Jak zdobyć mężczyznę – Skorpion

Zawartość:

Mężczyzna – Scorpio – freestyle natura, celowy, niezwykły i bardzo odporne. Wszystko to podejmuje decyzje niezależnie, często całkowicie ignorując jednocześnie z opinią innych. On jest liderem i wojownikiem, mógł wskoczyć do bitwy, gdy reszta wydaje autodestrukcyjne. Skorpiony nie cierpią porażki w cokolwiek. Ta namiętna, skłonność do ekscesów, ludzi, którzy są w stanie okrucieństwa. Ale są one bardzo zmysłowy, więc jest zazwyczaj popularne wśród płci przeciwnej. Wiele młodych kobiet próbuje flirtować z mężczyznami tego znaku, nie zdając sobie sprawy, że jest – prawdziwa gra z ogniem. Fakt ten z pewnością należy wziąć pod uwagę, jeśli myślimy o tym, jak wygrać Man-Skorpiona. Co to jest tak niebezpieczne, jak zachowywać się z nim, tak aby nie palić i nie poparzyć?

load...

Jak przyciągnąć uwagę mężczyzn – Skorpion

Generalnie Scorpio zewnątrz wydaje się niewzruszony, niewielkie zainteresowanie zmysłowych aspektach życia ludzkiego. Ale to tylko maska. W rzeczywistości, kobiety i to jest bardzo pociąga. Mężczyzna Skorpion jest w zasadzie prowizji, zdolny do gwałtownych ale przelotnej namiętności. Oni po prostu lubią słaba płeć w ogóle, a zbyt długo, aby dać pierwszeństwo do jednego ze swoich reprezentacyjnych Scorpions nie może. Są gotowi kochać wszystkich. Ale losy wiążą się jedynie do tego, co byłoby godne tego.

Skorpion może wydawać się zbyt chętni na każdej młodej damy, by dać jej dużo uwagi, a nawet mówić o ich niesamowite uczucie. Ale to nie znaczy, że jest on chce zrobić towarzyszkę swego życia. Tylko w bieżącym okresie jest dziewczyna wyróżniać się od innych. I wyróżniać się jest bardzo prosta. To wystarczy, aby to jasne dla człowieka-skorpiona, że ​​są zainteresowani. Nie, oczywiście, musi dobrze wyglądać, być zadbane, stylowe, erudyta. „Niebieskie Pończochy” Człowiek ten znak nie przyciągają.

Nie przekupić mężczyznę i dziewczynę, taldychaschie końca o Jego miłości i chwaląc godności własnego wyboru. Sam docenia dobry i nie potrzebuje czyichś chwałę, który jest postrzegany jako próba pochlebstwa. I pochlebstwo, co dziwne, ten typ narcyza nienawidzi. On woli do czynienia z uczciwymi i pryncypialnych kobiet zdolnych do obrony własnej opinii. Te cechy u dziewczynki rodzą takiego Scorpion stopnia, że ​​może nawet stracić kontrolę.

Myśląc o tym, jak zdobyć mężczyznę – Skorpion, musimy pamiętać, że był bardzo wybuchowy. A jeśli doszliśmy do gustu w Lovelace, nie będzie czekać na lepsze czasy, a następnie przeciągnij do łóżka prawie natychmiast po ich spotkał. Jednak agresywne seksowne kobiety nie są przyciągane do Skorpiona. On potrzebuje dziewczyny i uwodzicielski i skromny w tym samym czasie. Czyli taki, w którym cnota zagranicznych domyślić nieodpartą, żywiołowy zmysłowość.

load...

W skrócie, aby być naprawdę zainteresowany Scorpio, konieczne jest skuteczne, ale nie wyzywająco wyglądać, aby móc prowadzić rozmowę i być bardzo sexy. Przez kobiety nie przechodzą. Pozostaje jedną małą rzecz – aby pokazać Masterclass Scorpion w łóżku. A potem obaldeete i czuć się w siódmym niebie. Odczuwać dotyk, ale deklarację miłości i złożyć propozycję małżeństwa nie spieszyć. Bo nawet jeśli Skorpion i traci niektóre młoda dama za głową, a potem bardzo szybko, to jest, powołany na miejscu i zaczyna spokojnie ocenić sytuację. Roman Romanov, a rodzina na jednej płci i emocjonalne wybuchy nie może utworzyć. Skorpion w tym względzie, człowiek rozsądku. I podbić jego serce potrzebę starannie i sumiennie.


Jak podbić Scorpion wreszcie

Jeśli Skorpion Kobieta trzyma wiele czasu, to nie jest mała mówi o jego zainteresowanie nią. Patrzy uważnie, szacuje, waży plusy i minusy, i nigdy tak, że niektóre wnioski. Aby wniosek ten był na naszą korzyść, to jest konieczne, aby dostosować swoje zachowanie. Mężczyzna Skorpion jest bardzo skrupulatnie ocenia jakość kandydatek na żonę. Aby nie zawieść go, należy pamiętać, że jest zazdrosny. Warto zauważyć, że do niego dziewczyna z kimś lub flirt flirtuje, natychmiast umieścić go na krzyżu. Choć może on lekkomyślnie dbać o innych pań. Ale – to dopuszczalne dla człowieka, a nie kobieta powinna! Taki położenie skorpionów.

