Jak zdobyć mężczyznę. Strategia i taktyka współczesnego Amazon

Zawartość:

I oto on, książę na białym koniu. Co ciekawe, podczas gdy książę wie, że jest książę? Większość z nich nie zdaje sobie sprawy. Ale wiesz, że to jest to, więc trzeba i przekonać go o tym fakcie. A jak to zrobić? Jak zdobyć mężczyznę? I tutaj ważne jest, aby zrozumieć „Sztuka wojny”. Po tym wszystkim, masz zamiar wygrać? A to oznacza, że ​​trzeba opracować strategię i taktykę walki. Choć psychologia jest kobieta, która miała przyjemność być wygrana niż zwycięzcą w dzisiejszych realiach jest kobieta musi zdobyć mężczyznę.

load...

Wszelkie wojna ma swój cel. Jaki jest cel można ustawić dla siebie? Chcecie spędzić noc z nim? Chciałbyś zostać jego kochanką? Lub zdecydował się cokolwiek było go poślubić? Wynik każdej bitwy wpłynąć podobnych czynników. Co masz dostępne? On sympatyzuje z wami, albo jesteś z nim nawet nie znamy? On już ma dziewczynę i jest on całkowicie za darmo? Jest to potwierdzone kawalerem, a on szuka swojej drugiej połowy? Więc wynik wojny zależy nie tylko od twoich umiejętności i danych zewnętrznych, ale również na niektóre niuanse. Ustal odpowiedź na wszystkie te pytania, aby wygrać ten człowiek będzie dużo łatwiejsze.

Jednak istnieją uniwersalne zasady, które zapewnią masz połowę sukcesu. W każdym razie, strategia wojny – wiara. Trzeba przekonać człowieka, przede wszystkim, że jesteś – to samo i tylko jeden, a po drugie, że to on wygra, a nie ty. Taktyka walki – nie tak, jak inne sztuki kobiecego uwodzenia. Jak zdobyć ukochanego mężczyznę, stosowania uniwersalnych zasad? Więc zacznijmy.

Wygląd – pierwszą rzeczą, która przyciąga mężczyznę

Tak, to jest twój wygląd: ubrania, makijaż i maniery może mieć na człowieka nieodpartą pierwsze wrażenie. Wszystko inne: dowcip, gospodarność, anielska natura następnie będzie on docenić. I rozpocząć oceniając wygląd przejdzie. I jakiego rodzaju obraz ma być kobieta do mężczyzny dał mu pozytywną ocenę? W celu wyglądają jasny i seksowna w oczach mężczyzn, wiele kobiet iść zbyt daleko. Według sprytnego naukę psychologii kobiecej seksualności pojęcia z różnych mężczyzn i kobiet. Barwy wojenne i zbyt odkrywcze ubrania, oczywiście, uczyni człowiek niezatarte wrażenie. Ale widać go w najbardziej wesołego towarzysza na noc.

Jak więc trzeba spojrzeć jak na przeciętnego człowieka? Nie jasne. Jasne mężczyźni boją się kobiet. Dlatego, make-up w stylu północnoamerykańskich Indian ubrania i krzykliwe kolory tylko przestraszyć obiekt swojego pożądania. Ten sam efekt spowoduje zbyt otwartą szyjkę, spódnica spodnie mikroskopijne długość i – drugą skórę. Nie najlepsza reprezentacja Ciebie i przyczyniają nalakirovannye ekstrawagancki kolor włosów lub paznokci, jak drapieżnik, a także mnóstwo biżuterii: pierścionki wysadzane palców, nadgarstków przykuty bransoletki z koralików i zarośniętej szyi.

load...

Gdzie spektakularny w oczach ludzi, będziesz wyglądać w eleganckich ubrań na rysunku (ale nie ciasno), kobieta w sukni lubi bardziej niż kobiety w spodniach. Dyskretny i stylowy make-up, zadbane włosy w kolorze naturalnym (choć kosztem farby), schludny manicure, elegancki wystrój w małej ilości – to jest to, co spowoduje, że człowiek, aby zobaczyć kobietę w was. Była to kobieta, a nie kobietą. Nie daj się skusić przez człowieka i swojej nadmiernego luzu. Scabrous dowcipy, ostrość ruchu, dużo śmiechu, a nawet więcej, przeklinanie – nie tylko odeprzeć każdy normalny człowiek, ale również można dostać za kilometr.

Jednakże, jeśli wybrano jeden brutalny mężczyzna lub nieuleczalną romantyczką, może on mieć własne pomysły na temat kobiecej urody. Ale mówimy o uniwersalnych zasad. A kto chce zobaczyć obok kobiecej towarzyszki. Co więcej, nie tylko kobiece, ale również zakres skromnej i pięknej umiarem. Więc postarać się o wszystko trzeba z umiarem – i skromność i piękno. Dlatego, aby zdobyć mężczyznę bez odpowiedniego wyglądu niemożliwe.

Co znakiem mu dostrzec cię?

