Jak zdobyć mężczyznę swojego serca

Zawartość:

Piękny zaloty, deklaracja miłości ze strony mężczyzn – to na pewno fajne, a każda kobieta chciałaby go widzieć w miarę rozwoju wydarzeń.

load...

Jednak czasem trzeba przejąć kontrolę w swoje ręce i zrobić „praca mężczyzn”: najwięcej do zrobienia pierwszego kroku. Zwłaszcza teraz, ponieważ jest to oczywistością.

Ale wiele dziewczyn popełnia błąd. Oni dosłownie „szturmować” ubogich młodego człowieka albo po prostu zacząć biec za nim – i to jest bardziej jak Chase. Jak wygrać właściwego faceta też trzeba wiedzieć. Praktyczne wskazówki psychologia może pomóc w tym.
Powrót do spisu treści

Jak wygrać młodego człowieka, aby rozpocząć

Jeśli właśnie spotkałem faceta swoich marzeń, ale związek nie została zamocowana, a on nawet nie wie o swoich uczuciach do niego, nie trzeba czekać, aż facet zwracać uwagę na ciebie – idź sobie!

 • Zadaj facet o niczym.

Mężczyźni czują rycerzy, gdy prosi o pomoc dziewczynce. Zadaj facet o niczym: tutaj jest to możliwe do działania w danej sytuacji.

load...
 • Wykazują zainteresowania.

Każda osoba, pochlebia, gdy są zainteresowani. Nie bój się zadawać pytań o chłopcu swojego życia, ale nie zapomnij o środka.

 • Powiedzieć komplementy.

Mężczyźni są nie mniej kobiet kochają komplementy. Nie bój się do podkreślenia godności młodego człowieka. Ale to musi być szczere komplementy zamiast wprost pochlebstwo i fałsz.

 • Bądź rozważny.

Czasami oddają Man uwagę. Na przykład, traktować go z czymś smacznym lub pomocy w rozwiązaniu problemu. Ale w żaden sposób nie pozwalają facet wykorzystywane was: nie być „dziewczyną na zawołanie”, który jest gotowy do uruchomienia na oślep na pierwsze wezwanie.

 • Zostań przyjacielem.

Dla człowieka, ważne jest, aby być w pobliżu osoby, która go rozumie, troszczy się przeżywa. Dlatego stał się młody człowiek wiedząc znajomego, który jest gotowy do słuchania, aby dać radę, nawet żal. Ale ważne jest, aby nie przeoczyć momentu, kiedy trzeba tłumaczyć przyjaźń w miłości, albo tak i pozostanie dla młodego człowieka, „facet.”


Powrót do spisu treści

Zasady wygrać mężczyzną swoich snów

Wszyscy ludzie są różni. W związku z tym, jeden jest dobry, to może nie być odpowiednie dla innej. To stwierdzenie odnosi się także do relacji z płcią przeciwną. Ale w rzeczywistości, istnieją pewne zasady, które są skuteczne w każdym przypadku.

 • Być zadbane.

Wiadomym jest, że mężczyźni kochają z ich oczu, więc zadanie – stworzyć obraz, który będzie przyjemny dla obiektu swojego pożądania.

Ale ważne jest, aby nie przesadzić w tej sprawie. Nie trzeba umieścić tony makijażu na twarzy – mężczyźni, nie jest bardzo szczęśliwy. Większość z nich cieszyć się naturalnym pięknem dziewczyny, a akcentowane makijażu. Starać się wyglądać dobrze utrzymane, ale nie wulgarne.

 • Być charyzmatyczny.

Z charyzmą ludzie rodzą. Ale można rozwijać jakość niego. Bądź aktywny, promieniować pewność siebie, stać się duszą firmy – i staniesz się autorytetem dla innych. I to jest to, czego szukał, a ponieważ mężczyźni logika jest prosta: jeśli dziewczynek wszystko miłość i wszystkie jej podniecony teraz i chcę być wśród tych, którzy są tak zafascynowany nią, a ona musi być moja.

 • Kształcić.

Edukacja – to nie tylko wyższe wykształcenie. Osoba może być co najmniej dwa wyższe wykształcenie, ale jeśli nie jest w pełni rozwinięty, jeśli nie może nadążyć rozmowę na różne tematy, jeśli nie można wyrazić swój punkt widzenia, będzie to tylko dwie z dyplomem, ale nie wykształconych. Na jeden dzień stać się wykształcony człowiek nie może. Ale jeśli regularnie, codziennie, aby nauczyć się czegoś nowego z różnych dziedzin życia, prędzej czy później staniesz się dokładnie, że wykształcona i inteligentna pani z miłą rozmowę.