Jest żrący w stosunku do cech charakteru przyszłych wyszukiwań Partner życie tylko dla kobiety z dobrym sercem. Może zacząć lekki romans z kimś, ale poważnie nigdy nie będzie z błahych i zawodne flirt, otoczony przez fanów. Skorpion, jak większość ludzi, myśliwy, ale konkurować z kimś, kogo nie zamierza. W jego sidła, i tak wielu produkcji.

Ten człowiek musi mieć pewność, że ukochana jest zawsze z nim szczera. Że może być w ogóle polegać w każdej sytuacji. Więc nigdy, pod żadnym pozorem nie można oszukać Scorpio nawet w małych rzeczach. Tak szybko, jak zauważył kobietę w kropli udawania lub ukrycia, a potem stracić do niego zaufanie. Powrót będzie bardzo trudne. Bez zaufania relacji Scorpio z nim jest niemożliwe.

Z tym człowiekiem trzeba być szczery i jednocześnie trochę tajemniczy. To musi być intrygujące, budząc pragnienie, aby rozwiązać tajemnicę, która jest w dziewczynie. Aby to zrobić ponad nieznacznie podnieść zasłonę tajemnicy na temat tego, na co dzień o tym wspomnieć w rozmowie, a następnie ponownie pominięty. Skorpion ciekawy i będą chcieli wiedzieć, co jest za tą zasłoną, jest ukryty. Takie zachowanie jest zawsze pożądane, aby stosować się do młodej damy. A następnie kontynuował zainteresowanie kochał to przewidziane.

Kobieta, chcąc podbić Scorpion przez wiele lat, muszą zrozumieć, że jest on szuka nie tylko ulubione, ale również towarzysza, przyjaciela. Mężczyźni z tym znakiem, który trzeba będzie dzielić swoje pasje i skłonności. Cóż, jeśli nie dzielić, to przynajmniej będzie to przynajmniej trochę je zrozumieć. Dlatego też dowiedzieć się, co interesuje nasz ulubiony, i staramy się uczyć temat jak najwięcej. Czy to króliki hodowlane, ekonomia polityczna lub fizyki jądrowej. Nawet jeśli nie interesują się czymś, z którego przyciąga buzz, my sumienny. Jeśli jesteśmy w stanie utrzymać rozmowę z Scorpio na temat ich ukochanego, on po prostu oshaleet. Pewnie! Okazuje się, że jego dziewczyna jest zainteresowana w tym samym, a nie tylko zainteresowanie, ale także rozumie!

Dziewczyna, która chce być blisko Scorpio, aby być niby silny i niezwykłe. Z nim będzie musiał walczyć więcej niż raz, a trzeba być godnym przeciwnikiem. Ale zimno, zbyt racjonalny człowiek człowiek tego znaku nie przyciągają. On potrzebuje kobiecość, ciepło, czułość i uwagę. Te cechy Skorpiona docenią. Jednak nie znaczy złożony. On nie był używany, aby pokazać komuś, że był pod wrażeniem, a co nie jest.

Aby wygrać miłość człowieka tego znaku zodiaku, musisz być miłą osobą. On jest przekonany, we własnej wyłączności i związać życie z przeciętności. Oznacza to, że dziewczyna powinna myśleć nieszablonowo, zachowują się nietypowo, czegoś trywialnego. I nie bój się szokować specyfikę. Skorpion jest obojętny na to, co mówią o nim i myśleć. I wymaga tego samego od swojej pani. Powinien on być w żaden sposób podobny do innych kobiet. Niech czyny, powiedzeń wpływać na opinię publiczną, zagadkowe, mylące. Ale Scorpio, będą one przynieść dużo zabawy.

Tak, aby całkowicie podbić Scorpion, musisz:

  • Rozważmy seks niesamowite aktywności, która wymaga kreatywności;
  • Nie strach utopił się w wodzie, nie wiedząc, gdzie do Forda;
  • Aby móc pokonać przeszkody;
  • Aby móc obronić swoje opinie;
  • Nie zależą od opinii innych;
  • Być inny od wszystkich.

Jeśli zgodzimy się z wszystkich tych punktów, to zrobić! Należy jednak pamiętać, że życie człowieka Scorpio nie będzie łatwe. Będzie musiał wziąć to, co jest, ze wszystkimi nawykami i wymagań. Skorpion – awanturnik, który wierzy, że miłość i nienawiść są nierozłączne. Skarcił zamiast powiedzieć komplement. Sojusz z nim jest pełna przemocy, czasami bolesnych doświadczeń. Nieprzewidywalne wydarzenia, nieustannie zmieniające się plany, dziki sytuacji – to wszystko będzie musiał przeżyć. Ale miłość nie boi się każdej burzy! I można przejść wiele dla niej.

load...