Jak zepsuć dobry produkt, czy nie jest to konieczne, aby przygotować się do odchudzania

Zawartość

Bardzo często słyszę: „ważyć produkty, liczyć kalorie, waga i wciąż rośnie!” Ponad połowa z tych męczenników lub podane w kawiarniach lub gotować w domu, ale w taki sposób, że korzystanie z „żywności dla utraty wagi”, ona postanawia na własną rękę. Empirycznie, zebrałem kilka sposobów, aby włączyć wodę sałatki piersią kashek i czarną kawę w najbardziej oryginalne produkty są szkodliwe dla figur. Ciesz się i nie powtórzyć naszych błędów.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kawa – zerowe kalorii i doskonały apetyt

Na początku swojej historii sportowej, uwielbiałam wpadł do kilku litrów kawy. I że był kanadyjski wymiany studentów i kanadyjskich studentów, że, jak to było, nie jest mile bez Starbucks i Tim Hortons bez milimetra. Tak, wcześnie rano (do siłowni było zniżkę od 5 do 7 rano, a para zaczęła się 8,45) I trafił do najbliższej kawiarni z termosu i przez cały dzień popijając czarną kawę z „splendoy” i nadzieniem orzechowym. Podstawą diety ograniczała się do „Centrum-sałatkowych” zielonych i piersi i fasoli z samych warzyw i zielonych jabłek. Wegetarianizm nie cierpi, tak że „hormony roślinne sojowy” odpisać co mam, przepraszam, Pearl w różnych kierunkach, nie było sensu.

Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że vaunted Splenda – słodzik aspartam są, co zwiększa apetyt, a także zwykłego cukru. Czy można się dziwić, że jadłam 3 razy więcej niż zwykle. Wypełniacz nakrętka zawiera parę E-dodatków „Blokowanie” wody w komórkach. To rozczarowujące wyniki – w uzupełnieniu do rozwoju nowej sterty bezużytecznego sprzętu do ćwiczeń i kilka tuzinów przekleństw we wszystkich językach wielokulturowym Toronto, nabyłem pięć kilogramów nadwagi. To jednak został rozwiązany sama, warto osiedlić się w jego rodzimej uczelni w Polsce, a sama kawa parzenia początek.

Wniosek: nie umieścić wszystko na swojej kawy. Nie lubię smak? Pij herbatę, wodę, Mate, cokolwiek, ale bez substancji słodzących, mleko i inne przyjemności. Lubisz kawę z mlekiem? Chodzi o to jak zupa, a nie jako napój, i staram się jeść mniej. I tak, ludzie, którzy mają jakiekolwiek kawy zwiększa apetyt, nie istnieją.

load...

[Powrót do spisu treści]

W tym oleju?

Ta historia -O gastronomicznych mierny. Czy kiedykolwiek jadłem sałatkę uczeń stołówce? Jeśli tak, to z pewnością pamiętają dziwną substancję oleistą, którą wypełniony. Że to jest przyczyną przybierania na wadze „” Większość ludzi, którzy kupili zdrowe sałatki, warzywa, mięso i ryby w gastronomii. Eksperci w dziedzinie zdrowia wszystkich pasach zostały zlikwidowane języka frazy: „Olej roślinny jest dobry!”. Ale mówimy o umiarkowanym wykorzystaniu naturalnych olejów roślinnych, a nie coś wiadomo w rubryce „dezodorowany rafinowany olej …”.

Jeśli żółta substancja nie ma zapachu, z którego jest wyciskany, i ogólnie ma neutralny taste- to nie jest użytecznym oleju i prosty dodatek w wysokości 100-200 kalorii do sałatki. Dobre lekkostrawne oleje roślinne zawierają witaminę E, która wspomaga metabolizm i układ hormonalny. Bad – tylko nadmiar kalorii. W związku z tym, olej wysokiej jakości, by tak rzec, pomaga strawić się, i słaba jakość – odkłada się na biodrach i talii.

Wniosek: home kupić oleje nierafinowane, aby dodać do sałatek, warzyw i niskotłuszczowych pokarmów białkowych. W kawiarni jeść wszystko bez tankowania i tęsknoty na tę okazję „chwytać” kawałek grillowanego łososia.