Co znakiem mu dostrzec cię? To właśnie Rada kosztem naszego inteligentnego nauki psychologii, który dokładnie wie, jak zdobyć mężczyznę. Trzeba zacząć komunikować się z kontaktu wzrokowego: dziesięć patrzeć prosto w oczy, oczy Dale, uśmiechu. Psychologowie twierdzą, że ten algorytm działa bez żadnych problemów. Jeśli nie ma odpowiedzi, konieczne jest, aby angażować się niewinną rozmowę: „co czas i nie wiem deszcz nie jest obiecane jutro”. Na tak postawione pytanie należy postępować odpowiedź.

I słuchać, uśmiech, i nie zapomnij spojrzeć w oczy. A jeśli patrzymy z podziwem, skłonił się lekko z boku i od czasu do czasu kiwając głową, wówczas podlega czuje, że jest podziwiany, a mężczyźni są znane jako podatny na pochlebstwa. Tylko nie przesadzaj z kiwając głową, albo stać się jak chiński idola. Podobna komiczny widok jest mało prawdopodobne, aby wygrać ktoś w ogóle.

I starają się rzucać człowiek spojrzał przez ramię, w pół kroku. Psychologowie uważają ten pogląd jest pociągający, seksowny i tajemniczy. Czy nie jest to znak? Lub rzucać nogę nad drugim (nie lubię tego robić Sheron Stoun), lub od niechcenia i elegancko krotny włosy z twarzy. Lub użyj końcówki słynny psycholog Alan Pizie i cicho (cicho!) Ruch współrozmówcom kopiowania.

Nadmierne obsesja do niczego

Podbój mężczyzn, że ostrość nie jest jazda. Nie może być denerwujące, a tym bardziej natrętne. Jeśli zaczynasz stale zaprosić go na randkę, do organizowania „niezamierzone” Spotkanie „zły” numer telefonu, a nawet więcej, aby przyznać mu uczuć przetargowych, w najlepszym przypadku, obiekt zaczyna się unikać. W najgorszym – uznane za psychicznie uszkodzony lub psychicznie niezdrowe.

Oczywiście, czasami ten trik można zrobić. A nawet lepiej przyjść w podróży służbowej, czy jesteś kolega lub utknąć w windzie, gdy sąsiedzi. W ogóle, to nie jest konieczne, aby uruchomić za nim. Nie zapominaj, że musi zająć, nie ty. I bez względu na to, jak silne uczucia, nie należy zapominać o samoocenę. Ta cecha ma wielką wartość we wszystkich ludzi.

Aby starać się zadowolić swoją mamę

On matka w dzieciństwie wiele rzeczy do powiedzenia i sądzę, nadal mówić aż do teraz. I dla wielu mężczyzn (jeśli nie większość) matka pozostaje niekwestionowanym organowi całe życie. A jeśli w Twoim przypadku jest to przypadek, to proszę matkę – Twoja szansa na szczęście.

Oczywiście, że nie podoba mi się to już wcześniej: Czy jest kobietą godną swojego ukochanego syna. Nadal, spróbuj użyć tego atutu. Na pierwszym spotkaniu, być uprzejmy i przyjazny, na kolejnym – i bardziej posłuszny. Przechowywać tematy rozmowa zainteresowania nim, zgadzam się ze wszystkim, bez względu na to, co powiedziała (nawet jeśli jest szczery delirium). Tylko znowu nie przesadzaj, nie pozwól mama czują się fałszywe, a należy pamiętać, że może to być bardzo inteligentne i spostrzegawcze kobietę (nie ty jeden taki).

W skrócie, maska ​​jest mądry i doskonały uczeń, kocha syna, gdyż matka nie powinna być maska. Powinno to wyglądać jak prawdziwe osoby w każdej sytuacji … I nagle i nie muszą nosić maski? Nigdy nie wiesz: Być może ona naprawdę się podobało, a ona – ty. Mimo to, jego zasługą jest to, że twój kochanek jest (piękny, inteligentny, niezamężna) też. Aw drugiej, byś nie zakochał.

Aby starać się zadowolić swoich przyjaciół

Mężczyźni cenią sobie opinię nie tylko matek. Zobacz przyjaciół dla nich zbyt wiarygodne. Zwłaszcza jeśli jest to samiec kawalerów. Więc jeśli przyjaciel okazuje się wam w tej samej firmie, w żadnym wypadku nie próbować konkurować z nim. Ty – to ty i przyjacielem (a nawet przyjaciół) z konkurencji. A nawet jeśli twoi przyjaciele Miłośników spowodować tylko negatywne emocje, spróbuj te emocje nie pokazują.

Ponownie, mądry nauka psychologii, twierdzi, że stając się „facet” w kawalera was wielokrotnie zwiększy swoje szanse na wygraną. I jak być facetem? Nie trzeba przekształcić mannish stworzeniu. Ale przy każdej okazji podkreślić swoją kobiecość, walcówka histerię wulgaryzmów i nieprzyzwoitych żartów też nie jest konieczne. Stosunki gładkie, zdolność, aby utrzymać rozmowę na temat połowów, piłka nożna, sport i samochody – to pomoże Ci stać się „facet”. I człowiekiem godnym szacunku.

