Jak zemścić się na męża o zdradę

Zawartość:

Ach, ci mężczyźni o zdradę … W naszych czasach stały się tak powszechne, że nawet ma szczególne potępienie nie może być. Mówią, że są wszyscy mężczyźni, bo taki charakter. Instynkt seksualny jest silniejszy niż zdrowy rozsądek. Instynkt tam, nie instynkt, a kiedy jej mąż zmieni, to jest zawsze bardzo bolesne. Ci urodzić jego dzieci, umyć, ugotować, czyste, i uwierzcie mi, biorąc pod uwagę niemal najbardziej rodzimy osobą na świecie. I nagle, jak temechku ax – wierni z kimś spał. Ok nadal, jeśli spali, a następnie nazwę tymczasowego pani zapomniała. Potem jakby tu i tam – krew skoczyła, umysł wpadł w osłupienie i – śmiało, moja figlarny koń! Wtedy, być może, przepraszam za to, co zrobił, zaczynają żałować, podłogi ogon cyklu. Krótko mówiąc, w takim przypadku może być porevet, cios, poorat Wreszcie, i wybaczyć. Ale często jest inaczej! Prowadzi jego cenny mąż trochę świeżego jeden przejazd tu i piękno do niej okresowo, skręcanie i odnosząc się do spotkania, w podróży służbowej, zbyt zajęty w pracy. Jak będzie w tym przypadku? Jak zemścić się na męża na cudzołóstwie, tak że jej dotarcia do większości wątroby? I czy konieczne jest zemścić się na wszystkich?

load...

Czego nie robić, aby otmostit męża o zdradę

Co przychodzi od razu na myśl jest zwykle kobieta, która dowiaduje się o niewierności męża?

  1. Natychmiast wydalić złoczyńcę z kapciami, koszule i ulubionym kubku. Niech toczenia Tumbleweed do suki i jej miluetsya aż wymiotować! Niech to, ropucha, zrozumieć, jakiego rodzaju owoców, a sto razy żal, że mu się kontaktować. A on, takie śmieci, niech każda minuta pamięta swoją piękną żonę, która straciła, i cierpienie, żałując ich czynu.
  2. Natychmiast rogacz blagovernomu, i takie, że w hangarze samolot mógł poruszać się tylko z trudem. Nie ma znaczenia, z kim i jak, jak długo te Rozhishche szybko rosła.
  3. Spotkać się z żoną kochanka pozbawić oczy i fryzury lub zniszczyć istnienie jakiś inny sposób. Najważniejsze – psuć, aby wiedzieć, jak iść do łóżka z mężczyzną rodziny. Spójrz, moda wziął zhenatikov uwieść, kobiece psy!

A w niektórych przypadkach, z rozpaczy i żalu chce rzucić się pod pociąg, skok z dziewiątym piętrze, wypić truciznę, i tak dalej. Wszystkie powyższe jako zemsty bezwartościowe. Po pierwsze, nigdy nie wydalić zbyt późno. Ale nie fakt, że „czarny charakter” pożałujesz. Ale równie dobrze możemy ugryźć łokcie – niewierność niewierność, ale skłonność do cudzołóstwa, człowiek nie zawsze ma wiele innych wad. Zmiana może wszystko, włącznie z dobrej rodziny mężczyzny. Jeżeli taka osoba jest dobrym pomysłem na swój dom, przyzwoite zarobki i stara się zrobić wszystko dla wygodnego życia żony i dzieci, konieczne jest dwa razy pomyśleć, zanim włożysz go za drzwi. Znajdź wymiana będzie bardzo trudne, a nawet jeśli tak, to gdzie jest gwarancja, że ​​nowy małżonek raz też nie zmieni?

A potem, to jest prawdopodobne, że silny pół najdroższy jeden dzień stać się bardzo nieswojo w jego pasji, lub samodzielnie. A potem przyczep jak liść z miotłą kąpieli i zacznie marudzenie, płacz o litość i przebaczenie. Musimy wziąć z powrotem, bo nie dostaniesz – będą wywierać presję na najpotężniejszych dźwigni współczucia. To nie jest bardzo dobra. Po otrzymując w tym przypadku musi się obiekt, który może być kontrolowana. Stąd możemy znowu kiedyś pójść w lewo. Następnie wydalić żonę? Jest w porządku. Prędzej czy później niech powrotem.

