Jak zmienić koszulę mężczyzny do kobiety?

Zawartość:

Dajmy koszuli męża drugą szansę! będzie musiał tego rodzaju odzieży męskiej, jeżeli:

load...
  • Jej „nośnik” w znacznym stopniu zwiększona lub zmniejszona objętość;
  • To było nieskończenie zdradził na koszulce „reakcji” postrzępione rękawy i kołnierz;
  • Człowiek woli nosić tylko nowe rzeczy.

Oczywiście, lista jest długa i na, ponieważ powody i podstawy Chcieliśmy przerobić jej mąż koszulę (ojciec, brat, syn, …) w koszulce damskiej, istnieje tak wiele. I zmienić koszulę mężczyzny do rzeczy dla przeciwnej „sex” nie jest wystarczająco trudno mieć taką chęć, a także nici, igły, nożyczki, maszynę do szycia i kilka różnych (w zależności od pomysłów) elementy do wykańczania i dekoracji. Jak więc to zrobić w praktyce? Spójrzmy na kilka opcji.

Bluzka

Określić, co to jest chcesz koszuli mężczyzny zmienić swoje ubrania, umyć, wysuszyć i żelaza, a następnie przygotować wszystkie niezbędne narzędzia i zacząć. Nawiasem mówiąc, do tej wersji bluzek damskich, jako materiał pomocniczy lub taśmy trzeba będzie niewielką szerokość satynowe wstążki.

Więc zacznijmy. Znieruchomiał męską rzeczą na płaskiej powierzchni i obcięła top z kołnierzem na głębokości co trzeba dla małej szyi. Jeśli rękawem w skrócie, zostawić je w stanie nienaruszonym, w przeciwnym razie, przyciąć do wymaganej długości – tuż powyżej łokcia. Teraz kolej na wszystkich swoich krawędziach cięcia koszulę, tak aby mogły przeforsować oplotu lub wstążki, dla zysku i przymierzyć.

Wszystko rozmiar? Teraz traktować krawędzie owerlokowych i prostrochite je na maszynie do pisania, a następnie włóż taśmę lub wstęgę i pociągając ściereczkę, związać go z wstążkami. Chcesz pozbawić Koszule damskie kieszeni (o ile oczywiście były w oryginale), albo zostawić je, decydować o sobie. Pozostała część artykułu jest zupełnie gotowy zostać wydany.

load...

Bluzka z plisami

Teraz postaramy się zmienić koszulę przeznaczony dla mężczyzn, bluzka damska z plisami. Narzędzia pozostaną takie same, wystarczy dodać do nich kawałek mydła, długopis lub coś podobnego do znaków.

Rozłożone na stole lub innej płaskiej i twardej powierzchni prać i prasować koszulę mężczyzny, a następnie, na wzór ich wielkości, narysować na jej koszulce. Ponadto, łagodzeniu koszulkę z kołnierzem i rękawami i cięcie go nieco z boku, szyć bluzki z niewłaściwej stronie krawędzi rysunku i procesów.

Teraz wzdłużne rękawem oraz usuwanie starych ściegów mankiety cięte na paski o równej szerokości, po czym dokładnie uszyć pojedynczy pasek – powinna mieć kształt prostokąta o prostych krawędziach, uchwyt i wyciągnąć krawędzie. Szyć falbany do bluzek kołnierzykach, z resztek tkanin wykończonych pasem. Cóż, to wszystko. Prowadzić zdrowia kobiecej bluzki, przeliczone z koszuli mężczyzny.


Elegancka bluzka

Aby męża koszulę elegancką bluzkę dla siebie, będą musieli sporo wysiłku. Przygotuj koszulę białego człowieka i dostać dziesięć metrów taśmy wykończeniowe jakiegokolwiek jasnym kolorze. Dalsze zapasowa koszula z kołnierzem, ale zamiast na szyi nasheyte kilkoma rzędami taśmy tak, że zębatka została całkowicie zamknięta. Teraz usunąć mankiety i rąbek rękawach i na rzep pasek również nasheyte warkocz. Nie zapominaj, że zamknięcie nie powinien wstydzić się, kobieta, jej płci męskiej lokalizację, więc po prostu zastąpić przyciski sznurowanie lub przyciski (nie zapomnij, aby uszyć Welt pętlę).

Bluzka- „Maid”

W tym przypadku możemy przerobić koszulkę męską dla pań bluzku- „chłopa”, za którą trzeba ponownie wszystkich powyższych instrumentów, jak również ja i mały kawałek koszulce innego koloru tkaniny. Za pomocą ołówka lub kawałek mydła zwrócić na oryginalnym głębokość pożądanego rozszczepienia a następnie odciąć nadmiar materiału. Teraz, korzystając z overlock lub zygzakowate krawędzie kuliske leczenia i prostrochite go, pozostawiając swobodne otwieranie. Włóż gumkę, a końce i zapisał kuliske wskroś.

Następnym krokiem jest określenie żądane długości tulei odciąć nadmiar materiału, a wycięte z gotowych mankiety tkanek, szerokie dziesięciu centymetrów. Szyć końce i gładkie dodatki. Teraz krotnie każda tuleja na pół (wzdłużnie) i wygładzić środku, a następnie rozszerzać, wygładzić jej zasiłek, i złożyć ponownie przez środek. Zbierać w małych tulei montażowej włożyć do tulei i uszyć jeden do drugiego. To samo stało się z drugimi mankietów następnie shirttail rąbka, jeśli go skrócić. Inna postać transformacji człowieka koszuli kobiet bluzka gotowy.

Tylko temat

Za umożliwienie korzystania shirt Klasycznych mężczyzna z krótkimi rękawami. Cięcia wyrobu wzdłuż linii szyi i rękawów, a następnie wyciąć tkankę nieznacznie na boki. Mankiety nie rzucać – one się przydać na ramiączkach szycia. Teraz, na spodniej stronie shirt – około jednego centymetra nad kieszeniami, piersi – zrobić znak, a następnie zgiąć górną część przyszłej temacie i podlać linii szwu. Szyć boki, przy czym prostrochite kuliske, w pewnej odległości od górnej połowy centymetra artykułów i wstawić do żucia.

I, jak wykończenie, szyć w miejscu dogodnym dla ciebie pieczęć wierzch wykonany z taśmy rękawy koszul męskich. Udekoruj swoje letnie nowych ubrań, można użyć przycisków i innych materiałów dekoracyjnych.

load...