Jak zbudować cieląt?

Zawartość

Jak zbudować cieląt? i cielę mięśni tuż poniżej wewnętrznej stronie?

load...

Zdravstvuyte! Ikrami prawdopodobnie niezadowolony z prawie wszystkiego. Osobiście mam z natury (i być może działa z hobby i ciężkich butach z tak 13 lat), a wielkogabarytowych łydki. W liceum zrobiłem prawie wszystko to, co jest teraz krąży po sieci społecznych do „pompa” łydki. Dopiero wtedy „to” drukowane w czasopismach, i było tam „skurczu”.

To ja już około wznosi się na palcach, sprężyny i inny ruch zgięcia-extension przestaje mówić. Kawior, nawiasem mówiąc, nigdy „zostały zwężone.” A ja mam kilku znajomych, którzy kręcą kulturystów dożywotnią kawior, ale nie osiągnąć pożądanej objętości. W praktyce konieczne jest monitorowanie reakcji swojego ciała na coś do pompy. I, o ile to możliwe, należy unikać „ogólną teorię pompy cielęcej dla kobiet.”

[Powrót do spisu treści]

Teoria Ogólne Pompowanie RBIs Kobiet

Nigdzie, z wyjątkiem dziewcząt na forach, nie będziemy zobaczyć nowy anatomii. W szczególności, niektórzy uważają, że jest to możliwe do pompowania, przepraszam, mięśnie wewnętrzne, są one „podpięty” dolną łydki oraz wielkość zostanie osiągnięta. Paradoksalnie, jesteśmy proszeni o pobranie ćwiczenia z odważnikami – ups na palcach, sprężyste unosi je dobrze i skakanka. Szczególnie polecany jest również zaawansowany krok lub krok na palcach off podłodze rośnie.

load...

Wszystko to jest wielki i wielkie, to jest praktyka nie osiągnie. Głównie takie pozerem, a raczej trzy:

  • Znaczny wzrost wolumenu można dwugłowe cielę tylko, reszta mięśni nie są tak małe, że nawet jeśli systematycznie przesadzać, efekt specjalny zewnętrzny nie będzie;
  • Codziennie jesteśmy gdzieś 100 razy dostać się na palcach, wyprostuj nogę pod ciężarem własnego ciała i mocno ładuje cielę. Miłośnik buty na obcasie – nawet więcej. Ponieważ ups spowodować jakiś proces adaptacji jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces;
  • Anaboliczny tle obok naszego ciała „i nie kłamie.” Albo raczej, że żyjemy w sytuacji prostego dualizmu – starają się pompować i schudnąć w tym samym czasie, ponieważ mięśnie odmawiają rosną z nami, i to dość skuteczne w coraz większych ilościach u sportowców, które mają mniej niż 2600 kcal dziennie i jedzenie nie jest brane pod uwagę. Co więcej, nie możemy zrealizować pełną głębokość korpusu własnego smutku, który próbuje się kierować do „pompowania” i źle karmione w tym samym czasie. Wielu ludzi, którzy używali jeść normalnie, kalorie i białko nie dostać się na przestrzeni lat, z poczuciem, że „Jadłem zbyt wiele” prawie zawsze obecny. Korpus jest dostosowany tym restrykcyjnej diecie przez długi czas. Jest to jedno – nic nie będzie rosnąć. Ale to jest zupełnie inna – również będzie czuć normalny

W ogóle, coś podkręcić będzie musiał to zrobić całkiem przeciwne rzeczy. Oznacza to, że dobrze zjeść z odrobiną „nadwyżki”, w ogóle, trudno jest trenować i użyć do izolacji obciążenia łydki, jeszcze, obciążając niż własnym ciężarem. Jest to teoria. Praktyka może być inna.

[Powrót do spisu treści]

Szybkie, wolne i mieszane – co to jest?

