w dwa-trzy razy w tygodniu, najlepiej jedną godzinę. Jednocześnie, miejsce i ilość ładunku powinna być taka sama. Najlepiej jest, aby poświęcić się dla sportu wieczorem (trzy-cztery godziny przed snem). W godzinach porannych, kiedy organizm jeszcze nie obudziła, można wykonać tylko najbardziej podstawowe ćwiczenia na nogi.

 • Reguła siódmy: Prowadzić dziennik

Otrzymuj notebook, który opisuje wszystko, co trzeba zrobić w wyznaczonym czasie. W przeciwnym razie, można po prostu zapomnieć kolejność, liczbę podejść, jak również sposobu wykonywania konkretnego elementu. Ponadto, nie zapomnij podać objętość obecnych stopach. Co tydzień obmeryayte kawior i rekord ile tym razem udało się stracić.

Ćwiczenia na zgrabne nogi

Czasami nie ma potrzeby wyważać otwartych drzwi, ponieważ najprostsze jest najbardziej skuteczne. Pamiętaj, czego uczono w klasie siłowni i spróbować to zostało wykonane niezależnie. Po tym wszystkim, w każdym razie lepiej jest wykonać pięć ćwiczeń skuteczne niż dekadę, która nie przyniesie żadnych rezultatów.

Ćwiczenia jeden: dla nóg i pośladków

Pozycja wyjściowa: z tyłu jest całkowicie płaski, nogi na boki i są na tej samej linii, kolana zgięte, jakby siedział na krześle, ręce umieszczone na biodrach. Kosztem czasu i zaczynają tworzyć głębokie skoki na palcach. Jest trzydzieści razy na dwóch podejściach. To ćwiczenie pozwoli dziewczęta do zmniejszenia łydki, pośladki dokręcić i wzmocnienie stawów.

Ćwiczenie drugie: dla stawów i cieląt

Pozycja wyjściowa: nogi razem, ręce na jej talii. W szybkim tempie początku do pięćdziesięciu razy w górę iw dół na palcach. Należy pamiętać, że po raz pierwszy po szkole może boleć mięśnie nóg i będzie ciężko chodzić na piętach. To jest zupełnie normalne. Tydzień później, cały dyskomfort będzie całkowicie zdać.

Ćwiczenie trzecie: wznosi się na jednej nodze

Pozycja wyjściowa: prosty ciało, jedna noga podniesiona i zgięta w kolanie. Piętnaście do dwudziestu razy rosnąć na skarpetki. W każdym razie, umieścić na krześle obok niego, aby chwycić go jeśli stracisz równowagę. Na początek zaleca się, aby co najmniej dwa podejścia.

Cztery ćwiczenie: skakanka

Jeśli masz taką możliwość, iść z liny przez pięć minut dziennie, aż do bólu kawioru. Możesz przeskoczyć na palcach, do tyłu, na płaskich lub wygiętych nogach – wiele wariantów. Jeśli masz w domu nie ma takiego urządzenia, możliwe jest zastąpienie konwencjonalnego Clothesline.

Nawiasem mówiąc, miło pomóc uporać się z problemem tradycyjnego skoku wzwyż. Więc najpierw trochę usiąść (jak uczono w szkole w klasie siłowni). Wyobraźmy sobie, że trzeba dotrzeć do sufitu. Teraz próbują odbić tak wysokie, jak to tylko możliwe.

Ćwiczenie pięć: Rozciąganie

Opcja pierwsza: kobieta stoi na palcach, po czym rzuca się do przodu. Pod kolanem powinny tworzyć kąt dziewięćdziesięciu stopni. Z tyłu jest gładka. Aby zrównoważyć ręce umieszczone na udzie. W tej pozycji, należy odbić trzydzieści sekund. Następnie, przednia noga powinna jechać powoli, a jeśli staramy się robić szpagat.

Po tym powinieneś siedzieć na nodze, który rzuca, a kopię – zginać i windy. Dobrze, jeśli uda się złapać nogę pociągnąć go do głowy. Bądź ostrożny i niczego nie rób życie, inaczej kolejne dwa lub trzy tygodnie, mięśnie w nogach będzie boleć. Zauważ, że jeśli jaja zaczną mrowienie, zaleca się, aby zmniejszyć obciążenie.