Jednak, aby całkowicie zapomnieć, że jesteś kobietą, nie należy. Nie pozwól firma mężczyzna całkowicie ignorowane jak damy. Nie pozwól mężczyźni nadużywają wulgaryzmów i dyskutować pikantne sekrety mężczyzn. Jeśli nie można tego zrobić, to pogodzić się z faktem, że taka firma byłaby Twój mężczyzna spędzać czas bez ciebie. Może to na lepsze?

Stają się miękkie i puszyste

„I rzeczywiście miękkie i puszyste!” Spróbuj przekonać człowieka w nim. I starają się rzeczywiście stają się miękkie i puszyste. Po tym wszystkim, jeśli chcesz go tak, jak powinien pasować. Wystarczy dopasować. Naucz się szczerze dzielić interesy wybranych. Porzucić złe nawyki, jeśli odnosi się on do nich nie do zniesienia. Być zainteresowany w jego sprawy. Bądź uprzejmy i opiekuńczy. Nauczyć się dobrze gotować (pamiętam, jak idzie droga do serca mężczyzny?). Traktować szacunek dla jego rodziny i przyjaciół. I mieć pewność.

Jak wygrać żonatym mężczyzną?

I wreszcie o zhenatikom jako Prince. Oczywiście, miłość zła, zakochać i ożenić. Oczywiście, można rozpocząć walkę i uchwycenie tego kandydata. Jednak nie każda taktyka ma zastosowanie do podboju żonatym mężczyzną. Tak, można mu uroku, a nawet zakochać. Ale wygrać nie wystarczy. Tak, żonaty mężczyzna ma matkę i krewnych. Tak, żonaty mężczyzna ma przyjaciół. Ale ani krewnych, ani przyjaciół nigdy nie zostały spełnione. Tak, że przez nich w celu wzmocnienia ich pozycji w walce o podbój żonatym mężczyzną nie dostaniesz. Wszystko, co można liczyć – jest status kochanki.

Myślisz, że możesz „zniechęcać” zhenatika? Raczej nie. Dla żonaty mieć kochankę, a nawet prestiżowe, ale jego żona dla prostytutek, nie opuści. Żonaci mężczyźni zwykle osobliwe pojęcie miłości i wierności. Mieć kochankę z piękną żoną i mądry – w porządku rzeczy. To jest jeszcze wygodniejsze. A jeśli rozpocznie się ożenić mówić o rozwodzie, on właśnie rozstał się ze sobą. I nie wierzę, historie z żonatym mężczyzną o chorobie żony, że nie spał z nią, że ich związek spełzły na niczym. Żonaci mężczyźni nie mają innego wyboru – bo musi mieć jakoś trzymać? To się pisze, a ty z otwartymi ustami, wierzyć i mieć nadzieję na najlepsze nawet więcej.

Jednakże, jeśli żonaty mężczyzna wybrać wyłącznie dla wygody pościel, następnie flagę w swoje ręce, i do przodu – do zdobycia. Jeśli chcesz wygrać żonatym mężczyzną tylko dla zabawy, można również spróbować swoich wdzięków. Jeśli żonaty mężczyzna wciąż kochasz w teraźniejszości, to tylko przyjąć pozycję kochanki i po prostu cieszyć się bez zastrzeżeń na więcej. Mimo, że sytuacja jest bardzo delikatna kochanka, a należą do człowieka, jest tylko częściowo prawdziwe. I trzeba go?

Ściągawka: Jak zdobyć mężczyznę i przytrzymaj go

Jeśli poszedł do szkoły dzisiaj Amazonki, a następnie przystąpić do egzaminu na taktyki i strategii walki, wtedy, jak każdy uczeń musiałby łóżeczko. I odpowiedzieć na bilet „jak zdobyć mężczyznę”, ona będzie wyglądać następująco:

  • Na początku miłości dłużej milczeć, niech talk man.
  • Załóżmy, że w końcu postanawia znaleźć ideał, i będzie dążyć do przeprowadzenia z tobą więcej czasu.
  • Człowiek powinien być zwycięzcą. Ale nie przesadzaj, i że może on zdecydować, że zbyt trudne dla niego.
  • „Przy słodkim nieba w domku” – tu nie chodzi o ciebie. Natychmiast niech zrozumieć – znać swoją wartość!
  • Nauczyć się gotować, bo wiemy, że „droga do serca mężczyzny przez żołądek”.
  • Staraj się poznać wszystkich swoich przyjaciół i krewnych, to skomplikować ewentualnej separacji.
  • I nie zostawiaj go samego na długo. Trzy dni – to za dużo.
  • Pamiętaj, że ważne jest dla mężczyzn prokreacji, jakby nie zaprzecza.

Dobrze, przewodnik do działania w twoich rękach, więc śmiało, z zamówień!

load...