Jak zawiązać chustę do noszenia i stylowy?

Jak nosić szalik w stylu? Kwestia ta budzi obawy, być może, każdej modnej kobiety, niezależnie od wieku i preferowanego stylu ubioru. W dzisiejszym świecie, szalik jest jednym z najbardziej popularnych i uniwersalnych elementów garderoby. Jego noszone przez ludzi z całego świata, w ciepło i zimno, zewnątrz i wewnątrz budynku, zarówno w życiu codziennym, a także jako element stroju wieczorowym. Dlatego nowoczesna dziewczyna po prostu trzeba wiedzieć, jak nosić szal stylowy – sposoby zdjęcia bandaż będzie jej pomóc, aby uzyskać odpowiedź na to pytanie.

load...

Historyczny moment

Było to niezwykle funkcjonalna forma akcesorium dla ponad dwa tysiące lat temu. Świadczą o tym wykopaliska archeologiczne w starożytnych grobowcach w Chinach, gdzie postacie wojowników zostały odkryte z chusty na szyi, który najprawdopodobniej służy do ochrony przed zimnem. Przetłumaczone z hebrajskiego „szal” oznacza „jadowitego węża wokół szyi.”

Ale od tego czasu wiele się zmieniło i nowoczesnych kobiet każdego roku coraz bardziej zainteresowani w szal jako akcesorium jest stylowym elementem wizerunku zewnętrznego. Wtedy projektanci nie skąpić: wszystkich wybiegach świata i błyszczące magazyny są pełne nowości modne szaliki damskie w różnych kolorach, kształtach i fakturach. I jaki rodzaj użytych materiałów moda, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów! Począwszy od ciepłych wełnianych blaty, miękkie futra, a skończywszy ażurowej koronki, a szaliki satyny lub ekstrawaganckie, używając skóry i metalu.

Metody stylowy szalik bandaż

Ale szalik zakup – to jedno pytanie, ale w jaki sposób i co się ubrać, aby wyglądać stylowo i podkreślić swoją indywidualność?

Istnieje wiele sposobów, aby związać chustę, a najczęstszym z nich – jest owinąć go wokół szyi i zawiązać węzeł na końcach. Najbardziej popularne są następujące typy węzłów:

load...

  • Prosty montaż – może być umieszczona z przodu, z boku iz tyłu nawet;

  • Zespół francuski (szal złożona dwukrotnie wokół szyjki i gwint końce pętli, która powstała przez dodanie);

  • Node-bow, odpowiednie dla światła i nie jest zbyt szerokie szale;

  • Węzła wiązki (długi szal wielokrotnie owijać wokół szyjki i kończy skręt w wiązkę i tworzą węzeł);

  • Węzeł pętli (tie węzeł środku szal owinąć szyjkę raz na końcach, dzięki czemu węzeł znajduje się z przodu lub z boku i wkręcić końcami w węzeł).

Przy wyborze odpowiedniej metody należy brać pod uwagę kształt, wielkość, struktura i mianowanie szalik.

Ciepłe dzianiny szalik lepiej jest nosić na ubraniu, a może po prostu rzucić się na szyję i ramiona tak, że jeden koniec okazało się, że z przodu, drugi z tyłu, lub owinąć wokół szyi i krawat tak, że jeden koniec jest dłuższy niż drugi. Wybór szalik w chłodnej porze roku, należy zwrócić uwagę na jasny ciepłe kolory aa takiego akcesorium jest nie tylko ciepłe cię, ale głowa do góry.

Cienkie eleganckie szale można nie tylko noszone na szyi, ale rzucili na ramionach, oprócz stroju wieczorowym; pas, które przeszły przez szlufki, zamiast taśmy przenośnikowej; na udach, jak bandaże; na głowie, owinięty wokół szyi lub wiązana jak chustka; na worku, po przejściu przez uchwyt i związać się na dziobie.

Jak wybrać chustę?

Zaleca się następujące wskazówki:

  • Cienki szalik powietrze jest lepiej dopasowany do sylwetki obcisłe ubrania;
  • Chusty neutralnych kolorów (czarny, szary, śmietanka) może być połączony z ubrań w tym samym tonie, ale innym fakturowania;
  • Jasne chusty w kontrastowych kolorach pomogą zdywersyfikować swój obraz i doskonale uzupełniają musujące wieczorowej sukni;
  • Odbiór szaliki kolory takie, że pozytywnie podkreślić kolor skóry.

Znajomość tych bardzo prostych zasad, można łatwo eksperymentować z tworzeniem swój własny, unikalny styl i wiele szaliki damskie pomoże Ci w tym.

load...