Opcja druga: siedzieć na podłodze, nogi razem. Na wydechu – gładkiej pochylenia do przodu, aby wdech – ustawiającego. I tak dziesięć lub dwadzieścia razy, w zależności od swojej kondycji fizycznej. Następnie staramy się chwycić nogi i leży w tej pozycji minutę.

Rozkładamy nogi tak szeroko, jak to możliwe. Jeśli to możliwe, siedzieć na krzyżu sznurka. Dodać do zakrętu w prawo, w lewo i środkowy. Pozostają w tej samej pozycji, tylko jego prawa ręka wyprostować i umieścić na udzie, a lewą – pull up i spróbować dostać się do swoich skarpetek. Podczas spoczynku jest wciśnięty do podłogi sekund do czterdziestu lub pięćdziesięciu. Niższa idziesz, tym lepiej dla ciebie. Ale, oczywiście, bez fanatyzmu.

Ćwiczenia sześć: przysiad i mahi z krzesłem

Coś takiego robi tancerką i baleriny. Tylko zamiast krzesła mają specjalne urządzenie (maszyna), który służy jako wsparcie dla ich stóp. Tak, bokiem do siebie, zawieść nogę do góry. Wykonywać przysiady (czterdzieści razy), a następnie zmienić pozycję.

Potem idziemy do Mahamasina. Ręce chude na krześle, stanąć na skarpety, łuk plecy i unieść wysoko nogę (na boki). Wszystkie elementy wykonane są w szybkim tempie. Ale nie zapominaj o własnym bezpieczeństwie i wykonywać ćwiczenia ostrożnie, tak aby nie uszkodzić ani nie ciągnąć mięśni.

Masaże i okłady: przyjemność i korzyści

Niestety, nawet profesjonalny masaż nie zwalnia Cię z tłuszczu na nogach. Ale, jeśli robisz to regularnie, to pomoże Ci rozwiązać ten wynik. Plus, można odpocząć po wysiłku fizycznym. A twoje ciało nie będzie tak bardzo boli w pierwszych dniach szkolenia. Jak balsam, można używać zarówno konwencjonalne płyny i kremy do utraty wagi. Jednak, czy ta ostatnia efektu lub nie jest trudno powiedzieć.

Można również robić okłady, dzięki którym, jak obiecał w spa, będzie łatwiej spalić tkankę tłuszczową na nogach. Jeśli zezwoleń zdrowia, płeć piękna zaleca się odwiedzić kilka razy w miesiącu sauny i łaźni. Wcześniej, oczywiście, należy skonsultować się z lekarzem.

Do nóg po treningu nie boli

Dla wielu sportów – real tortur, gdyż po godzinie nogi szkoleniowych brzęczą jak gdybyś był tydzień na piętach. W rzeczywistości, jaja powinny być trochę boli, bo są zmuszani do pracy mięśni. Ale jeśli komfort przede wszystkim starają się przestrzegać kilku zasad, które ułatwią cierpienie. Oczywiście, aby całkowicie pozbyć się dyskomfortu nie uda.

 • Pierwsze lekcje, nie zapomnij, aby rozgrzać i rozciągania. To samo po treningu.
 • Jak najszybciej dostać się do domu, wziąć gorącą kąpiel lub prysznic. Jeśli to możliwe, umyć stopy ciepłą wodą w klubie fitness. W niektórych szkołach istnieją specjalne dysze masujące sportowych.
 • Następnego dnia, zaraz po przebudzeniu, prevoznemogaya ból i mrowienie, zrobić mały ładunek. Rozciągnąć mięśnie, przyniesiesz je do tonacji, dzięki czemu będą w stanie normalnie chodzić. Jeśli nie, to w górę iw dół po schodach bez westchnień i łez, jest mało prawdopodobne.

W skrajnych przypadkach, gdy ból jest nie do zniesienia znosić, środki przeciwbólowe picia. I, oczywiście, należy skonsultować się z lekarzem. Może to – objawy, że masz coś w klasie uszkodzony. Jest to niemożliwe, aby opóźnić wizytę do specjalisty, czy bolące stawy, kolana, lub gdy temperatura wzrasta.

load...