W praktyce kulturystyka rozpowszechniania tego podejścia nie rozwijających się stref:

  • Pierwszy robimy 2-3 ćwiczenia dla nich w szybkim tempie. Z dużą liczbą powtórzeń (15 do 22) i średnich ciężarów. Po 36 godzinach szacunek, przepraszam, poziom bólu;
  • Następny tydzień urlopu w trybie srednepovtorny, 8-12 powtórzeń i większa masa, i znowu oceny;
  • A tydzień … robimy maksymalnie 5-6 powtórzeń z większym ciężarem, a następnie ocenić

Stan. Na podstawie tego prostego testu, wiemy dokładnie, co to jest, że mięśnie reagują bardziej sztywne, bardziej znaczący przerost i że będzie ono szczególnie nadaje się do pompowania więcej cieląt.

Inną rzeczą jest to, że odczyt z przyczyn nerwowym śmiechem na metodystów z naciskiem na treningu zdrowotnego. Oni de wierzyć, że ból mięśni nie powinny wystąpić, jeśli nie jesteśmy na scenie, i zdrowia. Po wyjęciu jednorożce, tęcze oddychaniu, może wystąpić ból.

Inną rzeczą, aby go osiągnąć, czy też nie – osobisty wybór każdego sportowca. Zdrowie i fitness będzie prawdopodobnie polecam wstać na palcach z hantle w 15-20 powtórzeń i 3-4 zestawów na koniec treningu, który był lonży lub kucać. Cóż, dorozhechka uruchomiony pod koniec, więc Chwile 15.

A nawet bardziej nerwowy – towarzysze oznaczone „starej szkoły”. Jest coś zupełnie innego szkolenia otrzymał łydki:

  • Stos na więcej trójboistów dla prasy nóg;
  • Usiąść na ławce, usunięcia ograniczeń;
  • Przesunąć platformę, do prostowania i utrwalania kolana stopy, aż jaja nie są „odmówić”;
  • Wstać, przysięgam, należy powtórzyć 3-4 razy

Trochę pokłócili, złapać się biegli w zbiorze masowej towarzysza, umieścić go na plecach, a następnie udać się na palcach. Zasada jest taka sama – na niepowodzenie, ból i czarne kręgi na moich oczach.

I do góry pójść do symulatora dla cieląt i „wykończyć”. Powtórz 1-2 razy w tygodniu, w dniu nóg i ramion szkoleniowych i będą szczęśliwi.

Biegły w alternatywnych metod szkolenia już pluć, i zasugerował, że podnoszenie ciężarów pożyczki-de. Dopóki będziesz uczyć palantem, pomieszczenie gospodarcze, pokój odepchnąć, podnosi z podłogi, a na zapleczu kolejny słup 100 razy iść na palcach i cieląt sami pompowana w górę. A po dniu odpoczynku krzyż ma działać, więc jeśli nie podkręcić słup, na pewno rosną pod własnym ciężarem.

Ale teoria ta ponownie. Często takie genetyczne nieprzyjemny jak charakter jaj chemicznej. Często są one w stanie pompować tak. I tak, nawet nieznacznie zwiększyć je, często trzeba iść do ekstremalnych wagi. Co większość dziewcząt nie ectomorphic ciało – nie wchodzi w grę.

Ogólnie rzecz biorąc, można zacząć obschefizkulturnogo Podejście 1 ćwiczenie na jajka na koniec treningu i zobaczyć, gdzie ołów. A „wnętrze mięśni”, że wymienione w pytaniu, skały, jak i „zewnętrzne”. Są to dwie głowy mięśnia, która rozciąga się u stóp.

Inną rzeczą jest to, że nadmierna gorliwość może spowodować obrażenia. Ponieważ w wielkiej pracy pompy jest głównie cielęta ostrożność. I z tego samego powodu lepiej jest nie używać overlimiting wagi, nie należy umieszczać „na masę” na odwrocie jego towarzyszy, a nie te ciężary, można zagwarantować, aby trzymać w dłoni lub na plecach, aby uniknąć upadku.

load...