Po drugie, prisobachit rogów na górnej części wiernych jest prosta. Łowcy wskoczyć do łóżka nie zawsze. To jest właśnie to, co się stało? Co zrobić, jeśli jeden z tych „myśliwych” jak, ale nie odwzajemnić? Cierpieć ponownie? Lub ulotne partner seksualny zacznie się rozpuszczać plotki, uzupełniając swoje wymyślone soczyste szczegóły. Praniem wylewa na swoim wiadrem pomyj …

load...

Po trzecie, aby zepsuć twarz męża i wyciągnąć dziewczynę włosy – to nie jest zemsta. Ta akcja bezkompromisowej uncultured kobieta straciła głowę. Dlaczego postawić się w tak złym świetle? Byłoby lepiej, jeśli naprawdę chcę z nią porozmawiać, nawiązać stosunki przyjazne z podstępnym razluchnitsa. Takie stanowisko nie jest łatwe, oczywiście, ale żeby ciągnąć się razem, w razie potrzeby, może być nadal. I rozmawiać z nią jak mimochodem wspomnieć o najbardziej nieprzyjemnych wad małżonka. Podobnie jak, nie księciem, obok robi z tego typu żywo Och, jak trudno czasy … brudny, Snapper, kłamca. Tak, a nawet do słabszej płci jest bardzo obojętny. Tutaj w pracy on Lyudochka tam, więc człowiek damskiej jej nie opuści! Sąsiad Tanya zazwyczaj nie przechodzą. I niech Lyudochku i Tanya nie istnieje – to nie ma znaczenia. Idylla w miłośników relations odparować zawsze. Tutaj to będzie zemsta!

I wreszcie, po czwarte, aby połknąć truciznę, skacząc pod pociąg i coś jak to zrobić, aby wrócić na męża za cudzołóstwo – najwyższej głupoty. Dając życie jest ze względu na fakt, że człowiek dał się kolejna – prawdziwy nonsens. Mężczyźni zapalić liku. Tam i na naszej głowie młodego. Ach, to – ukochany mąż? Tak pies z nim! Orgia kilka miesięcy i być zadowolony. W końcu, „gorący ulubiony” może być kilka, a jedno życie. I poświęcić ją na cudzołóstwo żony, stosując jako zemsty własną śmierć – idiotyzm. Tym bardziej, że jej sumienie, aż do końca swoich dni, po prostu nie będzie cierpieć. Po pewnym czasie, aby się uspokoić i zacząć smakować uroki życia do maksimum. Tak trenować, dziewiąte piętro, trucizny, i wszystko co jest z nimi związane, jest zabronione.

Dobrze. Wydalić gulnuvshego Wiara nie jest warta najbardziej angażować się w ogóle nie zbyt poważne i niemożliwe jest, pani rozbić okna i nic do nich brzydkie, aby uruchomić, należy zastosować ręką i pomyśleć nic. Więc gdy pomścić zdradę męża, tak, że on rodzajem rozpusty, żałował swego czynu?

Opcje zemsta męża za zdradę

Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej skuteczna zemsta na mężczyzn, którzy zmienili swoją żonę – zabawa i bardzo indywidualny spokój, że małżonek po odkryciu zdrady bł. Kiedy zamiast napady złości i skandale przyjaznych żartów i nadal robić swoje – jeśli nie jest wyeliminowany, a następnie znaczący cios w brzuch. Aby być bardziej precyzyjnym, silnym clout do ego. Takie clout z których mózgi są topione, a myśl o innej kobiety są całkowicie zablokowane. Są one zastąpione jednym, bolesne i ineradicable – dlaczego jego żona nie jest histeria, a śmiech? Wydaje się, że nie obchodzi? Więc albo nie lubią lub faulu kogoś! Ta myśl będzie nawiedzać nasze huzar wszędzie – w pracy, w porze lunchu, od rybołówstwa, we śnie, a nawet w łóżku z kochanką, jeśli jest się wspinać. W rezultacie, biedak nie mógł jeść ani spać, stracił w domysłach, co się dzieje i próbuje uwieść jego ukochaną małą żonę. Najlepszym rozwiązaniem dla zemsty i zastanowić.