[Powrót do spisu treści]

Piersi, ryby Panierka

Niektórzy ludzie szczerze wierzy, że zakupione w KFC buterbrodina – dobrym źródłem białka. Niektórym udaje się spędzić pół przerwy na lunch w otkovyrivanie panierce. I, nawiasem mówiąc, głównym uszkodzenie nie było w nim. Mięso, zanim stał się fast-food-kotlet, przechodzi przez etap farszu. To jest, gdy przebiegły producent i dodaje tłuszcz, glutaminian i inne przyjemności, która nie tylko sprawia, że ​​jedzenie miękkie, smaczne, soczyste i atrakcyjny, ale także dodaje kalorii kilkakrotnie. Bez kotlety Panierka nadal zawiera nadmiar tłuszczu i dodatki, blokowanie płynu w organizmie i metabolizmie. W końcu, będzie jeszcze przejść do następnego po „białko” patties posiłku, czy będzie stale „zmyć” specyficzny smak w ustach. Wszystkie powyższe odnosi się nie tylko do „wielkiego i strasznego” fast food, ale także na wszelkie gotowe kotlety z mięsa, ryb i drobiu.

Wniosek: hamburgery od fast food, półfabrykatów preparatów fabrycznych farszu dać wroga. Można również powiedzieć mu o tym, że są one „całkowicie nieszkodliwe”. Pozwól sobie przytyje! Sam sama kupić tylko piersi, ryby i owoce morza „, ponieważ są one” – kawałek. Na oszczędności z kupowanie ubrań o jeden rozmiar większe pieniądze kupić tylko robota kuchennego, a nie sama kotlety. To trwa 30-40 minut, a kiedy szlifuje tam można przeczytać regularne wiadomości diety.

[Powrót do spisu treści]

Przydatne owsianka, kasza – niezbyt

Jakie zbóż kupujesz? W torbie do gotowania? Tanie, drugorzędne? Obie odpowiedzi – źle. Krupa „szybkie gotowanie”, „spadł” lub zapakowane przez poszczególnych pakietów trawione znacznie szybciej niż zwykle bałagan, który trzeba gotować przez co najmniej 20 minut. A w naszym owsianki hojnie rozlewa olej, sos sojowy, a nawet majonez niskokalorycznej. Czekaj, ćwiczyć, aby schudnąć razem, a wszystkie te suplementy pozwalają dodać około 150-300 kalorii powyżej. Co gorsza tylko skończył „owsianka diety”, do której należy dodać tylko wodę. Ona jednak normalne „dawka” i zawartość kalorii, ale śmietany i cukru, środki konserwujące zawarte.

Wniosek: kasza zwiększa apetyt, jeśli to nie jest zwykłe płatki długie gotowanie. Lepiej jest podgrzać wstępnie gotowane gryki niż zalać wrzącą owsianka fast food, bez względu na to, jak użyteczne nie wprowadził się z producentem.

[Powrót do spisu treści]

Wędzone mięso, ser ziarnisty

Bardzo często, zmniejszenie masy ciała, zaleca się kupić wędzone pierś kurczaka, gotowane mięso uważać obcy ręka w rolkach, wędzone ryby i inne potrawy przygotowane tylko dla celów oszczędność czasu. Podejście to jest dobre dla tych, którzy czyści 30 kilogramów i nie są zbyt zaniepokojony takimi drobiazgami jak zatrzymanie płynów, cellulit i odchudzanie prędkości w ogóle. Chlorek wapnia, który jest stosowany do ziarnowania ser – był wciąż jednym z cellulitem, a także w postaci soli, glutaminianu i sztuczne dymu, obfita w produktach z działu delikatności.

Wnioski : zapamiętaj wroga? Tutaj to tylko dać tej całej wędzonego radość, niech to będzie gruba i spuchnięte. Oświadczenie – zagotować i kupić zwykły „grube” ser.

Bądź ostrożny i nie masz nic do ukrycia, wybierając ubrania.

load...