 • Oddzielić jego interesy.

Wykazują zainteresowanie z hobby facet, który chcesz. Na początek będzie wystarczająco bystry teoria, że ​​interesujący młody człowiek. A jeśli jesteś w odpowiednim momencie będzie migać wiedzę w tej dziedzinie, należy pamiętać, że facet będzie zanurzyć się w szoku.

Interesy zakładowego młodej osoby może być w praktyce. Jeśli lubi sport, radzenia sobie z nimi też. Można nawet razem, to dlaczego nie? Ale nie gonić swoje wyniki i nie staram się robić to lepiej, podać dłoń do człowieka.

 • Zostaw małą tajemnicę.

Nigdy nie należy podawać całą historię swojego życia, zwłaszcza w przeszłości, związane z mężczyznami. Należy zawsze pozostać lekko uchylone dla mężczyzn książki. Na początku, kiedy to związek właśnie powstają (zwłaszcza jeśli nie są nawet jeszcze ur), lepiej jest mówić o sobie trochę.

 • Być zwyczajne.

Jeśli o jego przeszłość jest lepiej mówić trochę, to o ich hobby, a wręcz przeciwnie, mówią. I starać się to ekscytujące. Czy jesteś lubiący nurkowania, zbierać magnesy z różnych krajów lub poprzecznym szwem. Opowiedz mi o tym facecie. Po pierwsze, to dać mu więcej informacji o sobie. Po drugie, entuzjastycznych ludzi z dużym zainteresowaniem innych.

 • Być dostępne.

Nawet jeśli jesteś po uszy zakochana w facecie i chcą uczynić swój związek jak najszybciej przerodził się w coś więcej hamulców. Nie spiesz się w żaden sposób! Pozostawały niedostępne dla faceta. Wiele kobiet popełnia błąd, gdy rzeczy pośpiechu i pierwsza randka kończy się w łóżku. Ona myśli, że ten facet będzie zobaczyć, jak lubi, ale w rzeczywistości dostaje odwrotny skutek. Jeśli facet chce poważny związek z kobietą, takie zachowanie zrazić go tylko.

 • Czasami złośliwy.

Można czasami powodować porevnovat Man: mężczyzna uśmiechnięta, na przykład. Albo nie natychmiast reagować na wezwania lub spóźnić się na randkę – to jest bardzo ważne, aby nie „poszła za daleko”, ponieważ efekt zostanie odwrócony. Nawet jeśli facet jest zazdrosny o Ciebie, w każdym razie musi ci zaufać. Jeśli tracą zaufanie, po prostu izvedet swoje podejrzenia, a nawet oskarżeń. Nic dobrego nie wychodzi z tego po prostu nie zdarzają.

 • Uczynić każde spotkanie niezwykłe.

Nie tylko człowiek, ale kobieta może zrobić data niesamowite, niezapomniane i magiczne. Na przykład, można przyjść z jakimś niezwykłym miejscu na randkę albo dać jakiś ładny pamiątkę, albo czytać werset faceta. Obejmują wyobraźnię i śmiało wcielać pomysły w życie – wszyscy kochają uwagę i niespodzianek.


Powrót do spisu treści

Czego nie robić

W walce o serca przyjemnego faceta jest bardzo ważne, aby wiedzieć nie tylko co zrobić, aby go zdobyć, ale także, co zrobić, nie powinien. Dzięki czemu można uniknąć dosłownie fatalne błędy.

 • Nie trać siebie i swoją osobowość.

Często dziewczęta lubić tego faceta, zacząć żyć w pełnym znaczeniu tego słowa nie jest jego życie, a życie człowieka. Pragnienie, aby zadowolić młodzieńca jest całkiem naturalne, ale zawsze pamiętaj, że jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny.

 • Nie określić faceta.

Nie określają młodego człowieka, który powinien robić i czego nie robić .. Jakie ubrania do noszenia, jak dostać się do fryzjera, itd. Szczególnie nie go krytykować – mężczyźni nie tolerować.

 • Nie wymagający.

Nie wymagają większej uwagi i stały rejestr gdzie iz kim był i dlaczego facet nie był z tobą, i tak dalej. D. Nie trzeba manipulować ukochaną osobą. Ani wymagania zastrzeżeń.

 • Nie dopuścić chamstwa wobec siebie.

Nigdy nie pozwól młodzieńca obraźliwy zachowanie wobec ciebie, czy to słowo lub działanie. Lepiej natychmiast zerwać stosunki z mężczyzną: dlaczego to ty, jeśli cię nie szanują?

load...