Jednak nie każdy z nas jest w stanie zachowywać się w rękach i uśmiech spokojnie, nauka o zdradę ulubionych. Zazwyczaj emocje szaleć jak tornada, i monitor brakuje żadnej siły. Zemsta wydaje się najbardziej akceptowalny wyjście. W przeciwnym wypadku, wybuch dzieje siłę do opisania. W zasadzie, jest to dopuszczalne. Oto tylko lepiej najpierw spróbować słuchać słabym głosem rozsądku, który próbuje przebić się przez burzę emocji. Nic nie mogę usłyszeć? Pobije kilka potraw, tear-shirt robali zdrajcy, kopnął jego buty, bić ich dobra poduszka … Jednym słowem, aby wypuszczać parę, mamy okazję porozmawiać mniej lub bardziej trzeźwy i myśleć o tym, jak się zemścić za zdradę.

Najbardziej przystępne cenowo i łatwe rozwiązaniem dla zemsty – dla wiernych przestać robić to, co wcześniej liczyć na nas. To jest nie do usunięcia jego rzeczy nie jest gotowy do małżonka na śniadanie, lunch i kolację, nie podążać za szafę Lovelace, nie płacą swoje rachunki, nie rozwiązywać codzienne problemy dla niego. Zakończył z czystych skarpetek? Nie nasz problem. Niech brudne fałdy w torbie i wyciągnął jego subst … przepraszam, kochanie. Aby nie czuł, że podniósł się anioł w ciele. Wróciłem do domu z pracy głodny? Nic kolację gdzie indziej. Och, ja zmęczony? Trasa do jego kochanki nie znudzi? (Głośno wypowiedzieć to zdanie nie jest to konieczne). Kupić po drodze z pracy do domu sklepach pierogi, gotować i jeść. A on będzie zmywać naczynia. Musimy przyzwyczaić się do niepodległości.

Ta opcja nie jest zły, ale tylko wtedy, gdy małżonek przed siebie nie zostanie skasowany i nie jest gotowy. Kiedy umyte i przygotowane, ignorując jego potrzeby domowników zemsty nie będzie. Następnie możemy wybrać inny sposób drażnić biesiadników. Na przykład, aby rozpuszczać plotki, że jest niekompetentny i dziwka, wlać do zupy przeczyszczające stale słoną herbatę i kawę, ukryć pilota od telewizora, kiedy to piłka nożna … Jednym słowem, aby stale dostosowywać żadnych sztuczek. Drobiazg, ale na nerwy. Jeśli nie masz mężczyzny stali, oczywiście.

Wreszcie inna opcja zemsty. Jest to prawdopodobnie najbardziej udany. Zazębiają się ze sobą. Budować karierę, kupić parę chłodnym veshchichek, odwiedzić fryzjera i zrobić nową fryzurę, znaleźć bardzo ekscytujące hobby. Oznacza to, że aby oczy jasne, jego chód stał się lekki i latające, a mężczyźni w potknięcie ulicy w kontaktach z nami. Ukryć się bólu – była starą kobietą i sprawia, że ​​są brzydkie i żałosne. Możemy! My – słaba płeć! Tak, mamy wielką wytrzymałość, cierpliwość i siłę woli. I niech to prowizja jest rozdarty, wiedząc, że nie wie, że jego żona i nie doceniają go w jego prawdziwej wartości.

W ogóle, chcielibyśmy wspomnieć – przed myśleniem jak pomścić zdradę, powinien uspokoić trochę. W przeciwnym razie, można to zrobić – nie dla tysiąclecia razgrebesh! Uspokój się i spróbuj zrozumieć – dlaczego to kocur cierpiał? Nuda, spontaniczne pragnienie, pożądanie, próbował dochodzić sam, nienawistnych dom, męcząca żonę? Być może w jego zdradę jest znaczna część naszej winy? Jeśli tak, to trzeba przemyśleć swoje zachowanie w rodzinie, a nie postawił sobie za cel, aby zemścić się na kogoś popchnął na cudzołóstwie. Przeglądu i wybaczyć. W końcu rodzina jest zawsze droższe przygody lewo.

load...